Медиите за нас 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 73, 74, 75  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 13:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Железните бригади" ще коментират ситуацията в любимия им отбор от 14:00 часа

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ОТ 14:00 ЧАСА ПО LIVESPORT.BG: Част от агитката на Локомотив София „Железни бригади" ще бъдат гости в студиото ни.


Я,сеа ново 20...Дори съм приятно изненадан и не знам кой ще ходи, но ще гледам с интерес. clapping clapping clapping clapping clapping biggrin biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

метуха и тегавия маи ще са героите biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
метуха и тегавия маи ще са героите biggrin


Лицата biggrin Супер, супер само така clapping

Абе нещо не ми тръгва тая чикия... angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Хааааааааааа! Абе Джуджан не можа ли една фанела да си барне бе да го еба...А Тегавия каква талибанска брада е барнал biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

С "гив ми файв" накрая беше силно. biggrin


Бравос! clapping Като че успяха да засегнат най-болните теми. Ся остава и някой (който трябва) да го чуе това и всичко ще е чук. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
С "гив ми файв" накрая беше силно. biggrin


И вездесъщото "Ще еба у гъзъ" biggrin boast

Мноо яко стана!!! Колкото повече такива изяви толкова по-добре и чакаме скоро трънката да роди джанка... air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

има ли го в нета?
добре е да се бацне в ЛОКОСФ.ИНФО
acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

"Железни бригади": Гигов да се маха и Локо (Сф) да започне от "А" окръжна група!
написана от NP размер на шрифта Печат Е-мейл Добавете коментар

Краси и Чавдар от "Железни бригади" искат Гигов час по-скоро да зареже Локо (Сф) Снимка: Livesport.bg
Феновете на Локомотив (София) нападнаха остро президента Николай Гигов за управлението му през годините, както и за трагичното състояние на клуба в последната половин година. Думите на Красимир Митов и Чавдар – двама от най-яростните привърженици и представители на групировката "Железни бригади" дойдоха ден преди съдбовната дата за Локо – 9 януари. Всички акционери в клуба начело с Николай Гигов ще имат заседание в понеделник, на което ще стане ясно бъдещето на клуба.

"Дано новата година е по-успешна от предишната, която беше трагична. За мен причината е в лошата политика на Николайчо Гигов. Това е истинското му име - Николайчо, така е по паспорт. Всички по-крайни фенове се надявахме Гигов да се махне, но за наше съжаление той ще остане. Промяна няма да има със сигурност, вече 17 години Локомотив не се управлява адекватно. Единствената ни надеждичка е в треньора Антон Велков, който уважаваме безкрайно много. Той е локомотивец не на 100, а на 1000%. Благодарим му, че се съгласи да помогне на отбора в този труден момент. Дано му се даде пълен картбланш и той да е човекът, който да коли и да беси", заяви един от феновете, който е и бивш спортен журналист - Краси Митов по прякор Метушката в студиото на Livesport.

"Проблемът е в това, че нямаме стадион. Играем мачовете си на 4-5 стадиона, тренираме на 7-8 места. Ние нямаме дом! За това дойдоха и протестите на феновете. Вярно е, че господин Гигов даваше пари, но само за играчи и трансфери, той не е направил нищо. Само при Стефан Грозданов имахме добър период, играехме хубав футбол. Сега какво да гледаме? Играта ни е под всякаква критика. Школата се занемари, това е най-голямата вина на Гигов. Трябваше поне да се поддържа тази школа. Не вярваме, че ще се върнем в "Надежда". Говори се, че стадионът ще се даде на господин Гигов. Дори думите на премиера Бойко Борисов ми звучат несериозно. Дори и Гигов да получи стадиона, как той ще вземе лиценз? Трябва ремонт, а пари за ремонт няма", допълниха привържениците.

"Николайчо Гигов 17 години управлява Локомотив, видя се че не става. Той е човекът, който иска да затрие клуба. За тези години една купа, 3-4 участия в Европа и толкова. Какво друго е направено? Легендите са забравени, школата е занемарена. Иван Деянов е истинска легенда, бивш национал, но не идва на стадиона, не иска и да чуе за Локомотив. Защо? Не е сериозно Гошо Марков и Дончо Донев да са ръководители. За да тръгнат нещата всичко трябва да се изкорени. Не искаме купи и медали, ние сме фенове, не сме бунтари, обичаме Локомотив. Искаме обаче да имаме стадион, да имаме дом. Искаме за нас мачовете на Локо да са празник, да идват 6-7 хиляди, момчетата да се раздават, това искаме! Несериозно е "Ботев" Враца да дойде в София и да те бие, както и Разград, например. Или ЦСКА и "Левски" да ни бият с по 4-5 гола", коментираха още представителите на "Железни бригади".

Нека Гигов се оттегли! Нека почнем от "А" окръжна група, няма проблем. Локомотив ще го има, докато ни има нас. Това е истината. Ние сме против Дончо Донев и Чавдар Цветков, те трябва да понесат отговорността за сгрешената трансферна политика. Иво Тонев си подаде оставката, те какво чакат? Ние сме единственият клуб без артикули, без абонаментни карти. Това не е нормално. Това е безхаберие, нека хората да си вършат работа. Според нас Гигов ще остане, само хвърля прах в очите на хората, че спира да финансира отбора. Лично срещу него нямаме нищо, но за толкова години само съсипва клуба. Ще се опитаме да влезем утре на общото събрание. Едва ли обаче ще ни пуснат. Иво Тонев се биеше в гърдите, че е най-големият локомотивец. Но не може да се кълнеш, че няма да работи в друг клуб и след два месеца отива в Левски. За мен това е предателство. Поне със сигурност не бе мъжко", гневят се още ултрасите.

"Към футболистите нямаме претенции. Те са хора, работници, наемници. И на мен да не ми плащат, и аз няма да играя. Мачът в Каварна бе страхотен цирк. По-добро представление от театър. Нарочно отпаднахме от Купата, това си беше чиста проба бойкот. Това гони хората от футбола. Предполагаме, че бойкотът е за пари. Ние не сме им адвокати на играчите. При юношите положението е още по-трагично. При една от възрастите паднахме 1:17 от Славия! Това какво е? Главата ми не може да го побере. Най-срамната загуба обаче бе тази от Черноморец (0:4). Локомотив не бе падал толкова като домакин в цялата си история", завършиха феновете на столичното Локо.


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Едното момче що има такъв бушон на едното око? Smile

biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 19:04    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Цитат:
Едното момче що има такъв бушон на едното око? Smile

biggrin biggrin


Щот не мое да пие!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

По-голяма глупост от това "започване от А окръжна" за мен лично няма, незнам защо се повтаря за щяло и не щяло comando
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
има ли го в нета?
добре е да се бацне в ЛОКОСФ.ИНФО
acute

http://dox.bg/files/dw?a=b056032573
acute
Върнете се в началото
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
По-голяма глупост от това "започване от А окръжна" за мен лично няма, незнам защо се повтаря за щяло и не щяло comando

подкрепям!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
ЖСК СОФИЯ написа:
По-голяма глупост от това "започване от А окръжна" за мен лично няма, незнам защо се повтаря за щяло и не щяло comando

подкрепям!

+1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Яну, 2012 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

още повече стана ясно,че Шефе-Шефе на бял кон ще се изтъпанчи на мегданя със заучените фрази от рода на "ето спасявам ви,отбор на 56 години сте" black_eye

за съжаление няма алтернатива на Кайчо и няма и да има....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 73, 74, 75  Следваща
Страница 4 от 75

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum