ЕПИЗОД 88: Ще има ли Локо Сф - новата дата е 20 април
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Оле! black_eye black_eye
Еми прайте си там една фракция "Гиговисти за 'А' група" и одете им пригласяйте на останалите от хор "Шефе,шефе" bad bad bad bye bye bye banned banned banned

Не мисля, че разбра какво се опитах да кажа. Не съм се и надявал, де, като гледам настроенията във форума.
Ама пак ще питам желаещите да сме в А-окръжна, какво им пречи да създадат свой клуб и да започват ? Тъкмо могат да го обявят за наследник на ДФС "Локомотив". Хем няма да има и милиони дългове за връщане, хем няма да има нищо общо с Гигов.

Всъщност, какво точно чакате да остави Гигов, че да започнем в А-окръжна ? Дружеството не се води наследник на ДФС "Локомотив", няма стадион, няма школа, няма футболисти, няма щаб, няма спонсори, няма пари, има само дългове.

Та, защо не започваме от А-окръжна сега, след като това искате, и с какво точно пречи Гигов за това ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Щото няма да прайм по 18 клуба. Не сме Пирин или Велбъжд. Локомотив е само един. И ако съдбата му е да премине през чистилището на аматьорщината,само и само да се отърве от тумора "Гигофф" значи така е било писано и ние ще го подкрепяме и там...КОето изобщо не съм сигурен за всички дето дърпат Лъжеца за крачола да остане само и само да не върне лиценза... chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 11:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
. Локомотив е само един.

Да, и в тоя форум неведнъж се е твърдяло, че не е тоя на Гигов. Тъй че... задействайте регистрацията. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 11:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Еми станахме - едните искат отбора да е дори в А-окръжна, ама да е без Гигов, другите искат да сме в А-ПФГ, па дори и с Гигов.

Гледам и не вярвам на ушите си!
Не мога да си представя локомотивец да иска отборът му да е в А-окръжна!
Ако ще не Гигов, а Да се славите Името Му (ББ) или Венци или който и да е да е шеф...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тук имаше идея наистина да се направи нов Локомотив.
И си мисля че в един момент фенът можеше да избира :
Да гледа нов Локомотив в А окръжна в Надежда или Гигомотив на Армията.
Да, но всичко това е много тъпо.Както каза Метъла, Локомотив е само един.
Аз се радвам, че стигнахме до това заключение и може би от "Железни Бригади" е време да спрем с бойкот, протести и всякакви инициативи.
Вижда се, че няма кой да ни подкрепи и всичко е загубено.
Нека Гигов продължава да се гаври, явно на хората им харесва.
Нека се унищожава школата и традициите на отбора, явно хората го предпочитат, за да можем да играем във великата "А"група.
Явно няма как да се обединим, поради огромните ни различия на всяко едно ниво.
Явно всеки смята своето мнение за най-правилно и не би отстъпил и на сантиметър, за да подкрепи другия или да направи компромис със себе си.
Загубихме, пичове, но поне се борихме докрай и не жалехме нито средства, нито време, нито усилия.
Миманс, здравей, здравей ! Оттук нататък оставаме в ръцете на ЧНГ.
Бог да ни е на помощ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Тегав....пак си засадил от сдухващата... biggrin banned
Нищо не сме загубили и нищо няма да спираме и да се отказваме като борба...Ей го ВВВ над 10 години се борят със своя изедник, оня не е мръднал ама не са спрели и те. И тва е. Може би само изразните средства трябва да се променят и да станат още по-свирепи angry2

Па да ни подкпрея който иска. Останалите да си седат у дома на жежко, да си мачкат дебелия пърделник на жената и да се чудат "кво става с Локото" chicken chicken connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Спрете се малко с тези глупости. Никой не ще А окръжна въпросът е че това е вариант. Борим се докрай с/за/против ... Гигов и това е. А окръжна е варианта при фалит. Точка.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм за варианта без Гигов!!!!!!А окръжна,Б окръжна квото такова,но тоя да го няма.....и престанете с глупостите и заблудите.....за 17 -18 год. тоя е ИЗПРАЛ , но не и дал 100 -те милиона boast в Локомотив!!!!!Но явно си заслужаваме съдбата.......Неясното бъдеще е по-добро от лошото настояще!!!!!Цел и вяра,това е....... angry2 евала на хората дет правят нещо / инфото,стикери и т.н. /

п.с. на лични Метъла,Българиста пишете нещо ,ако мога да помогна,знаете къде ми е таланта biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Венцони респект за позицията...От тебе чакам още едни снимки и да не спирате акциите които ние правим и тук. clapping bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Нека се унищожава школата и традициите на отбора, явно хората го предпочитат, за да можем да играем във великата "А"група.

Хич не ми се ще да съм контра, ама как се вмества А-окръжна в традициите и за какви школи в аматьорския футбол въобще говорим ????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 13:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Ами тук имаше идея наистина да се направи нов Локомотив.
И си мисля че в един момент фенът можеше да избира :
Да гледа нов Локомотив в А окръжна в Надежда или Гигомотив на Армията.
Да, но всичко това е много тъпо.Както каза Метъла, Локомотив е само един.
Аз се радвам, че стигнахме до това заключение и може би от "Железни Бригади" е време да спрем с бойкот, протести и всякакви инициативи.
Вижда се, че няма кой да ни подкрепи и всичко е загубено.
Нека Гигов продължава да се гаври, явно на хората им харесва.
Нека се унищожава школата и традициите на отбора, явно хората го предпочитат, за да можем да играем във великата "А"група.
Явно няма как да се обединим, поради огромните ни различия на всяко едно ниво.
Явно всеки смята своето мнение за най-правилно и не би отстъпил и на сантиметър, за да подкрепи другия или да направи компромис със себе си.
Загубихме, пичове, но поне се борихме докрай и не жалехме нито средства, нито време, нито усилия.
Миманс, здравей, здравей ! Оттук нататък оставаме в ръцете на ЧНГ.
Бог да ни е на помощ.


Ти кво си употребявал напоследък? biggrin
Не става въпрос дали някой ще подкрепи "Железни бригади"...
"Железни бригади", ако не знаеш, бойкотират мачовете извън Надежда, а не Гигов, Дончо или Чаво...

Ако фенът на Локомотив, включително от "Железни бригади", е пред следния избор:
"нов" Локомотив в А-окръжна (съмнява ме, че ще е в Надежда, но дори и така да е...) и "Гигомотив" в Надежда в А-група
дали ще познаеш кое ще е по-предпочитаното?

Вариант Локомотив в А-окръжна наистина има и ние трябва да го знаем това и да сме готови за това.
Но това все пак е най-лошият вариант...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kapitana



Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 156
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Единственото ясно нещо е, че Гигов трябва да се махне. Причините са изброявани хиляди пъти. Каквато и да е цената, трябва да я платим.

Всичко друго е чешане на езици и чакане да започне ремонта на стадиона, което както знаем няма да стане.
_________________
Няма враг непобедим, щом зад нас е Фармахим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

С една дума САМО ЛОКО и всички на мача С ПРАСЕТАТА!!! ПЪРВИ МАЧ ОТ СЕЗОНА,А МОЖЕ И ПОСЛЕДЕН... ДА ИМ ПОКАЖЕМЕ ЧЕ НИ ИМА И ЩЕ НИ ИМА НА ВСИЧКИ ТЪПУНГЕРИ!!!САМО НИЕ САМО ЛОКО clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Ами тук имаше идея наистина да се направи нов Локомотив.
И си мисля че в един момент фенът можеше да избира :
Да гледа нов Локомотив в А окръжна в Надежда или Гигомотив на Армията.
Да, но всичко това е много тъпо.Както каза Метъла, Локомотив е само един.
Аз се радвам, че стигнахме до това заключение и може би от "Железни Бригади" е време да спрем с бойкот, протести и всякакви инициативи.
Вижда се, че няма кой да ни подкрепи и всичко е загубено.
Нека Гигов продължава да се гаври, явно на хората им харесва.
Нека се унищожава школата и традициите на отбора, явно хората го предпочитат, за да можем да играем във великата "А"група.
Явно няма как да се обединим, поради огромните ни различия на всяко едно ниво.
Явно всеки смята своето мнение за най-правилно и не би отстъпил и на сантиметър, за да подкрепи другия или да направи компромис със себе си.
Загубихме, пичове, но поне се борихме докрай и не жалехме нито средства, нито време, нито усилия.
Миманс, здравей, здравей ! Оттук нататък оставаме в ръцете на ЧНГ.
Бог да ни е на помощ.


Аз гледам и не вярвам на ушите си за пореден месец. Незнам как хора обичащи този клуб стигат до момент, в който дори да изрекат тоталната глупост за А окръжна и т.н. Стига се до момент Метала да нарича такива като мен "гиговисти", което най-малкото с оглед на факта, че се знаем от доста години е смешно(меко казано). Разбирам крайните позиции и знам, че всички тук обичат този отбор, но тази истерия е абсолютно ненужна.
Гигомотив, Локомотив, в А окръжна и в Надежда, в А група и на Армията...даваш ли си сметка за какво изобщо говориш?
За какво търсиш подкрепа по-точно? Имам чувството, че половината тука сте намразили футбола, покрай този Локомотив. Хвърлят се във въздуха празни приказки, като почване на чисто от окръжните групи, Феникс от пепелта и т.н. утопии, без да се търси реална алтернатива . Тази дума я повтарям незнам за коя поредна година.
Локомотив е над всичко, в това число и над Железни бригади и каквото там решите. Шапка свалям на блшинството от вас, за всичките години по стадионите и всичко, което правите, но за някои неща просто няма как да се съглася.
ОКРЪЖНИТЕ ГРУПИ НЕ СА АЛТЕРНАТИВА, А СИГУРЕН ПЪТ ДО ОБЕЗЛИЧАВАНЕТО НИ И ПЪЛНОТО НИ ИЗЧЕЗВАНЕ! 21-ви век сме и в момента Юнайтед и Барса имат повече фенове отколкото Левски и ЦСКА сборно, давате ли си сметка, че за няколко години по селските групи стигаме Септември София??? Или какво да ми пука и в зоните може "да ида да пия бира и да простея с компанията, пък и козчето едва ли е по-лошо"???
Чели сме по форумите, гледали сме с Ботев какво стана, ама проблема е, че не сме Ботев...
Пак да питам, Гигов унищожи школата, Аврионов унищожи 20 спорта, има ли разлика между двамата? За една веднага се сещам, единият макар и лъжец и всякакъв е извадил некой лев от джоба си, а другия? Другия е прибрал некой от наем...
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Яну, 2012 15:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия дето са подкрепяли линията на Сталин навремето са им викали "сталинисти". Тия дето още смятат че Гигофф треа да го има за да ни има като клуб как да им викаме? "Гигофили" или "гигомани"? Сам си избери. А и твойта работа е малко "не знам как е ама и така не е". След като С Гигоф няма прокопсия, той няма алтернатива, значи другият верен отговор е БЕЗ Гигоф...Което в случая автоматически значи аматьорщина. Въпреки че аз за мен съм си убеден, че ако тоя цървул реши да се махне веднага ще се намери човек/хора които да поемат отбора вместо него...Тва с години насаждано верою че тоя е бащицата Махно и без него нищо няма да има по земята си е чиста пропаганда.Тъпото е че очевидно има хора дето го вярват.

А ако ги слагаш на една тепсия Лъжеца и Крадеца , освен че ще спомена че да затриеш школата е престъпление срещу деца,Лъжецът има един много по-голям грях от всички други. А това е че уби духът на тоя клуб. Крадльо е не по-малко лош ама барем не се тъпани по медии да обещава, да се прай на велик а тихичко си напрай пъкленото дело angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Следваща
Страница 12 от 20

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum