Медиите за нас 2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 18 Дек, 2014 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
евала на камиона с пясък,
а помощното кога???



Помощното по тази технология май не може, там трябват изцяло нови засаждания на места.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 18 Дек, 2014 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Романов и Генов отрязали Левски

Николай Гигов се разплатил с всички в „Надежда“ до стотинка

Двама от водещите футболисти на Локомотив София през есента са отказали оферти от Левски, разбра „Тема Спорт“. Става въпрос за атакуващите полузащитници Владислав Романов и Даниел Генов. Те са били категорични, че няма да напускат червено-черните в посока „Герена“. Основната причина за оставането им е президента Николай Гигов. Босът на столичните железничари удържа на думата си и се разплати с всички футболисти преди те да излязат в почивка. Както е известно, веднъж възпитаниците на Димитър Васев дори отказаха да тренират в знак на протест. Бойкотът им определено даде резултат и малко по-късно Гигов плати забавените по 3-4 заплати и премии на играчите. Ако това не се бе случило със сигурност Романов и Генов нямаше да са единствените футболисти, които щяха да си тръгнат от Локомотив София по вина на клуба.
Отделно, Романов и Генов са били категорични, че в момента тимът им е пред сините.
В същото време се разбра, че Николай Гигов се е разплатил с всичко в „Надежда“ до стотинка. Освен на играчите, босът на червено-черните е платил и задълженията към треньорите в ДЮШ и служителите в клуба.



ГОВЕДАТА ОТ Подуяне да го духат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="lifes"]
Цитат:


...

ГОВЕДАТА ОТ Подуяне да го духат


Стойчо Стоев щял да им застава начело. Даже им симпатизирал comando


Цитат:
Следя събитията в Левски, както и всичко случващо в българския футбол, но дотам. Ако бъда честен, едва ли има треньор в България, който да откаже на някой от грандовете. Но не искам да говоря предварително. За състоянието на Левски просто не е коректно да коментирам, защото в момента все още съм външен човек. Симпатизирам на „сините“, но какво от това? Да, и аз съм изненадан от състоянието, в което се намира отборът. За клуб със 100-годишна история това е тъжно, феновете страдат от състоянието на любимия си клуб“, допълни бившият наставник на Лудогорец.

На въпрос дали присъствието в клуба на Иво Тонев, с когото се познават от години, би наклонило везните в полза на евентуално поемане на клуба, Стоев обяви: „Ако приема, ще е заради Левски, а не заради някой, който работи в клуба.“

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levski-predlaga-na-stoev-v-ponedelnik-309667

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Pride"]
lifes написа:
Цитат:


...

ГОВЕДАТА ОТ Подуяне да го духат


Стойчо Стоев щял да им застава начело. Даже им симпатизирал comando


Цитат:
Следя събитията в Левски, както и всичко случващо в българския футбол, но дотам. Ако бъда честен, едва ли има треньор в България, който да откаже на някой от грандовете. Но не искам да говоря предварително. За състоянието на Левски просто не е коректно да коментирам, защото в момента все още съм външен човек. Симпатизирам на „сините“, но какво от това? Да, и аз съм изненадан от състоянието, в което се намира отборът. За клуб със 100-годишна история това е тъжно, феновете страдат от състоянието на любимия си клуб“, допълни бившият наставник на Лудогорец.

На въпрос дали присъствието в клуба на Иво Тонев, с когото се познават от години, би наклонило везните в полза на евентуално поемане на клуба, Стоев обяви: „Ако приема, ще е заради Левски, а не заради някой, който работи в клуба.“

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levski-predlaga-na-stoev-v-ponedelnik-309667


о не

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Даже!
Рогатите толко са избъздели,че един ден ако и на Тройчо тръгнат да предлагат, лизачите ще изкарат че им симпатизира black_eye boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Даже!
Рогатите толко са избъздели,че един ден ако и на Тройчо тръгнат да предлагат, лизачите ще изкарат че им симпатизира black_eye boast


ей, чукча писател

Цитат:
По информация на Гонг Левски в лицето на спортния директор Георги Иванов ще направи в понеделник предложение на Стойчо Стоев да заеме поста старши треньор на отбора.


black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 19 Дек, 2014 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

От няколко дни се чудя защо във всички спортни медии 90% от новините са за 6 в "А група". Хайде поне тук да не ги дискутираме толкова. Не мисля че Левски към момента нито са ни на нивото, нито на амбициите. Пускайте ги да си мрат от болестта и това е. Каквото било - било, те приключиха за дълго време напред.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Дек, 2014 9:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив (София) може да има елитна компания по време на лагера си в турския курорт Анталия. Засега най-вероятен е вариантът третият в класирането на "А" група да квартирува в петзвездния хотел "Конкорд". Там на едноседмичен лагер между мачовете си от турското първенство ще бъде грандът Галатасарай. На 1 февруари истанбулският клуб посреща Бурсаспор. До гостуването на Ескишехирспор, което е седмица по-късно, Галатасарай ще е на лагер в "Конкорд". В Локо уточняват последните детайли по завтория етап на подготовката си. Очаква се "железничарите" да пътуват на 1 февруари за Турция. С вътрешен полет те ще стигнат до Анталия. Там "червено-черните" ще останат до 13 февруари. За този период ще бъдат изиграни поне 4 контролни срещи. Първата част от подготовката си футболистите на старши треньора Димитър Васев ще проведат в Сандански


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 24 Дек, 2014 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/sport/article/257163
bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Дек, 2014 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

brat4eda написа:
http://www.blitz.bg/sport/article/257163
bye


по ми е интерсно изискването за 3ма играчи до 21г.??? agree
Иначе София пак ще има 4 представителя и е нормално след като 1/3 държавата и населението е тука.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 31 Дек, 2014 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Николай Николов и Георги Божов получават повече правомощия, подобряват школата

Нов модел на управле­ние се очаква да бъде въ­веден в Локо Сф през следващата година. В изпълнителната власт вече повече анга­жименти ще имат члено­вете на управителния съ­вет Николай Николов и Георги Божов. Целта е да бъдат въведени още по-добра организация и структуриране на клуба.

Това е било обсъдено на среща в офиса на собстве­ника на Локо Николай Гигов. Освен него са при­съствали изпълнителни­ят и спортно-технически­ят шеф Георги Марков и Кристиян Добрев, Георги Божов, личният съвет­ник на боса Чавдар Цвет­ков, адвокатът на клуба Михаил Михайлов и стар­ши треньорът Димитър Васев.

На нея са обсъждани и предстоящи подобрения в детско-юношеската школа в „Надежда", как­то и предстоящи ремонт­ни дейности на стадион „Локомотив". Преди па­дането на снега там бе за­почнато закрепване на състоянието на терена. В плановете влиза и съвме­стно със спортния клуб да бъдат направени и подоб­рения по трибуните, за да могат те да бъдат изцяло отворени. congratulate ЧУДО ЛИ Е СТАНАЛО САС МЕН КАЖИИИИИ ЧУДО ЛИ Е СТАНАЛО САС ТЕБ КАЖИИИ ОООО biggrin air_kiss
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Дек, 2014 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе да...по-добра организация.../е то по-лоша може ли да има!?/. личният съветник...майкооу тоя не може да си напише една молба в общината, съвети ще дава... boast boast comando
Ма да видим...не искам да хейтя и се надявам 2015 да е по-добра от предишната...Ега и амин!

П.С.Ритуално ще сваля мигом календара с Чечко щото е грехота boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Страница 21 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum