СТАДИОН ЛОКОМОТИВ - какво се случва с него - ОБЩА ТЕМА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 127, 128, 129  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Фев, 2012 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

вчера имаше половин метърс няг на терена,
толкова сняг не помня на тоя стадион.
дани да изсъхне,а колко до това да е отворена само клетката за гости,защо не и останалата част от В сектор?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 20 Фев, 2012 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф отваря сектор „А“ и част от „В“ на своя стадион за мачовете

Локомотив София ще разполага с пълния капацитет на сектор „А“, както и с блока за гости в сектор „В“ за официалните мачове, които отборът ще играе тази пролет отново на своя стадион. Това съобщи за Гонг изпълнителният директор на клуба Георги Марков.

Зрители няма да бъдат допускани в по-голямата част от сектор „В“ на стадиона заради проблема с козирката, но в лявата северна част на този сектор ще се разполагат привържениците на гостуващите отбори.

Първият официален мач в „Надежда“ на Локо Сф ще бъде на 3 март, събота, от 15.30 часа срещу Локо Пд, след като двата клуба се договориха да изтеглят срещата от понеделник за два дни по-рано.

От днес работници и техника започнаха да почистват стадион „Локомотив“ от падналия обилен сняг, за да може през следващата седмица теренът да изсъхне донякъде до подновяването на първенството. Феновете на тима също са готови да помогнат в почистването, ако се наложи.

JC_hurrah gamer4 dance3 Laie_16
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Фев, 2012 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Парцал,
ти псуеш ама не четеш кво се поства
левата част на А сектор (откъм кафето) има с правостоящи и въобръжение 2 000 места,половината запълни па седи се грей acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 21 Фев, 2012 8:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера звъня Кольо с молба който иска да отиде да помогне от днес в 10 ч. започвало чистенето. Така ще бъде всеки ден, който желае да помогне. Аз мисля ,че най- вече може да се съберем в събота.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Фев, 2012 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Вчера звъня Кольо с молба който иска да отиде да помогне от днес в 10 ч. започвало чистенето. Така ще бъде всеки ден, който желае да помогне. Аз мисля ,че най- вече може да се съберем в събота.


Тва значи ли че е сигура че се връщаме...щото не гледам да се тръби яко... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 21 Фев, 2012 21:02    Заглавие: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

Отварят стадион “Локомотив” на 3 март

Публикувана: Вторник, 21-ви Февруари 2012, автор(и): 24 Часа;


Столичният стадион “Локомотив” може да бъде отворен частично и още на 3 март “железничарите” да приемат на собствен терен адашите си от Пловдив. Това ще стане ясно до края на месеца, когато се очаква да са готови резултатите от експертизата, съобщи в интервю за “24 часа” областният управител на София Данаил Кирилов.

“Благодарение на премиера Бойко Борисов и на министъра на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова бяха осигурени средства за нова експертиза. Парите са от бюджета на регионалното министерство”, обясни столичният губернатор.

Конструктивното изследване се прави от Научноизследователския строителен институт (НИСИ). Той е подал най-ниската оферта при обявената обществена поръчка, а експертизата на стадиона ще струва на държавата 16 800 лв.

“Голямата цел е на 3 март “Локо” (Сф) да открие сезона на стадиона. Задачата, поставена пред специалистите, които изготвят експертизата, е да посочат дали съоръжението може да бъде отворено частично и на него да се провеждат футболни срещи, ако се изолират опасните сектори”, посочи Кирилов.

От НИСИ са обещали, че ще съкратят максимално сроковете и ще дадат становище до края на месеца. Последната експертиза на стадиона е правена през 2007 г.отново от НИСИ. Две проверки на общинската комисия през последните две години обаче показаха, че съоръжението е опасно. Затова стадионът беше затворен през лятото на 2010 г.

От футболния клуб пък са изчислили, че ремонтът на съоръжението ще излезе около 900 000 лв. Само за укрепване на конструкцията ще са нужни 300 000 лв.

[url]http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1241654

Еби му майката, чакай чакай чакай
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Вто 21 Фев, 2012 23:02    Заглавие: Re: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

lifes написа:
експертизата на стадиона ще струва на държавата 16 800 лв.

за това ли сваляхме гащи пред Бойко?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Фев, 2012 0:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Еба му майката! Няма ли някой дефинитивно да излезе и да каже ДА или НЕ! И да почваме да празнуваме или да псуваме black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Фев, 2012 21:21    Заглавие: Re: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
lifes написа:
експертизата на стадиона ще струва на държавата 16 800 лв.

за това ли сваляхме гащи пред Бойко?


16 800 лева не сваляне на гащи,ами пълна програма,връзване с белезници и букаке,
ебахти и ташака,
сега сериозно,дайте да разровим кво става с отпуснатите 800 к лева за ремонт на ст.Локомотив????
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 23 Фев, 2012 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма такива пари "отпуснати". Има "одобрени за отпускане" - т.е. като ги има тия пари в общината/"държавата" ще се дадат, което, нали, познайте. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 23 Фев, 2012 22:19    Заглавие: Re: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

[quote="PILATA сега сериозно, дайте да разровим ... [/quote]


Аз викам да разровим снега от терена. Днес минах през Бойко - бая сняг има по тревата, направо е страшно - беше яко подгизнало. В събота съм там с някой друг авер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Фев, 2012 0:11    Заглавие: Re: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

lifes написа:
[quote="PILATA сега сериозно, дайте да разровим ...



Аз викам да разровим снега от терена. Днес минах през Бойко - бая сняг има по тревата, направо е страшно - беше яко подгизнало. В събота съм там с някой друг авер.[/quote]

Ееее подгизнало...Вода сме вадили от там като библейски потоп...с една реклама...Та един сняг ли ще ни се опре???

А аз си мечтая за един нормален клуб... boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пет 24 Фев, 2012 1:01    Заглавие: Re: Отварят стадион “Локомотив” на 3 март Отговорете с цитат

Metala написа:


А аз си мечтая за един нормален клуб... boast boast boast


Да бе...така не е интересно biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 24 Фев, 2012 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

В събота който може на стадиона да помагаме и това е...после както си му е реда... clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 24 Фев, 2012 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
В събота който може на стадиона да помагаме и това е...после както си му е реда... clapping


А реда е кисела краставица-греяна ракия-кисела краставица biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 127, 128, 129  Следваща
Страница 24 от 129

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum