Новините извън спорта 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 16 Юни, 2013 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бултрасите прекъснали гей филм феста

Фенове на Ботев (Пловдив) отново прекъснаха прожекция на филм, част от гей филм феста, който се провежда в Пловдив, информира plovdivnews.net.

Бултрасите ясно показали отношението си към това събитие. Миналата седмица те се опитаха да влязат в пиано пъб Fourplay и след като е извикана полиция, феновете били изгонени без да има сериозни инциденти.

В петък те нахлули в заведението Мохито и след като са погледали малка част от филма са прекъснали прожекцията, спирайки техниката.

Информациите обаче са доста разнородни. Според едната инциденти не е имало, нито пък шумни разправии. Ботевистите само са прекъснали филма и са напуснали заведението.

Друг слух гласи, че "жълто-черните" фенове са счупили техниката и озвучаването, а също са заплашвали и зрителите.

Преди дни бултрасите излязоха с декларация, оттегляйки подкрепата си към фондация "Пловдив 2019", която подкрепя гей фестивала.


clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Юни, 2013 21:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Репортаж със скрита камера по БНТ, излъчен тази вечер, разкри как от името на партия "Атака" плащат по 30 лв. на яки млади мъже, които да стоят край централата на партията до Националната опера в София.
Eто го разследването на журналиста Росен Цветков.


Има ли платени агитки пред партийни централи?

Денят е вторник, столичният квартал "Овча купел". Няколко часа преди поредния многолюден протест в София. Попадам сред група младежи, получили оферта във фитнеса, където тренират, от мъж с името Дани, да участват в протест. Срещу 30 лева. Казват, че Дани работи като охранител в заведение. Обясняват ми какво се очаква от нас.

Срещаме се с въпросния Дани, говорещ за себе си като един от организаторите. Записал е имената ни в списък. Обяснява, че хонорарът му е по-висок от нашия. Получава бонуси за повече доведени хора.

Дани:
- 30 даваме. Зависи от бройката. Тия, които сме организатори - по 50.
Момче:
- Е, добре е 30, какво, бате?
Дани:
- Нищо не правиш, бе, братле. Сега ще видиш какъв та*ак е. Само си
седиш, нито викаш, нито нищо. Няма да викаш. Кибичиш си. Сядаш на бордюра
и си седиш, бате.

Дани ни отвежда малко преди 18 в пространството между Парламента и храм-паметника "Александър Невски", където вече са се събрали стотици
мускулести младежи, някои от тях - негови колеги охранители.

Водят разговори далеч от нас, които няма как да чуем. Дани ни води през
странични улички и стигаме до централата на "Атака", като по пътя получаваме важни инструкции.

Дани:
- Журналисти, ако питат - "пари дават ли?", някой да не каже - "да, дават". Вие няма да ходите оттатъка, където са тия агитките. Да ходите, да зеете и да мятате. Отстрани си седиме, вие сте с мен. Долу при агитките няма да ходите, тия "Левски-Запад". Те са си пак с нас, ама няма да ходите там да млатите и да такова. Абе, квото искаш им кажи, само не да е, че дават пари. Карти, вземете, играйте. К'вото искате, правете.
БНТ:
- Като свърши всичко, тогава ли ще се видим с теб там за пари?
Дани:
- Да, бе, да!

Блокираната улица е разделена на две, от колата, върху която лидерът на "Атака" държи речи. Преминаваме без проблеми. Трябва да стоим само от едната страна, наблюдавани стриктно от Дани, който, както личи от записите ни, се познава добре с всички момчета наоколо.

Този мъж, който общува с Дани, видяхме в блокираната зона още в понеделник. Беше и днес пред Президентството. Групата ни нараства с още младежи, доведени от Дани.

В буферната зона, в която достъпът на случайни хора и журналисти е ограничен, можем отблизо да слушаме речите.

Дани е в компанията на хората, с които преди няколко часа водеше разговори. Четири часа просто седим. Около 22 става ясно, че протестиращите са се насочили кам централата на "Атака". Казват ни да станем.

Благодарение на полицията протестиращите не стигат до нас и напрежение тази вечер няма. След около час разбираме, че ще получим парите си на следващия ден, а сега ще ни се плати единствено таксито до вкъщи.

Момче:
- Значи, сега Данката ще ни плати такситата. Колко човека сме? Само идват и ни броят. Сега всички ще си ходим и утре на обяд ни дават парите. Данката ще ми ги даде.

Започва проверката на списъците, броят ни.

Мъж:
- 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15... Айде. Айде,братле, ще се видим. Утре ще ми се обадиш за това?
Момче:
- Аз си чакам паричките.
Дани:
- 26 лева съм ви дал, групирайте се.

Докато Дани ни разпределя по такситата, обсъжда списъка.

Диалог между Дани и момче:
- Колко човека имам аз от себе си? Я виж в
списъка?
- Последно имам 6 човека. Аз, 4 и тоя Тасев.
- Цялата схема е, братле...
- Сега много лесно стана. Вчера беше по съвсем друг начин. Вчера ти искат име, пък си показваш... не ти искат лична карта, казваш си ЕГН-то, разбираш ли?
- Абе ще ги оправим с ЕГН-та, всичко ще оправиме.

На следващия ден ми казват, че има ново изискване - мъжете да са над 95 кг, няма как да отида, защото не се вписвам в критериите. Решавам и да не взема 30-те лева за 6 часа висене. Да стоиш някъде с часове, а после да ти платят, всъщност не е престъпление по Наказателния кодекс. Това е въпрос на избор и морал.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 21 Юни, 2013 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах и снимки...от тия дето пикаят, люпат семки и муат пица...
Доволно познати лица... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Юни, 2013 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

да, "отговорни лица' от "БГ сцената".
супер, да се задават и да пукнат до един.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Юни, 2013 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%8A%D1%82-%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%81-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BE-ignorevolen-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8-news207905.html
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Съб 06 Юли, 2013 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/07/06/2098315_bojidar_lukarski_e_noviiat_predsedatel_na_sds/
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 06 Юли, 2013 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Уааааат?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Юли, 2013 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

milanelo_1929 написа:
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/07/06/2098315_bojidar_lukarski_e_noviiat_predsedatel_na_sds/


Крайно време беше clapping clapping clapping clapping

Ега повече такива хора имаме на такива места,ега е за добро и най-важното ега винаги се сещат откъде за тръгнали! congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 06 Юли, 2013 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на Божо,
успех за вбъдеще и САМО НИЕ biggrin clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Юли, 2013 19:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито на Божо!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO FOREVER



Регистриран на: 15 Дек 2010
Мнения: 59
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Чет 11 Юли, 2013 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/news/article/210482

R.I.P.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Юли, 2013 18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Пфффф bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 12 Юли, 2013 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя с чорбарската фанела по скоро да стане булка в Централния,дано.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 12 Юли, 2013 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Емил Иванов е сегашното предложение на ДПС за областен управител на Софийска област. Срещу него има немалко компрометиращи неща още от началото на прехода. По това време той се занимава с търговия с горива и представлява ВИС в Своге. През 1999 г. е избран за кмет на града – пост, който заема близо десет години. През това време Иванов успява да наложи имиджа на Своге като първи частен град.

През 2000 г. името му се появи покрай мистериозната смърт на руснака Александър Крук - един от видните представители на руската силова групировка "Уралмаш", открит "обесен" в дома на своя приятел Аднрей Папуприн (експулсиран през 2010 г. като заплаха за националната сигурност). Разследване на "Капитал" тогава разкри, че Емил Иванов е "българската връзка" на Крук. Руснакът е подкрепял Иванов и дори двамата са подписали договор за намерения за дългосрочно сътрудничество между корпорацията на Крук "Европа" и община Своге. Има и друг договор със сходен предмет, който освен от Крук е подписан и от вицепрезидента на "Уралмаш" Александър Сколяров, като техен контрагент е... едноличен търговец "Емил Иванов".

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 12 Юли, 2013 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Бахти и ебах го... всекакви думи... бледнеят. Чезнат заслепени. Не е истина. comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum