Локо Сф-Черно море

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Снимков мат'риал
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 9:24    Заглавие: Локо Сф-Черно море Отговорете с цитат

Ае нялой да качи некоя друга снимка да видим кво се е получило в сектора :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 9:30    Заглавие: Re: Локо Сф-Черно море Отговорете с цитат

VOJDA написа:
Ае нялой да качи некоя друга снимка да видим кво се е получило в сектора :wink:



Има у сайто 8)
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

НЯМА ЛИ СНИМКА С ТАПЕТЧЕТО ПИЧОВЕ???
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

тия от нетинфо се изложиха тоя път да ги еба :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
тия от нетинфо се изложиха тоя път да ги еба :?


Дабе и аз на тях чаках ама кур. Иначе има малко снимки с частично виждащи се плакати. Фобоса ми прати някои готини и ще ги дам на Радо да качване. :? :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

И кво сега аз вече и снимки ли нема да мога да разглеждам.Извинявайте,но в новия вариант на сайта не мога да се оправям и отдвана съм спрял да влизам.Кво лошо има за такива като мене да сложите по некое кадро тука?Еми не мое всички да сме толкова интелигентни като вас. :x :evil: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 16:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
И кво сега аз вече и снимки ли нема да мога да разглеждам.Извинявайте,но в новия вариант на сайта не мога да се оправям и отдвана съм спрял да влизам.Кво лошо има за такива като мене да сложите по некое кадро тука?Еми не мое всички да сме толкова интелигентни като вас. :x :evil: :roll:


Ей индианец! Какво не може да се оправиш? :evil: :x Всичко е повече от елементарно. Влизаш в Галерия и запяш, кво му е толко трудното... :roll: :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
И кво сега аз вече и снимки ли нема да мога да разглеждам.Извинявайте,но в новия вариант на сайта не мога да се оправям и отдвана съм спрял да влизам.Кво лошо има за такива като мене да сложите по некое кадро тука?Еми не мое всички да сме толкова интелигентни като вас. :x :evil: :roll:


Абе, Фреза, напоследък си мн агресивно настроен!!!В сайта цъкваш точно на едно място и влизаш в галерията :wink:

Ето ти линк като толкова не можеш да се оправиш

http://ultrasloko.com/gallery/thumbnails.php?album=46
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе така е тъпо...преди беше къде,къде по-яко цъкаш ни коментара за мача,там ти е всичко и коментар и снимки и видео....3в1 неочаквано добра комбинация...сега трябва да се ровя на 50 места...ама щом си ви кефи... :roll: :oops: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Абе така е тъпо...преди беше къде,къде по-яко цъкаш ни коментара за мача,там ти е всичко и коментар и снимки и видео....3в1 неочаквано добра комбинация...сега трябва да се ровя на 50 места...ама щом си ви кефи... :roll: :oops: :roll:


Божеееееее!!!Нема угодия! Сайта ся е 100 пъти по-добре! И никъде не тряба да се ровиш ве :twisted: Влизаш в ultrasloko.com, даваш вход :wink: след това новината за последния мач обикновено е най-отогоре :wink: влизаш в нея и там има линк за снимките :evil: Спри да пищиш, че почвам да се дразня

Що трябва като на малоумен да ти обяснявам само нз! Кво се прайш на луд :twisted:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

темата предлагфам в небитието :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Снимков мат'риал Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum