1.3.1.2
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 55, 56, 57  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
У ГАААЗОООООООО!!! connie_29 clapping black_eye


Ама тва не е сефте... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2012 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Месец след Лудогорец-ЦСКА глобиха трима: за хвърлена бутилка – 500 лв., за факла – 250 и 350 лв.

Три присъди за футболни хулигани произнесе Районен съд-Разград за няколко дни. И трите са за хвърляне на предмети към терена, най-строго е наказанието за бутилка минерална вода, по-леко – за факли. Инцидентите са станали по време на мача Лудогорец – ЦСКА на 22 септември. Трима различни съдии са произнесли присъдите по Закона за футболното хулиганство.

Най-висока е санкцията за 21-годишен разградчанин. През второто полувреме младежът хвърлил бутилка с минерална вода по футболист от гостуващия отбор. Не го е уцелил, но глобата на мъжа с инициали Д.Д.Н. е максималната за подобно деяние – 500 лв. Сред аргументите на съда са „значителните му доходи”.

Другите двама футболни хулигани са привърженици на ЦСКА, били са маскирани, за да не бъдат разпознати. И двамата са хвърляли факли – единият с инициали А.Х.Х. от Варна – в посока към терена. Пред съда той обяснил, че въпреки щателните проверки на входовете на стадиона и полицейските забрани, не знаел, че е забранено да се хвърлят факти. Глобата му е 250 лв.

350 лв. е санкцията за другия цесекар. Мъжът е от София, с инициали М.Н.М., засечен е от видеонаблюдените да хвърля факли два пъти – веднъж към терена и веднъж в краката на останалите фенове в сектор „Г”, откъдето гледал мача.

И за тримата съдът не е счел за необходимо да прилага мярката „забрана на посещение на футболни срещи”, заради невисоката обществена опасност на деянията и дейците и обстоятелството, че това са техни първи прояви. Според първоначално обявена от полицията информация идентифицираните хулигани с факли са били петима, за останалите още не са излезли съдебните решения.

На практика това са вторите санкции за хвърлени предмети по време на дербито на „Лудогорец Арена”. Дни след мача Дисциплинарната комисия към БФС постанови глоба от 1000 лв. за Лудогорец и 3000 лв. за ЦСКА.


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2012 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Боян Максимов от Варна, който снима и публикува в социална мрежа спящи полицаи в патрулна кола, заяви за БНР, че ще съди говорителката на Областната дирекция на МВР във Варна Калинка Пенчева.

Пред журналисти Пенчева го нарече "селски глупак, който се чуди какво да прави". Говорителката каза още, че Максимов е пуснал жалба до директора на варненската полиция и най-вероятно ще бъде извършена проверка по случая.

Максимов е бил извикан на разпит заради снимката, публикуваната от него в социалната мрежа.


Снимката е направена на 2 юли, а варненският сайт Petel.bg я публикува на 3 юли т.г.

Калинка Пенчева обясни, че инструкцията за патрулната дейност позволявала на полицаите да правят 30-минутна почивка на всеки 12 часа и те можели да използват това време, както намерят за добре.

Максимов каза още, че е изпратил заявление до вицепремиера и вътрешен министър Цветан Цветанов по Закона за достъп до информацията за подробности по инструкцията за патрулната дейност.

"Аз не съм политическа фигура. Какво може да ми навреди на мен? Човек който съди, се уповава на закона за Достъп до обществена информация, за да добие представа какви права имат някои хора над нас. Тази моя гражданска инициатива ми донесе негативи в личен план, но не съм наплашен. По-скоро съм шокиран", каза Боян Максимов за БНР.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2012 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва да не е един друг познат на много хора Боян... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2012 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Не снимайте полицай, когато спи по време на работа. Опасно е.

Той спи, но цялото МВР будно бди за него. За да ви стъжни после живота.

Така поне се опитват да направят с Боян Максимов от Варна, осмелил се да снима три спящи униформени в полицейската кола. (Поне един да беше буден - на пост заради полегналите.)

"Максимов е пуснал жалба до директора на варненската полиция и най-вероятно ще бъде извършена проверка по случая. "Но първоначалното мнение на директора, без да се е запознал в подробности със случая беше, че няма как полицаите да бъдат наказвани за това, че си вършат работата по Закона за МВР." (?!?)

Проверяват го, де където го сварят - сякаш снимката му е раздадена на всички варненски патрулки.

"Уморени са били", сигурно ще каже министърът на министерството с най-високата средна заплата и с най-голям бюджет.

От какво? И да не изкарат годишния изпит по Обща физическа подготовка, продължават работа - дори и сто кила да станат. Психотестът вече не е задължителен - отпадна при управлението на ГЕРБ. Чужди езици не се напъват да учат, както констатира преди ден британският посланик Джонатан Алън.

Обири не разкриват. С телефонните измамници не се справят. По убийствата, станали знакови заради обществения интерес към тях, се дънят - сестрите Белнейски, отвлечената и убита 17-годишна Мирослава от Перник, удушената в Борисовата градина Яна.

Имат си прокуратура, която ги оневинява при всеки случай - като този, в който пребиха семейство в Кърджали. Като преди това се разтакава две години, докато се забрави насилието.

Ако пък се окаже, че не реагират както е редът при жалби срещу техен колега - като полицая в Ловеч, разстрелял от упор момиче, което го е отхвърлило, им правят "забележка".

Служители на МВР пък, като говорителката на варненската полиция Калинка Пенчева, си позволяват публични обиди, наричайки "селски глупак" човека, направил снимката.

Всички сме глупаци, че позволяваме такава полиция да ни пази. И дори й плащаме...

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2012 23:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Народа спи.Спи.Спи,спииииии дълъг и незапомнен сън........

За съжаление няма скоро да се пробуди.Останаха някакви футболни
фенове.....криворазбрани идиоти.Мразени и от свои и от чужди.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2012 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Премиерът Бойко Борисов разпореди на ръководството на МВР да освободи от длъжност говорителя на ОД на МВР-Варна Калинка Пенчева, съобщи пресслужбата на Министерския съвет. Разпореждането на премиера е във връзка с недопустими квалификации от страна на Калинка Пенчева като служител на МВР към български гражданин и заради уронване на престижа на ведомството, уточняват от МС. Пенчева нарече "селски глупак" варненец, заснел спящи в полицейска кола патрулиращи полицаи.

Боян Максимов, авторът на снимката, заяви в сряда, че ще съди Калинка Пенчева. Пред журналисти тя обяснила още, че инструкцията за патрулната дейност позволявала на полицаите да правят 30-минутна почивка на всеки 12 часа и те можели да използват това време, както намерят за добре.

Останах безмълвен... Боко направи PR акция и от това. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2012 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее ми какво очакваш. Тая селянка си би сама шута щото се помисли за голямата работа bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
prase



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 37
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2012 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Мое да са животни ама им съчувствам изцяло. Не знам колко е ръчен труд вложен, но ако има и 10% и някой ми спре кореото бих избил сичко angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
цялото е ръчен труд, естествено
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 26 Окт, 2012 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Циркът продължава с пълна сила:
Цитат:
Уволнението е възможно наказание за говорителката на МВР-Варна, но ние сме правова държава, не бих могъл да се произнеса преди да е приключило дисциплинарното производство. Това каза министърът на вътрешните работи и вицепремиер Цветан Цветанов, предаде репортер на БГНЕС.

Има достатъчно доказателства за да предположим уволнение, но искам да приключи проверката, допълни министърът. Постъпката е недопустима за говорител на МВР, това поведение може да провокира агресия, заяви Цветанов. "В момента има дисциплинарно производство, след като приключи, ще се запозная с всички факти и ще взема своето решение. Искам да спазим всички процедури, които са залегнали в закона за МВР и правилника за приложението на закона", разясни министърът.
БГНЕС припомня, че вчера стана ясно, че скандалната говорителката на ОДМВР – Варна Калинка Пенчева ще бъде освободена от длъжност с решение на премиера Бойко Борисов. Това стана, след като в продължение на години Пенчева заплашваше и унижаваше журналистите в морската столица.
Уволнението идва само ден след като Боян Максимов, който преди време публикува снимка в социалната мрежа на спящи полицаи в патрулка, заяви пред БГНЕС, че МВР-Варна го е нарекло селски глупак. "Преди няколко месеца направих една снимка, за която, както вече навярно много вече са чели, съм започнал и да съжалявам. Направих снимката, може би наистина от глупост, както вчера казаха от пресцентъра на МВР. След снощи това, което казаха по мой адрес, останах с убеждението, че не живея в тази държава, в която трябва да е", каза с огорчение Боян Максимов.
А събитията, които ми се случиха, след като публикувах снимката, на 2 юли, от там насетне не мога да кажа, че всички действия са били в рамките на нормалното. Имало е нотка на реваншизъм, имало е нотка на неадекватност от страна на самите служители на Министерство на вътрешните работи. Потресен съм от всяко едно действие, включително след снощи, посочи младежът. Той разказа, че е гледал запис по националната телевизия, в който Калина Пенчева от МВР Варна го е нарекла селски глупак.
"Госпожата Калинка Пенчева, която е официално лица на полицията за Варна каза едни що-годе неприятни думи за мен, за които аз ще се консултирам с адвокат. Тя ме нарече селски глупак. Пред време премиерът дойде тук във Варна и каза, че тук е едно село, сега съм и аз селски глупак", каза Боян.
"Аз си плащам осигуровките сам най-малкото, а на нея всичко й се плаща благодарение на глупаци като нас, всички нас. Това, е, което мога да кажа по въпроса. Надявам се нещата да се променят някой ден", каза още Боян Максимов. Според официалната информация Пенчева е освободена по предложение на премиера. /БГНЕС /

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2012 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тва да не е един друг познат на много хора Боян... comando


Ей го е :
http://vbox7.com/play:c3dce1137f
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Окт, 2012 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат



clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Ное, 2012 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/9521/Ruskata-policiia-vidia-nacistka-simvolika-v-emblemata-na-Torpedo-Moskva.html

Е не!!! comando comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras.bg/9607/Ispaniia-%3A-Policiiata-nahlu-vuv-fenkluba-na-madridskiia-Raio-Valekano-%28VIDEO%29-.html

Скийте само какво са иззели... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 19:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://ultras.bg/9607/Ispaniia-%3A-Policiiata-nahlu-vuv-fenkluba-na-madridskiia-Raio-Valekano-%28VIDEO%29-.html

Скийте само какво са иззели... comando



кур за куките, 2 за анархията

тва е angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 55, 56, 57  Следваща
Страница 42 от 57

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum