СЛАВИЯ-ЛОКОМОТИВ-СФ 23.09.2012 -НЕДЕЛЯ 17,00ч,
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 15:30    Заглавие: СЛАВИЯ-ЛОКОМОТИВ-СФ 23.09.2012 -НЕДЕЛЯ 17,00ч, Отговорете с цитат

дано спреме възхода на белите chicken chicken chicken
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОБООООООООООООООООООООООООООООООООЙ!!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 16:09    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.ibuu.org/bg/?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Биеме 1:0 с гол в 96-тата минута, и дебелата свиня си изяжда чорапите от яд.



ШИБАЙ ЕВРЕИТЕ!!!!
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛокомотивСофия написа:
Биеме 1:0 с гол в 96-тата минута, и дебелата свиня си изяжда чорапите от яд.



ШИБАЙ ЕВРЕИТЕ!!!!


А Чавко гълта тапата от шишето с мастика,тя му засяда на гъзО, опитва се да пръднеи и гръмва, та цръцва! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Сря 19 Сеп, 2012 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ВСИЧКИ НА МАЧА !!!


Дебелатаааааааааааа свиняяяяяяяяяяяяяяя....
http://vbox7.com/play:7c362e55fd

0011-loko2 0014-lokooo 0011-loko2 0009-acab


_________________

ALL GIVE SOME - SOME GIVE ALL !!
DB
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

НА МАЧА САМО ЛОКО, САМО НИЕ.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
makaveli



Регистриран на: 20 Сеп 2012
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление предполагам, че поста ми няма да се задържи много, но все пак ми се искаше да го пусна.
Славист съм и ми стана интересна нагласата ви за мача. В линка към ултраслоко и призива за мача се казва нещо, което така и не мога да си обясня, а именно, че играете с един от най-омразните ви отбори.

Ако все пак модераторите решат да не изтрият въпроса ми, а да остане - Защо така, момчета? Защо толкова много мразите Славия?

Ще помоля без обиди и псувни, вярно е, че съм във вашия форум, но се опитвам да водя нормална дискусия и да си изясня този въпрос.

Локомотивци (включително и баща ми) твърдят, че тази така наречена "омраза" се корени в обединението на отборите и пренебрегването на ваши играчи по онове време. Не знам дали е вярно или не, но сте имали 7 човека национали на чело с Котков и Начко Михайлов. В последстиве Котков отива в Левски и жалкото е, че и до днес името му се свързва с Левски, а не с Локото, но за това малко или много има и клуба ви. Като казвам клуба ви имам предвид не феновете, а ръковоството.

Та ако е от там цялата омраза ще ви кажа само два реда - да оставиш играчи като Котков и Начко резерви според мен не е признак на фенщина и как да кажа...недолюбване на даден отбор, а е признак на абсолютна малоумщина от страна на тогавашните бели управници. Идиотските решения на хора от преди 30-40 години обаче не могат да водят до днешната ситуация и до отношението ви към нас. Повечето от агитката може би никога не са гледали Котето и Начко, а са чували за въпросния случай от разкази на по-стари локомотивци и без да са преки свидетели са намразили отбора на Славия.

Това честно казано не е правилно и не може хора на по 30 години да се мразят за нещо, което е по-старо от тях и няма отношение. Сливането на отборите е било по нареждане на властта, а оставянето на играчите на локото на пейката пак казвам е абсолютна дебилщина, която съгласете се не може да е повод някой от вас да ме замерва с камъни при гостуване в Надежда.

Все пак става въпрос за футбол, за нещо което би следвало да е като разтуха и хоби, да подкрепяш отбора си и след мача дори да пиеш по бира с противника вместо да се чудиш как да ми скочиш...защото съгласете се заради Гиговци и Венцита или заради играчи, които се набиват като мотики заедно след мача не си струва да правим глупости. В изблик на ярост и моментно умопомрачение можеш да сцепиш някоя глава и след това да съжаляваш цял живот.

Това е, момчета. Надявам се, че не съм ви обидил с нещо. Просто се опитвам да си изясня нещата. С пожелание за всичко най-хубаво и за по-светли дни на стадион Надежда. И вие и ние го заслужаваме!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотивци (включително и баща ми)


Е не!! Още един comando comando comando Е това си стана вече жива напаст...Къде сбъркахме ахахаха biggrin biggrin biggrin

Сеа сериозно и сори за иронията..Ако четеш историята малко по-дълбоко, ще видиш,че нещата не са само за еди кой си на пейката и т.н. Става въпрос за съзнателно обезличаване и асимилиране на един велик клуб по най-грозен колаборационистки начин. На всички нива. Комунистите са дали тон за песен и всичкото бяло братство е запяло с цяло гърло:

-ръководителите на новата сплав - 90% бели
-присвояването на активите от ЕКТ за периода - дело на техните последовател и до ден днешен
-никакъв натиск от страна на "бялата общественост" това статукво да с е промени. Ако не са били нашите да се надигнат, да ходят до бай Тошо и т.н. нищо нямаше да се промени...

Да продължавам ли? Ще кажа само че никой от наще хора не ви взима чак за такъв омразен фактор, за което живо доказателство си е отношението на публиките към това "дерби". Ние никога масово не сме се събирали за него, за разлика от това срещу животните.. Иначе обратното си е закон. Така че каквото и да си говорим, посещаемостта и пренавивката са неоспорим мерител
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

makaveli, хубаво мнение, но да поясня, че омразата е наслоена. Сега ще ни "критикуваш", че не ви обичаме (въпреки, че сте поколения локомотивци някои от вас). Въпрос на избор.
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
makaveli



Регистриран на: 20 Сеп 2012
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

По онова време каквото е кажела властта това се е случвало. Това, че ръководството е било "бяло" и бялата общественост не е направила нищо по въпроса си е било поредното лизане на гъза на властимащия и властдаващия. Не оправдавам, но пак казвам е било много много далеч във времето.

Става въпрос за управленски решения. Това е все едно да си намразите сега Локото защото Гигов е еди какъв си или защото Марков е селяндур. От мен или от теб не зависят решенията на Венци и Гигов (нито на онези от преди 30-40 години). Цялата асимилация за която говориш не е била по желание на фена, че дори и на бялата общественост. Представяш ли си как Тато дава на някой нещо, а оня не го иска....отива да копае...смисъл няма друга реакция освен кимане и усмихване и разбира се теманета до земята. Тъжна работа ама това е историята.

Иначе мерси за нормалния отговор. Пак казвам, че футбола е само игра и за омраза не трябва въобще да има място...дори и към животинските отбори. Тъжно е, че в моменти на безумна и неоправдана фенщина и умозатъмнение, за това че срещу теб има "евреин", "говедо", "прасе" или "буфер" някои хора забравят, че преди всичко срещу тях има човешко същество и че за много от действията след това може горчиво да съжаляваш.

Лично аз се надявам все някога да изплуваме от тинята и да се види, че и Локото и Славия имат доволно много привърженици. Да стигнем до етапа, на който в момента са в Англия - хулиганите са извън стадионите, няма ограждения, всичко е нормално и най-важното - стадионите са пълни с хора, жадни за футбол, жадни да подкрепят отбора си във всеки мач. Иска мми се след време да мога да заведа детето си на стадиона без да се оглеждам за някой който е решил, че е мъж и т.н.

По въпроса с мобилизацията - не ми се вярва, че е закон за нас да се събираме специално за мачовете с Локото. Може би все пак сте ни дразнител защото си е софийско дерби. Това е поне за мен де, мачовете са ми интересни защото имат заряд.

Толкоз за момента. Ако имаш още нещо да кажеш по въпроса или някой друг давайте. Лично на мен ми е интересно. Иначе за неделя - както вие така и аз очаквам победа за любимия отборSmile) Японското националче ще ви мъчи яко (освен ако не е с две метални пластини в краката...щото не виждам иначе вариант играч с такава визитка и само на 31 да дойде в родната А група biggrin )

Със здраве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Без да ми се обиждаш ама звучиш много хипарски. "Ребята давайте жить дружно"
biggrin
А тва все пак си е ултрас форум. Това си е твое мнение де,ама айде нема нужда да ставаме като ония островни импотентници дето отиват на мач като на кино..То и тоя техния модел скоро ще се срине ама тва е друга тема.. Говорейки за теми ский тука:

http://forum.zone1913.com/viewtopic.php?f=2&t=163

И колко пъти се споменава "Локо София" biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
makaveli



Регистриран на: 20 Сеп 2012
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Fobos написа:
makaveli, хубаво мнение, но да поясня, че омразата е наслоена. Сега ще ни "критикуваш", че не ви обичаме (въпреки, че сте поколения локомотивци някои от вас). Въпрос на избор.


Аз точно това не мога да го разбера - наслоява се една "омраза" и в един момент той мрази мен без въобще да знае защо. Лошото е, че дори не се замисля защо е така...просто си знае, че мразим Славия biggrin

Лично аз гоня 30те и малко или много вече съм изграден характер и мозък. Ако си говорим едно към едно това наслояване се отразява най-много на подрастващите и резултата е едни надъхани тинейджъри, които не мислят какво правят и какви бели могат да си навлекат...

Преди доста година на едно гостуване в Надежда след мача "изтегляйки" се с трамвайче се случи следното - оълен трамвай и само едно свободно място...близичко беше от мен, но така и не се реших да седна...бяхме компания, превъзбудени от мача (не помня ама май 1:1 свърши), говорим, коментираме...и извъднъж влетява едно паве, прави прозореца на сол...точно над свободното място...какво и с кого можете да се случи не ми се и мисли...въпроса е там, че всичко това е излишно:(( А ми се струва, че ние по-големите не се стремим да го предодвратяваме...а можем и е лесно. Просто това наслагване на "омраза" трябва да спре...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Оооо айде да не превъртаме лентата на такива случки и кой започна всичко, щото фактите не са много във ваша полза. По стечение на обстоятелствата съм ти леко батко и цялостен съвременик на тия неща. Така че знам какво говоря. А тва че филмираните пубери праат 90% от лайната е така...Ем не знаят, ем не могат ама много се отварят...То такава ни е цялата действителнос де.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
makaveli



Регистриран на: 20 Сеп 2012
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет 20 Сеп, 2012 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Без да ми се обиждаш ама звучиш много хипарски. "Ребята давайте жить дружно"
biggrin
А тва все пак си е ултрас форум. Това си е твое мнение де,ама айде нема нужда да ставаме като ония островни импотентници дето отиват на мач като на кино..То и тоя техния модел скоро ще се срине ама тва е друга тема.. Говорейки за теми ский тука:

http://forum.zone1913.com/viewtopic.php?f=2&t=163

И колко пъти се споменава "Локо София" biggrin biggrin


Е че дерби си е biggrin

Иначе чак хипи не съм, няма да си лягаме заедно ама поне да не се бием като се видим...след като искаш екшън може по едно "шти иба мамито" и после кой от къде е biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum