Собствениците на ПФК-то
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пон 13 Юли, 2015 23:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила, сигурен съм че никой не му е предложил варианта -нов отбор и А окръжна, а и съм убеден че Бозата още има 99,9% подкрепа от нас
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 14 Юли, 2015 13:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Пресконференция няма да има.
Това е инфото от днес
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Юли, 2015 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Но се ската - факт.
Имам усещането да сме част от баси голямата игра дето се играе и накрая да не се окажем зад борда black_eye bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Юли, 2015 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

да направим митинг събор на стадиона?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Юли, 2015 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Новите собственици на Локомотив (София) Кирил Льосков и Петър Касев са се явили днес на стадиона в "Надежда" за среща със служителите в клуба и треньорите в детско-юношеската школа, разбра БЛИЦ.

Специалистите от ДЮШ и хората от персонала са били зарадвани с новината, че все пак ще си получат парите, които Николай Гигов не им е изплатил. Съдружниците във фирмата "ЛК Моторс" Льосков и Касев са уверили служителите в клуба, че ще им бъдат изплатени заплатите от януари насам.

Промени в школата на Локомотив (София) не се предвиждат, всички треньори запазват постовете си. На този етап обаче все още няма яснота кой ще води мъжкия отбор, който ще се състезава в Югозападната "В" група.

Малко преди 15 часа репортер на БЛИЦ видя Петър Касев да влиза в офисите на Николай Гигов в центъра на София. Както вече стана ясно, новите шефове получиха акциите на Локомотив от биснесмена срещу символичната цена от 1 лев, но обещаха да изчистят натрупаните дългове към НАП, които са около 1,5 милиона лева.




Льосков (с червената вратовръзка) и Касев (най-вдясно)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 14 Юли, 2015 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
да направим митинг събор на стадиона?


ДА! Кой бяга от няколко бири? JC_cheers lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
да направим митинг събор на стадиона?


Въпросът е събота или неделя? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
да направим митинг събор на стадиона?


Въпросът е събота или неделя? boredom


ПО-добре неделя, май а ? boredom
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Новите собственици на Локомотив Сф Кирил Льосков и Петър Касев засега все още са непознати във футболните среди, поради което донякъде изглеждат енигматични фигури. За днес, сряда, двамата обявиха след Общото събрание, че ще дадат пресконференция, на която да запознаят обществеността със своите планове за развитие на клуба. Такава обаче няма да има поне днес, тъй като все още не е станало факт вписването на сделката в Търговския регистър. Gong.bg се свърза с Петър Касев, за да разбере докъде е стигнала операцията и да хвърли повече светлина върху „Новия Локомотив“. Той даде пространно интервю за нашата медия.

Г-н Касев, научихме, че във вторник сте били на стадиона в „Надежда“ и сте имали среща със служителите в клуба. Какво още?

Наистина, аз бях на тази среща. Искахме да добием представа за базата, да се запознаем със служителите. Отложихме пресконференцията, тъй като все още не са ни вписали в Търговския регистър, върнаха ни за една запетайка. Но вярваме, че и това ще стане до петък. Запознаха ни с проблемите. Помолих да ми бъдат изготвени конкретни списъци с бройката и имената на децата от ДЮШ. Ще изчистим дължимото на служителите до 1 август, ще подготвим нови договори. Започваме да работим по базата, ще осигурим автобус.

Информацията за вас до момента беше малко, може би и затова тук-таме да са се появили изкривени материали в медиите. Бихте ли повдигнали завесата?

С Кирил Льосков се познаваме отдавна и сме приятели и бизнес-партньори. За бизнеса ни? Ето, предстои ни да открием завод в Хасково, в който ще произвеждаме български автомобили-пикапи. Работим и в сферата на роизводството на селско-стопански машини, изобщо в селското стопанство. В тази връзка наскоро сключихме голяма сделка с Украйна. Нашата идея е да може да се печели от футбола, а не само да се дават средства.

Спекулира се и с връзката ви с Гриша Ганчев...

С Гришата се познаваме също от много години. Имаме бизнес-отношения, той е кум на Кирил Льосков, но това нищо не означава. Аз познавам от 30 години и Гигов, от толкова и Венци Стефанов. Това, че с Гриша Ганчев се познаваме, а сега ще бъдем конкуренти в малкатаА група, както наричат сега Югозападната В група, не означава нищо. Той има своите планове и виждания за развитие на ЦСКА, ние имаме нашите.

Първенството обаче чука на вратата, а Локомотив все още няма отбор, няма и треньор. Не се ли притеснявате, че сериозно закъснявате?

Имаме набелязан треньор, имаме и набелязани и готови поне 17 футболисти, само че засега имена няма да споменавам, тъй като все още не е излязла официалната ни регистрация. Като стане това, ще ги строим пред вас и ще ви ги представим. Сега сме малко в ролята на кукувицата, която снася яйца в чужди гнезда. Футболисите, които визирам, водят подготовка, но в други отбори. Свободни от договори са, но се готвят другаде. Но сме се разбрали с тях.

И все пак трябва да назначите хора, които пряко да се занимават с футболните дела на клуба.

Имаме вече такъв човек. Димитър Петков ще бъде мениджър в Локо Сф. Той също е наш добър приятел. Бивш президент е на Хасково. Познат е във футболните среди. Ние нямаме намерение пряко да ръководим процеса, извън даването на средства. Няма специалисти по всичко и ние не сме такива.

Разкажете ни малко за вас.

Родом съм от Първомай, но живея Пловдив. Кирил Льосков е от Ловеч. Аз съм специализирал в Щатите и именно тези си познания искаме да приложа в Локомотив. Специалист съм в областта на трейдовите операции. Купуваме закъсали фирми и ги оздравяваме. Това ще приложим и във футбола.

Тоест, искате да оздравите „закъсалата компания“ Локомотив Сф. Това приложимо ли е във футбола, той е малко по-особена материя?

Да, напълно приложимо е. Това е нашият бизнес.

Споменахте, че трябва да покриете дълга от около 1,3 милиона лева към НАП. Но знаете ли, че клубът дължи доста и на свои бивши служители?

Да, знам. Общо сумата е около 2 милиона лева. Специално към НАП смятам, че нашите адвокати ще могат да оспорят една сума от 360 000 лева.

Заявихте след общото събрание, че предвиждате бюджет от 1,5 милиона лева във В група. Потвърждавате ли това сега?

Толкова, само че от тази сума ще покриваме и дълговете, които искаме да изчистим до 30 септември. За клуба ще останат 800 000 лева. Мисля, че и това е една нелоша сума...

Да, при положение, че в Югозападната В група не беше ЦСКА...

ЦСКА си е ЦСКА. Ние имаме желание да върнем тима по най-бързия начин в елита, още през 2017 година. Надяваме се БФС да ревизира регламента и да може първите два отбора в класирането да спечелят промоция за Б група, като начало. И Локомотив да е поне втори. Искаме да растат качествени юноши, след време да можем да продаваме играчи дори за 5 милиона евро.

Как се стигна до идеята ви да купите Локомотив? Нямаше ли как това да стане преди изгубването на лиценза?

Не, тогава не сме мислили по въпроса. С Николай Гигов се срещнахме, дори беше в чужбина, говорихме по тази тема след загубата на лиценза. След това гледахме мача на юношите старша възраст срещу ЦСКА и се запалихме по идеята.

Нови сте във футбола, обаче...


Вижте, аз помагам отдавна във футбола на по-малки отбори на аматьорско ниво. Още навремето в Локо Пд сме били партньори с Гигов, когато той беше в клуба. Сега помагаме на тимове в градчета като Тервел, Първомай, Свиленград, Търговище, Бяла Слатина. Снабдяваме ги с екипи, даваме пари за гориво на автобусите им. Даже с някои от тези отбори вече сме уговорили 3 контроли за Локо Сф. Имаме контакт и договорка с Динамо Киев за обмен. В Украйна наскоро сключихме договор за 300 милиона долара. Развиваме бизнес с Гърция, Румъния, Китай, Катар, с много страни.

За базата какво ще предприемете?

Хубаво е, когато човек има собственост да я развие.

Само, че стадион „Локомотив“ не е ваша собственост, не беше такава в продължение на 20 години и на Николай Гигов.

Говорили сме с областния управител. Имаме идеи. Осветление, разбира се, че ще поставим, имаме фирма, която да го направи. Терени трябват също, скоро започваме освежаването.

Нещо друго интересно за вас и вашия бизнес?

Ето, ще ви кажа. Миналата година искахме да купим КТБ, станалата после печално известна банка. Искахме да я купим и оздравим, но не ни позволиха, няма да навлизам в подробности какво и как. Това беше през юни миналата година. България е хубава страна, но страда от това, че няма добри ръководители. Искаме това да се промени. Локомотив Сф да печели от футбола, да има добре развита школа, да продаваме футболисти за добри пари.


гонг.бг
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Чета и не вярвам на ушите си. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin момчета и момичета, чак сега разбирам че имаме за благодетели новите Абрамович. Да са ни честити!!
Между другото сигурно Божкака Лукарски може да потвърди информацията за тази сделка с Украйна както и за завода в Хасково, но предполагам че всичко е партенка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

дали пък не е специализирал и станал вече тесен специалист по " оздравяване " на фирми - разбирай тяхното фалиране. Прекалено хубаво и гръмко звучи всичко казано от оздравителя, но се чудя как тогава досега е бил в дълбока сянка и никому незвестен .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 13:45    Заглавие: Отговорете с цитат

На тоя дебелия всички дялове във фирми са запорирани... КТБ искал да купува... biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobi1973



Регистриран на: 05 Апр 2009
Мнения: 141

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Както снощи писах у Фейса получих малко информация, че покрай тези има доста пари. Оставете ги приказките ,че са скъсани. Друг е въпросът какви са им истинските намерения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 15 Юли, 2015 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Гърми ужасен скандал! Новият бос на "Локомотив" (Сф) уличен в афера срещу дъщерята на политик! Наследникът на Гигов подсъдим за измама за 100 000 лева!

Потриващият ръце да стане нов собственик на столичния "Локомотив" (Сф) Петър Касев се оказа клиент на българската прокуратура, научи ПИК от разследващи.



Наследникът на Николай Гигов е изправен пред темида за измами с 98 595 лева на дъщерята на зам.-министъра на земеделието по времето в правителствата на НДСВ и Тройната коалиция Димитър Пейчев, и с още 6460 лева на съпругата му Галина.



Това става ясно от документите по делото, което е насрочено за 12 август.



Според държавното обвинение измамата е станала през 2009 г. - в края на мандата на Пейчев като зам.-министър.



Става ясно, че Касев е обещал на собственика на фирма Монолит ЕООД 2000 Девин да я купи, и така се сдобил с пълномощно, според което обаче нямал право да сключва сделки.



Въпреки това пред Димитър Пейчев и дъщеря му Галина, земеделецът се представил за управител на дружеството.



Парафирал предварителен договор, чрез който купил от Пейчева ечемик за близо 100 бона, който обаче не платил.



Наел и фирмата на съпругата му Халина Малецка–Пейчева - "Тракия РМ" за транспорт на зърното, за което дължал над 6000 лева.



Междувременно Касев не купил дружеството, от чието име сключил сделката, но ечемикът изчезнал от зърнобазата.



Разследването сочи, че през 2008 г. Петър Касев се запознал с управителя на Монолит 2000 ЕООД Девин Лилко Касабов и декларирал намерение да купи дружествените дялове във фирмата.



Двамата си стиснали ръцете, след като постигнали принципна договорка за сделка.



Управителят на Монолит 2000 ЕООД издал нотариално заверено пълномощно на името на Петър Касев, според което той имал правото да представлява дружеството пред различни общински и държавни служби във връзка с ремонти и въвеждане в експлоатация на имоти фирмена собственост, да ги дава под наем и да води дела от името на фирмата.



Пълномощното не давало право на Касев да сключва разпоредителни сделки от името на дружеството и било издадено заради намерението на бизнесмена впоследствие да купи Монолит 2000 ЕООД.



Касев научил, че дъщеря му Галина Пейчева-Митева е земеделски производител и продава реколта собствено производство – ечемик и след това се свързал с нея.



Косев се договорил да купи произведения от Галина Пейчева 357 230 кг ечемик за 23 стотинки на килограм.



На 30-ти юни 2009 г. в Пловдив са парафирани 2 предварителни договора – единият за продажба на 57 000 кг, а другият – на 300 000 кг ечемик между продавача земеделски производител /ЗП/ Галина Пейчева–Митева и купувача Монолит 2000 ЕООД, представляван от Касев.



Пейчева - дъщеря издала 3 фактури на стойност 15 732 лева, 82 800 лева и 63, 48 лева – всички с включено ДДС.



Транспортът на ечемика пък бил извършен от фирма Тракия РМ, собственост на съпругата на Димитър Пейчев – Халина Малецка–Пейчева.



С 28 курса зърното било натоварено от базата на Пейчева в Съединение, община Братя Даскалови, и откарано в тази, ползвана от Монолит 2000 ЕООД в Любимец на 7-ми юли.



Стойността на транспорта била 6460 лева, за което Тракия РМ издала фактура въз основа на товарителници и кантарни бележки.



Според клаузите от предварителните договори плащането трябвало да стане по банков път.



Такова обаче не последвало – нито за ечемика, нито за транспорта.



За да покрие сделката с ечемика от управителя на дружество Монолит 2000 ЕООД, Касев наел самостоятелно счетоводител, който да я отрази.



Така на 1-ви септември Касев като представител на фирмата, сключил договор за счетоводно обслужване с ЕТ Боряна – Боряна Господинова.



Освен това подкокоросал управителя Касабов да купи зърнобаза, за да складира в нея ечемика.



Договорката между двамата била парите за имота и стопанисването му да плати Касев.



Касабов се съгласил и на 30-ти март 2009 г. Монолит 2000 ООД сключила предварителен договор за продажба на зърнобазата в Любимец, собственост на фирма Мавриполи Груп ООД.



Цената на имота трябвало да бъде платена до края на април, но това не станало.



Към контракта бил сключен анекс за удължаване на срока на плащане до 15-ти юни.



Понеже парите пак не постъпили по сметката на Мавриполи груп, на 4-ти май се наложило Монолит 2000 ЕООД да сключи с фирмата договор за наем на зърнобазата.



Междувременно на 27-ми май бил парафиран предварителен договор за покупко-продажба на 100 % от дружествените дялове на Монолит ЕООД на Касев.



Въпреки че той не платил цената на дяловете в определения срок – до 15-ти юни, на 18-ти бил сключен вече контракт за продажбата им, който обаче не бил нотариално заверен.



Причината за парафирането на въпросния договор бил Касев да се легитимира пред банка, която да му отпусне кредит, за да плати дяловете на Монолит 2000 ЕООД.



На 17-ти юли Касабов издал пълномощно, с което дал на Касев права да извършва всички действия и сделки, свързани с търговската дейност на дружеството и да го представлява пред юридически и физически лица.



На 20-ти юли синдик на Мавриполи груп ООД запечатва зърнобазата в Любимец поради неплащане на наема.



При изготвянето на протокол и описване на земеделската продукция в базата, станало ясно, че ечемикът липсва.



До купуване на Монолит 2000 ЕООД от Касев така и не се стигнало, тъй като бизнесменът не платил нито лев.



На 7-ми август 2009 г. Касабов продал фирмата на Валентин Дойков.



При разпита по време на разследването Петър Касев не се признава за виновен.



Той е с мярка за неотклонение подписка.



Прокурорите са категорични пред ПИК, че доказателствата срещу Касев са солидни. Магистратите ще настояват той да бъде признат за виновен и осъден.




Феновете на "Локомотив" (Сф) едва ли са наясно какво всъщност е истинското лице на Касев.



Първите му действия в тима са истински провал. Касев забави старта на подготовката, а клуба тъне в неяснота.



Това не е толкова чудно като се има предвид, че бизнесменът си има работа с Темида.



_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 2 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum