Необикновеният клуб на обикновения човек
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Aбе айде сто заглавия, три километра дълги. Екстра си е така.


ок,важното е да има кво да се пише в темата Позитивноclapping
_________________


Последната промяна е направена от venci на Пон 09 Апр, 2012 23:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2012 23:38    Заглавие: Отговорете с цитат

clapping
Отборът ни уважава и ние уважаваме отбора-затова дайте да не скандираме за даден футболист,излишно.На последния мач ми се стори че го правехме.Нито са дошли само 3-4-ма да ни поздравят след мач,нито ни поздравяват избирателно.Затова си мисля,че прекаленото избирателно скандиране повече вреди.И историята го показва!

Да,когато някой вкара гол.Да,когато някой отиграе уникално и спечели важна борба.Но ...... иначе се прекалява за мене.


Поздравления за уникалната тема clapping
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Апр, 2012 9:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то тва вече е старо и утвърдено правило - да не си създаваме кумири,щото после разочарованието е петорно. Но нека все пак има на кой да се кефим,не само ние, ами и малките,защото за тях това е много по-важно agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Апр, 2012 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва чули/чели ли сме го:

http://www.novsport.com/news186041_1070.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Апр, 2012 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Радващото в случая е, че ние се готвихме по села и на заснежени терени през зимата, а в крайна сметка сме единни. Всички сме наясно, че Локомотив е клуб с история и е побеждавал много големи отбори, затова тимът в момента е много силен откъм колектив.

Няма мрънкане и такива неща. За нас е най-важно е просто да се спасим тази година и да се решат проблемите със стадиони, терени, дела и да се започне едно ново начало”, допълни Петков.


това еееееееееее.....

има доживотен деостъп до мойто сърце,както и Дани Пеев clapping

САМО ЛОКО!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 10 Апр, 2012 23:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Необикновеният отбор на обикновените хора
Локомотивът бездомник си заслужи уважението, сега остава спасението

Симеон Кичуков

Може би най-лошият сезон в историята на Локомотив Сф е към своя край. Железничарите се намират в най-безпомощното състояние за цялото си съществуване. В момента Локомотив няма стадион, няма база, а доскоро нямаше даже треньор и футболисти. Дори в условията на този парадокс червено-черните продължават да съществуват и да се състезават в "А" група. На всичкото отгоре момчетата на Антон Велков възкръснаха като феникс от пепелта. Успя да го направи равенството 1:1 срещу Левски - един от най-големите съперници в клубната история.
В началото на пролетния полусезон феновете на Локомотив опънаха един транспарант преди дербито с ЦСКА на "Българска армия". Той гласеше "Необикновеният клуб на обикновените хора". По-късно футболистите признаха, че това ги кара да настръхват. А всичко е толкова вярно - нищо в Локомотив не е обикновено. Клубът, ставал 4 пъти шампион, в момента е бездомен, но продължава да се бори. Прави го за около 200 души, които всяка седмица дерат гърла на стадиона и преживяват проблемите. Локомотив не е нито на Николай Гигов, нито на Георги Марков или на футболистите. Той е на феновете.
До момента Антон Велков и неговите момчета успяха да си спечелят уважението на всички. Заслужиха го, защото се борят въпреки всичко и всички. Едва ли футболистите помнят кога за последно за взимали пари. Та те дори не знаят дали след 20 дни ще имат къде да играят с Миньор, нали си нямат стадион.
Настоящата ситуация в Локомотив Сф превръща тима в постоянен беглец. Момчета, днес ще играете на Овча купел, другата седмица на Националния стадион, а след това не се знае. Същото е и с тренировките - веднъж в Мировяне, веднъж в Люлин, после в Обеля. Мисли се и се работи ден за ден.
Евентуалното оцеляване на Локо в "А" група ще бъде едновременно и добро, и лошо. Това е клуб, който никога не е изпадал и е сред емблемите на българския футбол. От друга страна за пореден път ще лъсне колко ни е слабо първенството, щом отбор без стадион, без база, събран на пожар, може да оцелее.
Каквото и да се случи в следващите няколко дни и седмици обаче едно е ясно - Локомотив ще се бори докрай. Бездомният влак ще продължи да се лута от едно депо до друго.

Язък, че 7 Дни Спиртни Напитки излиза с ден закъснение, щехме и това да изчетем в подкаста, пу.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Апр, 2012 23:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Копелеееееее....осъзнаваме ли какво правим? Ние създаваме ореол,легенда...Баси...как да не настръхнеш...Тоя лозунг го виждам на първите официални клубни шалове след като лекето Кайчо биде изпрано biggrin

Сега се сещам и за друг лозунг от корео - 'КЛУБ,НАЦИЯ,ОРГАНИЗАЦИЯ- ЗА ТЯХ СИ СТРУВА ДА СЕ БОРИШ' blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Сря 11 Апр, 2012 8:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам, че сте супер въодушевени... Аз нямам минутка свободно време напоследък и ще помоля някой от вас да напише една статия в духа на гореказаното, за да я сложим на Ултраслоко.ком (за статия на мача с Левски). Благодаря!
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 28 Апр, 2012 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Има го и в други теми, но е за тук:

Даниел Пеев е играл за Локо (Сф) със счупена костица в стъпалото на десния крак при равенството 1:1 срещу Миньор, разбра "24 часа".

Юношата на "червено-черния" клуб сам е настоял да участва в мача срещу перничани, като за целта му била поставена обезболяваща инжекция.

Пеев, който освен на традиционната си позиция по лявото крило е използван и като нападател, рита пълни 90 мин. Тази седмица предстои да стане ясно дали по-малкият брат на Георги Пеев ще продължи по същия начин за играе за "железничарите", или ще трябва да почива.

Негово отсъствие ще донесе проблем на старши треньора Антон Велков, който разчита на футболиста във всяка среща.

Даниел получил травмата при загубата с 0:2 от Ботев (Враца), когато бил настъпан от противник по десния крак.

Вчера локомотивците имаха почивен ден, а днес се събират за първо занимание за седмицата. Идния понеделник те гостуват на Литекс.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 13 Юни, 2012 21:50    Заглавие: Отговорете с цитат

За всеки средно интелигентен българин "Ботев" означава "Ботев" от Пловдив, а "Локомотив" - "Локомотив" от София.
Иначе трябва допълнение - "Ботев" Враца, "Локомотив" Горна Оряховица", "Локомотив" Мездра, "Локомотив" Пловдив и т.н. И дори софийският "Локомотив" да се окаже във В група, пак той ще е носител на основното значение на това име, когато то е свързано с футбола. Ти нали не си мислиш първо за "Левски" Карлово, щом чуеш за футболен клуб "Левски"?


това го копирах от форума на Гонг,по повод на тема свързана с нашия отбор и коментари на столипиновци и разни други форумни герои......евала на deladog / това му е ника /

clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 03 Юли, 2012 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се върнат Крумов и Бонев ще стане добрина, този Гаджев каза че бил буфер boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Юли, 2012 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Гаджев каза че бил буфер boast


тва го е разбрала половината А група,а сега и другата...... да се удариш в Буфер acute няма ставане...

п.с. м/у другото много ме кефи и мисля,че бързо ще стане любимец на агитката clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Юли, 2012 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
bulgarista написа:
Гаджев каза че бил буфер boast


тва го е разбрала половината А група,а сега и другата...... да се удариш в Буфер acute няма ставане...

п.с. м/у другото много ме кефи и мисля,че бързо ще стане любимец на агитката clapping


Както казах преди години, ние колкото и мижав клуб да сме в момента като ниво и организация, все още сме име. Така че който идва при нас почва да се усеща и по модела на говеда и чорбари,започва да говори правилните неща,така че да си няма ядове.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 09 Юли, 2012 1:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Даниел Гаджев: Локо (Сф) е много по-голям отбор от Монтана



Новото попълнение на Локо Сф Даниел Гаджев говори пред "Тема Спорт" за трансфера си при железничарите, финансовото положение и целите на тима за новия сезон. Той не пропусна да коментира твърденията, че някои от резул­татите на Монтана са доста съмнителни.

Даниел, кой me потърси и как се стигна дo трансфера ти в Локо Сф?
- След като изтече договорът ми с Монтана, сметнах, че вече е нужно да направя промяна. Бях обещал на клуба да остана, но дойде оферта от Локо Сф и не можах да откажа. Още преди две години железничарите проявиха интерес кьм мен, но тогава нещата не се получиха. Относно условията не е имало никакви проблеми около конт­ракта ми. Бързо се разбрахме. Разгова­рях с Антон Велков, Георги Марков и Николай Гигов. Общо взето и трима­та ме потърсиха и ми предложиха да премина в Локо Сф. Освен това червено-черните бяха най-настоятелни в желанието си да ме привлекат. Думи­те на Антон Велков натежаха, за да избера железничарите. А пък и все пак в каквото и положение да се намира отборът, Локо Сф е име в българския футбол. Отбор, който е ставал чети­ри пъти шампион на България и има дългогодишни традиции. Пък и искам да играя с Локо в Европа. В последните години отборът изигра много силни мачове в евротурнирите.

Притеснява ли те финансовото положение на клуба? Доста футбо­листи избягаха от "Надежда" заради забавени заплати, а пък и все още от­борът има проблеми да играе на собствения си стадион?
- Г-н Гигов гарантира, че положение­то няма да бъде такова, какво беше през миналия сезон. Той сподели, че ис­ка Локомотив Сф отново да е на мяс­тото, което му приляга - тройката. Повярвах в неговите думи и се надя­вам, че всичко, което казва, ще се слу­чи. Той даде гаранция, че през новия се­зон отново ще участваме в евротур­нирите. Доколкото научих, в първите няколко мача ще домакинстваме на „Герена", но след това ще се върнем в "Надежда". Г-н Гигов каза, че нещата около ста­диона ще се изчистят скоро.

Изглеждаше доста изнервен през миналия сезон и натрупа доста кар­тони. Защо?
- Много са причините. Като че ли главата ми не бе чиста. И оттам дой­доха проблемите ми с многото карто­ни. Все пак това е минало. Надявам се да не се повтаря. Това беше грешка. Искам да изчистя играта си и да бъда малко no-сдържан на терена. Мисля, че напрежението, което имаше върху мен, е отминало и вече няма да се про­явявам в такава светлина. Покрай толкова много червени картони ми лепнаха прякор Рендето Бьорнер. Смя­там, че някои от тях бяха пресилени.

Игра четири години и половина в Монтана. Какъв е най-хубавият ти спомен от клуба?
- Имам доста хубави моменти с ти­ма, които няма да забравя, влязох заед­но с отбора в елита, което бе стра­хотно. През миналия сезон успяхме да победим Литекс с 1:0 в Монтана. Все пак не се случва всеки ден да победиш шампиона на България. Всички успехи са ми носели радост. Имал съм и лоши моменти, но тях се опитвам да не си ги спомням. Гледам напред. Дано успея да създам още много хубави с Локо Сф.

Каза ли ти Антон Велков какво най-вече ще иска от теб?
- Неговото желание е да променя об­лика си. Той иска да изляза от стерео­типа на играча, който винаги получа­ва картон. Сподели и какви функции ще ми възлага. Но когато дойде време­то и започнем тактически трениров­ки, ще разбера каква точно ще бъде за­дачата ми на терена.

Какво е настроението при фут­болистите, вярват ли в думите на собственика Николай Гигов, че ще бъдете Локо Сф, който се бори за Европа?
- Тарторите в клуба Кичо Добрев и Марчо Дафчев ми вдъхнаха увереност, че ще бъдем същият Локомотив. Всички играчи сме настроени да покажем, че класирането не отговаря на традициите и името на отбора. Вярваме, че през новия сезон ще успеем да измием всичко лошо, което се случи, и ще бъ­дем там, където ни е мястото. Целта пред отбора е ясна -
тройката и участие в евротурнирите. Ще излезем от кризата. Силно се на­дяваме, че това, което се случи през миналия сезон, няма да се повтори. Амбициите на треньора са много го­леми.

Предпочете да отидеш в Локо Сф, който е по-назад от Монтана в кла­сирането. Може ли да се сравнят двата отбора?
- Монтана завърши по-напред в класирането, но Локомотив имаше мно­го проблеми от друго естество през миналия сезон. Затова са на това мяс­то. Относно сравненията мисля, че няма място за такива. Локо е много по-голям отбор от Монтана. Все пак това е запазена марка в българския футбол. Локо София се е доказал в Европа. Не може да се сравнява с бившия ми клуб, при цялото ми уважение към Монтана.

Доста често имаше съмнение във феърплея на мачовете на Монтана, като някои резултати бяха опреде­ляни за, меко казано, странни. Как ти влияеше това на теб и какво мислиш за всички тези обвинения?
- Хората могат да говорят какво­то искат. Истината обаче е друга. Мога да се закълна, че през всичките години, в които бях в Монтана, никога не съм играл симулативно. Винаги съм се раздавал на сто процента, за да мо­же отборът да печели.

Заговори се, че ти си главно действащо лице в цялата схема и до­ри си изкарваш нарочно червени кар­тони...
- Това са абсолютни глупости. Смешно е да се говори така. Имам се­мейство и не бих участвал в подобни схеми. Картоните ми са породени от поста, на който играя. Искам винаги да дам всичко от себе си, затова поня­кога се стигаше до санкции. Но тези обвинения, че съм го правил нарочно, са пълни измислици.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 27 Авг, 2012 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Пеев: Обещавам на феновете, че Локо ще се върне там, където трябва да бъде

"Много ми е жал за глупостите, които съсипват Ботев", сподели състезателят."

Едно от основните попълнения в редиците на столичния Локомотив - Даниел Пеев коментира "класическия" успех на "железничарите", при домакинството на врачанския Ботев. Срещата между двата състава бе от програмата на 3-ия кръг от "А" група.

"Радостни сме, че успяхме да победим. Съперникът ни ни даде отпор, но успяхме да се справим с това.

Обещавам на феновете, че малко по малко ще върнем Локо там, където заслужава да бъде.

Жал ми е за Ботев. Такъв клуб е недопустимо да се управлява по този глупав и необмислен начин. Дано скоро оправят там нещата, защото е просто немислимо подобни неща да съсипват един отбор", категоричен бе Пеев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 2 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum