24 март 2013 - Столично дерби по ръгби!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 24 Мар, 2013 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Изкарах цял ден на легло, а и едвам говоря.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Мар, 2013 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:


Само не мога да разбера за какво се пишат теми 2 месеца преди мача,като бяхме 5 човека(в началото двама bye )


Пу! И ти ли си бил,Носле? Носех ти нещо, ама си мислех че мача е от 13:00, и се бях засилил за първите 20 минути ама на....

Иначе очевидно дали на футбол или на федербал ни тресат едни и същи синдроми и наистина няма никакъв смисъл от такива теми connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Мар, 2013 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

еми греда като всичко,
то и от нищо у тоя форум нема смисъл,закономерно си се скапва и отива на кино,което е логичния завъшек....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 24 Мар, 2013 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

въжето, столчето, писмото bye

Аман от тръшкане.Много сме паднали бе дееба. bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой никого не кара насила да ходи на каквото и да е! И никой не прави истерии! Хубаво е да има инфо за всяко събитие и всеки си преценява! И е време Метал да поспреш да си последна истанция за всичко! Дразниш много.........нищо лично, но или идваш и помагаш или не давай акъл!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Реално този мач не бе разпърдян никъде, освен тук. В забитият в Пичковци подфорум за ОСК. Нереалното е, че за 90% от хората Локомотив свършва с ПФК.

Адски, адски исках да дойда на този мач, но просто бях смазан. Даже в момента съм все едно валяк ме газил. Невероятно тъпо се получи с това разпърдяване от моя страна и накрая да съм един вид първият увиснал, ама то не пита...

Мен ми е интересно това ОСК няма ли сайт, от който да гледаме за различните събития, които се слуват там да си разпърдяваме за тях ако не друго, то поне по инфото; в крайна сметка нали това му беше идеята.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Никой никого не кара насила да ходи на каквото и да е! И никой не прави истерии! Хубаво е да има инфо за всяко събитие и всеки си преценява! И е време Метал да поспреш да си последна истанция за всичко! Дразниш много.........нищо лично, но или идваш и помагаш или не давай акъл!


Не съм казвал,но по пак ще повторя, че никак не ме ебе кой от какво и как се дразни. Това са фактите просто. Дали ни харесва или не - това са. agree

За разпърдяването е факт. Айде да не чакаме на ОСК и незнам си кой да тръби. Фенските среди са наше задължение....Отдел "Пропаганда" имаше навремето ала бала...

Дето се вика, не че се заяждам...ама един подкаст на info-то с акцент спортовете извън ПФК можеше да е екстра усилие в тази насока biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще го повторя за 14 655-и път - не мисля ,че имам силите сам да правя подкасти а ла монолог. Докато всички си трайкат, подминават със свирукане или просто са заети, подкаст няма да има.

И точно това казвах - да не чакаме на ОСК да пърдясва. Като гледам има хора, които ежедневно са на стадиона. Не е като да не могат да докачат нещо някаква информация (ето примерно Прайда, как си хвана да движи за ДЮШ).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
(ето примерно Прайда, как си хвана да движи за ДЮШ).


Е ми ето! Къф ти е проблема с монолога...95% от подкастите са монолози бе... Важното е да се вземе присърце работата и да се направи. acute

Ако чакаш на някой друг,никога нищо няма да стане...От мен го запомни! bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 17:47    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Ще го повторя за 14 655-и път - не мисля ,че имам силите сам да правя подкасти а ла монолог. Докато всички си трайкат, подминават със свирукане или просто са заети, подкаст няма да има.

И точно това казвах - да не чакаме на ОСК да пърдясва. Като гледам има хора, които ежедневно са на стадиона. Не е като да не могат да докачат нещо някаква информация (ето примерно Прайда, как си хвана да движи за ДЮШ).


Тъй този мач до последно търсих, ще се играе ли и кога за да го сложа в инфото. Форума и сайта от петък до неделя не се отваряха, та как да има хора като нямаше нищо ясно?

ОСК сайт няма, може да им направим.

За спорта в ОСК направо един подкаст с Даме? Надали някой от нас освен Бойко може да каже нещо смислено.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 25 Мар, 2013 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

важното е да се истеризира и да пишем,че за нищо не ставаме,
аз давам/х силен тон.

ми освен да спрем,разберете че "това" трябва да е част от нас,
и да спрем "силните" постове...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum