Необикновеният клуб на обикновения човек
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2012 1:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Според мен и тия(дето разхождат фланелката)станаха като ония,дето даже вече не си ги спомняме!Жалко!Очаквахме поне да са по-истински


Снощи на стадион Тича във Варна Локомотив отново игра без сърце този сезон.Не става въпрос,че сме загубили отново.В спорта има победи,има и загуби,но играеш ли без сърце-Винаги губиш!След мача повечето футболисти се изнизаха от терена като мишки.А тези 3-4 човека които ни поздравиха,го направиха поотделно,а не като отбор.Господа "футболисти"от Локомотив София,мисля,че 30-те човека пропътували разстоянието до Варна не заслужавахме това.Имахме за вас различно мнение,но с тази си постъпка доказахте,че сте поредните киселяци!С такова отношение към работата и хората които ви подкрепят нищо добро не ви очаква в живота,и ще сте поредните за които няма да си спомняме!


+1
не им е играе , а и няма за "какво".
поне не падаме с много 3-4-5:0.
все пак 2-рото полувреме са играли нешо доколкото разбрах, но
това не оправдава бездушието първото полувреме и след края на мача.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2012 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

не разбрахте ли най-сетне толкова години наред,че на футболистите само може би с 2-3 изключения най-много им е все тая за името на отбора, та камо ли за нас -/ за Вас / малцината останали локомотивци, които пътуват километри независимо от време,недоимък и всичко останало за да ги подкрепят. Те не ни зачитаха за нищо,още когато играехме на нашия си стадион и все пак се събираха повечко хора и подкрепата във всеки мач беше на ниво ,та сега ли?????. Колкото ни обичат ръководството,толкова и те. Казано е : " рибата се вмирисва от към главата". Спомнете си за приказките,които говореше преди време свиленградския цървул Камбуров. Все едно слушам Гигов. Абсолютно същите думи,които не веднъж и дваж Гигов говореше ги каза и цървула.
Така е, ние в момента сме пълна разруха,пълна пародия на клуб с традиции,име и история. Нищо общо с миналото и така ще бъде до като е Гигов начело, не зависимо от това на кой стадион играеме. И на нашия да си се върнеме / да по-добре ще е/, но пак ще си продължава и за напред всичко по старому както си е било и ще бъде. Всеобщата картинка с нищо няма да се промени за добро. Да станеме отбор какъвто сме били и искаме всички да бъдем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2012 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Според мен и тия(дето разхождат фланелката)станаха като ония,дето даже вече не си ги спомняме!Жалко!Очаквахме поне да са по-истински


Снощи на стадион Тича във Варна Локомотив отново игра без сърце този сезон.Не става въпрос,че сме загубили отново.В спорта има победи,има и загуби,но играеш ли без сърце-Винаги губиш!След мача повечето футболисти се изнизаха от терена като мишки.А тези 3-4 човека които ни поздравиха,го направиха поотделно,а не като отбор.Господа "футболисти"от Локомотив София,мисля,че 30-те човека пропътували разстоянието до Варна не заслужавахме това.Имахме за вас различно мнение,но с тази си постъпка доказахте,че сте поредните киселяци!С такова отношение към работата и хората които ви подкрепят нищо добро не ви очаква в живота,и ще сте поредните за които няма да си спомняме!


Ясно ни бе казано, че Гигов им е обещал едни пари, а реално не ги взимат. Могат да играят, това ярко си пролича на мачовете с Лудогорец и Левски. Като не искат обаче, Велков му е време да ги почне със сопата. Ако ще пак да трябва да сменя отбора на полусезона, че дори и с 5-6 юноши. А ако не ги почне той сега тези с Марков ще го сменят скоро.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2012 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук не става въпрос за игра,а за елементарно уважение и възпитание!Ние кво сме им виновни,че не са взимали пари!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2012 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Тук не става въпрос за игра,а за елементарно уважение и възпитание!Ние кво сме им виновни,че не са взимали пари!


Не е оправдание, но като ти кажат, че ще взимаш 7000 например и вземеш 500, как ще ти се отрази? Велков трябва да ги забрави тези дето са им обещани пари.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2012 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Тогава къф смисъла да обличат екипи и да пътуват из родината... black_eye ???И да лъжат хората да ги подкрепят в Пловдив и Варна...(общо 1300 км някъде) ? bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 31 Окт, 2012 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

А дли Тони има право самостоятелно да разкара някой.Не беше ли Дончо някъв менижър?
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Окт, 2012 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

tseko написа:
А дли Тони има право самостоятелно да разкара някой.Не беше ли Дончо някъв менижър?


Къф Дончо бе!??!! Той е при говедата повече от година comando comando comando

А тая читава и чиста тема за какво я направихме говорилня!? bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 31 Окт, 2012 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Не е оправдание, но като ти кажат, че ще взимаш 7000 например и вземеш 500, как ще ти се отрази? Велков трябва да ги забрави тези дето са им обещани пари.

Ами искаш тия 7000 да ти ги впишат в договора, а не да се подпишеш на 500, другите "на ръка", че да скатаем от данъците, пък после - дай да правим сечено.

Доколкото имаше информация от медиите, би трябвало всички заплати до септември да са им изплатени, плюс премиите от Етър.

Не знам какви пари чакат, като октомври свършва днес. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Ное, 2012 18:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудя се дали да не хвърля темата в коша!Нищо необикновено няма в този отбор!По скоро необикновеното е,че го бият на всякъде и по села и по паланки!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 30 Ное, 2012 23:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Чудя се дали да не хвърля темата в коша!Нищо необикновено няма в този отбор!По скоро необикновеното е,че го бият на всякъде и по села и по паланки!


Еееееее Носле..какъв е тоя нихилизъм дето те е обзел? Нали знаеш че формата е временна, а класата вечна? Нищо че им липсва. Ние пак ЩЕ БЪДЕМ! И спрем ли да вярваме,значи си нищо не се различаваме от ония black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2012 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Това "необикновеният отбор на обикновените хора" няма нищо общо с временното класиране в шампионата,нито с медиините изхождания на тъпото ръководство,
ние сме фенове на този отбор именно защото е необикновен и има особена магия в него, а не трябва д ани касае че левия халф бек не отигра правилно онова положение в 78-та минута.Рискуваме да се превърнем в едни ревльовци, които като бият са мегаконтинентални грандове, като падат се закриват....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 03 Дек, 2012 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука Пилан е прав.Вчера гледах Самп,не този отбор който игра финал за кеш,след 7 поредни загуби имаха над 200 човека в гостуващия сектор на Виола.Така ,че гледаме напред и си подкрепяме отбора.Просто не трябва да си правим кумири ,че често се получава да ни серат в устите!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Дек, 2012 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко това е ясно.Друго имах предвид,че тези футболисти на които възлагахме толкова надежди за нещо истинско,не са по различни от предходните.Даже като игра много по зле.И не виждам нищо необикновено в тях.Нито имат желание за игра,нито имат някакви амбиции,нито пък имат локомотивски дух,който да компенсира и без това бая скромните им качества!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2012 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани Пеев: Празните трибуни ни убиват


Даниел Пеев, снимка: Георги Димитров/Sportni.bg

Даниел Пеев, който бе героят за Локомотив София при равенството с ЦСКА, даде интервю за "Меридиан мач". Халфът е оптимист за предстоящото гостуване на Черноморец за Купата на България. Според Пеев Локо София играе само за кефа на собственика Никола Гигов. "Железничарите" нямат подкрепата на феновете си, което на практика обезсмисля представянето им.

Той смята, че най-важното за "червено-черните" е да се върнат да играят на своя стадион в "Надежда". Назначаването на Емил Велев е дало импулс на футболистите и те са амбицирани за добро представяне.


- Предстои ви мач с Черноморец за Купата на България. Какво очаквате от него?
- Ще бъде труден мач със сигурност. Те са в много добра форма. Все пак смятам, че двата гола аванс от първата среща ни правят фаворит. Спокойни сме и съм сигурен, че ще продъл­жим. Вкараха ни гол в първата среща, което им дава шанс. Мачовете за Купата на България може да осмислят сезона.

- Ще играете ли по-дефанзивно в Бургас предвид резултата от първата среща?
- Убеден съм, че няма да се защитаваме. Ще търсим гол, за да си осигурим класирането. Локомотив не се плаши от никой отбор в България. Трябва да подходим със самочувствие и максимална концентра­ция.

- Какво се промени след назначаването на Емил Велев?
- Не е коректно да коментирам какво се промени. Уважавам Антон Велков и Емил Велев. Затова не ми се иска да сравнявам работата им. Мога спокойно да кажа, че Емил Велев има различни виждания за играта и постройката на отбора. Всеки един от футболистите се раздава, за да го впечатли. Лично аз съм работил с него в Славия и Левски и се познаваме много добре.

- Защо се стигна до незавидното класиране в първенството?
- Причините са много. Когато нещата в клуба не вървят, значи, че нещо не е наред, футболистите също сме виновни. Главната причина за слабото представяне е, че не играем на нашия стадион. Празните трибуни са убийствено нещо. футболът е за хората, а не само
за кефа на президентите. Няма никакъв смисъл от това. В единия случай гостуваме някъде, а след това играем на неутрален терен.

- Липсата на точки не ви ли тежи?
- Определено това е проблем. В дербита­та с ЦСКА, Левски, Лудогорец и Литекс
играхме добре. Срещу слабите се представихме трагично. Нещата тръгнаха на зле от мача със Славия. Тогава се борехме за третото място, от което изоставахме само на 2 точки. По-лошо няма как да се представим. За това се надявам да тръгнем нагоре.

- Слабите резултати не предизви­каха ли гнева на Николай Гигов?
- Г-н Гигов е във футбола от 20 години и е преминавал през различни ситуации. Той ни подкрепя напълно. Президентът не се отказа в най-трудния момент за клуба. На нас ни казва, че нещата ще се оправят. Локомотив София ще го има и в скоро време нещата ще си дойдат на мястото.

- Докъде се простират възможностите на отбора според теб?
- Реалната ни цел е възможно най-бързо да се отдалечим от зоната на изпадащите. Шансът ни е за Купата на България. Всичко друго е абсолютно нереалистично.

- Мачът с ЦСКА беше ли по-специален?
- Определено това е двубой с голяма тръпка. Все пак аз съм юноша на Левски. Всички софийски дербита са с особен заряд. Искахме да по­бедим ЦСКА и можеше да го направим. Тези мачове са най-важни за Локо София.

- "Армейците" бяха фаворит, това помогна ли ви?
- Преди този мач те бяха трети, а ние в зоната на изпадащите. При нас имаше напрежение, но това е нормално. Само мъртвите хора не изпитват нищо. Доказа се, че в мачовете между софийските отбори няма значение на кое място си. Бяхме разузнали добре ЦСКА и успяхме да им се проти­вопоставим. Тази точка е много важна за нас.

- Знаеше ли се предварително кой ще изпълни дузпата?
- Аз бях определен за изпълнител. Нямах съмнение, че ще вка­рам от бялата точка. При домакинството на Мастер за Купата про­пуснах. Нямах грешка от дузпа 10 години. През това време съм вкарал поне 20 пъти. Предварително знаех, че Черни си избира ъгъл, и затова бих в средата.

- Има ли оферти от някой клуб към теб?
- Мразя да се шуми около мен за тази работа. Не харесвам футболисти, които сами правят така, че да се говори за тях. Докато не се подпише договорът, не трябва да се приказват празни приказки. Всичко друго е глупаво.

- Преди време можеше да играеш в Амкар с брат си Георги. Какво се случи тогава?
- Преди около две години бяхме на подготовка със Славия в Анталия. Играхме контрола с Амкар и след нея разбрах за интерес от страна на руснаците. Лично техният спортен директор ме хареса. Като се прибрахме в България, клубовете вече се бяха уговорили и заминах за Австрия. Там минах всички необходими прегледи. Играх контрола с екипа на Амкар заедно с брат ми Георги. Победихме и се представих на ниво. За мое съжаление преминаването ми в Амкар зависеше от трансфер на техен играч в Украйна. Всичко се провали и аз се прибрах в Славия.


Това болднатото не ми се вярва Дани да го е казал.
СМЪРТ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ !!! angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 4 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum