Мач на звездите по баскетбол с участието на Полина Цекова
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 13:47    Заглавие: Мач на звездите по баскетбол с участието на Полина Цекова Отговорете с цитат

Поли Цекова показва шампионския си пръстен
Легендарната българска баскетболистка Полина Цекова ще се включи в шоуто за Мача на звездите на 30-и март в Арена Армеец. За най-успешната родна състезателка в баскетбола това ще е своеобразен бенефис на българска земя и пред български фенове. В отлично настроение и вече нетърпелива за HDI Мача на звездите, Полина Цекова се включи в днешната пресконференция с видео връзка по скайп от Франция.

Голямата ни баскетболистка ще бъде част от отбора на НБА звездите, като сподели, че тръпката е огромна и въобще не се е колебала, която е получила предложение да участва в шоуто. „През годините тайно съм се надявала да присъствам на Мач на звездите. Сега се съгласих веднага. Няма да крия, че за мен е удоволствие този мач да е и като бенефис за мен пред българска публика и на родна земя. Тръпката е огромна. Била съм част от шоуто НБА, но сега тръпката е огромна и ме връща към детските ми години”, коментира Поли Цекова пред българските медии.

Тя разкри още, че дъщеря й Емма вече няма търпение за Мача на звездите. „Най-щастлива е моята дъщеря. Скача като бълха, както казват французите, когато стане дума за мача”, сподели Полина Цекова.

И тъй като организаторите вече обещаха, че зрителите ще могат да видят истински шампионски пръстен от НБА, то обещанието ще бъде спазено. Полина Цекова ще донесе шампионския си пръстен спечелен с Хюстън Кометс, който има и по-специално значение за нея самата.

Поли Цекова е име, което олицетворява българския баскетбол и в САЩ, и в Европа. Шампион на женската НБА с Хюстън Кометс от 1999-а година, шампион на европейската купа „Ронкети” през 1996-а година заедно с френския Тарб, носител на Купата на Франция в три поредни години, и първенец на България с Локомотив София. Във Франция Цекова два пъти става Най-полезен играч сред чужденките, няколко пъти е топреализатор на първенството и е била най-добър борец под коша.

След гласуването на феновете за участниците в HDI Мача на звездите се оказа, че няма състезатели от Плевен, така че Поли Цекова ще е и единственият представител на родния й град в шоу сблъсъка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Една от най-великите български баскетболистки Полина Цекова ще се включи е грандиозното шоу за Мача на звездите на 30-и март в „Арена Армеец".



Това ще бъде своеобразен бенефис за най-успешната българска състезателка пред родна публика. Легендарната българска гимнастичка ще бъде част от отбора на НБА звездите. Полина Цекова е единствената българка с шампионски пръстен от WNBA.



Днес Полина Цекова се включи в пресконференцията за Мача на звездите с видео връзка от Франция.



"През годините тайно съм се надявала да присъствам на Мач на звездите. Сега се съгласих веднага. Няма да крия, че за мен е удоволствие този мач да е и като бенефис за мен пред българска публика и на родна земя. Тръпката е огромна. Била съм част от шоуто НБА, но сега тръпката е огромна и ме връща към детските ми години", сподели Поли Цекова от Франция.




Полина Цекова ще донесе шампионския си пръстен спечелен с Хюстън Кометс, който има и по-специално значение за нея самата.



Полина Цекова е истинска легенда в този спорт след като започва кариерата си в Локомотив (София). След това тя печели европейската купа „Ронкети" през 1996 година с френския Тарб.



През 1999 година идва и най-големият й успех след като покорява женската НБА с отбора на Хюстън Кометс и печели първия за България шампионски пръстен от най-силната баскетболна надпревара.



Във Франция класата й е призната навсякъде след като няколко пъти е топреализатор на първенството и два пъти е била „най-полезен играч"

http://sporta.bg/?load=Basketball::Article&championshipId=193&id=1052505


Някой дали е гледал женски баскет в Локомотив?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересен въпрос.Вероятно има, но не знаят да боравят с интернет.
Да се дигнем за Армеец.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей нахуйници,я не обиждайте батя си comando .И не само него.Полина Цекова беше извънземна.Аз лично никога няма да забравя драмата с Електрон(Ст.Загора),четвъртфинала за Ронкети с Динамо Москва и куп други мачове.Тогава аз ходех с по-голям кеф на баскетбол,отколкото на футбол.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Сря 13 Мар, 2013 9:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Ей нахуйници,я не обиждайте батя си comando .И не само него.Полина Цекова беше извънземна.Аз лично никога няма да забравя драмата с Електрон(Ст.Загора),четвъртфинала за Ронкети с Динамо Москва и куп други мачове.Тогава аз ходех с по-голям кеф на баскетбол,отколкото на футбол


Ще земеш да излезеш набор на Highlander biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Мар, 2013 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е така е...нафталинът проговори blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Мар, 2013 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубави времена бяха тогава.Залата се пълнеше фул.Всяка събота/неделя беше празник.
Започваше се примерно в събота от 13 часа волейбол жени,от 15 часа баскетбол мъже,и от 17 часа за десерт бяха жените на баскет.И всичко беше съобразено с негово величество зрителя.Ако футболния мач е в събота,моментално волея и баскета минаваха в неделя и обратно.А баскетбола беше много интересен.Кажи речи обаче от тогава(мисля,че изпаднахме 1992,два сезона след като Полина отиде в чужбина)не съм ходил на баскетболен мач.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 13 Мар, 2013 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Та трети път : Да се дигнем ли за Армеец и да й метнем един шал ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Мар, 2013 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааааааааааааа!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 14 Мар, 2013 8:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Билетите са от 10 до 70 лева, като поне в интернет (eventim.bg) пише, че има само от 40, 50 и 70 лева...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 14 Мар, 2013 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

уф муф bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Мар, 2013 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
уф муф bad


Отсекъде boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 14 Мар, 2013 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

бахти и комерса angry2
дайте за 100 лв общо да й купиме една торта,хубав букет за 40-50 лева
и един плакет "червено-черно сърце" по ще се изкефи от т'ва "да викнеме"-сигурен съм,....
тая Арена Армеец ше фана да я взрива..... banned
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 15 Мар, 2013 8:01    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
бахти и комерса angry2
дайте за 100 лв общо да й купиме една торта,хубав букет за 40-50 лева
и един плакет "червено-черно сърце" по ще се изкефи от т'ва "да викнеме"-сигурен съм,....
тая Арена Армеец ше фана да я взрива..... banned


Неее...НИЕ ще я взривим довечера с GAMMAAAAAA RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!

Е айде де...дайте да дадем blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Мар, 2013 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Полина Цекова в България: Вълнувам се и пак ще дойда през април

Кремена Младенова / 29 март 2013 14:42

Въпреки отлагането на Мача на звездите Полина Цекова пристигна в България по план. Цекова, шампион на женската НБА с Хюстън Кометс от 1999-а година, шампион на европейската купа „Ронкети” през 1996-а година заедно с френския Тарб, носител на Купата на Франция в три поредни години ще остане няколко дни в родината с дъщеря си, а след месец пак ще дойде в София. „След това пак ще дойда през април, но за много кратко. По това време с Деси Ангелова и Албена Брънзова правим един камп за деца, който стана традиция. Точно тази седмица на 26-и ще е този камп, така че ще дойда за един ден. Освен това ми предстои и друг важен мач с мъжете и трябва веднага да се върна”, сподели Полина Цекова.

„Не вярвам, че Родман е чувал за Полина Цекова, но вчера чух по телефона, че зададе въпроси. Аз се вълнувам като малко дете, както дъщеря ми се вълнува, че ще види тези състезатели. За успехите не, че забравям, но не живея с мисълта за това”, каза Цекова.

„Водя три отбора- деца до 12 години, жени и мъже. С децата на тази възраст първо си възпитател, а след това треньор. При жените малко съм разочарована. Когато мъжете казват, че жените дразним, са напълно прави. Взех драстични мерки, изгоних четири основни състезателки и се наложи аз да сложа кецовете. Ефектът беше огромен и от тогава нямаме загубен мач. Атмосферата много се разведри и момичетата подхождаха с друго мислене. С мъжете ми е много приятно и мъжкият баскетбол ме привлича. Имаме 15-16 победи в шампионата. Опитвам се да вкарвам и моето мислене, но е много трудно, защото това е аматьорски клуб, който има 20 отбора, а работата е огромна. Момчетата са мотивирани. Лигите са много във Франция. Има 15 нива, а това е може би пето-шесто ниво. Тренираме по два-три пъти на седмица”, коментира още Цекова.

Попитана, дали вижда бъдещето си като треньора например на професионален женски тим в първа лига, Полина Цекова бе категорична: „Не, не, не. Вече казах на клуба, че ако се качим в по-горна лига с мъжете, искам да си задържа децата. Казах на клуба, че трябва да вземем мерки за тези деца, защото те имат базата и след години ще са основата на женския отбор. Аз съм търпелива. Не съм от тези, които искат резултати след 20 дни. Знам, че резултатите идват след месеци, дори години.”

Колкото до това, дали следи случващото с в българския баскетбол, Поли Цекова заяви: „Чета какво се случва в България, но мачове не гледам. Нямам такава възможност. Виждам, че има голямо недоволство от съдиите, но винаги е така. Следя най-много какво става с мъжкия отбор на Спартак Плевен. Довечера пък ще отида на мача Левски- Рилски спортист в зала „Универсиада”, защото скоро не съм била на мъжки мач.”
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum