Георги Пеев
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако не бяха натирили и брат му... ех...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Радко написа:
pa®tci написа:
Пеев отговаря: "Чакам решението на президента и може би вече ще си търся нов клуб."


Хайде в "Локомотив"... С новият треньор /дай боже да е някой свестен/ и Георги Пеев, ще влезем в първата седмица. Smile


И ти ли ще му плащаш заплатата? Айде стига сте мечтали...
Кофти развитие за нащо момче ама ги има и тия моменти:


Цитат:
Ето защо изгониха българите от Амкар

Разправия между Георги Пеев и треньора Станислав Черчесов предшествала скандала



Разправия между Георги Пеев и Станислав Чечресов предшествала изгонването му от първия тим на Амкар Перм. С него го отнесе и другият българин, който е от по-дълго в отбора, Захари Сираков. Треньорската метла обаче не замете Благой Георгиев, с който Черчесов работи и в Терек Грозни.

През руската преса Пеев разказа, че преди мача от руското първенството срещу Криля Советов (0:0), Чечсево го привикал при себе си.

Казал, че остава с впечатление, че двамата със Сираков приемат негативно решенията му. Пеев отговорил, че му допада, че Черчесов кара играчите да играят с остри подавания и да поддържат дистанцията между отделните линии.

После добавил, че той пък смята, че Черчесов има някакво негативно отношение към него, сякаш не изпълнява нещата правилно. Излошил и довод - тъй като специалистът сменил функциите му на терена въпреки добрите резултати.

Черчесов му отговорил, че щом мисли така, повече няма да играе за отбора.

След това Пеев и Сираков били привикани от треньорския щаб и им било казано, че ще играят в дубъла.

Черчесов заявил, че не смята да им дава по-конкретни обяснения за решението си.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:

И ти ли ще му плащаш заплатата? Айде стига сте мечтали...


Е бати локомотивеца, ако няма да дойде да помогне на отбора, дори и за без пари...
_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Радко написа:
Metala написа:

И ти ли ще му плащаш заплатата? Айде стига сте мечтали...


Е бати локомотивеца, ако няма да дойде да помогне на отбора, дори и за без пари...


Еййййй ама като почнете така начи!!! angry2 aggressive2
В кой век живеем? КОй ще се грижи да детето му и за семейството му? Аре стиа...мислете ги малко тия работи и се поставете на мястото на хората по които плюете. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Радко



Регистриран на: 20 Мар 2010
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
В кой век живеем? КОй ще се грижи да детето му и за семейството му? Аре стиа...мислете ги малко тия работи и се поставете на мястото на хората по които плюете. agree

Едва ли, ако не взема пари няколко месеца, ще тръгне да рови по контейнерите...
За сравнение:
Цитат:
Стойчо Младенов се отказа от 150 000 евро

_________________
Завинаги червено- черни!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Авг, 2013 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе какво ги гледаш чорбите бе...отказал се той...Колко е намазал и от колко се е отказал...

Няма вече благотворителни акции на тоя свят...и с кой ше играе Жоро ако се върне тука? С тия бастуни дето Кокалини ли ги довлачи black_eye blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 06 Авг, 2013 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Пеев: Черчесов ме нарече "болен кучи син"

Българските футболисти на руския Амкар Георги Пеев и Захари Сираков бяха изхвърлени от отбора по абсурден начин от треньора Станислав Черчесов. Двамата бяха пратени да тренират с дубъла. За странната случка веднага се появиха множество версии. Ето какво каза Пеев пред руския вестник "Известия":

"Честно да си призная, аз не мога да дам отговор на въпроса защо бяхме отстранени от отбора. Със Захари Сираков за първи път се сблъскваме с такъв случай. Само ще ви кажа, че никакъв повод не сме давали за такова отношение. Не можем да разберем решението на треньора. Досега не е имало никакви спорове и конфликти ситуации между нас", заяви Пеев.

Бившият български национал разказа и какво се е случило, как е възникнал инцидента с Черчесов.

"Цялата ситуация е много странна. Той нищо не ни казвал. Не знаехме, че вече не влизаме в неговите планове, че не си изпълняваме задълженията на тренировка или, че не изпълняваме треньорските указания. Поискахме да ни даде някакво обяснение, а той отвърна само, че това е негово лично решение и не е длъжен да го мотивира пред никого. Извика ме след тренировка и ми каза: "Струва ми се, че вие със Захари приемате моите решения негативно?". Отвърнах му: "Не, на мен, напротив ми харесва, че ни предлагате различни тактически варианти, че играем с остър пас, че пазим дистанцията между отделните линии”.

После добавих: "Струва ми се, че вие се отнасяте към мен така, все едно съм направил нещо лошо? Защото вече не ми позволявате да изпълнявам стандартните положения, от които бележехме толкова много голове?". Треньорът ме погледна учудено и рязко изтърси: “Ти преди ефикасно ли изпълняваше статичните?". Отговорих: "Оставам с впечатление, че аз вече не мога да бъда полезен на отбора”. Той отново ме попита: "Така ли мислиш?” Разделихме се. По-късно, след едно от заниманията той се приближи до мен с изкривено от злоба лице и ми каза: "Ето, отсега нататък аз няма да разчитам на теб”, а после се провикна по мой адрес: "Болен кучи син".

На въпрос на журналиста какво се е променило в отбора след идването на Черчесов, българинът отговори: "Единственото, което се запази от времето на предишните треньори е това, че продължавам да бия дузпите. Щеше да изглежда смешно, ако ме лишат и от тази възможност. Вкарвал съм по 11-12 дузпи подред. И по време на подготовката вече с Черчесов продължавах да бележа. Нито веднъж не подведох треньора. В създалата се сега ситуация все още не зная как ще действам. Получи се много грозна сцена. Не разбирам какво искаше да демонстрира Станислав Черчесов с това си поведение, но ситуацията наистина е абсурдна.

Въпреки това, съм сигурен, че ние със Захари ще излезем с високо вдигнати глави. Аз няма от какво да се срамувам. В Амкар има и други български футболисти. Нищо не искам да казвам за тях, за да не им навредя. Не зная как ще възприеме думите ми старши треньорът. По-добре да си замълча", призна Пеев.

Ветеранът все още не е говорил с президента на клуба. "Трудно ще е да останем в Амкар. Чакаме, докато някой от ръководството не ни повика и не ни обясни какво се случва. Аз искам да остана, защото за шест години в Перм клубът ми стана като роден. Надеждата умира последна. Няма от какво да се срамувам, дори да се наложи да си тръгна. Готов съм да работя с Черчесов, въпреки всичко. Нямам нищо против треньора. Не разбирам обаче защо той има такова отношение към нас".

Според близки до Пеев новият треньор е започнал буквално да се гаври с двамата българи. Още с идването си е сменил местата им на терена. Черчесов е пратил Захари Сираков на позиция пред Георги, карал е юношата на Локомотив София да играе като бек и други такива. Нашите бивши национали са били бесни от създалата се ситуация, но стриктно са изпълнявали треньорските задачи.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 06 Авг, 2013 23:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Майка ти деба ЧерФЕСОВ!! angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 07 Авг, 2013 13:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Мирчо сдобрява Пеев и Черчесов


Импресариото очаква Георги и Захари Сираков да бъдат върната в първия тим на Амкар до няколко дни

Футболният мениджър Мирчо Димитров се е заел със задачата за помири българската звезда на Амкар Перм Георги Пеев и треньора му Станислав Черчесов.

Както стана ясно тези дни, специалистът прати във втория отбор Пеев и Захари Сираков след размяна на реплики.

"Получил се е по-остър диалог между Георги и треньора, след който излишно се вдигна голям шум. Във всеки отбор може да се появят такива търкания, но те не са непреодолими. Аз всеки ден водя многобройни разговори с Черчесов, с президента, с директора на Амкар и очаквам нещата да се възстановят в близките дни и да се направят някои взаимни отстъпки", коментира Мирчо Димитров.

"Никой няма интерес от такъв конфликт. Георги е дал много на клуба и има желание да продължи да носи радост на феновете на Амкар", добави импресариото.

Заради паузата в руското първенство футболистите на отбора от Перм са в почивка до четвъртък. Възможно е отношенията между двамата български играчи и треньора им да бъдат изгладени до тогава.


Мир чрез Мирчо!!!
blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Авг, 2013 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Господа нещо спите....Оня ден Амкар бият с основна заслуга на Жорката, а тука нема кой копче да обади connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bugi_93



Регистриран на: 24 Юни 2009
Мнения: 390
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 31 Авг, 2013 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Георги Пеев отбеляза гол при загубата с 1:2 на Амкар от ЦСКА (Москва) в среща от седмия кръг на руското първенство, с което отборът от Перм остана на шесто място в класирането. "Армейците" пък са начело в таблицата с актив от 17 точки.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 31 Авг, 2013 15:17    Заглавие: Отговорете с цитат

В два поредни мача, Гошо Пеев бележи за Амкар! Биха Спартак Москва и той вкара единия и вчера откри резултата, но загубиха накрая с 2-1!!!

И понеже съм по идеите, пък и като се захвана се получава biggrin имам едно предложение! Сега ми хрумна! biggrin
Когато се прибере в България ще организираме една среща с него!!! И нещо готино да му подариме! ГОШО ПЕЕВ ЗАСЛУЖАВА!!! congratulate
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 31 Авг, 2013 18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:

Когато се прибере в България ще организираме една среща с него!!! И нещо готино да му подариме! ГОШО ПЕЕВ ЗАСЛУЖАВА!!! congratulate


Пцулютно!!! clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 01 Сеп, 2013 22:27    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosf.info/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2/97-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D0%B5%D0%B2-%D1%81-%D0%B3%D0%BE%D0%BB-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%B1%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%BA%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BC-%D0%BE%D1%82-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gigs



Регистриран на: 29 Яну 2013
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Сря 04 Сеп, 2013 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
krasi написа:

Когато се прибере в България ще организираме една среща с него!!! И нещо готино да му подариме! ГОШО ПЕЕВ ЗАСЛУЖАВА!!! congratulate


Пцулютно!!! clapping clapping clapping clapping

Заслужава го е меко казано! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 12 от 17

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum