Медиите за нас 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 27, 28, 29  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 3:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Метал ти си луд. Бранека е един от малкот мъже който е в отбора и едиствен след загубата от Пирин ГД има дупе да застане пред нас след мача на Армията. Това, че не забравя къде е създаден само му прави чест ,като многото играчи създадени от нас и после забравили кой им даде път в големия футбол. Дори Бадема не спрял да се мазни на Чорбата. Така че не си ти този койта ще определя кой да капитан.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука съм горе долу съгласен с Чико,
капитана се избира от играчите в съблекалнята или наставника,
не е наша работа там.
Бранеков от една страна ила повече мачове за нас отколко за чорбата и беше човека дошъл да поднесе венец от името на клуба на паметника на Котков в Надежда,
шефа рендето по скоро какъв пример им дава като реве за лесни под път и над път?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
Метал ти си луд.


Знам! biggrin И са ми много скъпи хапчетата beee

Явно наистина имаме много ниско самочувствие и самоуважение като клуб и публика щом толерираме капитана да сее лакърдии за некой си друг клуб, а не да поздрави собствения си с успешната фаза... connie_29 chicken chicken

За което си носим и последствията boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:23    Заглавие: медиите за нас Отговорете с цитат

метъл престани да търсиш под вола теле и да правиш раздорите в момент , в който най-малко и отбора и ние имаме нужда от тях. Бранека само чест му прави такова изявление, което поне според мен е дори малко крайно спрямо родния му клуб. Инак с играта си и поведението на терена е един от най-големите мъжкари, за което с право може да носи капитанската лента. За мен лично той е вече един от нас и дори бих казал повече локомотивец от колкото цесекар.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:30    Заглавие: Re: медиите за нас Отговорете с цитат

veni78 написа:
метъл престани да търсиш под вола теле и да правиш раздорите в момент , в който най-малко и отбора и ние имаме нужда от тях. Бранека само чест му прави такова изявление, което поне според мен е дори малко крайно спрямо родния му клуб. Инак с играта си и поведението на терена е един от най-големите мъжкари, за което с право може да носи капитанската лента. За мен лично той е вече един от нас и дори бих казал повече локомотивец от колкото цесекар.


Нищо не сея,просто за пореден път се дивя на късопаметността на нашего фена. В тая графа пада и плачът на Данчо Тъча , на тема кой ще е шампоан след като нацепихме канчето на родната му кочина. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

изказването на Данчо - тъча , както правилно ти го каза рева му след мача няма нищо общо с това на Бранека , за което си заслужи и железния анцуг от тренера. За него хич не искам и да коментирам. Така че не слагай всички футболисти и изказванията им под един общ знаменател.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

винаги е било това при нас,
какво правим да интегрираме някой новодошъл при нас, шал да му се подарява поне,питам аз?
а изказването на треньора на Левски кво го правим, или си е "един от нас" по дифолт.....? angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

а изказването на треньора на Левски кво го правим, или си е "един от нас" по дифолт.....? angry2


Там какво беше,щото не следя цялата преса black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:

а изказването на треньора на Левски кво го правим, или си е "един от нас" по дифолт.....? angry2


Там какво беше,щото не следя цялата преса black_eye


лески ми бил на сърцето.... comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
PILATA написа:

а изказването на треньора на Левски кво го правим, или си е "един от нас" по дифолт.....? angry2


Там какво беше,щото не следя цялата преса black_eye


лески ми бил на сърцето.... comando


https://www.youtube.com/watch?v=J0_GTjtiE58

boast boast boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Мар, 2015 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Респект за 7 дни спирт тука clapping

http://www.7sport.net/7sport/fb_a_grupa/d7446_2.htm

Цитат:
Един автобус с ултраси подкрепя гостите

„Локомотив” (Сф) се радваше на сериозна подкрепа от страна на своите фенове под Аязмото. Един автобус с привърженици на Железничарите викаше за възпитаниците на Димитър Васев.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 7:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ЛОКОМОТИВ СФ: Ако говорим за отбор, постигнал най-много а база съотношението игрови потенциал, финанси – резултати, то това е столичното Локо. Димитър Васев носи голямата заслуга за третото място на отбора, което той отстоява със зъби и нокти. Треньорът извлече от момчетата си почти максимума в 80% от мачовете, а останалите 20% ни напомнят, че сме в България, където отпускането и непостоянството са характерни черти.


http://gong.bg/bg-football/a-grupa/koj-kak-se-predstavi-v-redovniia-sezon-320652
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Двама продължиха договорите си с Локо (Сф)


Четирима играчи на Локомотив (София) са с изтичащи договори през лятото, пише "Тема Спорт". Това са капитанът на тима Александър Бранеков, десният бек Йордан Тодоров, халфът Антонио Ливраменто и резервният вратар Валентин Галев.

Очаква се в началото на април ръководството на столичаните железничари да започне разговори с тях за удължаване на контрактите.

Това вече сториха двама от титулярите. За по още една година преподписаха десният бек Елтон дос Рейс и крилото Даниел Генов.

Селекцията на тима пък ще бъде съобразена с това, дали "червено-черните" ще спечелят квота за Лига Европа.


Продължаваш договора на Данчо Тъча? Ай сиктир бе
boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 13:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за Генов е супер новина, ако продължи така скоро ще вземат тлъста сума за него.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 17 Мар, 2015 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

супер clapping
а Галев ще надмине Манолков по сезони biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 27, 28, 29  Следваща
Страница 8 от 29

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum