Ти си болен Буфер ако....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 16 Дек, 2014 21:27    Заглавие: Ти си болен Буфер ако.... Отговорете с цитат

1. Паролата на уиндоуса у дома и в работата ти е lokoman
2.Не знаеш рождената дата на жената или гаджето, но знаеш тази на Локомотив София
3.Когато погледнеш телефона си и видиш че часа на дисплея е 19.29 се усмихваш доволно
4.Чудиш се колко ли беше тарифата за номера С1929 от КАТ?
5.Дрехи за свободното време предимно в червено-черен цвят си купуваш
6.Питаш комшията "абе откъде да си купя червено-черни тапети че ше праа ремонт у нас" (верния отговор е :от лудницата)
7.Бил си единствения буфер от твоя клас, изобщо в твойто училище, но не ти е пречело особено това
8.Имаш по наследство чаши с емблемата на Отбора,както и едно флагче,пак по наследство си слушал за Спиро по крилото, левачката на Начко и за класата на Котарака и т.н.
9.Заведен си в ранна детска възраст след 3 часа път до стадион със странна форма,който ти се е запечатал завинаги и някак си докато си жив те тегли натам.
10.Като чуеш за Смолян, Враца, Добрич,Бургас, Петрич, Своге си представяш местния стадион на който си бил зад отбора на Локомотив....


Само ако имаш 9 съвпадения от изброените 10 - ТИ СИ БОЛЕН БУФЕР! biggrin
може да се допълни списъка,вие сте публиката:



п.с.
Весело посрещане на всички червено-черни, живи и здрави
и
Само ЛОКО!
0011-loko2 lokosf_gif2 rbmany lokosf2stick2 lokosf2stick1
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 16 Дек, 2014 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Юник.
Бих добавил:

1.Когато бием всичко е спокойно, всеки е доволен и най-странното ТИХО Е, някакси чил аут, много френдли, наздраве!

При загуба -дрязги, бой, пияни хора, скандали, полиция и разврат biggrin

2.Имаш много приятели, повечето от които са чорбари и говеда, те ти се чудят как е възможно да си от Локомотив, но и тайничко ти завиждат.........

3.Шефе, отивам на мач!-често срещана фраза в работата, т.е. разбирай пиши ме почивка 2 дена! biggrin

4.Баща ти, дядо ти,брат ти, братчед ти те е зарибил за ЛокотУ(изключения разбира се има, ако си един от тях значи си майка-буфер) blum2

5.Гаджето ти,приятелката ти,ЖЕНА ТИ при споменаването но Локомотив, побеснява.

6.Комшиите и хората в блока знаят много добре кой е залепил, надраскал,изчегъртал надписа Локо София във входа,асансьора,стената на блока
biggrin

7.При игра на площадката пред блока на футбол, разделяйки се на Левски и ЦСКА, всеки те вика да играеш за неговия отбор, което ги позволява да прайш квот си искаш.

8.Случвало ти се е да получаваш поздравления за победата срещу Левски и ЦСКА именно от левскари и чорбари,странно ти е те за какво се радват !!? biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 17 Дек, 2014 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Разпознавам сеее...разпознавам сеееееееееее....

1. Ако си на трибуната над 10г. и некви непознати хора по улицата или в тролея ти викат "здрасти" или "само Локо", изобщо не ти прави впечатление dance3 000002
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 18 Дек, 2014 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

То на стадиона няма неболни biggrin
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2014 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Отговарям на почти всички признака, плюс още някои. Значи че, не съм НЕболен!!! biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 11 Мар, 2015 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Допълвам:
Неистово мразиш футболиста вкарал 3 гола на Герена за едно полувреме, а оказваш огромен Респект на Илиян Симеонов- Чушката защото ти е "плеснал" biggrin
мухахаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 11 Мар, 2015 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

20 години гледаш все едни и същи мутри на трибуната, на повечето им знаеш житейските истории,но не и фамилното име biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Сря 11 Мар, 2015 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
20 години гледаш все едни и същи мутри на трибуната, на повечето им знаеш житейските истории,но не и фамилното име biggrin biggrin biggrin


Или в некои случаи първото biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 23 Мар, 2015 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Юник.
Бих добавил:

1.Когато бием всичко е спокойно, всеки е доволен и най-странното ТИХО Е, някакси чил аут, много френдли, наздраве!

При загуба -дрязги, бой, пияни хора, скандали, полиция и разврат biggrin



Тука да се добави и при равен.
Вчера на моменти се чувствах като в серия от "Зоната на здрача" и за пореден път се убедих,че в тая агитка само Фобоса май е нормален... connie_29 black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 05 Апр, 2015 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

sim8onoff написа:
Metala написа:
20 години гледаш все едни и същи мутри на трибуната, на повечето им знаеш житейските истории,но не и фамилното име biggrin biggrin biggrin


Или в некои случаи първото biggrin


ходиш от 'средните векове на Локомотив а обкръжението ти там е от анимационни герои, а като те питат за Михаил, викаш:
-кой?????

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
sim8onoff написа:
Metala написа:
20 години гледаш все едни и същи мутри на трибуната, на повечето им знаеш житейските истории,но не и фамилното име biggrin biggrin biggrin


Или в некои случаи първото biggrin


ходиш от 'средните векове на Локомотив а обкръжението ти там е от анимационни герои, а като те питат за Михаил, викаш:
-кой?????

biggrin


Мани че вчера като резко ме попитаха за двете имена на Тегавия и имаше начален ступор, докато си ги спомня ахахаха biggrin


Иначе ефала му правя днес за представянето в студиото на ТВ7. Да седнеш на една маса с доказани лоботомици като Тити и Дучето си треа бая нерва и кураж clapping clapping clapping bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum