Спартак(Вн)-Локомотив(Сф)-18.04.07 17ч При закрити врати
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PATRIARHA BOYS
Гост





МнениеПуснато на: Сря 18 Апр, 2007 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
PATRIARHA BOYS написа:
Вие не играхте и ни бихте с 2:0,това е с една дума


а вие играхте ли,кажи некви подробности,гледа ли го мача?

gledahme go,koi po drywetata, koi po pokriwite
1-woto poluwreme bqhme rawnostoini,2-roto se otpusnahme,wie wkarahte go,sled towa ne si dawahte zor za igra i kogato wsi4ki misliha,4e taka 6e swyr6i ma4a kym 80min,wkarahte 2-ri gol
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 18 Апр, 2007 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) победи с 2:0 Спартак (Вн), остава на 3 точки от Левски 8)

18 април 2007 | 19:00 | Агенция "Фокус"

Варна. Локо (Сф) победи с 2:0 Спартак (Вн) като гост в мач от 23-ия кръг на "А" група, предаде репортер на Агенция "Фокус". Това е девета поредна победа на "червено-черните" в първенството. Локо остава на три точки от Левски - 57 срещу 60. Успехът на столичния тим дойде след голове на Владимир Джилас и Малин Орачев през второто полувреме. В 63-та минута сръбският нападател Джилас засече с глава топката в мрежата на Спартак за 0:1. В 72-та Орачев бе изведен перфектно зад защитата на домакините и отбеляза втория гол за Локо (Сф). Спартак завърши мача с 10 души след червения картон на капитана Боян Илиев в 78-та минута. Тогава той фаулира грубо Димо Атанасов и бе изгонен от гръцкия рефер Михалис Германакос. Заради наказание на Спартак мачът се игра без публика. Домакините са наказани за две срещи при закрити врати заради побоя на фенове в Стара Загора миналата събота.


И Спартак не можа да спре софийските 'железничари'



Без да покажа кой знае какви футболни достойнства Локомотив София спечели девета поредна победа в А група - този път срещу Спартак във Варна.
Двата отбора изиграха скандално слабо първо полувреме. През първата част Спартак имаше само едно чисто голово положение, пропиляно от Ортега в даденото от съдията продължение. Той получи чудесен пас в наказателното поле, но очи в очи срещу вратаря на гостите стреля над гредата.

Преди това в 20-ата минута Кунчев от домакините стреля от около 25 метра от пряк свободен удар, но вратарят Голубович спаси. Пропуск за варненци направи и Илиев в 26-ата минута от около десет метра.

За гостите единственият точен удар през цялото полувреме отправи Антунович от пет метра в 28-ата минута. Ударът беше спасен с вещина от вратаря Цанков.

През втората част двата отбора се опитаха да играят по-качествен футбол, но така и не стигнаха до сериозни голови положения. В 55-ата минута играчите на Локомотив претендираха, че топката е преминала голлинията след мелле в наказателното поле на домакините. Съдията обаче беше категоричен, че попадение няма.

Между 63-ата и 72-ата минути Локомотив реши мача в своя полза. Първо след колективна грешна в отбраната на домакините Джилас остана непокрит и с глава откри резултата. В 72-ата минута Орачев получи хубав пас, напредна и с точен удар удвои преднината на гостите.

Домакините се отчетоха с фрапантен пропуск на Илиев с глава в 71-ата минута. В 80-ата минута пък отличната игра на вратаря на Локомотив предотврати гол във вратата на гостите. В последните 12 минути на двубоя домакините играха с човек по-малко, след като Илиев получи втори жълт и червен картон и напусна игра.



Локомотив: Голубович, Савич, Дончев, Върбанов, Коилов, Караджинов, Атанасов, Орачев (90-Павлов), Дафчев (85-Дончев), Антунович, Джилас (71-Пасков)


[img]http://media.abv.bg/img.phtml?id=191014[/img]
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 18 Апр, 2007 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ц(*КА води вече с 2:0 ;(
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Апр, 2007 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Бата мата! Голема нервоза големо чуду!

А на тоя от Дарик че му чупим нос. Зарад неговите драматични паузи със студените ракии набих ебати спирачките и задръстих целата Раковска. :shock: :x Докат се осазная мина една минута. Баща ми ми звъни разпенявен след малко "Аааа да гу еба у педераса тоя по радиото,,,,акъла ми изкара" :lol:
Абе важното е че всички свършва добре и сеа пием бира. Търо верно е там ма нема телефон да разказва. Треа вече да му търсим место за статуя на стадиона... :lol: :lol:

И в събота да дигнете тапето дето го забраихме на мача със Селото... 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Сря 18 Апр, 2007 21:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Важни са само трите точки - на Левски да им омекват краченцата!!!
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 8:53    Заглавие: Отговорете с цитат

"Железничарите" вкараха два на Спартак, домакините завършиха с 10 души

С попадения на Владимир Джилас в 63-та и капитана си Малин Орачев в 72-та минута Локомотив (София) победи като гост Спартак (Варна) с 2:0 в мач от 23-ия кръг на "А" група. Домакините завършиха мача с 10 души, след като в 78-та минута за втори жълт картон бе изгонен капитана на Спартак Боян Илиев.

Двубоят се игра пред празни трибуни заради наказание на Спартак.

Домакините започнаха добре мача, като Кунчо Кунчев на два пъти и Пекин имаха добри възможности да се разпишат. В 19-та минута бе и най-чистото положение за Спартак, като удар на Кунчев от фаул бе спасен от Голубович.

За Локомотив през първата част Караджинов на два пъти пропусна.

Футболистите на Стефан Грозданов се разиграха през второто полувреме, като на няколко пъти след опасни контри имаха възможност да стигнат до гол, но Караджинов и Атанасов пропуснаха.

В 63-ата минута логичното се случи, като незабележимият до този момент Джилас бе изведен на стрелкова позиция и не сгреши. Вратарят Цанков също не се намеси по най-добрия начин.

Крайното 2:0 за Локомотив оформи Орачев в 72-та минута, след като бе изведен сам срещу Цанков от Дафчев.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sport1.bg/sport1/node/49901#comment-518952

който не е видял головете ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Щях да получа удар в Банско, докато слушах мача!!! А след това настана пиянската оргия!!! Сега леко разпускам на водка с кампари, много лед и лимонче, четейки днешната преса!!! Завиждайте ми копелета!!! "КАТЕРИЧКА-РУНТАВИЧКА, МИ СЕ КАЧИЛА НА ТАБЛИЧКА, ИЗЧАГЪРТАЛА С ПИРОН, ЛОКО - ШАМПИОН!!!!!!!!!!!!! АРЕ НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИИИИИИИИИИИИИ!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

гена мразя те а още повече ти вдигам мерника защото явно няма да имам време да ти доида на гости 8) НАЗДРАВЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво Тонев има забележки към играта на тима във Варна 19 април 2007 | 07:00


Изпълнителният директор на Локомотив (София) Иво Тонев не скри радостта си от победата над Спартак (Варна), но също така изрази и някои притеснения и забележки към играта на тима, съобщава "Меридиан мач".


"Щастлив съм от победата, но не съм доволен от играта, особено през първото полувреме. Хубавото е, че все пак победихме, като след почивката играхме толкова, колкото трябваше за да вкараме два гола и да вземем трите точки", заяви Иво Тонев.


Междувременно от спортно-техническия щаб на "соколите" заявиха, че те са имали своите шансове в мача, но не са ги реализирали. Феновете на тима пък изгледаха мача от близките блокове в знак на протест, но не създадоха проблеми на полицията.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2007 16:19    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИЧОВЕ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ГОЛЯМА БЛАГОДАРНОСТ НА ТЪРО ЧЕ НЕ ИЗОСТАВИ ОТБОРА И ТОЗИ МАЧ И МАКАР И ОТ РАЗСТОЯНИЕ Е ГЛЕДАЛ МАЧА. ПОКЛОН ПРЕД ТЕБЕ ТЪРЕ ГОЛЕМ СИ
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Пет 20 Апр, 2007 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

това е,таро не пропуска ма4 ,евалата тарко навсиакадеси :P :P
_________________
1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 20 Апр, 2007 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Търо, голям песпект!!! :lol: :lol: :lol: Плехи, няма за кво да ме мразиш, уредил съм ти програма с girl за няколко дена, ама не е македонка, :lol: :lol: :lol: От теб зависи всичко!!! ЛОКООООООООООООО НАПРЕД, НИЕ СМЕ СЪС ТЕБ!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 7 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum