ФЕЙЕНОРД - ЛОКО: впечатления от Ротердам, коментари за мача!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 10:50    Заглавие: ФЕЙЕНОРД - ЛОКО: впечатления от Ротердам, коментари за мача! Отговорете с цитат

Велика екскурзия, страхотен мач, паметен град, невероятен стадион, изключителна подкрепа от наша страна(макар че бяхме 100 пъти по-малко), достойно представяне на наще, незабравими спомени!!!

Това е накратко, но има още много!!!

Само ЛОКО и респект за всички, които направиха този мач незабравим - от ръководството през футболистите до нас - феновете!!!
Евала!!! :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Си ебало майката ейййййййййй! :shock: Още не знам на кой свет съм! Такова изкъртване не съм и сънувал. Просто има да се разказва с тонове - напиване до козирката, напушване до безобразие, куки, курви, тарамбуки, феновете на Партизан и какво ли още не...Ама след малко ще постна снимки щото те най-добре говорат... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

еееееееееее жалко 4е не бех с вас но следваштата година съм 100000000000000000000% със бандата деба как цеци не можа сам срешту вратаря е тфа не си го обяснявам но ина4е гледах ма4а по една сателитна ТВ и се кефих максимално но не се 4увахте хи4 като гледах ма4а (сигурно са го направили сектора като у лове4) но няма зна4ение във събота ма4каме тия соколо
ФОРЗА ЛОКООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:02    Заглавие: Отговорете с цитат

А най ме е яд че не снимах Чудомирчо как нанка - направо ми идеше да се гушна при него. Следващия път ше го снимам и ще го направя на картички и ще ги шиткамес цел набиране на средства за агитката. 8) :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А най ме е яд че не снимах Чудомирчо как нанка - направо ми идеше да се гушна при него. Следващия път ше го снимам и ще го направя на картички и ще ги шиткамес цел набиране на средства за агитката. 8) :lol:



МИ ЩО НЕ СЕ ГУШНА БЕ?! ИМАШЕ ТАЯ ВЪЗМОЖНОСТ ПОНЕ :D :lol: :lol: НЕЩО СА ТЕ НАЛЕГНАЛИ БАЩИНСКИТЕ ЧУВСТВА :P :lol:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

хУБАВА и подредена страна общо взето,само насекъде тарамбуки,жълтури и секва измет си е ебало майката,ние сме некви по по живота,тея въздуси ги нема нещо ни по заведения ни никъде.
Яко кофи шопове насекъде(земи бате тоя грамаж),в Амстердам сека втора генгста печка те дърпа да ти пласира нещо,червени фенери,бира амстел в чаши за кафе-лудница.
засекохме се с фенове на Партизан,които пътуваха за Грьонинген,2 фена на Хартс,които като видеха Метъла избегаха на некъде :lol:
На стадиона се събрахме тумбите от рейс,самолет,българи от холандия,германия-получи се прилична бройка.Получи се добро викане,само че ония пичове отсреща определено не беха за гъби...

ЕВАЛА НА МОМЧЕТАТА,ТОВА Е ЛОКОМОТИВ,КОЙТО НАИСТИНА ШЕ ОСТАНЕ В СЪЗНАНИЕТО МИ ЗАВИНАГИ,ЩЕ СЕ СЕЩАМ ЗА УРОШ,ЦЕЦИ,КАЙО И ДРУГИТЕ И ШЕ РАЗПРАВЯМ НА ДЕЦАТА СИ "ЗА ЕДИН ГОЛЯМ ОТБОР НАДИГРАЛ ФЕЙНОРД В 2 МАЧА 8)

ВИНАГИ ВЕРНИ
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

по гонг казаха за 200 фена и 4е железните бригади :oops: надвиквали местните фенове а илиян енев от ринг няколко пъти повтори 4е сме имали невероятна подкрепа 8) :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 13:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Колоко хора беше агитката???събраха ли се 200 с българите живеещи там?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Колоко хора беше агитката???събраха ли се 200 с българите живеещи там?


ние от рейс и самолет да сме били 120...и отделно от там които са дошли ... 150-200 души...мн яко се получи...

пс...МЕТЪЛ педофил гаден :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PeSh0o0o
Гост





МнениеПуснато на: Съб 30 Сеп, 2006 0:35    Заглавие: Отговорете с цитат

браво на локо такава трябва да ни е играта във първенството
този мач ще се помни дълго гарантирам :P
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 01 Окт, 2006 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов раздава премии за Фейенорд
Последна редакция: 01.10.2006, 05:18
Публикуване: 01.10.2006, 05:10


© Антон Узунов

Собственикът на Локо (Сф) Николай Гигов реши да премира футболистите си въпреки отпадането от Фейенорд.

От в. Топспорт
Размер на шрифта: a a a
Въпреки отпадането на Локо (Сф) от Фейенорд от турнира за купата на УЕФА, президентът Николай Гигов е останал доволен от сърцатата игра на футболистите в двата мача.

Босът е решил да награди играчите с първоначално обещаните премии от 4000 лева на човек.
Ако тимът бе елиминирал холандците, момчетата щяха да получат по 10 000 лева плюс по още 10 000 за влизането в групите.


Източници от квартал "Надежда" разкриха, че възнагражденията ще бъдат дадени преди 10-ия кръг, когато тимът приема в много напечено столично дерби ЦСКА. Идеята е "червено-черните" да бъдат стимулирани до краен предел срещу "армейците".

Както е известно, в последните години "железничарите" нямат успех срещу отбора от Борисовата градина.



* Върлият фен на Локо (София) Красимир Митов-Метушката отпразнува 32-ия си рожден ден в... автобуса. Краси бе част от агитката на "червено-черните", подкрепяла до краен предел идолите си на мача в Ротердам.

"Връщаме се към България. В момента сме в Словения. Освен аз и още едно момче - Антонио, има рожден ден. То става на 15 години. Пожелахме си здраве и шампионска титла на Локомотив (София). Имаме сили за това.

Доказахме го срещу Фейенорд. Напълно надиграхме холандския колос. Малко не ни стигна да влезем в групите на УЕФА", заяви Краси.



:o :o :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
thunder_go
Гост





МнениеПуснато на: Нед 01 Окт, 2006 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Локо за мъжката игра която показахте в Европа, също така и за възхода ви като отбор.
Върнете се в началото
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Нед 01 Окт, 2006 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

rotterdam - най-добрия град който видях докато пътувахме към Холандия. Живи и здрави догодина сме на националния. Да повториме!
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Blago написа:
rotterdam - най-добрия град който видях докато пътувахме към Холандия. Живи и здрави догодина сме на националния. Да повториме!


ЦЕЦААААААААААА,ТИ ПА КЪДЕ ТРЪГНА БЕ
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече с някой хора сме се разбрали, поне така смятам. Колко му е да се върнем Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum