БЪДЕЩЕТО...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Tи нали беше против такива псимена бе, к'во се прайш ся на интересен? black_eye biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

за кое съм против бе
някой да помогне на Локомотив ли?
100%, против съм да пишем малоумни декларации встил "марсиянците от париж-благоевград"
отиват хората и в очи се срещат с него,спорта за премиера е чист популизъм и много умело го използва,на никой не е отказал.
ама заеби,айде да попсуваме Кайчо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Джентреееееееееее ди мареееееееее... boast boast boast boast boast boast boast boast

Не издържам вече comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре отивайте да празнувате останахме без лиценз,да но сте доволни, и с най-голямо нетърпение чакам да видя колко мача,ще посетите в В група.
_________________


Последната промяна е направена от BUFER4ETO на Чет 31 Май, 2012 20:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2012 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/view_article.php?article_id=274169
както всичко при нас "не се знае знае ли се " хаха comando
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Телешкият възторг и неприкритото желание на няки хора да отидем на вариант А окръжна, продължава да бъде неразбираем за мен. Сериозно ли някой си мисли, че това е рецептата за край на мъките???
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро идеята е ужасен край или ужас без край.

Честно казано аз за себе си не знам кое от двете е по-голяма мъка - без стадион, без база, без нищо "отдолу" или това вегетативно номадско състояние, в което се намира "ПФК" в момента. Щото с тия лайна и бакии около стадиона и прилежащата територия, реалната "оферта" е да няма Локомотив въобще. И като гледам "държава" и община силно залагат точно на тази карта.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Буахахахахах! Ама за всичко сме така...За всичко! Вече има оформени две крайни партии - на Аокръжистите и на Агрупистите/Вегетативци/...И да рече човек че сме 100 000... comando comando comando comando

Споко...лицензът се плати, керванът си върви, Гигата си лъже, Чавко си пийва, а ние вместо да се чудим как по-яка агитка да станем се надцакваме в политически тези,които не зависят от нас. black_eye beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2012 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

gamer1 lex_03
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 03 Юни, 2012 23:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
...

Доста повече проблеми се явяват за Локомотив (София). Преди пет дни собственикът на този клуб Николай Гигов плати стари съдийски такси и глоби за показани жълти картони.

Не е ясно обаче как ще бъдат пренебрегнати задълженията към футболистите. Доста от бившите футболисти вече са осъдили клуба, като някогашния защитник Добри Митов е стигнал дори до Върховен съд. Други играчи, особено разделели се в последните два трансферни периода, също са пуснали своите жалби.

http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=274697



Гигооооооофф
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни, 2012 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

- Мнозина не очакваха Цска да вземе лиценз ?
- Това си е за тяхна сметка.Аз по-скоро съм изненадан, че други клубове, най-вече Локомотив София, взеха лиценз.В "Надежда" от 2011 г. не е платена нито една осигуровка, нито един данък върху заплатите съшо не е деклариран пред НАП.Само някакви хвърчащи листа.Категорично има укриване на данъци.Има фалшифициране на платежни документи от Никола Янкулов ( б.а. - административния директор на клуба ). Той сигурно го е правил по заповед на някой друг , сещате се кой ( б.а. визира Николай Гигов ).Има уповаване на тези документи от адвокати, в това число Михаил Михайлов, който също ще си понесе отговорността. Има и изключително криминални неща извън футбола с Локомотив София. Дори да приемем, че с тези платежни документи , които са представили, и които са абсолютно подправени ,тепърва ще се занимава прокуратурата. Има неплатени суми от 2009-та към Добри Митов, към Бойко Величков.От 2011-та към друг мой клиент - Юлиан Левашки.За което вече повече от година сме блокирали сметките на Локомотив.Имаме изпълнителен лист и изпълнително дело срещу тях.
Така че този клуб е тотално не изряден.По отношение на инфраструктурата също не са изрядни по критериите. Нито имат собствен лицензиран стадион, нито са представили договор с друг стадион за следващия сезон.
- Гигов обаче заяви, че тимът ще играе наесен на "Герена"...
- Не, няма такъв договор.Те с Иво Тонев не са в добри отношения.Искам тук и пред вашия вестник да разкрия каква точно е ситуацията и как Локомотив София е получил лиценз.В 18:00 часа на последния ден на Лицензионната комисия пише, че лицензът на Локомотив София е отнет.
Между 18 и 20 часа трима от членовете се отделят и получават телефонни обаждания , връщат се и казват - даваме лиценз. Как стават тези неща?Аз в петък официално съм сезирал УЕФА. Причината е че петима от моите клиенти са потърпевши. И съм сезирал официално лицензионната комисия на УЕФА.Очаквам тази седмица да има развитие по въпроса.


Преписах цялото интервю от "Тема спорт" с измисления адвокат Градев и журналистът Росен Ангелов. Има неща ,които си ги знаем, но дали този ще стои зад думите си , когато се стигне до прокурор ?!
А ,че Гигов трябва да бъде публично линчуван заради престъпления спрямо спорта и децата мисля че поне стана ясно на всички !

comando comando comando comando comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни, 2012 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи те го питат за прасетата а отговаря за нас??????? ПРАСЮГИТЕ СА 10 ПЪТИ УМНОЖЕНО ПО НАШИТЕ ПРОБЛЕМИ А ВЗИМАТ ЛИЦЕНЗ bye КАТО ГИ ИЗВАДЯТ ОТ ГРУПАТА И НАС ТОГАВА ДЕЕЕБА СМЕШНИЦИТЕЕЕЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни, 2012 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

На тоя градев бих му се изсрал с най-голем кеф в устата. Е такива като тоя палячовци са най-големите вредители за футбола в БеГе. Гнусно паразитче недоклатено.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни, 2012 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

абе кво го цитирате и тука,тая доказана педеруга Градев angry2 айде модераторите да го изтрият ,ако обичат включително и коментарите след него
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни, 2012 20:33    Заглавие: Отговорете с цитат

нали си адвокат и имаш "клиенти",кво се занимаваш със стадиона ни и кака Мариола,
убит чалга адвокат
убит чалга футболен президент
убит чалга държава и съществувание angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 4 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum