Локо(СФ) - Монтана, 21.10.2012, 16:00ч. ст."Славия"
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2012 20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно в този мач не биваше да губим точки.Изпадащите са 4,а кандидатите много!дето е думата другия кръг и Славия може да се нареди сред тях,нищо,че бяха кандидати за УЕФА
Ясно е едно,ще е много тежко!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2012 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Тежко, тежко, колко па да е тежко - на 3 точки сме от 6-тото място и на 4 - от петото. Като се има предвид, че има още 21 кръга, не знам що сме вдигнали бялото знаме. scratch_one-s_head
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2012 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
сме вдигнали бялото знаме. scratch_one-s_head


Кво да дигаме!??! angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 Алоооооу...такова знаме дигат само едни други елементи дето си ги знаем...

Иначе:
Цитат:
Антон Велков: Загубихме две точки

Старши треньорът на Локомотив София Антон Велков заяви, че отборът е загубил две точки след равенството с Монтана.

„Не стана много качествен мач. Загубихме две точки. Монтана е корав отбор. Не започнахме по най-добрия начин мача. След това се видя, че сме безпомощни пред гола“, коментира Велков.

„През второто полувреме се игра футбол не повече от 15 минути, но е нормално отборът, който гостува да лежи повече на терена. Всички отбори в България се затрудняват да играят срещу сгъстена защита“, добави старши треньорът на Локомотив.

„С тези ремите, които натрупаха при домакинства, които не са на нашия стадион не може да преследваме големи цели. Ако бяхме на нашия стадион, нещата щяха да са различни. Днес обстановката бе като в контролен мач“, каза още Антон Велков.


Думите! acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ЖСК СОФИЯ написа:
Ако продължаваме така, изпадаме angry2 Незнам някои как ги виждат тия неща, че сме приятна изненада и т.н. Тая година към Б отиват 4 отбора - ще бъде меко казано тегаво, с възможностите които имаме и цирка който цари при нас като цяло bad


Точно приятна изненада бяхме до мача вчера. Въпреки всичко си личи, че отбора може да играе. Пеев и Кичо да бяха вкарали нарисувани голове и песента щеше да е друга. То нали всеки разбираbiggrin но вчера Велков сбърка. За къв го държа този Антонио Павлов дърво та дрънка, а начело на атаката comando все едно бяхме с човек по-малко.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 13:21    Заглавие: локо сф- монтана Отговорете с цитат

има една приказка : ако баба ми беше мъжка дядо щеше да ми бъде. Какво толкова по-различно щяло да бъде,ако мачът се е играл на нашия стадион. Да щеше да има примерно 500 - 1000 човека и какво от това??? Тук не става въпрос за числеността на публиката , а за отбора и респективно неговата игра и резултати. При една победа дърпахме рязко нагоре в класирането и се доближавахме плътно до първите 5-6 отбора. А сага при една почти сигурна загуба от морето отиваме в групата на изпадащите. ЖСК е напълно прав, нямаме право на загуба на такива домакински точки от отбори от втората половина на таблицата. Терена в Овча купел ли ни е виновен? А като направихме хикс с левскарите на същия този терен , тогава никой не ни беше крив. Хайде много бързо забравихме колко пъти сме губили и в Надежда. Сякаш не играеме там не от две ,а от 20 години. Ако продължаваме така нищо добро не ни чака. Дано все пак успеем поне точка да откраднем,което ми се струва нещо като мисията не възможна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ, СЛЕДВАЩАТА ПУБЛИКАЦИЯ Е ЗА ХОРА
СЪС ЗДРАВИ НЕРВИ.ЗАБРАНЕНО ЗА ДЕЦА ПОД 18Г.





Георги Марков: Още имаме шанс за шестицата


Изпълнителният директор на Локо София Георги Марков сподели, че е крайно време от­борът да прекъсне серията си от три поредни мача без побе­да.

"Монтана няма с какво да ни изненада. Работят, за да ни победят, но няма как да им изля­зат сметките. Ще се хвърлят здраво. Но ние гледаме нашия отбор. Трябва да прекъснем ло­шата си серия без победа от три мача. Защото не е нормално да сме в такава. Няма от какво да им се плашим. Ние сме по-добрият отбор и е необхо­димо на всяка цена да бием. Трябва да играем малко по-спо­койно, защото това ни прече­ше в последните мачове. Ня­махме и късмет. Монтана е се­риозен отбор. От осем кръга взеха 10 точки, което не е мал­ко. Момчетата да не си мис­лят, че табелката на София ще им вземе страха и ще бием лес­но. Разгадали сме ги. Още имаме шансове за шестицата. Трябва само да бием. И дума не може да става за изпадане тази годи­на. Преодоляхме шока от мина­лия сезон. Минахме през труд­ното, сега следват добрите не­ща за Локо", каза Марков.

Той потвърди, че тимът скоро ще започне да домакинства на стадион "Локомотив.

"Хубаво е, че най-накрая след три години ски­тане ще се върнем в "Надежда". Очаквам това да се случи в ма­ча с Берое или срещу Мастер Бургас за Купата. Там ни е мяс­тото. Стига сме обикаляли. Ще изтърпим още съвсем малко", допълни шефът.

В същото време стана ясно, че железничарите са получили финансова инжекция преди до­макинството на Монтана. Иг­рачите и треньорите на червено-черните са прибрали заплатите си за месец август. Така вече в "Надежда" могат да се похвалят, че вървят само с ме­сец закъснение, което доскоро бе илюзия.


JC_stupid
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 13:39    Заглавие: Re: локо сф- монтана Отговорете с цитат

veni78 написа:
има една приказка : ако баба ми беше мъжка дядо щеше да ми бъде. Какво толкова по-различно щяло да бъде,ако мачът се е играл на нашия стадион. Да щеше да има примерно 500 - 1000 човека и какво от това??? Тук не става въпрос за числеността на публиката , а за отбора и респективно неговата игра и резултати. При една победа дърпахме рязко нагоре в класирането и се доближавахме плътно до първите 5-6 отбора. А сага при една почти сигурна загуба от морето отиваме в групата на изпадащите. ЖСК е напълно прав, нямаме право на загуба на такива домакински точки от отбори от втората половина на таблицата. Терена в Овча купел ли ни е виновен? А като направихме хикс с левскарите на същия този терен , тогава никой не ни беше крив. Хайде много бързо забравихме колко пъти сме губили и в Надежда. Сякаш не играеме там не от две ,а от 20 години. Ако продължаваме така нищо добро не ни чака. Дано все пак успеем поне точка да откраднем,което ми се струва нещо като мисията не възможна.


Tова мнение и това на ЖСК искрено се надявам да е плод на емоция,а
не на здрав разум.
Естествено че у дома и стените помагат и си е друго да се чува агиткита , а не 20 малоумника от Монтана, на който КМЕТО им е подарил безплатна екскурзийка angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе не знам кой крив ,кой прав agree ама БАЛАНСА НИ С МУНТАНЯ КАТО ДОМАКИНИ СТАНА :7 мача- 4 победи -3.... black_eye равни (като те са от последните 4 мача в София...) !!!
Така ,че не знам кои са селяните и кои "гражданите" ?! bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебаааааахти трагедийте, ебахти чудото...Абе споко бе хора има време да изскочи заека от някъде...

А тва че ако си бяхме у дома щеще да е различно е повече от ясно. И 50 човека да сме можехме да създадем неква истерийка само и само да станат нещата. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2012 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

напролет тези точки които ги загубихме ги взимаме у дома,а именно:
точка примерно от Лудокурец (вчера куцата враца им зема' точка, Тонев ще извади едни пари и така), точка примерно от Ботев или защо не три, бием на 200 % славия (дали венци и гигов се разплатиха,а?) и те така
без черни очила и пернишки трагедии...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 7:30    Заглавие: Re: локо сф- монтана Отговорете с цитат

veni78 написа:
има една приказка : ако баба ми беше мъжка дядо щеше да ми бъде. Какво толкова по-различно щяло да бъде,ако мачът се е играл на нашия стадион. Да щеше да има примерно 500 - 1000 човека и какво от това??? Тук не става въпрос за числеността на публиката , а за отбора и респективно неговата игра и резултати. При една победа дърпахме рязко нагоре в класирането и се доближавахме плътно до първите 5-6 отбора. А сага при една почти сигурна загуба от морето отиваме в групата на изпадащите. ЖСК е напълно прав, нямаме право на загуба на такива домакински точки от отбори от втората половина на таблицата. Терена в Овча купел ли ни е виновен? А като направихме хикс с левскарите на същия този терен , тогава никой не ни беше крив. Хайде много бързо забравихме колко пъти сме губили и в Надежда. Сякаш не играеме там не от две ,а от 20 години. Ако продължаваме така нищо добро не ни чака. Дано все пак успеем поне точка да откраднем,което ми се струва нещо като мисията не възможна.


Ти беше ли на мача? Щото аз за съжаление бях. Гробница и едно викане айде играйте бе. Никаква атмосфера, която да те вдигне, със сърце ако трябва, но да вкараш гол.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

НикойЛайчо който от 18 години се тупа в гърдите.Който 10 години пордред уж ни правеше шампиони,който раздаде куфари с партийни пари на свои хора,докара отбора до там да играе пред мъртви трибуни далеч от дома.Историята ще го запомни като най-черната фигура за Локомотив.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Смърт за Лъжеца!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 11:15    Заглавие: локо сф- монтана Отговорете с цитат

не е нужно да ми се казва,че у дома и стените помагат. Много добре се знае от всички ни,че ако домакинските мачове се играят на нашия си стадион в Надежда обстановката и подкрепата съответно ще са доста по различни от тези извън Надежда. За това не говоря. Говоря само и единствено за играта на отбора и неговия точков актив, а така също при една победа къде отивахме във временното класиране и,че такива мачове трябва задължително да взимаме. В противен случай положението ни става доста зле. Дори може би по-зле и от пролетта с оглед на това,че накрая ще изпадат 4 отбора, а не 2 както беше до сега и се измъкнахме буквално на магия и късмет. А Търо е прав,че този който ни управлява и уж финансира е най-големия виновник за състоянието в което се намираме и това са със сигурност най-черните страници от историята на този ГОЛЯМ КЛУБ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum