Скивайте смех!:)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 178, 179, 180  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 24 Окт, 2011 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

понеже в Надежда си е най добре,
там се регистрират стотици на един адрес... biggrin angry2

Цитат:
Манипулации са вършени и с избирателните списъци. В столицата граждани сигнализираха, че в тях фигурират имената на техни починали роднини. Столичният кв. "Надежда 1" пък постави рекорд с 444 души, регистрирани на един адрес

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 24 Окт, 2011 23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
понеже в Надежда си е най добре,
там се регистрират стотици на един адрес... biggrin angry2

Цитат:
Манипулации са вършени и с избирателните списъци. В столицата граждани сигнализираха, че в тях фигурират имената на техни починали роднини. Столичният кв. "Надежда 1" пък постави рекорд с 444 души, регистрирани на един адрес


Е те тАва е в моя блок!!! А мен, който живея в него от 1979г. ме няма!!! Ебати, ще гласувам за Николайчо ГигОFF, ако ме допуснат въобще!!! banned angry2 comando
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Вто 25 Окт, 2011 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vbox7.com/play:1e6195ca62
_________________
1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Окт, 2011 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

я кой ще си признае че е гласувал за Политичесвка Партия "Шльонск"
със следните хора в нея... biggrin



хахха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Окт, 2011 7:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Иде най-очакваният мач за любителите на екстремното – пернишката епопея между Миньор и Левски. Навярно ще станем свидетели на феерия от тъчове, около три-четири пъти ще се случи да станем свидетели на атака с повече от 3 точни подавания и изстрел от далечно разстояние, който да счупи джам някъде из Радомир.



Залогът е направен, 7 евро за победа на гостите. Рискът е голям, а ако се дедуктивно устроени, залагайте на противоположното и печелете пари.

Половин час до първото ритане по топката – С оглед успеваемостта в прогнозите ми, букмейкъри променят коефициента за Левски от около 1.65 до 4.50.

20 минути до туй – Гледам по телевизионния си приемник английската Жилина/Добруджа/Краснодар и затвърждавам убеждението си в нелогичния факт, че всички чернокожи в жълти фланелки и зелени гащета сякаш изглеждат по-добри футболисти, отколкото са. Споделете ваши подобни наблюдения, моля.

10 минути до мача – Показват кадри от атентатите преди 10 години, за да ни подготвят за гледката в Перник.

Минута до мача – Канал 1 заби и сега чакаме windows 95-то да рестартиса.

Начало – Топката търкаля добре.

’2 – Феновете на двата тима повтарят имената на любимите си отбори, за да декларират по-добра памет и вербална способност от средностатистическа шишарка.

’4 – Крумби Бишков срещу Тоникал Во.

’6 – Арш загуби вече около 73 евроцента от залога ми с пропуск.

‘8 – Броят на рекламите на екипите на Миньор надвишава десетократно броя на зъби в устата на средностатистическия фен в Перник.

’12 – Съдията връща около 3 евро от залога, недавайки дузпа за Миньор и показвайки от жълтия кадастрон на Крумби.

’14 – Коментаторът нарича Ларс Риск „шведски исполин“. Той е неповече от 185 сантиметра, което обаче е внушително за леприконите от БНТ Айнс.

’17 - Сьорд Арш не успя да вкара гол, затвърждавайки асоциацията ми, че повече би му се отдало да бъде турист на Слънчев бряг, отколкото техничен нападач.

’21 – Почти сигурен съм, че бившият тим на Тони Калво се казва Мимас.

’26 – Според непотвърден слух, Гонзо се учи на четмо и писмо, за да пише извинителни бележки на вратаря Илиев, за да го освобождава от училище за тренировки.

’27 – Изчисление от zhelyo-баща: Във всеки тим от „А“ група играят средно по 8 играча на Пирин от миналия сезон.

’35 – Миньор натиска повече от необходимото, а Левски отбелязва недостатъчно голове във финансово за мен отношение…

’37 – Сержиньо Зелен получи картон жълт.

’41 – Милиев демонстрира футболен интелект, на който всеки сляп лос би завидял донякъде.

’44 – Милен Василев направи нелеп tackle в гърба на Владимир „Влади“ Гаджев, като вторият ядоса едната си вежда.

Край на половината мач.

Теглят тото-то. Картината е с резолюция 280Х160, а делвата, в която джуркат топчетата е малко по-стара от традицията в „биенето на традиция“ при нова подстрижка.

Начало на полувремето – БНТ се бави с пускането на мача и зрителството е пропуснало значителен брой тъчове и кюскане.

А, те пък тепърва излизат влечугите. На припек.

Сините фенове блестят с фантазия в хореографията под надслов „липса на живот за подземен работник“

Официално начало.

’48 – Райков не получава от критика за пропуска, тъй като ни е фен във фейсбук и може да се засегне и да се отпише.

’49 – Феновете на гостите от последната спирка на рейс 120 използват динамит, за да привлекат вниманието на телевизионните камери и да ги покажат по телевизията.

’51 - Домакинските симпатизанти демонстрират анаеробната си същност, пускайки димка, правеща всички да са невидими.

’53 – Арш вече ми дължи около 4 евро, след като има техниката на кора от диня. Тасевски дължи останалите 3, стреляйки в Бор-Чворович.

’56 – Левски не успява да вкара гол и от 13 сантиметра на празна врата. . .

’59 – Миньор не отстъпва по липсата на класа в завършващия удар. Вратарите може да отидат да ядат сладолед някъде.

’63 – Топката е на средно 5 метра над земята от началото на второто полувреме.

’67 – Даниел Младенов вкарва около 3 секунди, след като влезе на терена, публиката на „сините“ преживява най-щастливия си миг през последната година. Аз може да спечеля пари! Заеби!

’73 – Влиза Окей (Супершанс) за Миньор.

’76 – Иван Цветков прилича на футболистите в generic отбора с измислени имена на старите версии на PES.

’79 – Треньорът на Миньор Стойчо Стоев изглежда по начина, по който си представям Карлсон (който преди години е живял на покрива, но сега е възрастен и перката вече не работи).

’83 – „Летят и шишенца на терена“…

’89 - Вече празнувам около 4-те еврона печалба… Екзалтирам се.

Сефте!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Окт, 2011 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

абе не мога да разбера?
как е да се казваш Гълъбин Боевски от КнежЪ,
олимпийски шампион по вдигане на тежести,да си купиш нови чанти в Бразилия и да не разбереш че в тех има 9 кила кока,

мани тва па децата ти да се казват : Пол,Сара,Майра biggrin


comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 28 Окт, 2011 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

- Къв е новия медал дет го е земал Боевски ?
- 9 кила бело с изшмъркване .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 04 Ное, 2011 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат



Цитат:
Батков се изложи, връчи фалшив шал

Батков се изложи, връчи фалшив шал

Асистентът на Николай Костов Веселин Бранимиров позира с клубния артикъл с надпис "ЛевскN СофNя"



Собственикът на "Левски" Тодор Батков се изложи сериозно по време на официалното представяне на новия старши треньор на клуба Николай Костов. Едва ли умишлено, но босът връчи фалшив шал на асистента на наставника - Веселин Бранимиров.

Бившият футболист на Черно море и Нефтохимик с гордост позира с клубния артикул, като май не се усети, че има грешка в надписа му.

Ясно си личи, че на две места в името "Левски София" буквата "И" е сгрешена и е изписана обратно като латинското "N". И така на шала вместо да пише "Левски София", стои "ЛевскN СофNя".


Ааааааахахахахахаххаха biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 04 Ное, 2011 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Цитат:
Батков се изложи, връчи фалшив шал

Батков се изложи, връчи фалшив шал

Асистентът на Николай Костов Веселин Бранимиров позира с клубния артикъл с надпис "ЛевскN СофNя"



Собственикът на "Левски" Тодор Батков се изложи сериозно по време на официалното представяне на новия старши треньор на клуба Николай Костов. Едва ли умишлено, но босът връчи фалшив шал на асистента на наставника - Веселин Бранимиров.

Бившият футболист на Черно море и Нефтохимик с гордост позира с клубния артикул, като май не се усети, че има грешка в надписа му.

Ясно си личи, че на две места в името "Левски София" буквата "И" е сгрешена и е изписана обратно като латинското "N". И така на шала вместо да пише "Левски София", стои "ЛевскN СофNя".


Ааааааахахахахахаххаха biggrin biggrin biggrin



БУХАХАХАХ СТИГА БЕ ПАДНАХ ОТ СТОЛА ОТ СМЯХ !
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 04 Ное, 2011 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Помниш ли 90те години евреите бяха извадили един шал сИлавия...да не говорим аз култовото знаме Бялата лавИя biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 07 Ное, 2011 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Мъж бяга по чаршафено въже от майстори в дома си
38-годишен оцеля само с разкъсна рана на главата, след като се спусна по чаршаф и падна от втория етаж, "бягайки от майстори", съобщава кореспондентът на БГНЕС в Благоевград.


Трагикомичният инцидент станал малко след полунощ на стръмната улица "Дъбравска" над градския стадион.

Бригада майстори на софийска фирма от няколко дни монтирали ново кухненско обзавеждане в дома на Георги М. Снощи, след като работели до късно, а Георги пресушил с приятел бутилка ракия, майсторите му казали, че си тръгват. Мъжът, който вече бил "на градус", обаче, се заинатил и им казал, че няма да ги пусне, защото им останало съвсем малко работа и било най-добре да си я довършат.

За да е сигурен, че няма да си тръгнат, защото вече им бил платил, поне по неговите думи, близо 3000 лв., Георги заключил една от ремонтираните стаи. Той се заканил, че ако трябва ще спят там, но няма да си тръгнат без да свършат ремонта. Майсторите обаче не се съгласили с този "домашен арест" и звъннали в полицията.

Именно тогава пияният Георги решил да избяга и от майсторите, и от полицията. Вместо да излезе през вратата, обаче, решил "за по-сигурно" да се спусне през терасата. Взел два чаршафа, завързал ги един за друг, застопорил горния им край на крилото на прозореца и започнал да се спуска като алпинист. За беля чаршафите се развързали и Георги полетял от 4 метра надолу. Падайки, минал през асмата и се стоварил върху бетонни парчета откъм стръмната страна на къщата му.

С линейка пострадалият е бил транспортиран до болницата в Благоевград. След направените му рентгенови снимки е установено, че беглецът от собствения си дом няма счупване на черепа. Единствено при преминаването през асмата парче тел или желязо е разкъсало задната част на главата му в областта на тила. Разкъсната рана, под която се виждала костта, вече е зашита.

След като изтрезнял, към 6,30 ч. тази сутрин, Георги си тръгнал. Без обувки, обаче, защото когато тръгнал да се спуска по чаршафа снощи, бил по чорапи, за да не го усетят майсторите.

"Само един метър ми оставаше, ама пусти плат, не издържа", разказва с охота за подвига си пред агенция БГНЕС мъжът. И понеже нямал пари за такси, си тръгнал направо по чорапи и с огромната лепенка на тила.

"Алпинистът" смята да каже, че е бил на дискотека и някой в навалицата го е настъпил по обувките.

Елезов, Елезооов... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Ное, 2011 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Като говорехме за чаршафи....

Цитат:
Георги Какалов ще съди фен на Славия

Нападателят на Видима Георги Какалов се закани да заведе дело срещу фена на Славия, който го нападна след съботния двубой на Овча купел. Тогава привърженикът на белите искаше да линчува футболиста на севлиевци, но бе озаптен. Запалянкото го нарече травестнт пред камерите и го обвини, че в края на 2007 година Какалов е плюл и пикал върху едно от знамената на Славия.

- Чакам да ми се извини публично. Ако не го стори, ще го съдя за нарушаване на човешките права, уронване на престижа и закани за саморазправа. Няма да го дам под съд заради пари, а заради всички футболисти, защото не е нормално да има подобно отношение срещу нас. През последните години правя всичко, за да си изградя един нов и добър имидж. На всеки стадион в България обаче ме псуват и обиждат, за което няма никаква причина - заяви Георги Какалов пред „7 дни спорт".

Той определи като безпочвени и неверни обвиненията и обидите, отправени от въпросния фен на Славия. - Обиди ме безкрайно, като ме нарече травестит. Ако бях травестит, щях ли да имам дете и съпруга? Не съм плюл или пък пикал върху знаме на Славия преди 4 години. Това са пълни глупости. Няма как да си извадя онази работа и да се облекча пред пълен стадион - обясни Какалов.
biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 08 Ное, 2011 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-полезната директна изява на агитката ни по време на мач беше, когато на този му изкарахме червен картон... biggrin
С оная бутилка biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Ное, 2011 23:52    Заглавие: Отговорете с цитат

чей че любимата ми темя залиня и се сдуха


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2011 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 178, 179, 180  Следваща
Страница 135 от 180

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum