Взаимопомощ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 7:47    Заглавие: Взаимопомощ Отговорете с цитат

Реших, че ще е хубаво да си помагаме един на друг, кой с каквото и колкото може.
Аз имам сервиз за гуми във Волуяк и ще направя 50% намаление на труда на всеки локомотивец, за целта ще е необходимо само да ми покажете някакъв фенски атрибут, а най-добре членска карта. acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати култа! clapping clapping clapping

Може да е смешно, за някои но една такава тема е адски полезна и на место. Тия дето сме заедно на трибуната вече над 20 години знаят че агитката е като мафията, има всякакви хора и неведнъж сме си помагали взаимно за какво ли не. И така трябва да бъде! bb clapping Така се прави социум - нещо което мноо ни липсва от време оно connie_29

Калине, мерси за инфото, на мен ми е мегадалеч, ма някой може да се възползва...А Големия и Малкия Волуяк знаеш ли ги,особено първия беше мегаизвестен персонаж по агитката от средата до края на 90-те? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Калине,
Идвам при тебе да си сменим гумите за зимата !

Аз продаам вино и ракия ! biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 12:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:

Аз продаам вино и ракия ! biggrin


Нееее не се прай...Освен това си и "коскоджами ти туроператор" така че който иска да води кака Путка на почивчица нещо, на спа...да се обажда blum2 blum2 blum2 acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:

Аз продаам вино и ракия ! biggrin


Нееее не се прай...Освен това си и "коскоджами ти туроператор" така че който иска да води кака Путка на почивчица нещо, на спа...да се обажда blum2 blum2 blum2 acute


Аз съм туроператор…. имам дипломи по счетоводство, право, връзки с обществеността, маркетинг, бизнес администрация, компютърни науки, гражданско строителство, и суахили.

Аз съм туроператор…. Разбира се, че помня резервации, които сте направили преди шест години, въпреки че Вие не помните нищо свързано с тях и можете да кажете само, че са направени на човек с фамилия, която започва с Т.

Аз съм туроператор…. За мен не е проблем да Ви резервирам седем свързани апартамента за непушачи, с изглед към басейна с по две големи и четири походни легла във всеки от тях. И да разбира се, че е моя вината, че в хотела няма хеликоптерна площадка.

Аз съм туроператор…. и всички автобуси, които ползвам са с широката страна напряко на пътя, за да можете всички да сте на първата седалка.

Аз съм туроператор…. И разбира се, зная всички говорими езици на света (и няколко мъртви). Също така не се съмнявайте, че съм посетил всяка точка по света и каквото и да ви разказвам за дадено място – то е от лични впечатления. И накрая най-важното – дори да не знаете какво искате, бъдете сигурни, че ще го получите.

Аз съм туроператор…. За мен е пределно ясно, че когато правите резервация за Петък, Вие всъщност имате предвид Събота.

Аз съм туроператор…. Аз имам всякаква информация, но все пак не мога да Ви кажа, защо в хотелската Ви сметка за 1989 година фигурира разход от 50 стотинки за телефонен разговор, след като Вие не сте длъжен и не трябва да плащате телефонни разговори.

Аз съм туроператор…. И да аз лъжа, когато казвам, че няма свободни места на възможно най-ниска цена, по време на високия сезон в избрания от Вас хотел или превозно средство.

Аз съм туроператор
…. Самолета е на баща ми и винаги мога да го разтегна с още няколко седалки, за да можете да се качите и Вие! И за мен не е проблем да построя набързо още няколко стаи в хотела, който сте си избрали и за който няма вече места и този път, разбира се, няма да забравя и хеликоптерната площадка.

Аз съм туроператор…. За мен не е проблем да правя резервации за трима човека и да говоря на петнадесет телефона едновременно.

Аз съм туроператор…. И винаги съм наясно къде са най-добрите вегетариански, монголски и барбекю ресторанти във всички страни по света.

Аз съм туроператор…. Мога да Ви дам полезни съвети как да прекарате чудесно времето си във всички градове по света и то без да харчите никакви пари.

Аз съм туроператор…. И поемам пълната отговорност за качеството на храната в самолетите, задръстванията, световната финансова криза, природните бедствия, проблемите в страните от Северна Африка и т.н.

Аз съм туроператор… Никога не ми е неприятно когато прекарам няколко дни в изготвяне на оферта по зададен от Вас маршрут и след като Ви я предоставя чуя по телефона “Благодаря, но аз вече си го резервирах по интернет и спестих цели 30 лева” И абсолютно никога не злорадствам, когато след това се обадите от там за където сте тръгнали, да ми кажете, че са анулирали Вашата хотелска резервация или полет и се намирате на средата на нищото и просто няма как да се обадите на Вашия интернет доставчик да Ви помогне в този случаи.

Аз съм туроператор… Обичам, когато хората идват при мен в извън работно време и очакват да знам наизуст всички тарифи на полетите от Ню Йорк до Токио през Варшава, както и какво се е променило във всички хотели по света за идващия сезон.

Усмихвам се, съпричастен съм, съчувствам, пея, танцувам, правя кафе и Ви забавлявам винаги и по всяко време ….. Аз съм туроператор!


biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе туроператор... чист евреин. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 16:42    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Абе туроператор... чист евреин. biggrin


Не ме провокирай blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Парцал стия спамил, а кажи ти какво може да си полезен на форумистето? biggrin beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
А Големия и Малкия Волуяк знаеш ли ги,

Не ги познавам, не съм съвсем местен, бях банишорец boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 15 Юли, 2013 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Вие сте НЕ-хората biggrin
бахти и смеха.... biggrin biggrin

Булгарсит, не се прави на отворен,всеки в сферата на услугите може да ти извади такъв список:

Добър ден, искам да питам в код 5613 каква наличност има?
- Какъв е този код г-не?
- PIN кода ми е.

- Ало, как мога да кандидатствам за любителски кредит?

- Искам да знам дали сте получили най-накрая моето изявление.

- Имам карта с изкуствен интелект, имам ли свободен в момента , за да пазаря?

- Ало, искам да ви се обадя, за да закрием тая карта, защото сме я изпрали у пералнята!

Ало мога ли да потуша задължението

Ало, искам да проверя дали ми е увеличен дяловия капитал?

- Искам да ви попитам на основания за плащане във вносната бележка номера на кредитната карта и ПИН кода ли да си напиша? (correction)

- Искам да знам какво става, мушкам я, мушкам я,.....мушкам..
- Какво мушкате госпожо?!!
- Картата мушкам.
- Къде госпожо?
- В таковата я мушкам / в банкомата/:Smile)))

Как ми вървят движенията по картата?

- Добър ден, закъсняла съм с плащането, ще имам ли лихво-точки?!!!Smile))

- Ало, картата ми е монтирана на един лист, как да я ползвам?!!!

Ало, не съм получил разфасовката на картата!?!

- Забравила съм си ЕГН-то на картата...

Ало, тука сте се обаждали на моралния ми поръчител.........

Ало, кажете от къде да ходя да си купя такава кредиторна карта !?!?

- Момент да си погледна последните 4 цифри на ЕГН-то, защото преди известно време си го смених......

Вчера ви излъчих факс, дали е там????

Ало, дали ми е нормално съзнанието на Евролина?(говори за статуса, състоянието на картата)

Ако нямам повече пари да внасям ще продължамам ли да получавам писма, че съм Ваш почитател???

- Как мога да си получа картата?
- Картата се доставя от куриер на адреса, които сте посочили за кореспонденция.
- А развлечение как ще получавам?
- Ще ви го изпращаме всеки месец по пощата на същия адрес.

Ако ви кажа ЕГН-то можете ли да ме видите как изглеждам?

- Гласувах за вас и сега се обаждам, за да проверя дали сам одобрен?

кл:Получих Пина и банкомата на картата, кога ще получа пощата си? :-0

- Ало, чувате ли ме? Получих си пинко кода, ами с картата как става получаването?

Задължително ли трябва дa казвам името, ако искам да кандидатствам за кредит?

- Ало, добър ден! Трябва да получа кредитна карта, ама още не съм я получил. Получих цифрите пък картата я няма!

Всеки ден по два пъти ли имам право да си греша ПИН кода?

Ако Ви кажа, че съпруга ми е умрял тогава кой ще плаща!!???? Свети Петър ли!!!?

Кога да изпратя жалбата, за да не стане няkоя авария и да не тръгнат мораторни лихви?...

Ако ви кажа номера на GSM-а на жена ми, ще ми кажете ли ПИН кода на нейната кредитна карта.

Ало, с колко ми е увеличена данъчната основа по картата?

Ало, играя за ЕВРОЛАЙ, но още не съм получила пакета?...

За да кандидатствам за вашия кредит трябва ли да членувам в КНСБ?

Не съм получила извлечение за този месец! Може ли да се срещнем някъде и да ми го дадете???

Искам сега на един абориген да обясните как става плащането по тия карти!??!

А: ...Г-не, относно кандидатурата Ви, подадена в офиса на улица Раковска имате отказ, не сте одобрен.
Б: Ама, от самата улица Раковска ли имам отказ?

Я, бързо ме чукнете там да ме видите колко дължа!

А: Добър ден! Имаме карта за 1000 лв. и сме ги изтеглили. Вярно ли е, че ако върнем цялата сума, картата ще стане златна
Б: Не госпожо, ако върнете 1000 лв. ще разполагате с 1000 лв.
А: А-а-а, заначи няма да се посребри, така ли? 'Щот ми казаха че парите вътре ще се удвоят???

Ало, забравила съм си кода на ПИН картата! Ще може ли да си го разбера???

Ало, обаждам се от името на един държател на карта, който обаче в момента не си държи карта в ръка.

Добър ден, Кадрие Мехмед не е получила инвентара за картата, тва е бабата ми.

А:Запишете си телефона на куриерите, госпожо: 9531001(диктувам девет, пет,
три, хиляда и едно).
Б:А хиляда и едно с две нули ли се пише?

Много ви е висока лихвата, бе; ще си помисля дали да бъда повече кредитор на вашата карта!!!

Добър ден, обажда се Георги Георгиев, искам да разбера кога ми е термина.(!?)

Ало, какво трябва да направя за да я възбудя, защото досега не съм я ползвал?

Ало, опитах да купя нещо, но на постерминатора ми каза, че не може!?!

Ало, имам карта, имам покупка, имам и теглени работи! Мога ли сега да си изтегля и един телевизор?

Ало сега,начукайте ми ЕГН-то на компютъра и ми кажете какво става.

Ако обичате да престанете да ми изпращате любовните ви писма, защото аз се отказах от вас преди 4 месеца!

Ало, получих си кредитната карта, но ПИН-кода нещо се мотка!

Искам да ми направите една консултация, мисла че за този месец ми е последната транзикация, ще може ли да проверите?

Добър ден, изпратих писмо за преиздаване на PIN, но обърках получателя:вместо Би Ар Си написах Би Би Си

Кой е адреса на факса ви?

Ало, факс ли сте?

Ало, обаждам се от Булфона на ъгъла, ще може ли да ми отворите вратата и да ми кажете къде ми е ПИН-а

Добър ден,смятам да изпратя едно голямо оплакване на гръцки език, ясно ли ви е?

Може ли на карта с код три тройки и една петица да ми кажете какво и има?

Искам да си прикрия картата, как може да стане това? (прикрия = закрия:-)

Ако не си платя минимума, прегрешение ли е?

Извинете, колко е работното време на кредитната ми карта, че искам да си закупя един телефон, а не знам дали картата ще работи?

Бихте ли ми казали ЕГН? ? Кое ЕГН, моето или на стоката?

Мога ли да тегля пари в брой от кредитния лимит, който получих като възмездие за една покупка.

На магнитната лента на картата ми има ли моите лични данни под някакъв вид записани невидимо с просто око.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 16 Юли, 2013 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Копелеее....а аз мислех че част от моите пациенти са идиоти comando comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 17 Юли, 2013 1:52    Заглавие: Re: Взаимопомощ Отговорете с цитат

kalin написа:
Реших, че ще е хубаво да си помагаме един на друг, кой с каквото и колкото може.
Аз имам сервиз за гуми във Волуяк и ще направя 50% намаление на труда на всеки локомотивец, за целта ще е необходимо само да ми покажете някакъв фенски атрибут, а най-добре членска карта. acute


Браво брат е това е истината, но темата не е за този форум. С каквото можем да си помагаме acute
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum