Българската сцена 2013
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 12 Авг, 2013 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале тия много рязко дръпнаха ръчната.И ние сме зле,ама 14 човека в сезона......Без коментар
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Авг, 2013 7:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Мале тия много рязко дръпнаха ръчната.И ние сме зле,ама 14 човека в сезона......Без коментар


Те там миналия път нещо ги полагаха и освен ръчната май и бастуна са глътнали chicken chicken chicken blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OutragE



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 34
Местожителство: Sofia Hardcore

МнениеПуснато на: Вто 13 Авг, 2013 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
Мале тия много рязко дръпнаха ръчната.И ние сме зле,ама 14 човека в сезона......Без коментар


Те там миналия път нещо ги полагаха и освен ръчната май и бастуна са глътнали chicken chicken chicken blum2


Грешно ти е инфото mda
_________________
Skarhead
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Авг, 2013 16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/8216-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%B5-%D0%B4%D1%83%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D1%89%D0%BE-%D0%B1%D0%B5-%D1%82%D0%B0%D0%BC.html

Сръбска или македонска скара? boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат



Тия все повече почват да имат вид на изглед beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Тия все повече почват да имат вид на изглед beee


тва НАфтата ли са?
евалата clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Авг, 2013 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно...ама тва е да си един в градо...е почти де blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Авг, 2013 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

бедна и изнасилена статия от Вечерен Спорт '90 година,
кви са тия глупаци на,които им дават трибуна във фенфесйс. на баба ти трътката@

Цитат:


Фенове на Миньор (Пк) опорочиха нача­лото на сезона във „В" група в Хаджидимово преди, по време и след мача с Места. Наложи се извънредно активи­ране на дежурна група и струпване на поли­цаи от РПУ-Гоце Дел­чев на стадион „Дими­тър Пекин". Цяло Ха­джидимово настръхна и благодарение на адекватната намеса на органите на реда бе предотвратено нещо по-лошо.



Ултрасите на перничани вилняха в малкия пограничен град и пот­върдиха имиджа си на една от най-неконтро­лируемите и вандалски публики в България. Над 60-ината привър­женици на „чуковете" потвърдиха един от прякорите, които им се прилепват и досущ на­помниха на орките от „Властелинът На пръс­тените", изливайки не­гативните си емоции дори върху деца. Мачът завърши 3:1 за хората на Юри Васев и техни­те привърженици хули­ганстваха в поне три действия, като само намесата на полицията предотврати по-лошо­то.



Всичко започна още преди мача, когато феновете, които дойдоха най-вече с личните си автомобили, започнаха да влизат в сектора за гости. Десетина от тях с викове „Знаеш ли ти кои сме. Ние сме „Миньоро" атакуваха нищо неподозиращия продавач на билети и нахлуха, без да си платят билетите. По време на мача някои пернишки ултраси счу­пиха две-три пейки и оп­ределено търсеха нап­режение с местните, а след отбелязването на първия гол за „чуковете" двама-трима слязоха на пистата. Докато полица­ите ги връщаха в секто­ра, цялата агитка се струпа до оградата на стадиона и се наложи играчите на гостите, хо­ра от щаба и треньорите им да се намесват до­пълнително, за да охла­дят страстите.



За цвят и явно свое развлечение „жълто-черните" ултраси си уст­роиха скандал с леки плесници помежду си по време на срещата. След края на мача дори ня­кои от най-буйните фенове се извиниха на полицията. Това на практи­ка не вещаеше какво ще се случи при оттег­лянето на публиката в посока международния път от Гърция към Банс­ко. Тогава почти в центъ­ра на главната пътна ар­терия, без да обръщат внимание на полицейс­кия патрул, който ги съп­ровождаше, една кола от Перник спря, след ко­ето и другите, а от тях изскочиха бесни хора. Започнаха да викат, да псуват и подгониха ня­колко момчета по една от улиците в търсене на саморазправа.



Свидетели разкриха, че нищо неподозиращи малки деца, които си играели на улицата, отнесли по няколко удара за назидание.



„Искам да благодаря от свое име, но и от жителите на града ни на полицейските орга­ни, заради които бе предотвратено нещо по-лошо. Момчетата в униформи действаха изключително профе­сионално на стадиона. Лично аз не бях на случката, която е ста­нала на излизане от Хаджидимово, но спо­ред хора на място ор­ганите на реда са пре­дотвратили по-големи ексцесии. Всичко е станало изведнъж, без да има някаква явна причина или индикация, и имам информа­ция, че за съжаление, докато се намесят по­лицаите, все пак е има­ло ударени от фенове на перничани. За още по-голямо съжаление и по-лошото е, че деца, които са били на ули­цата, са били сред по­търпевшите," коменти­ра председателят на УС на Места Илиян Синадинов по повод случилото се.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Авг, 2013 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тука:

http://www.fanface.bg/news/item/8226-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B1%D0%BE%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BA-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-%E2%80%93-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B6%D0%B0.html
boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Авг, 2013 23:27    Заглавие: Отговорете с цитат



И тия...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Авг, 2013 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат



Ауууууууууу...Бахти ужаса bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 22 Авг, 2013 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

долу в дясно на кадрото acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Авг, 2013 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
долу в дясно на кадрото acute

Акцента! Бръкнал на многогъзата хейтърска общност у сите анали blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 23 Авг, 2013 23:50    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ffwzfHwOrLU

04:45 до 05:10 5 столипиновски мангала от доко хвърлят врата по дете на не повече от 15 и бягат назад, а детето си седи без да мръдне biggrin biggrin biggrin

пп-Няма по-жалки от курвите на Левски - доко пд black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 24 Авг, 2013 7:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Даже им се вреза после,
15 минути спорта мятане на седалки,дойдоха милицята и развалиха празника biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Следваща
Страница 13 от 22

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum