Георги Пеев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 17 Апр, 2012 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се маха Гигов, да идват Софарма и да връщаме момчетата в Локомотив.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2012 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?news=364500


clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2012 17:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех Гигов, а такива хора ни трябват да оправим бакията.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Юни, 2012 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Георги Пеев с личен фен клуб на ЕВРО 2012
написана от Joro размер на шрифта Печат Е-мейл Добавете коментар

Собствен фен клуб имаше българският футболист Георги Пеев на четвъртфинала Англия - Италия в Киев. Трима руснаци от Перм бяха дошли със знаме и фланелки на Амкар с името на българина на гърба.

"Без болгара нет Амкара", извикаха те в чест на най-добрия играч на любимия им клуб. Пеев рита в него от 2007 г. Интересното е, че феновете скандираха името му на стадиона в Киев, където той игра преди това доста време за гранда Динамо.


Само един Георги Пееееев! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 17 Сеп, 2012 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Българските футболисти Георги Пеев и Захари Сираков бяха в основата на победата на Амкар Перм с 3:2 над Волга Нижни Новгород в среща от 8-ия кръг на руската Висша лига. Пеев отбеляза два гола от дузпи, а Сираков участва в атаката за първия гол.

След този мач Амкар има 12 точки и заема 9-о място, докато за гостите от Волга остава предпоследната позиция с 4 точки. Начело е Терек с 19, пред ЦСКА с 18 и Анжи със 17.

В последната минута на първото полувреме Сираков нахлу по дясното крило, подаде на Игнатович, който беше повален от Плешан. Съдията отсъди дузпа, която Пеев превърна в гол за 1:0.

Две минути след началото на втората част гостите от Волга изравниха чрез Алексей Сапогов, който се пребори със Сираков и успя да прокара топката в мрежата на вратаря Сергей Нарубин.

Веднага след този гол домакините от Перм вдигнаха оборотите и започнаха да атакуват, но в 65-ата минута Волга изненада с контраатака и Гия Григалава се разписа за 1:2.

Сърбинът Миайлович изработи дузпа, след като при единоборство с Харитонов съдията прецени, че има нарушение. Три минути гостите спореха с рефера Евгений Турбин от Москва, който обаче не промени решението си. Георги Пеев отново прати топката в същия ъгъл и въпреки реакцията на вратаря Абаев, резултатът стана 2:2.

Обратът дойде в 89-ата минута, като Миайлович подаде на молдовеца Игор Пикушак, който по диагонала вкара красиво за 3:2 и донесе три точки за Амкар.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 18 Сеп, 2012 6:22    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Цитат:
Българските футболисти Георги Пеев и Захари Сираков бяха в основата на победата на Амкар Перм с 3:2 над Волга Нижни Новгород в среща от 8-ия кръг на руската Висша лига. Пеев отбеляза два гола от дузпи, а Сираков участва в атаката за първия гол.

След този мач Амкар има 12 точки и заема 9-о място, докато за гостите от Волга остава предпоследната позиция с 4 точки. Начело е Терек с 19, пред ЦСКА с 18 и Анжи със 17.

В последната минута на първото полувреме Сираков нахлу по дясното крило, подаде на Игнатович, който беше повален от Плешан. Съдията отсъди дузпа, която Пеев превърна в гол за 1:0.

Две минути след началото на втората част гостите от Волга изравниха чрез Алексей Сапогов, който се пребори със Сираков и успя да прокара топката в мрежата на вратаря Сергей Нарубин.

Веднага след този гол домакините от Перм вдигнаха оборотите и започнаха да атакуват, но в 65-ата минута Волга изненада с контраатака и Гия Григалава се разписа за 1:2.

Сърбинът Миайлович изработи дузпа, след като при единоборство с Харитонов съдията прецени, че има нарушение. Три минути гостите спореха с рефера Евгений Турбин от Москва, който обаче не промени решението си. Георги Пеев отново прати топката в същия ъгъл и въпреки реакцията на вратаря Абаев, резултатът стана 2:2.

Обратът дойде в 89-ата минута, като Миайлович подаде на молдовеца Игор Пикушак, който по диагонала вкара красиво за 3:2 и донесе три точки за Амкар.


acute bb clapping
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 11 Окт, 2012 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев се размина с тежка травма и операция


11.10.2012 09:56; Константин Ботушаров; 315; 0;
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1582236


Халфът на руския "Амкар" Георги Пеев се е разминал с контузия, която можеше да доведе до операция и пропускане на мачовете до края на годината.

Българинът разказа пред "24 часа" за ситуацията около него, след като напусна принудително терена при победата с 1:0 над "Рубин" в Казан.

"Получих травмата при борба за топката със съперник, като после се видя, че той закъснява и отнася крака ми. Искаше ми се да продължа, защото вече бяха направени трите смени в нашия отбор. Болката в десния глезен обаче беше нетърпима. След това той посиня. Имаше съмнение за скъсване на връзки. Това означаваше операция и почивка до следващата година. След преглед стана ясно, че имам разтежение и най-вероятно ще пропусна само следващия мач с "Терек", сподели Пеев.

В същия мач пострада съотборникът му Мартин Якубко. При борба за висока топка той удари неволно Бокети от "Рубин". За отмъщение минаващият покрай словака Сесар Навас го ритна с коляно в лицето. В резултат на това Якубко е със счупена челюст.
boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2012 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев част отбора на кръга на руското първенство от вестник "Спорт Експрес"
30 октомври 2012 13:19
www.gong.bg


Българският полузащитник Георги Пеев беше включен в идеалния отбор на 13-ия кръг в руското първенство от най-тиражния спортен руски вестник Спорт Експрес. Пеев беше поставен сред четиримата полузащитници и е един от тримата играчи на Амкар, който попада в идеалния отбор на кръга. За 33-годишният халф това е първо включване в най-добрите 11 за този сезон.

Пеев попадна в идеалния състав и на футболния сайт Чемприонат.ру, където пък получи втората най-добра оценка от всички играчи, отново след вратаря Нарубин. Българинът има 8,0, докато съотборникът му под рамката е с 8,5.

Вратарят Сергей Нарубин, съотборник на Пеев, беше избран за играч на кръга с най-висока средна оценка. Пеев пък е сред подгласниците. Най-добър полузащитник на 13-ия кръг пък стана Кейсуке Хонда от ЦСКА (Москва). Японецът беше истински двигател на всичко най-добро в мача и логично беше определен на играч на мача Терек – ЦСКА, завършил с победа на московчани с 2:1.

Бразилският нападател Аилтон пък е най-добър за отбора на Терек в този мач.

Идеален отбор на 13-ия кръг на руската Висша лига на вестник Спорт Експрес:

Сергей Нарубин (Амкар), Владимир Хозин (Алания), Дмитрий Комбаров (Спартак М), Иван Черенчиков (Амкар), Василий Березуцки (ЦСКА), Понтус Вернблум (ЦСКА), Расмус Елм (ЦСКА), Георги Пеев (Амкар), Кейсуке Хонда (ЦСКА), Алан Касаев (Рубин), Александър Кержаков (Зенит).

Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов пък е най-високо класиран от българите в ранглистата за играч на сезона в руската Висша лига. Попов заема 24-о място със средна оценка 6,50 за 7 изиграни мача. Втори сред нашите легионери е Георги Пеев с оценка 6,40 за 10 мача, която го нарежда на 33-о място. С две стъпки по-надолу е Благой Георгиев със средна оценка 6,38 от 13 мача. Общо 205 футболисти от 16-те клуба от Висшата лига до момента са в битката за играч на годината. Начело е японецът Кейсуке Хонда от ЦСКА с оценка 7,00, пред Доменико Кришито (Зенит) с 6,90.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 01 Фев, 2013 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Полузащитникът на Амкар Перм Георги Пеев сложи подписа си под нов договор с клуба. Българският футболист удължи контракта си до лятото на 2015 година.

Бившият национал облече екипа на Амкар Перм за първи път през 2007 година. На три пъти той бе избиран от феновете за Най-добър играч на Пермска област – 2008, 2009, 2010. Георги Пеев е сред футболистите, които се ползват с най-голямо доверие в руския клуб. Освен това, полузащитникът е неизменен титуляр в тима.

Договорът си с Амкар Перм продължи още един играч - 34-годишният централен защитник Алексей Попов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пет 01 Фев, 2013 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Георги Пеев преподписа с Амкар
01 февруари 2013 | 10:36

Георги Пеев преподписа с Амкар
Бившият национал Георги Пеев удължи договора си с Амкар до 2015 година. Юношата на Локомотив (София) се присъедини към тима от Перм през 2007 година. Оттогава той е неизменен титуляр и три пъти беше избиран за най-добър футболист на Пермския край. През този сезон той има 15 мача и 3 гола.

Контракта си поднови и защитникът Алексей Попов. Бившият бранител на Рубин е рекордьор по мачове за Амкар - 421.

В момента тимът е на лагер в Турция, а в последната си контрола разгроми Нефти (Баку) с 4:0, като Пеев вкара един от головете.




Цитат:

Георги Пеев бележи при разгромна победа на Амкар
27 януари 2013 | 21:08

Георги Пеев бележи при разгромна победа на Амкар
Българският полузащитник Георги Пеев вкара едно от попаденията за успеха на руския Амкар (Перм) с 4:0 над Нефтчи (Баку) в поредна контрола, която се игра в Анталия. Треньорът на пермчани Рустам Хузин пусна два различни състава във всяко полувреме, като преди почивката играха Пеев и Благой Георгиев. Пеев откри резултата още в 10-ата минута, но в 31-ата напусна терена заради леки болки. Георгиев остана на терена до края на първото полувреме, а защитникът Захари Сираков изобщо не се появи на терена.

В предишната си проверка Амкар завърши 1:1 с полския Висла (Краков), като тогава гола вкара Благой Георгиев, а за поляците Цветан Генков пропусна дузпа.




Цитат:

БГ триото в Амкар: Отказваме на Реал и Барса

30 януари 2013 | 03:42


Съотборниците в "Амкар" - Захари Сираков, Георги Пеев и Благой Георгиев, дадоха колективно интервю на в. "Спорт Експрес", озаглавено "Българите, без които "Амкар" не може".

- Къде сте мечтали да играете?


Сираков: В "Левски" и в националния. И двете ми мечти се сбъднаха.
Георгиев: В националния и в "Реал" (Мадрид). Както виждате, едната мечта не се сбъдна.
Пеев: И аз - за националния плюс "Барселона". Тогава каталунците не бяха така силни, както днес, но ми харесваше футболът в Испания. Сега ще обмисля предложение от "Барселона", ако получа, но едва ли ще го приема и по-скоро ще остана в "Амкар", защото тук играят моите български приятели (смее се).
В този миг звъни телефонът на Георгиев.
Пеев: Вдигай, обажда се президентът на "Реал" (Мадрид)!
Георгиев: Той звъня вчера и му отказах.

- Доволни ли сте от кариерата си в Русия?


Сираков: Много. Почти 10 години играя в един добър отбор. Не на всеки така му провървява в живота.
Пеев: И аз съм доволен. Разбира се, винаги си мислиш, че е било възможно нещата да се случат и по-добре. Но уважението, което спечелих тук, е по-ценно от останалото (б.р. - Пеев три пъти е избиран за играч №1 в Пермския край).
Георгиев: Четири години изкарах в "Терек", последната беше особено успешна и отборът сега е претендент за медали. Значи времето не е изгубено напразно.

- Говорите прекрасно руски, сигурно сте научили и ругатни?

Сираков: Накъде без тях? Силните думи са част от успеха на футболиста.
Пеев: Аз бях силен в училище, там ни преподаваха руски и научих много... Спомням си думите от една руска песен: "Учих живота, но не по учебници..."
Георгиев: Съгласен съм с момчетата. Ето, бразилците не научават руски, а в ругатните имат познания, лесно им се удават.

- Тримата сте отдавна в Русия. Не сте ли имали и други варианти за продължение на кариерата?

Сираков: За мен варианти извън Русия не е имало и предпочетох да си остана в "Амкар".
Пеев: Аз започнах добре в "Динамо" (Киев) и свикнах с украинския и руския манталитет. Той е близък до българския. В "Амкар" всичко ме устройва - отношението на ръководството, феновете, финансите. Сега се надявам, че няма да останем в ролята на средняк.
Георгиев: Не се боя да се покажа като прагматик. От опита си в други европейски първенства мога да кажа, че в Русия заработваме много добри пари. Освен "Амкар" аз имах на пръв поглед нелоши варианти за Германия, но отстъпваха финансово.

_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 16 Юли, 2013 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

1-0 (Pen2)PEEV G.
2-0 (Pen10)PEEV G.

clapping clapping clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 17 Юли, 2013 1:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво да задмине английскиот ГигсОН по години футбол
http://youtu.be/hJyBaDZMR6I
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 01 Авг, 2013 17:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев все още не може да разбере как в Русия пият по литър водка
1 август 2013 17:35
www.gong.bg

© Gulliver/Getty Images
Полузащитникът на Амкар Перм призна, че вече напълно е вникнал в местния манталитет и се разбира много добре със съотборниците си в Русия. Любопитното обаче е, с какво не е успял да свикне българинът - с пиенето от рано сутринта по една бутилка водка.

„Напълно са ми по душа и руският език и руският манталитет. Ние сме славяни и си приличаме много. В Перм хората са много дружелюбни, дори повече от моите сънародници. В България има много озлобени един към друг хора, заради икономическата криза и често изразяват своята агресия“, сподели Георги Пеев.

„Това, което не мога да разбера в Русия е как може да седнеш от сутринта и да изпиеш литър водка. Явно, за да разбереш това, просто трябва да си роден тук“, завърши българският футболист в типичния си стил.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 6:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Българският полузащитник Георги Пеев, изваден от основния състав на Амкар от главния треньор Станислав Черчесов, дълго се колебаеше дали да изкаже своята лична позиция по този въпрос, но в края на краищата се реши на тази стъпка:

"Попитайте който и да е от съиграчите ми и те ще Ви кажат, че нямам никакви конфликти със старши треньора" - сподели Георги Пеев пред руски журналист. - "Черчесов ме извика и ми каза: "Струва ми се, че Вие със Захари (бел.ред. Сираков) възприемате негативно моите решения." Аз му отвърнах: "На мен - обратното - ми харесва, че ни предлагате да играем с остър пас" и още нещо от този род и добавих: "Струва ми се, че Вие се държите с мен така, като че ли съм направил нещо лошо и затова ме махнахте от титулярния състав, с който отборът вкарваше немалко голове. Но аз нямам нищо против, макар че се създава впечатлетието, че мислите, че вече не нося полза на отбора.

Тогава Черчесов ме попита: "Ама ти така ли мислиш?", обърна се и си тръгна с думите: "Вече не разчитам на теб." След това ни извикаха със Захари и ни казаха, че вече не сме играчи и на дублиращия отбор на Амкар".

На въпроса на журналиста какво смята да прави сега, Пеев отговаря: "Чакам решението на президента и може би вече ще си търся нов клуб."

comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 9:24    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Пеев отговаря: "Чакам решението на президента и може би вече ще си търся нов клуб."


Хайде в "Локомотив"... С новият треньор /дай боже да е някой свестен/ и Георги Пеев, ще влезем в първата седмица. Smile
_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 11 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum