Локо(Сф)-Черно Море-01.04.07 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Плюят Кралев в Надежда :lol: 8) 8)
Грозни обиди отнесе президентът на Черно море Красен Кралев от феновете на Локомотив (Сф). Тимът му загуби 0:2, а той бе посрещнат с транспаранти: "Кралев, слагай вазелина, че идва стрина Димитрина!" и "Г-н Кралев - жалък и малък, като отбора си!" Президентът на Локо Николай Гигов взе отношение по случая.
- Уважавам Черно море, но ми омръзна някакви президентчета да сипят обиди по клуб с традиции като Локомотив. Щастлив съм от победата, с която им затворихме устите. Друго няма какво да кажа на г-н Кралев - заяви безнесменът.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Много кеф на връх Цветница!!! Отдавна не съм виждал такъв съпорт от почти целия сектор!!! Голямо евалла на всички, участвали в подготовката на хореото, на всички лидери на агитката и на всички викачи от сектора!!! Просто нямам думи!!! Ако сектора се напълни още, не ми се мисли, какво ще стане!!! Нека подкрепяме отбора докрай, те много по-добре се чустват на терена, когато от трибуните не спира подкрепата за тях. Нека свършим нашата работа на трибуната, да играем мач за мач и после като теглим чертата, нищо чудно да се окажем в единицата!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="fen53"]Много кеф на връх Цветница!!! Отдавна не съм виждал такъв съпорт от почти целия сектор!!! Голямо евалла на всички, участвали в подготовката на хореото, на всички лидери на агитката и на всички викачи от сектора!!! Просто нямам думи!!! Ако сектора се напълни още, не ми се мисли, какво ще стане!!! Нека подкрепяме отбора докрай, те много по-добре се чустват на терена, когато от трибуните не спира подкрепата за тях. Нека свършим нашата работа на трибуната, да играем мач за мач и после като теглим чертата, нищо чудно да се окажем в единицата!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Venci, много се радвам, че най-после се запознах с плевенската група!!! :lol: :lol: :lol: Да сме живи и здрави и по-често да се виждаме по хубави поводи!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SUSPECT
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

добра хореография,по хубав път сте тръгнали,ако сте и повечко хора,ама и ся бива,елате повечко в пловдив не 20-30 за да стане дерби,щото ако не са говедата,и 2та турски отбора ботяф и (*SKA е такава скука на нашия фешън стадион,че направо откачам :evil: ТРАКИЯ МРАЗИ ЖЪЛТИТЕ :evil: L*H
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 02 Апр, 2007 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Venci, много се радвам, че най-после се запознах с плевенската група!!! :lol: :lol: :lol: Да сме живи и здрави и по-често да се виждаме по хубави поводи!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а дано на 27 май може да увеличим групата :wink: :wink: за титлата ще се появят и другите :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
fen53 написа:
Venci, много се радвам, че най-после се запознах с плевенската група!!! :lol: :lol: :lol: Да сме живи и здрави и по-често да се виждаме по хубави поводи!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а дано на 27 май може да увеличим групата :wink: :wink: за титлата ще се появят и другите :lol: :lol:


Именно тва е най-гадното,за титлата ще се появят и като почнат загубата,нема да чуем за тях.По добре 5,но винаги с отбора,то колкото 15,заради неква тъпа титла.За титла не ми се говори,мен ме кефи,че вече и говеда и чорбари ще се съобразяват с нас,макар,че тъпите медии много ме дразнят.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
venci написа:
fen53 написа:
Venci, много се радвам, че най-после се запознах с плевенската група!!! :lol: :lol: :lol: Да сме живи и здрави и по-често да се виждаме по хубави поводи!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а дано на 27 май може да увеличим групата :wink: :wink: за титлата ще се появят и другите :lol: :lol:


макар,че тъпите медии много ме дразнят.
Еми ти какво очакваш ,при положение че 90% са платени журналисти като Томислав Русев?Или като онова мекотоло Крум Савов ,аз съм фен на Локото.Ти си едно миризливо говедо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Аллллооооу я слезте малко от Мелмак. Ква титла, кви 5 лв. Дайте да си бетонираме медала пък ако има и отгоре - терца метър. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Апр, 2007 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

метал слагай Клуче на тая тема че мача мина ;) и отваряй нова за Майните ;)
Върнете се в началото
atomic
Гост





МнениеПуснато на: Сря 04 Апр, 2007 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Mom4eta 4estita podeba nad zelenata sgan, hubavi tapet4eta. Smile
Nie za malko da nakajem evreite nasred boji grob, no...next time, madjo im go naniza mnogo hubavo.

Nazdrave i uspehi!

p.s. kolko zeleni fen4eta imashe na ma4a? shtoto na tqh im haresva da sa kurvi na loko pd i hodqt na derbito im, no na sobstvenia si otbor mnoo ne hodiat... :wink:
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 04 Апр, 2007 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

atomic написа:

p.s. kolko zeleni fen4eta imashe na ma4a? shtoto na tqh im haresva da sa kurvi na loko pd i hodqt na derbito im, no na sobstvenia si otbor mnoo ne hodiat... :wink:


има нема 7-8 човека :lol: :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Апр, 2007 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
atomic написа:

p.s. kolko zeleni fen4eta imashe na ma4a? shtoto na tqh im haresva da sa kurvi na loko pd i hodqt na derbito im, no na sobstvenia si otbor mnoo ne hodiat... :wink:


има нема 7-8 човека :lol: :lol: :lol: :lol:


Тебе кой те е пуснал в 8-ми клас бе! :twisted: Към 20 човека бяха с едно знаме на УЕЛС. :shock: Викаха там, подкрепяха хората, за което им правя евала... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum