Феновете по света 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Ное, 2014 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

за мен един от най добрите сектори в Европа

https://www.youtube.com/watch?v=wlvulAg708k#t=102
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO FOREVER



Регистриран на: 15 Дек 2010
Мнения: 59
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Нед 30 Ное, 2014 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/254008

RIP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 30 Ное, 2014 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO FOREVER написа:
http://www.blitz.bg/sport/article/254008

RIP


Цитат:
Убийството на фена на Ла Коруня отприщи още насилие


Трагичният инцидент с убийството на фена на Депортиво точно преди мача на тима с Атлетико в Мадрид предизвика ответен удар в Ла Коруня. Шестима маскирани са нападнали фенклуб на "дюшекчиите" в града.

Те са носили отличителни знаци на агитката на Депортиво, но не е ясно кои са всъщност. Те са атакували двама от присъстващите в помещението днес следобед.

За щастие, след атаката пострадалите са само с повърхностни наранявания. Единият е с подуто и посинено око, а другият е с порезни рани, след като е бил атакуван със счупена бутилка.

Полицията е започнала разследване на случая и все още установява самоличността на извършителите. Атаката е станала в близост до бар, така че може да има записи от видеокамери.

Иначе по-рано днес фен на Депортиво беше убит след меле между агитките на Атлетико и Ла Коруня. 43-годишният мъж е получил инфаркт, след което е бил хвърлен в реката. Лекарите го извадиха от там, но той почина в болницата надвечер.


Паркът от клипчето с боя го знам много добре,минавал съм от там и се пада точно зад един от секторите. Ама като видях лично тия от Атлетико какви са палячовци повечето,просто се чудя как па чак човек са утрепали.... black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 8:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
LOKO FOREVER написа:
http://www.blitz.bg/sport/article/254008

RIP


Цитат:
Убийството на фена на Ла Коруня отприщи още насилие


Трагичният инцидент с убийството на фена на Депортиво точно преди мача на тима с Атлетико в Мадрид предизвика ответен удар в Ла Коруня. Шестима маскирани са нападнали фенклуб на "дюшекчиите" в града.

Те са носили отличителни знаци на агитката на Депортиво, но не е ясно кои са всъщност. Те са атакували двама от присъстващите в помещението днес следобед.

За щастие, след атаката пострадалите са само с повърхностни наранявания. Единият е с подуто и посинено око, а другият е с порезни рани, след като е бил атакуван със счупена бутилка.

Полицията е започнала разследване на случая и все още установява самоличността на извършителите. Атаката е станала в близост до бар, така че може да има записи от видеокамери.

Иначе по-рано днес фен на Депортиво беше убит след меле между агитките на Атлетико и Ла Коруня. 43-годишният мъж е получил инфаркт, след което е бил хвърлен в реката. Лекарите го извадиха от там, но той почина в болницата надвечер.


Паркът от клипчето с боя го знам много добре,минавал съм от там и се пада точно зад един от секторите. Ама като видях лично тия от Атлетико какви са палячовци повечето,просто се чудя как па чак човек са утрепали.... black_eye black_eye black_eye


тва е по линия на Фа/Антифа всякакви утайки и от 2-те страни,
жалко за човека 10 човека да ритат паднал на земята мислех че само по тея ширини е популярно angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааа..може и по тва да е...там полит "хулиганите" май са доста по-сериозни от тия футболните...Щото кат ги скивах какви гелосани "корави" типчета са blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
UA13



Регистриран на: 26 Май 2013
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Дааа..може и по тва да е...там полит "хулиганите" май са доста по-сериозни от тия футболните...Щото кат ги скивах какви гелосани "корави" типчета са blum2

Френте до голяма степен са със забрани, основните им, ама тука май са участвали в по-пълен състав


bye
http://www.youtube.com/watch?v=WnyH_dfmNyg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

UA13 написа:
Metala написа:
Дааа..може и по тва да е...там полит "хулиганите" май са доста по-сериозни от тия футболните...Щото кат ги скивах какви гелосани "корави" типчета са blum2

Френте до голяма степен са със забрани, основните им, ама тука май са участвали в по-пълен състав


bye
http://www.youtube.com/watch?v=WnyH_dfmNyg


Залагам на циганина в лево на наще екрани с изпужената ръчичка.... comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

При Ла коруня са били и Бирис Норте и Райо. Антифа акция са направили на Френте яко въоражени.



Ето и Видео.
http://www.youtube.com/watch?v=WnyH_dfmNyg


Последната промяна е направена от Zaspalan на Пон 01 Дек, 2014 15:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Дек, 2014 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Е те може да са със забрани за естадиото ама аз се набих в бара и в клуба до бара и немаше такива елементи. А уж беше някакъв "Ден на фенклубовете" ли там какво беше и се беше изсипало целото дюшек...И 2 дена след това Аустрия ги насраха жестоко на техна почва black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 04 Дек, 2014 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

сега ше им ебат мамата и очаквано,
тея Риазор Блус не се ли саморазформироваха като един от тях закла друг в един влак преди 2 години?

Цитат:


Комисията за борба срещу насилието, расизма, ксенофобията и нетолерантността в спорта прие предложените санкции за феновете, след трагичните събитие на мача между Атлетико Мадрид и Депортиво на 30 ноември.

Един човек почина при сблъсъци между фенски фракции, и затова в Испания решиха да наложат много крути мерки, не само за този отделен инцидент, но и за други проблемни случки.

88 души са наказани с глоба от 60 001 евро, и пет години забрана за влизане на спортни събития.

Това изобщо не е всичко - други четирима са наказани за 12 месеца, и с 3001 евро глоба, за започване на бой по време на Леванте - Валенсия. Санкция има и за друг фен, който умишлено подстрекавал за размирици, на същата среща. Пак за изцепки на валенсианския мач, бяха наказани още двама.

В Сегунда дивисион, на Осасуна бе наложена глоба от 60 001 евро заради непрекъснати нарушения на правилника, за неспазване на контрола на стадиона и т.н. Четирима побойници бяха глобени с 9000 евро и наказани да не посещават стадионите за 2 години, за създаване на проблеми на мача Бетис - Алавес.

Има наказани и след мача от Сегунда Б между Атлетико Асторга и Овиедо - двама фена с по 3001 евро и шест месеца извън стадионите.

Комисията определи и списък с високорискови мачове, като Райо Валекано-Севиля, Реал Мадрид-Селта, Барселона-Еспаньол, Мирандес-Осасуна, Тропесон-Овиедо, Барселона-ПСЖ, Атлетико-БАТЕ Борисов, Валенсия-Цървена звезда (последният е от баскетболната Евролига).

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Дек, 2014 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Ииииииии 001 евро!! boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO FOREVER



Регистриран на: 15 Дек 2010
Мнения: 59
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пон 08 Дек, 2014 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultras-bulgaria.net/asse-bastia-6-12-2014/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 12 Дек, 2014 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наръгаха с нож фенове на Сент Етиен в Украйна

Наръгаха с нож фенове на Сент Етиен в Украйна
Неприятен инцидент между фенове на Днепър и Сент Етиен се е състоял преди вчерашния мач между двата тима в Лига Европа. Украинският тим спечели двубоя с 1:0 и се класира за 1/16-финалите на турнира.

11 фенове на френския тим са били настанени в болница с прободни рани от ножове. Двама имат наранявания на главата. Няколко други са получили лекарска помощ заради по-дребни наранявания. Има арестувани привърженици на Днепър.

Според телевизия „Хромадске“ ултрасите на Сент Етиен са провокирали сбиването с привържениците на Днепър (Днепропетровск), след като са запалили украинско знаме на един площадите на Киев.

Свидетели твърдят, че са били чути 10-12 изстрела. От съображения за сигурност УЕФА нареди на Днепър да играе домакинските са мачове от евротурнирнирите в Киев, който е на повече от 350 км от Днепропетровск. Това обаче не спря феновете на тима, които през лятото се сбиха и с фенове на ФК Копенхаген преди квалификационен мач за Шампионската лига.



Бааа....в страна дето калашника се намира по-лесно от кашкавала, треа си много изтръпнал да ги правиш тия неща comando boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 13 Дек, 2014 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

тея им е толкова силна либофта че и вазелин не използват,
тоя капото малко да намали холестерола biggrin




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2014 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва за запаленето украинско знаме никъде не го прочетох. Незнам откъде ги копираш тия статии Метъл. Като са гостували в Франция,Днипро са били 12 човека и франсетата са ги гаврили. Събрали са се топ хората и са БИЛИ 100 човека в Киев. Ония се коалират с Динам,съберат се към 60 човека и ги попилеят. Все не так ребята!!!!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum