Новините извън спорта 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 11 Окт, 2014 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.peticiq.com/99861
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 12 Окт, 2014 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Оуууу: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IFLk7INAsnE
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Окт, 2014 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.btv.bg/video/shows/btv-reporterite/videos/btv-reporterite-kakvo-izbra-belgija.html

А такаааа..А да им е чАстито black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 5:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато тая мръсна СГАН не спре да се нарича българи, по целия свят ще ни мислят за миризливи цигани и ще ни наричат такива. Представям си как ни гледат националния отбор, че сме 11 бели и се чудят...

пп - Никой не е виновен и на Белгия, хубаво са го направили това, ами направи го само за граждани на Белгия или поне хора пребивавали в Белгия над 3-4 години.

пп2 - http://results.cik.bg/pi2014/protokoli/32/0600021.html

Това са резултатите от секцията в Гент, аз като гледам нито са гласували много хора, нито пък дпс е първа сила.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Докато тая мръсна СГАН не спре да се нарича българи, по целия свят ще ни мислят за миризливи цигани и ще ни наричат такива. Представям си как ни гледат националния отбор, че сме 11 бели и се чудят...

пп - Никой не е виновен и на Белгия, хубаво са го направили това, ами направи го само за граждани на Белгия или поне хора пребивавали в Белгия над 3-4 години.

пп2 - http://results.cik.bg/pi2014/protokoli/32/0600021.html

Това са резултатите от секцията в Гент, аз като гледам нито са гласували много хора, нито пък дпс е първа сила.


Един холандец викаше:
аааа ,ама то имало и бели българи ли бе? angry2 biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Окт, 2014 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Толкова са прости,че продължават с толерастията си и ни се карат да се грижим по-добре за мангалята,че да не одели там...

Къде отиваш Европо.... bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт, 2014 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя "националист" на кого ли не се наведе?

Цитат:
Каракачанов: Бойко, обади ми се!
- Имаме си телефоните, не виждам какъв е проблемът да си говорим, а не диалогът да става през медиите

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Ное, 2014 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

цък пер пей и живей в нета banned
за бога братя,стига цъкахте biggrin

Цитат:
Интернет порталът dir.bg бе продаден за 6.2 млн. лева
Мажоритарният акционер на интернет портала Дир.бг - "Дир.БГ Холдинг" е приел търговото предложение за изкупуване на акциите на компанията и тя сега вече е собственост на фирмата "Лого Къмпани", става ясно от съобщение на сайта на Българската фондова борса, съобщи БГНЕС.
"Лого къмпани" притежаваше досега 5,78% от акциите на "Дир.бг", която бе собственост на създателя на Дир.бг Владимир Жеглов. За акциите са платени 6 242 552,64 лева

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 15:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Регистрационните номера на колите в София от следващата седмица ще се означават с нова буквена комбинация - СВ, съобщи "Стандарт". Това става, след като всички цифрени и буквени комбинации със С и СА са изчерпани. Последната промяна в номерата е от 2008 г., от когато вместо българското знаме пред буквите се поставя символът на ЕС. Иначе колите в София получават табели с означение СА от 2005 г. При сегашните темпове на регистрации на автомобили в столицата - по около 300 на ден, новите букви вероятно ще осигурят комбинации за седем години напред


Тоя номер дали ще го видим:
СВ1111НЯ

КАТ:
Като се изчерпят и СВ-ините, минаваме на СЕ-ляни!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 05 Ное, 2014 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Започна най-голямата железничарска стачка в Германия

Рекордна стачка ще парализира Германия от днес до понеделник. За пет дни спират напълно работа германските железници заради протест на машинистите.Това е най-голямата стачка в модерната история на железниците, съобщи БНР.Пет дни германските машинисти ще протестират за увеличаване на заплатите. Профсъюзите им не са се съгласили на преговори с железницата и не са отменили стачката. Тя започва в 13 часа днес със спиране на товарните превози. От утре работа ще прекратят и пътническите влакове и страната ще затихне до понеделник.Очакват се огромни щети, всеки германец ще е засегнат от протеста.Германците използват влаковете и като транспорт до работните си места, страната е изключително мобилна и силно зависи от безпроблемното движение на влаковете. Печеливши ще бъдат собствениците на автобусни фирми, които ще заместят липсващите влакове.Машинистите в Германия са най-ниско платените водачи на транспортни средства от обществения транспорт. Средната заплата в този бранш е 1700 евро.

Кво стана с нащо БДЖ щеха го фалират, оздравяват, препродават ????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 07 Ное, 2014 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
45-годишен психично болен мъж от Разград е нападнал и ял от друг пацент на разградската болница

Инцидентът е станал тази нощ в психиатричното отделение на разградската болница, потвърди директорът на лечебното заведение д-р Гечо Жеков.

Двамата мъже били в една стая, която пък била една от малкото в отделението, които нямат видеонаблюдение. Разградчанинът нападнал 58-годишния мъж от съседното легло и изгризал сънната му артерия, ял и от месото по тялото му и пил кръв. След това започнал да блъска по вратата и когато пристигнали санитарите, избягал от отделението. С такси се прибрал вкъщи, по-късно бил открит от полицията и отново върнат в отделението.

Д-р Жеков заяви, че е извършена вътрешна проверка на отделението и нарушения не са установени.

Мъжът-канибал е с диагноза шизофрения. Преди дни се върнал от лечение в клиниката в Бяла. Пиел си редовно лекарствата, досега не е бил проявявал агресия.

От полицията и прокуратурата в Разград до момента не са оповестили информация за жестокото убийство.

Така става като свършат кренвиршите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2014 7:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Изчезнали са двете тефтерчета с указания кой да бъде "ударен" и кой "оправен" на Филип Златанов - бивш шеф на Комисията за предотвратяване и установяване на конфликт на интереси.

Тефтерите били откраднати от личния автомобил на вещото лице Стефан Бенчев, който трябвало да им направи експертиза.
Крадците отмъкнали черната кожена чанта на Бенчев, в която - освен тефтерчетата - имало документи и 180 лева. Кражбата е станала миналата сряда в София, докато експертът отивал да върне тефтерите в следствието.

"Да, така е. Няма ги документите, но повече нищо не мога да кажа, има си полиция. Нямам намерение да давам обяснения по телефона", коментира Бенчев.

На 16 октомври Софийският апелативен съд назначи графологична експертиза, която Бенчев трябваше да направи на оригиналните тефтери. Оказа се, че предишната експертиза върху ръкописите, в които - освен указания - се срещаха и инициали като И.Ф., Б.Б. и Ц.Ц., била правена върху ксерокопие от ксерокопие на тефтерчетата.

"Стигнал съм донякъде с експертизата, но имаше много сложни въпроси, а после изведнъж поискаха да се върнат документите в следствието", заяви експертът. Той не пожела да гадае дали черната чанта в колата му е открадната целенасочено заради тефтерите, или крадците са търсили само пари и ценности.

По случая експертът вече е дал обяснения в полицията. На въпрос дали се притеснява за личната си сигурност, Бенчев отговори: "Защо да се притеснявам, не знам какви са причините за станалото".

connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2014 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=R-4xEHA61jI

Фекалчето с крокодиловото кастунче е за мен!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 11 Ное, 2014 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=25948&1

Кво беше изпял Кон Дьо? biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Дек, 2014 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Над 17 хиляди души излязоха на атниислямска демонстрация в понеделник вечерта по улиците на германския град Дрезден, предадоха информационните агенции.

Това е десета по ред и рекордна по брой участнициподобна акция. Миналата седмица в демонстрациите се включиха около 15 хиляди души.

Демонстрантите се събраха на площада пред Дрезденската държавна опера и запяха коледни песни.

Демонстрацията беше организирана от дясното движение “Пегида” и се проведе под лозунга „Европейци-патриоти срещу ислямизацията на Запада”. Демонстрантите искат по-строги имиграционни закони, защото са недоволни от големия брой мюсюлмани в европейските страни.


Ще се сетите.... boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum