Медиите за нас 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Фев, 2015 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Мани в Чужбина е гадно. Играл съм няколко контроли там...не си е работа biggrin

Кефи ми че си казва момчето че гледа да си уреди живота, за което животните не можаха да го преживеят как не си скъса чорапа пред камера и не каза "Ще умрЪ гладен за четирите букви и коледната украса за елха" biggrin biggrin biggrin biggrin beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 02 Фев, 2015 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Кирил Метков на 50: ЦСКА ще падне още срещу Локо (Сф)


Вчера славният футболист на Локомотив (София) от 80-те и началото на 90-те години на миналия век Кирил Метков стана на 50 години. Кариерата му минава през ЦСКА и за кратко Славия, с които става шампион (1992 и 1996), а между тях играе в Джей лигата за Гамба Осака. Ето какво сподели юбиляря в кратко интервю за "Тема Спорт".
Г-н Метков, как се чувствате на 50 години?
- Съвсем нормално. Тези неща вече не ми влияят до такава степен - на 40, на 50 (смее се)... Важното е да сме здрави.

Какво ви даде и какво ви отне футболът?
- Не мога да кажа, че ми е отнел нещо. Дал ми е много емоции - положителни и отрицателни. Да, със сигурност има неща, за които съжалявам, но не може да върнем времето назад. Все пак всичко се случва както трябва, а не както искаш.

Продължавате да сте треньор в школата на Локомотив София. Нямате ли амбиции да водите мъжки отбор?
- Не. За мен това да водя децата, да гледам как се раз-биват и израстват пред очите ми ми доставя огромно удоволствие и емоции. Затова и не се стремя към нищо друго. Свикнал съм с децата, там е истината, насладата от играта. Нямам големи амбиции. Обичам да се занимавам с футбол.

В момента първият отбор е на трето място, какво очаквате през пролетта?
- Мисля, че всичко ще тръгне на добре. Третото място не е случайно. Много неща в клуба като цяло се променят и това дава резултат. Все пак доста време Локомотив (София) бе в тежко положение, но от тази година всичко ще си дойде на мястото.

Титлата с ЦСКА през 1992 година ли остава върхът в кариерата ви?
- Да, а на следващата година взехме и Купата. През 1996 година станах шампион и със Славия, но тогава играх твърде малко мачове. Нищо съществено.

Ще успее ли най-после ЦСКА да спре Лудогорец и да стане шампион?
- Мисля, че не. В момента е невъзможно да се мериш с Лудогорец, по какъвто и начин да се опитваш. Даже мисля, че ЦСКА ще падне още сега в първия кръг от Локомотив София в "Надежда".

Димитър Васев ли е причината за промяната в Локомотив (София)?
- Да. При него Локомотив играе като отбор, а не като единици. Побеждава вече и като гост. Това всичко той го направи. Отборът по нищо не отстъпва на другите и играе на високо ниво. Колективът е много силен.

Надявате ли се Емил Гъргоров да се върне в Локо?
- Ще е трудно. Дано стане. Все пак ще се върне у дома си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Фев, 2015 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

brun4ev написа:
Кирил Метков на 50: ЦСКА ще падне още срещу Локо (Сф)



Ега, Амин и дай Боже!!! boast air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Фев, 2015 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
brun4ev написа:
Кирил Метков на 50: ЦСКА ще падне още срещу Локо (Сф)



Ега, Амин и дай Боже!!! boast air_kiss


ха' дано, пък и еврофутбол дава добри пари това ако се случи biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Фев, 2015 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/a-grupa/loko-sf-i-levski-razmeniha-pregrydki-v-antaliia-314860

Пфффф...И Явката ли е при говедорес бе!?!? bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Фев, 2015 14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/a-grupa/loko-sf-izprati-dvama-v-lagera-na-nacionalite-314989
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Фев, 2015 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Димитър Васев: Липсва ни бройка


„Чак да съм доволен, не съм. Стана добра тренировка. Отстъпвахме в сблъсъците“, сподели старши треньорът на Локомтив София Димитър Васев след загубата с 0:2 от Прибрам в първата проверка по време на лагера в Турция.

„Искахме да държим топката, но реално разполагахме с 12 души в този мач, от които само петима играха миналата година. Липсва ни бройка. Има обективни причини, но не вършим нищо в тази посока. Локо София май е единственият български отбор без трансфер, но трябва да сме първи в нещо. Ако всички са на линия, ще се справим отново. Имаме хора с контузии, изостанали с поготовката, затова имам сериозни притеснения“, коментира още Васев.


А така...И Митко го налегнаха проблемите на агитката... black_eye bye connie_29 А дали обаче тънко не иронизира всичкото директори и селекционери? blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 04 Фев, 2015 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... Локо София май е единственият български отбор без трансфер, но трябва да сме първи в нещо...

Поне е позитивен. congratulate


connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 09 Фев, 2015 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Спортният директор на Локомотив (София) Георги Марков е бил опериран по спешност в местна клиника в Анталия. След направените му изследвания вчера вечерта лекарите са преценили, че най-доброто решение за неговото състояние е операция на сърцето, съобщава "Гонг". Предполага се, че Марков е получил сърдечна криза, тъй като му е прилошало на няколко пъти по време на традиционните мачлета на тренировките. След направената операция лекарите са съобщили пред най-близките му, че състоянието му е добро.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Фев, 2015 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бранеков: Не виждам причина да не бием ЦСКА - честно казано, те не ме интересуват

Капитанът на Локомотив (София) Александър Бранеков, който вчера влезе като резерва срещу руския Уфа, тъй като все още се възстановява от претърпяна операция, демонстрира сериозно самочувствие в интервю за Sportal.bg. Сърцатият бранител, който е юноша на ЦСКА, обяви, че не вижда причина, поради която железничарите да не бият армейците в първия пролетен кръг на "А" група, а след това и другите два противника до плейофите - Черно море и Берое. "По принцип в тези предсезонни контроли винаги стават сериозни сблъсъци. Получават се сериозни мачове. Трябва да се играе твърдо, трябва да се влиза в единоборствата. Никой не те пази. А причината да не започна е, че все още се възстановявам от операция и лека-полека влизам в ритъм. Иначе като атмосфера всичко е на шест в нашия отбор. Засега няма проблеми. Подготвяме се, но има още време до първия официален мач, надявам се до него да наваксаме каквото сме изпуснали и да се поздравим още тогава с победа", обяви Бранеков, който на въпрос за трудната програма на тима в първите три пролетни кръга, отговори: "Както изглеждат трудни мачове, така могат да станат и много лесни. Не виждам причина да не победим и в трите срещи - не мисля, че сме слаб отбор, не мисля, че сме слаби футболисти. Така че излизаме и се бием всеки един мач. Честно казано, ЦСКА не ме интересува. Не съм обиден. Просто съм в Локомотив (София), а всеки път ме питат за ЦСКА. Ще коментирам за Локомотив. Ако съм в ЦСКА, тогава да кментирам ЦСКА, всеки да се оправя", завърши защитникът на червено-черните.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?category&id=531690&s=fb


Идване на акъл? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 11 Фев, 2015 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Добрата новина от лагера на локомотивци е, че един по един се връщат контузените и изкаралите грип в строя, като вчера тренировка с отбора направи и пропусналият всички занимания и мачове с отбора досега Елтон. Единствено Даниел Гаджев ще отсъства около месец-месец и половина заради контузия.


clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 11 Фев, 2015 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

На официалния сайт ,класирането Литекс е пред нас,
като е доуточнено отдолу че
Забележка: Класирането е взето от официалния сайт на БФС
www.bfunion.bg


абе Кирчо, ще се наказваме banned

http://www.lokomotivsofia.bg/index.php
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 12 Фев, 2015 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
На официалния сайт ,класирането Литекс е пред нас,
като е доуточнено отдолу че
Забележка: Класирането е взето от официалния сайт на БФС
www.bfunion.bg


абе Кирчо, ще се наказваме banned

http://www.lokomotivsofia.bg/index.php


еми да го взимат от тук http://lokosf.info/component/joomleague/ranking/9-2014-2015/0/0/0/0/0
хем е по-вярно хем по-шарено biggrin
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 17 Фев, 2015 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Васев: Паузата беше загубено време за Локомотив (София)


В началото на сезона никой не поставяше Локомотив (София) сред претендентите за място в Топ 6 за плейофите с оглед факта, че в оследните три сезона тимът завършваше точно над чертата на изпадащите. Старши треньорът Димитър Васев обаче сякаш с магическа пръчка промени мисленето и манталитета на играчите и ги обедини. Напълно заслужено железничарите зиму-ват на трето място, три кръга преди края на редовния сезон, а в събота играят с Локо Пловдив на четвъртфиналите за купата. За всичко това. амбициите и причините да не бъде привлечен нито един нов играч на този етап, Васев се съгласи да отговори на въпросите на „Тема Спорт".

Г-н Васев, дни преди първия четвъртфинал за купата с Локо Пловдив на „Лаута" готов ли е Локо София за тежките битки, които му предстоят през пролетта?

- Готов е. Направихме добра подготовка, изиграхме и силни контроли. Имаше старание и влагане от всички, така че няма от какво да не съм доволен в това отношение. Последният мач с Домжале (б.а. - лидер в Словения) ни беше най-успешният, независимо че завършихме 2:2.

Успяхте ли да видите и да разберете какво е свършил Локо Пловдив по време на подготовката?

- Не съм ги гледал. При всички положения ни чака много труден мач, който няма да има нищо общо с онова 4:0 в последния кръг преди Нова година. Сега ще имаме предвид, че са два двубоя. Ще се съобразим и с това, че гостуваме. Да, ще търсим развръзка още в Пловдив, но не на всяка цена.

Най-голямата ви „болка" тази зима, като че ли остана селекцията?

- Изобщо болка не е в кавички. Отборът имаше нужда от надграждане, но останахме със същите момчета. Вярвам, че ще се справим, защото те изнесоха тежестта на мачовете досега. Надявам се, че и сега ще успеем въпреки че и me имаха нужда от помощ. Зная им качествата и потенциала, но в един момент е необходима и малко свежест. Особено в офанзивен план имахме голяма нужда от подсилване и разнообразие.

Предполагам не сте загубили надежда, че Гъргоров и Старокин може да подсилят тима?

- Не съм и се надявам да дойдат, дай Боже, и двамата. Но дори и единият да е, пак ще е голяма помощ. Това са футболисти с богат опит и качества. Мисля, че ще са полезни за отбора. За всеки е удоволствие да работи с такива играчи и да може да разчита на тях.

Защо не се получиха нещата със селекцията, къде сбъркахте и кой е виновен?

- Има много причини. Въпросът е, че причини или трудности, нещата трябва да се решават, а ние не го правим. Ние проблемите си ги оставяме за в бъдеще. Идеята беше лека-полека отборът да се комплектова, за да може лятото евентуално да имаме една база, на която да стъпим. Тази зима и пауза беше загубено време за нас. Говоря за трансферите, не за подготовката и контролите, които изиграхме.

Битката за първата шестица се очертава да е доста сериозна. На Локо предстоят мачове с ЦСКА, Черно море и Берое. Какво очаквате от тях?

- Понякога трудните срещи стават лесни. Зависи как си ги направиш. Ние ще под-ходим с максимално внимание към всички двубои. Далеч съм от мисълта да отписваме някои мачове. Във всеки ще търсим шанса и възможностите да го спечелим. Пък накрая, каквото стане. Аз много пъти казвах, започнахме от нулата, отборът израсна много и сега ще е жалко, ако нещо се случи и всич-ко се отрече и забрави. До последно ще търсим нашите възможности. Не сме от от борите, които афишират и разгласяват как ще спечелят три победи. Като дойдат мачовете, ще видим какво ще направим. Сега и да гово рим, смисъл няма. Времето ще покаже накъде ще поеме Локомотив София.

За вас лично би ли било фатално, ако не успеете да преодолеете Локо Пловдив за купата и ако останете извън първата шестица?

- Аз лично ще съм разоча рован, защото с това, ко ето се свърши, ако не успе ем, грешката ще си е само в нас и в никой друг. И то повече грешките, като че ли са странични, което вече ме прави неспокоен, защото отборът заслужава да е в първата шестица.

Като изключим селекцията, какви са проблемите в тима преди двубоя с Локо Пловдив?

- Болежките и проблемите ни съпътстваха цялата подготовка. Има хора, които не са оптимално готови. Влагат максимални усилия, което го отчитам, но някои момчета пропуснаха куп тренировки и това се отразява. Затова обаче и казвам, че им вярвам и знам какви характери са. Едно е качеството, а съвсем друго какви характери са. Повечето са бойци. Убеден съм, че в мачовете през пролетта футболистите ще се мобилизират и някои пропуски няма да се забелязват.

През есента имаше известни проблеми с плащането към отбора. Сега как стоят нещата. Имате ли уверението на президента, че всичко ще е наред?

- Всичко е наред. Няма никакъв проблем. Да, имаше трудности и забавяне през есента, но никой не е мислил, че няма да се плати. Сега, доколкото може да се каже за България, нещата са стабилни. Но у нас винаги на приказки всичко е много различно от действителността.

Малко странично от Локомотив София. Как виждате битката за титлата между Лудогорец и ЦСКА?

- Мисля, че ЦСКА с тази лека преднина, която има, е с по-сериозни шансове. Аз лично залагам на тях. Това, което видях от Лудогорец в мача с Берое за купата, не ми хареса. А и то не е само в този двубой. Напоследък показват две лица и това не е добре за тях. Трябва да вземат мерки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Фев, 2015 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав е Васев,
с тая пауза ни убиха инерцията дееба, сега докато наберем скорост ше мине полусезона.
Интересно че дава предомство на прасчовците в борбата за титлата, първия им мач е с нас и ги отказваме директно,защо така бе Васев?
Ква е тая опорна точка? black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Следваща
Страница 4 от 29

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum