Гигов,Касев и Сие...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Авг, 2015 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф приключва с "В" група

Краят на ПФК Локомотив (София)- поне в този му вариант, по всичко изглежда, че дойде. Изпълнителният директор на клуба в оставка Ивайло Аспарухов излезе побеснял от поредната си среща с единия от двамата собственици- Петър Касев и се оказа, че е бил излъган за ситуацията.

Така "червено-черните" няма да имат мач с Миньор (Перник) в неделя, а заради второто си поредно неявяване ще бъдат извадени от първенството. Футболистите пък без проблеми ще могат да си намерят нови отбори, тъй като при фалирал клуб по средата на сезона това не е проблем.

Адалберт Зафиров и Стефан Трифонов-Санята бяха фаворити за треньорската скамейка на отбора, което обаче явно няма да се осъществи.

"Големият бизнесмен" Петър Касев не може да осигури 20 хиляди лева, за да продължи Локомотив участието си в първенството. Искам да го попитам що за президент е той, така ли управлява фирмите си, ако ги има изобщо, и кой му е дал пари, за да се прави на това, което не е. Локомотив върви към фалит. Няма да можем да организираме мача с Миньор (Перник) през уикенда, а и няма как да назначим нов треньор и да платим на футболистите. Явно циркът на Касев приключи", заяви ядосаният бивш футболист на Локомотив.

"През цялото това време се опитвах да спася клуба, да се успокоят нещата и Локомотив постепенно да се изправи на крака. Този човек ми обеща всичко, което му казах, че е необходимо за нормалното съществуване, а напрактика няма нищо. Всичко, което опитах, беше с цел да се спаси Локо", каза още Аспарухов.

Той добави, че е имал предварителни разговори с още три фирми, които обаче нямат големи възможности и са обещали да помагат с малки суми. Но тези трима бизнесмени категорично нямат възможността да издържат железничарите във В група съвсем сами.

"Както казах и преди, аз не съм на страната на тези т.нар бизнесмени, а съм на страната на нашият, 86-годишен Локомотив. Исках да помогна, но явно бях излъган жестоко. Този фалшив човек- Касев, ни забърка всички в ужасна сценка, добави изпълнителният директор в оставка.

Стана ясно също така, че по всяка вероятност и отборите в Елитните юношески групи няма да играят на това ниво.

"Аз за момента не виждам как може да се осигури тяхното участие. Школата може и да не се разпадне, но вероятно ще играе в софийските първенства, където разходите са доста по-малки. Но и нивото не е като в националните първенства. А толкова се борихме да се върнем в Елитните групи, добави Аспарухов.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ментето, Рендето и "Крайслер" с решетка на "Бентли"! Истината за няколко джуджета!

Все се чудим защо българският футбол е затънал в тинята на посредствеността, корупцията и простащината.

Няма как да е иначе, когато отгоре са позорни персони като Ментето, Рендето и един господин, известен с това, че е сложил на своя вехт "Крайслер" емблема на "Бентли". Последният тип си има име. Казва се Петър Касев и е подсъдим за измама.

Не аз, а прокуратурата твърди, че той не е платил дължима сума от 100 000 лева за доставка на ечемик (виж подробности в Още по темата). Представете си - Касев не се е издължил не за лизинга на колата си, не за вноската на апартамента си, а за ечемик...

Всички чуха и видяха как обеща да извади 1 500 000 лева за спасението на столичното "Локо", а след това изведнъж джобовете му се скъсаха.

Въпросният господин не спираше да бръщолеви, а сега се удави в блатото на лъжите си. И млъкна! За щастие!

Сега в кожата му влиза не кой да е, а Рендето.

Бившият защитник на "Локо" (Сф) и "Левски", който щипеше Любо Пенев и псуваше като хамалин, днес е директор. Дума абсурдна за смешник като него.

Рендето - директор е обида и за цялата длъжност като цяло.

Той, обаче си я носи. И изцепките му продължават с всичка сила.

Подобна карикатура носеща прякора Нежния се кипри и в уважаван тим като "Локомотив" (Пд).

От първия му престои на "Лаута" железничарите бяха изправени пред пропастта "Б"-група. И тъкмо се спасиха и започнаха да дишат, когато Нежния отново излезе от дупката си и е на път да ги изравни със земята.

На фона на гореизброената евтина компания е радващо, че във футбола влизат модерни и способни специалисти като Христо Янев, Петър Хубчев, Стойчо Стоев и Ераносян
.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/bg-football/v-grupa/kasev-prikliuchihme-s-v-grupa-veche-az-sym-sobstvenik-341843

o4akvano,
no vse pak uvajaemata darjava e taka nqma da si tarsi milionite dalgove ot Gigooffff angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
http://gong.bg/bg-football/v-grupa/kasev-prikliuchihme-s-v-grupa-veche-az-sym-sobstvenik-341843

o4akvano,
no vse pak uvajaemata darjava e taka nqma da si tarsi milionite dalgove ot Gigooffff angry2

бате яд ме е че не ги заритах тия симпатяги единствения път когато ги видях, ама всеки вика остави ги, е от това остави ги си еба маиката всичко, ама Локомотив винаги ще го има, тия ше го поемат доволно, аз ги мислех за некви бесни тарикати ама те маи са си некви бесни балъци, ше платат на каичо сметката заедно с лихвите, може и да полежат,задължението към нап поне сигура ше им го лепнат хахах, то да се смееш ли да ревеш ли, ебем ти и държавата циганска
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2015 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

temata e :

bye
ma6tam q
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum