Медиите за нас 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 41, 42, 43  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 31 Май, 2013 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
... ЩО НЕ ГО НАПРАВЯТ В А ГРУПА?

Заради комисионните. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 31 Май, 2013 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Собственикът на Локомотив София Николай Гигов заяви, че Емил Велев ще продължи да бъде старши треньор на „червено-черните“. Той присъства на заседанието на Изпълкома на БФС и допълни, че е доволен от решенията. „Емил Велев ще продължи да бъде старши треньор. Той остава на поста, но от там нататък ще има доста сериозни промени. Промените ще са от всякакво естество“, каза Гигов. Той обаче не пожела да конкретизира какво има в предвид.

„Локомотив София никога не бил застрашен от лиценз, защото първи си даде документите. Това са несериозни неща да се говори, че сме имали проблеми с лиценза“, каза Гигов.


connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 31 Май, 2013 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
... Това са несериозни неща...

0026-steinigung
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 31 Май, 2013 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ще има доста сериозни промени. Промените ще са от всякакво естество“, каза Гигов. Той обаче не пожела да конкретизира какво има в предвид.
biggrin biggrin biggrin

КЛАСИКА! boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 31 Май, 2013 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Собственикът на Локомотив София Николай Гигов заяви, че Емил Велев ще продължи да бъде старши треньор на „червено-черните“. Той присъства на заседанието на Изпълкома на БФС и допълни, че е доволен от решенията. „Емил Велев ще продължи да бъде старши треньор. Той остава на поста, но от там нататък ще има доста сериозни промени. Промените ще са от всякакво естество“, каза Гигов. Той обаче не пожела да конкретизира какво има в предвид.

„Локомотив София никога не бил застрашен от лиценз, защото първи си даде документите. Това са несериозни неща да се говори, че сме имали проблеми с лиценза“, каза Гигов.


connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29 connie_29


значи Гигон се доказа,като откровен педеруга с толко любимци,да не изреждам.То бива,бива да си тъпо копеле,ама вповече идва.А с Глория на кафе за пред медиите-ясна работата biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 04 Юни, 2013 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф договори контрола със спасителя си
Светослав Табаков / 4 юни 2013 15:49
Локомотив София и Черно море договориха контрола помежду си на лагера им в Банско, разбра Гонг. Спарингът между двата тима ще се играе на 29 юни в планинския ни курорт, където ще бъдат на подготовка.

Черно море бе отборът, който подаде ръка на Локо Сф в последния кръг от миналото първенство и с ремито 1:1 срещу Ботев Враца остави столичните железничари в „А“ група. Любопитен момент тогава е, че почти цялата публика на „моряците“ искаше любимците им да паднат срещу врачани, за да изпратят локомотивци в „Б“ група, но Георги Иванов-Гонзо и компания показаха феърплей.

Другата сигурна проверка на локомотивци в Банско ще бъде на 26 юни срещу втородивизионния Раковски, планират се още две контроли в този първи етап от подготовката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Юни, 2013 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

29.06 е събота,което е идеалка за едно добро изкараване biggrin
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 07 Юни, 2013 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Собственикът на Локомотив София Николай Гигов изглежда е тръгнал по стъпките на Левски с назначаването на нов силен човек на ръководна позиция в клуба.

След като преди дни стана ясно, че Наско Сираков е близо до завръщането си на „Герена", часове делят и легенда на Локомотив София от завръщането и заемането на водеща ръководна позиция в „Надежда".

Клубната легенда, бивш директор и бивш член на Управителния съвет на Локомотив, Бойчо Величков се очаква да бъде представен като новата силна фигура в клуба тази неделя, научи Livesport.bg. По всяка вероятност той ще заеме поста на изпълнителен директор.

Николай Гигов е твърдо решен да изпълни заканата, която направи в края на първенството, че ще предприеме сериозни промени в ръководството на Локомотив. ПОВЕЧЕ ПО ТЕМАТА ЧЕТЕТЕ ТУК!

На този етап не не е ясно дали двамата директори Георги Марков и Чавдар Цветков ще бъдат освободени, или ще запазят функциите си.

Не е изключена и треньорска смяна, като поста си е възможно да напусне Емил Велев.

Както е известно феновете на Локомотив неколкократно изразиха недоволството си от работата на Георги Марков, Чавдар Цветков и Велев. Самият Марков бе атакуван от голяма група фенове на стадион „Българска армия" след загубата на „железничарите" от Пирин Гоце Делчев на 10 май. ГРОЗНИТЕ СЪБИТИЯ НА "АРМИЯТА" СИ ПРИПОМНЕТЕ ТУК!

® Livesport.bg / Тодор Владимиров
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 07 Юни, 2013 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ужас... като се сетя и той как си тръгна предния път... bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Юни, 2013 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Ужас... като се сетя и той как си тръгна предния път... bad


Поне си знае какво го чака и е пъти по-добре от Рендосания....

Аре сеа и Пепи Петров чакаме, че с него си имам стари сметки да уреждам black_eye aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 07 Юни, 2013 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф привлече французин и българин от Черна гора

Светослав Табаков / 7 юни

Локомотив Сф привлече двама нови футболисти, с което общата бройка на попълненията за следващия шампионат нарасна на четирима до този момент. Французинът Джереми Родригес, преминал през нашите Локо Пд и ЦСКА, ще подсили поста десен защитник в отбора.

Българинът Дилян Колев, който играе на поста дефанзивен халф, също преминава при „червено-черните“. Футболистът идва от черногорския Челик Никшич, с който можеше да играе в Лига Европа, ако не бе предпочел тима от „Надежда“.

Освен с Родригес и Колев, Локомотив Сф подписа до този момент още с Тодор Христов и Даниел Гаджев. С това селекцията в отбора за новия шампионат едва ли ще приключи.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 07 Юни, 2013 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Дилян Колев не е много познато име в България. Футболистът идва в Локо Сф от черногорския Челик Никшич. Колев е на 24 години, висок е 180 сантиметра, играе като дефанзивен халф,

„Разбрах се с Локомотив Сф за договор за 2 плюс 1 години. Радвам се, че идвам в голям отбор, какъвто е Локомотив. Идвам от черногорския Челик Никшич. Класирахме се на трето място, получихме правото да играем в Лига Европа. Предпочетох да дойда в Локо Сф, вместо да играя в Европа, мисля, че това показва какви са амбициите тук.“

„Юноша на Литекс съм, играл съм в няколко български отбори. Играх и в молдовския Костулени една година. През миналия сезон защитавах цветовете на черногорския Челик Никшич. Доста добре се справям със сръбския език, но си е друго да си у дома, в България. Локомотив Сф е голям отбор, така че амбициите ми са най-високи. Свърза ме с клуба моят личен мениджър Михаил Михайлов“, сподели Дилян Колев пред Гонг.

Цитат:
Французинът Джереми Родригес даде пред Гонг първото си интервю като футболист на Локомотив Сф.

- Джереми, за теб това ще бъде третият поред български клуб след Локо Пд и ЦСКА. Как се стигна до трансфера ти в Локомотив Сф?
- С посредничеството на Емил Велев, когото познавам от престоя ни в Пловдив. Вече бяхме дискутирали с него тази възможност през зимата, когато разтрогнах с ЦСКА. За жалост, нямах правото да играя в още един отбор. Когато Локомотив Сф запази мястото си в „А“ група, потърсиха ме отново и аз не се поколебах да приема. Емил Велев го познавам добре, той винаги поема отбори с амбиции. Сега Локо Сф иска да се завърне на мястото си, което не е да се бори за оставане, а за челните места.

- Ти вече игра за Локо Пд, но с ЦСКА нещата не се получиха. Защо?
- За ЦСКА не ми се говори. Не ми се връща на тази тема. Лошо се развиха нещата и не можах да играя три месеца по различни причини. Новите футболисти нямаха правото да играят. Играх един мач, лошо се получи. Желая им успех за в бъдеще, но не искам повече да говоря за ЦСКА.

- За какъв период подписваш с Локо Сф?
- За две години. Много съм доволен и се надявам да свършим добра работа заедно.

- Имаше ли оферти от други клубове?
- Имах предложения от третодивизионни френски клубове. Имаше известен интерес към мен и от един третодивизионен немски тим, но нищо сигурно. Фактът, че Емил Велев е тук – не се колебах и подписах с Локомотив Сф.

- Твоето име Родригес звучи малко по испански. Какъв е твоят произход?
- Баща ми е португалец, но съм роден във Франция, така че съм франко-португалец.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Съб 08 Юни, 2013 0:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам уникалния талант да разпознавам комарджиите само по вида им, тоя Родригез съм убеден, че е изпраскал всичко до стотинка по ротативките и за тва го и вика кокалиньо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Юни, 2013 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Имам уникалния талант да разпознавам комарджиите само по вида им, тоя Родригез съм убеден, че е изпраскал всичко до стотинка по ротативките и за тва го и вика кокалиньо...


И курвите ли така ги разпознаваш? Да ти покажа едни снимки!? biggrin blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 09 Юни, 2013 18:50    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Собственикът на Локомотив София Николай Гигов изглежда е тръгнал по стъпките на Левски с назначаването на нов силен човек на ръководна позиция в клуба.

След като преди дни стана ясно, че Наско Сираков е близо до завръщането си на „Герена", часове делят и легенда на Локомотив София от завръщането и заемането на водеща ръководна позиция в „Надежда".

Клубната легенда, бивш директор и бивш член на Управителния съвет на Локомотив, Бойчо Величков се очаква да бъде представен като новата силна фигура в клуба тази неделя, научи Livesport.bg. По всяка вероятност той ще заеме поста на изпълнителен директор.

Николай Гигов е твърдо решен да изпълни заканата, която направи в края на първенството, че ще предприеме сериозни промени в ръководството на Локомотив. ПОВЕЧЕ ПО ТЕМАТА ЧЕТЕТЕ ТУК!

На този етап не не е ясно дали двамата директори Георги Марков и Чавдар Цветков ще бъдат освободени, или ще запазят функциите си.

Не е изключена и треньорска смяна, като поста си е възможно да напусне Емил Велев.

Както е известно феновете на Локомотив неколкократно изразиха недоволството си от работата на Георги Марков, Чавдар Цветков и Велев. Самият Марков бе атакуван от голяма група фенове на стадион „Българска армия" след загубата на „железничарите" от Пирин Гоце Делчев на 10 май. ГРОЗНИТЕ СЪБИТИЯ НА "АРМИЯТА" СИ ПРИПОМНЕТЕ ТУК!

® Livesport.bg / Тодор Владимиров


А ДАНО, АМА НАДА ЛИ...:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 41, 42, 43  Следваща
Страница 21 от 43

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum