Медиите за нас 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 04 Авг, 2014 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Това вече е началото на края. Не ми пука вече за резултатите, че сме били Литекс, че може би ще бием Славия....
Това е началото на един предизвестен край, защото се вижда, че Гигов съсипва Локомотив с всеки изминал ден все повече и повече и в момента караме на добрата воля на футболистите...
пп- А че Добрев е една добре костюмирана п.тка ми бе пределно ясно още от ден 1, в който встъпи в длъжност.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 04 Авг, 2014 19:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Дичо, къде са парите mafia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Авг, 2014 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

шефа на 'комиците' Гигоф,
топ боклук, ония които му лижат още по жалки същества,
Ивайло Аспарухов да не се прай иначе на света вода,той си знае.,

фоставка боклуци... angry2
очаква се цирковете да почнат от мача с евреите,
ние нещо по въпроса?!????
или,пак,кой ше дойде бе? comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Pippo написа:
Цитат:
Арест на футболист за "черно тото" отново разтърси българския футбол. По-рано през деня от БФС и МВР разпространиха информация, че 20-годишен бивш футболист, играл в отбори в "А" група, е бил задържан по подаден сигнал за опит за манипулиране на мачове на юношеския национален отбор.

Ето до каква информация се добра БЛИЦ.

Въпросният 20-годишен е бивш вратар на Локомотив (София). Той е бил в мъжкия състав на "червено-черните". Впоследствие, макар и толкова млад, се отказва от футбола. Според БНР това е Даниел Гяуров, който е пазил и във Видима-Раковски.

Младежът се обадил на един от юношеските национали, докато те бяха на лагер в Правец преди европейското първенство в Унгария. Определил му среща. Двамата са се видели на бензиностанция, намираща се близо до родния град на Тодор Живков. Там 20-годишният бивш вратар е започнал да убеждава юношеския национал да се включи в черното тото. За целта националът е трябвало да вербува част от колегите си.

Според непотвърдена информация Гяуров е част от нелегална група за залози.


Някой има ли си идея кой е този? Аз за сефте го чувам comando comando


бил е вратар на елитните до 19 г. които изпаднаха преди две години(сега се върнаха отново), там имаше яко веселби, едни мутри биха треньора в Надежда, Локо Пд бяха застанали мирно и наще им беха вкарали десетки голове,жалка работа...



Почти съм сигурен че бе с нас в рейсовете за Ловеч, като имахме шанс за титлата
http://viasport.bg/11864-%D0%90%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%22%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE%22-%D0%98%D0%B7%D0%BC%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%B8-%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81-%D0%BC%D0%B5%D0%BD.html
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
шефа на 'комиците' Гигоф,
топ боклук, ония които му лижат още по жалки същества,
Ивайло Аспарухов да не се прай иначе на света вода,той си знае.,

фоставка боклуци... angry2
очаква се цирковете да почнат от мача с евреите,
ние нещо по въпроса?!????
или,пак,кой ше дойде бе? comando


Не е света вода да, има куп неща около него, но че вдигна с не едно ниво нагоре школата всеки видя. Голяма загуба е това напускане. Гигов пак е отебал всичко banned
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой разправяше да сме позитивни на трибуната, да ги пазим "шефовете", с перца да ги галим, с маслиново масло да ги разтриваме, с нектар и амброзия да ги храним... а истината е, че просто трябва да ги наритаме.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
истината е, че просто трябва да ги наритаме.


Друг изход НЯМА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Сватбарски шут за ръководството ни !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Авг, 2014 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
PILATA написа:
шефа на 'комиците' Гигоф,
топ боклук, ония които му лижат още по жалки същества,
Ивайло Аспарухов да не се прай иначе на света вода,той си знае.,

фоставка боклуци... angry2
очаква се цирковете да почнат от мача с евреите,
ние нещо по въпроса?!????
или,пак,кой ше дойде бе? comando


Не е света вода да, има куп неща около него, но че вдигна с не едно ниво нагоре школата всеки видя. Голяма загуба е това напускане. Гигов пак е отебал всичко banned


факт,
на черното бяло никога не сме казвали...

Кур за гиговщината!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 06 Авг, 2014 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Един от многото бивши треньори на Левски в последно време - Славиша Йоканович, си търси неполучени суми. Същото важи и за помощниците на сърбина от периода на "Герена" - Александър Янкович и Драган Болич. За целта те са оторозирали българския адвокат Михаил Михайлов да преговаря с ръководството на Левски.. това не е ли нашия тулуп,бахти смешницитееееее
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Сря 06 Авг, 2014 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
Един от многото бивши треньори на Левски в последно време - Славиша Йоканович, си търси неполучени суми. Същото важи и за помощниците на сърбина от периода на "Герена" - Александър Янкович и Драган Болич. За целта те са оторозирали българския адвокат Михаил Михайлов да преговаря с ръководството на Левски.. това не е ли нашия тулуп,бахти смешницитееееее


Същият плъхок. Нали се сещаш, че за да стане това, някой трябва да ти направи връзката. А по оста говедата – Локомотив – този мушморок аз виждам само един човек, който може да се намеси: Иво Тонев (Перчема)
нямам думи. Работи за тях, а после гледа да им гепи от неустойките, хахаха. Ама прав е, то така и така трябва да се плащат, защо да не се включи в схемата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Авг, 2014 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

това му е бизнеса на тоя и не виждам никаква пернишка трагедия тука...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Нед 10 Авг, 2014 23:47    Заглавие: ... Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?id=502756

Шпайдела в добра форма (снимка) 10 август 2014 | 12:00 18 Twitter Една от легендарните фигури в треньорската професия в българския футбол Васил Методиев - Шпайдела показа, че се намира в добра форма, въпреки че след няколко месеца ще навърши 80 години. Бившият наставник на Левски и Локомотив (София) бе забелязан да се вози в софийското метро, носейки в ръка немалък сак. Шпайдела предпочете да не ползва местата за сядане в подземната железница, въпреки че имаше доста свободни такива. Като футболист Васил Методиев играе на поста защитник. Започва кариерата си във Вихрен (Сандански), след това минава през Академик (София), преди да стигне до столичния Локомотив, където изкарва осем години. В края на кариерата си играе за Добруджа и Тунджа. За националния отбор има 23 мача и участва на световното първенство в Англия през 1966 г. Като наставник Шпайдела извежда столичното Локо до шампионската титла през 1978 г., а след това стига с "железничарите" до 1/4-финал в турнира за Купата на УЕФА. Малко преди мачовете с Щутгарт обаче специалистът е заменен след скандали на 1/8-финалния реванш с Динамо (Киев). Бил се държал зле със съветските другари, гласи обяснението. В онези години сред феновете в "Надежда" е известен лафът: "Това е армията на генерал Шпайдел - отзад Катеначо, отпред бате Начо". През 1983 г. застава начело на Левски, където започва да работи със "златното" поколение на "сините" - Наско Сираков, Борислав Михайлов, Николай Илиев, Божидар Искренов, Емил Велев, Петър Петров и Красимир Коев. Тогава е поставено началото на серията от 7 поредни победи на левскарите над ЦСКА. По това време са и мачовете на Левски с Щутгарт за Купата на УЕФА и КЕШ, които Шпайдела определя като върха на своята кариера. След скандалния финал за Купата на НРБ през 1985 г., спечелен от ЦСКА с 2:1 и останал в историята със сбиването край тъчлинията, Методиев временно е отстранен от футбола. В края на 80-те години се завръща начело на "сините", като отново прибавя купи към витрината на клуба от "Герена".

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?id=502756
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Авг, 2014 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

пернишката трагедия vol.2

agree

Цитат:
Изпълнителният директор на Локомотив (София) Георги Марков отвърна на нападките на вече бившия директор на клубната ДЮШ Ивайло Аспарухов, като на свой ред също отправи остри обвинения. “Аспарухов е един обикновен лъжец и интригант. Договорът му изтече на 30 юни и аз не го поднових. Той може да си говори каквото иска, но това е истината, заяви Марков пред БЛИЦ. – Твърди, че 6 месеца не е получавал заплата. Не е вярно. Да, не крия, че в школата имаме затруднения. Треньорите не бяха взимали заплати, но почти всицчко вече е е изчистено. Дължим вече само по едно възнаграждение.

Аспарухов няма пролиценз, лъже, че притежава такъв. Когато го попитах има ли лиценз, той ми отвърна, че има, но не си го е подновил заради пари. Аспарухо трябваше сам да си е подал молба за напускане още през април. Питайте го, той си знае защо. А и колко нарушения е направил, знаете ли? Не може да ходи и да заплашва секретарката на клуба. Момичето дойде разтреперано при мен, за да ми се оплаква. Искал е да му отвори касата, за да вземе пари оттам. Нали не е взимал заплата, аз обаче имам друга информация. Казват ми, че е дърпал от таксите на децата в ДЮШ.” Ивайло Аспарухов от своя страна твърди, че не заема тази длъжност от 1 август, тъй като е прекратил едностранно договора си.

"Прекратих едностранно договора си. Причините са две. Първата е, че от шест месеца не съм получавал заплати, което само по себе си е достатъчно основание. И втората причина е, че от една година съм на този пост, но не съм усетил никаква подкрепа в моите идеи, никакво съдействие и не виждам единомислие от страна на изпълнителния директор Георги Марков и техническия директор Кристиян Добрев", заяви Аспарухов и побърза да отговори на нападките от страна на Марков.

”Този човек вече преля чашата с нахалството си. Досега не исках да стигам до съд с родния си клуб, но явно ще се стигне и до там. Как да коментирам думите на един човек като Марков? Под достойнството ми е да му отговарям на него, който е със завършен само трети клас. Позволява си да говори небивалици по мой адрес. Всъщност той бъркаше в клубната каса, за да плаща на мъжете. Знаех това, но си мълчах за доброто на Локомотив, за да не стават панаири и скандали. Мога да му кажа само, че ще се видим в съда”, каза Аспарухов пред БЛИЦ.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
belvedere



Регистриран на: 22 Мар 2011
Мнения: 156
Местожителство: Младост-2

МнениеПуснато на: Пон 11 Авг, 2014 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

прочухме се отново :( bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 13 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum