Без Локомотив София в А група
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 09 Юни, 2015 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

пфффф
Перник ли???
аз май бех на работа, чей да вида графика biggrin biggrin biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни, 2015 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
пфффф
Перник ли???
аз май бех на работа, чей да вида графика biggrin biggrin biggrin


Графика с последното чакане бил тоя петък..уж..
Мисля че сбирката на 15ти ще е страшна комедия biggrin black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни, 2015 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Конелиано е примерно може и на някой друг както Нафтата Ботемв Миньоро и се почва начисто от В групите всичко друго е довиждане и съдбата на Академик София, това е положението за съжаление ако до понеделника не се случи чудо някакво clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни, 2015 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

офтопик,
при чорбата има някакво раздвижване и планове,а тука??????
лежи са кълката "ше земеме лиценз,щот кайчо не може да изпадне"????? black_eye comando biggrin connie_29

Цитат:
План "А" - Божков и Ганчев заедно в ЦСКА, план "Б" - ЦСКА започва с Божков от "Б" група

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни, 2015 23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Боли те хея за чорбасЪ.
Важното е че за нас на никой не му пука, не се говори, пише и брише connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 7:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Случаят е приключен! Не съществува въпрос за лиценза на ЦСКА и "Локомотив" (Сф). Такъв въпрос не може нито да се повдига, нито да се обсъжда вече. Лицензите са отнети и това не подлежи на преразглеждане!

Това научи в. "7 дни спорт" от източници, неподлежащи на съмнение. Предстоящото събрание на Изпълкома на БФС на 15 юни няма по никакъв начин да разглежда варианти за връщане на двата отбора в елита. На заседанието следващата седмица ще бъде прието "А" група да бъде от 10 отбора.

По наша информация президентът на БФС Борислав Михайлов е провел консултации с всички високопоставени футболни личности в света. Те обаче са го отрязали като кисела краставица и са го предупредили да не прави глупости. Идеята за връщане на ЦСКА и "Локомотив" в "А" група е против всякакви правила на ФИФА и УЕФА и те ще се намесят с ожесточение, ако някой реши да проявява самодейност извън правилата. За ЦСКА и "Локомотив" мандалото хлопна.

bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) ще играе през следващия сезон в "А" група, въпреки че не получи лиценз. Изход от положението ще бъде намерен по време на Изпълкома на БФС, който ще се състои през следващата седмица във вторник или сряда, пише "24 часа".

В сградата на централата днес бе проведена работна среща, при която на от "железничарския" клуб получиха информация необходими документи са нужни.

За Локо има два варианта. При първия "червено-черните" ще получат нормален лиценз. За целта е нужно да има документ от НАП, че е постигнато споразумение за дълга на футболния клуб.

Ако това не се случи, от Локо трябва да представят план за разсрочване на задълженията, които са малко над милион лева. От БФС ще контролират дали той се изпълнява точно чрез одит.

Вариант Локо да не играе в "А" група няма. Съставът на елитната ни лига ще бъде отново от 12 отбора. При условие че не се стигне до разрешаване на проблема с лиценза на ЦСКА, мястото на столичани ще бъде заето от Локо (Горна Оряховица).

Наистина голяма лакърдия, случая още не е приключил
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки си спряга както иска и все пак 7 дни е тоалетна хартия начело с евреина агент Москов.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така , между другото ръководството на Локо Сф е гледало на живо баража за влизане във В група Чико Бяга - София 2010 в Ихтиман.Подготвят се хората за В група...
коментар от сайт..
София 2010 са паднали и вчера са играли с Кюстендил за югозападната група ако са влезнали ще се борим за лицензааааа само Локо але алелелел
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

ФК София 2010 се класира без игра за Югозападната В група
ZONA90.COM 10 JUN 2015 НОВИНИ
Баражът за влизане в Югозападната В група между отборите на ФК София 2010 и ФК Кюстендил не се състоя. От ръководството на ФК Кюстендил са уведомили Зоналния съвет на БФС – София, че няма да се явят за срещата. По този начин ФК София 2010 спечели служебно с 3:0 срещата, която бе насрочена да се играе на стадион “Миньор” в Перник.

ФК София е третият член на Югозападната В група след отборите на Ботев (Ихтиман) и Чико (Бяга)..... clapping biggrin blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Между другото, какво ли става с Локомотив София, който според спортните резултати се класира в Европа. За тях помощ ще има ли? Нали бронзовият медалист също е от тази държава...

Помощ трябва да има, но нека не е криворазбрана... май да преебаха ни отбора...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Глей ся братчед:

Класираме се 3-и и ни взимат лиценза.На наше място Литекс ще играе, ама пък те се обединяват с ЦСКА и ние пак влизаме на техно место в Европа. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Големия плюс е че базата не е на Лъжлоо и при едно ново дружество може и да вземе а по късно и марката 5 години било гратисния период абе до понеделник ще се разбере всичко какво ще правим и къде да се стягаме за гостувания направо не ми се мисли какво ще ги правиме по селата яко публика ще има и як купон мачкайййй Локооо на третия път мутрите ни закриха ама няма да се давамееее congratulate clapping blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Бахти..все бях очаквал каша и лакърдия ама чак па толко не.
И нищо не се знае..както се пееше в една песен "Точно като на война"... connie_29 connie_29 connie_29

И вече все повече не ми дреме, стига Лъжеца да се махне. Па квото ще да става blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни, 2015 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен пък ми дреме, щото без А група 2 отбора с талантливи юноши ги губим. Ще си заминат и всички дето изкараха на гърба си Локомотив тази година. Много има и в малките Велковски, Васев, Ризов ...
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 11 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum