Българската сцена
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 18 Окт, 2015 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее това за малко да стане миналата седмица. Чакаме следващото издание blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 19 Окт, 2015 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Маскирани мъже са нападнали пътуващите в автобус, движещ се по линия № 94 в столицата късно снощи, съобщи БНР.

Впоследствие от Районна прокуратура София съобщиха, че в в неделя вечерта са били подадени сигнали за нападения срещу две превозни средства на столичния градски транспорт и едно заведение.

Първият инцидент е станал малко след 23.00 ч. на спирка „Гара Пионер”, когато около 10 мъже, които са били маскирани и с метални пръти, са успели да се качат в автобус № 94 и са нападнали част от пътниците в него. Пострадал е един човек, който е със счупена ръка и е откаран в болница за лечение. По непотвърдена информация, пострадалият е привърженик на футболен клуб „Левски”.

За момента няма задържани по случая, тъй като полицията издирва евентуалните нападатели.

Предполага се, че те са фенове на друг от столичните клубове. Нападателите са повредили и автобуса, като са удряли с палки и по него.

Около 23.00 часа същата вечер е подаден друг сигнал за нападение в заведение на „Макдоналдс“, намиращ се на бул.“Цариградско шосе“№ 60. Фенове на ФК “Левски“, придвижващи се с автобус с пловдивска регистрация, са спрели до заведение „Макдоналдс“ на бул.“ Цариградско шосе“ №60.

Част от лицата влезли в заведението за хранене, когато там влезли около 10 маскирани мъже, носещи шалчета на ЦСКА. В заведението била пусната димка, а маскираните започнали да чупят автобуса с бухалки. Счупена с камъни е и витрина в заведението. С палки и бухалки са причинени телесни наранявания на две лица, на които е оказана медицинска помощ.

Третият сигнал е подаден по-рано същата вечер. Около 18.30 часа тролейбус № 4 е спрял на спирка на бул.“Васил Левски“ № 92 в столицата, когато 6 лица маскирани и носещи шалчета на ЦСКА са започнали на хвърлят пиратки и камъни по тролейбуса. В резултат на това е счупено стъкло на тролейбуса и са причинени побитости по вратите му. Няма пострадали лица.

И по трите случая Районна прокуратура - София е разпоредила разследване. Извършени са огледи на местопроизшествие, разпитват се свидетели, назначени са съдебно медицински експертизи. Извършителите на престъпленията се издирват.

24-ма футболни запалянковци са арестувани от полицията в София след футболните срещи вчера, информира БНР. Пет момчета и едно момиче пък са задържани близо до паметника на Васил Левски в центъра на София. Те са изпочупили стъклата на тролейбуса.

20 души пък са задържани до стадион „Георги Аспарухов”. Те са носили в себе си маски, наркотици и забранени бомбички. Осем от тях са непълнолетни.

Хиляди фенове на ЦСКА се събраха на протест пред Парламента в неделя. Привържениците на червения клуб тръгнаха на шествие от стадион „Българска армия” до площад „Цар Освободител”, където се събраха, за да скандират срещу Бойко Борисов и БФС.

По-рано премиерът заяви, че се е срещнал с феновете и ръководството на футболния клуб, като е заявил готовност да помогне. "Не мога да им платя данъците, не мога и да им ги опростя", допълни той.

Това звучи като ебати организираната акция. Странното в случая е как всички нападатели са били с шалчета на ЦДНА. Вариантите са или да са рядко тъпи, или да са били подставени лица, предвид някои събития от последните месеци, седмици и дни.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Окт, 2015 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Цитат:
Маскирани мъже са нападнали пътуващите в автобус, движещ се по линия № 94 в столицата късно снощи, съобщи БНР.

Впоследствие от Районна прокуратура София съобщиха, че в в неделя вечерта са били подадени сигнали за нападения срещу две превозни средства на столичния градски транспорт и едно заведение.

Първият инцидент е станал малко след 23.00 ч. на спирка „Гара Пионер”, когато около 10 мъже, които са били маскирани и с метални пръти, са успели да се качат в автобус № 94 и са нападнали част от пътниците в него. Пострадал е един човек, който е със счупена ръка и е откаран в болница за лечение. По непотвърдена информация, пострадалият е привърженик на футболен клуб „Левски”.

За момента няма задържани по случая, тъй като полицията издирва евентуалните нападатели.

Предполага се, че те са фенове на друг от столичните клубове. Нападателите са повредили и автобуса, като са удряли с палки и по него.

Около 23.00 часа същата вечер е подаден друг сигнал за нападение в заведение на „Макдоналдс“, намиращ се на бул.“Цариградско шосе“№ 60. Фенове на ФК “Левски“, придвижващи се с автобус с пловдивска регистрация, са спрели до заведение „Макдоналдс“ на бул.“ Цариградско шосе“ №60.

Част от лицата влезли в заведението за хранене, когато там влезли около 10 маскирани мъже, носещи шалчета на ЦСКА. В заведението била пусната димка, а маскираните започнали да чупят автобуса с бухалки. Счупена с камъни е и витрина в заведението. С палки и бухалки са причинени телесни наранявания на две лица, на които е оказана медицинска помощ.

Третият сигнал е подаден по-рано същата вечер. Около 18.30 часа тролейбус № 4 е спрял на спирка на бул.“Васил Левски“ № 92 в столицата, когато 6 лица маскирани и носещи шалчета на ЦСКА са започнали на хвърлят пиратки и камъни по тролейбуса. В резултат на това е счупено стъкло на тролейбуса и са причинени побитости по вратите му. Няма пострадали лица.

И по трите случая Районна прокуратура - София е разпоредила разследване. Извършени са огледи на местопроизшествие, разпитват се свидетели, назначени са съдебно медицински експертизи. Извършителите на престъпленията се издирват.

24-ма футболни запалянковци са арестувани от полицията в София след футболните срещи вчера, информира БНР. Пет момчета и едно момиче пък са задържани близо до паметника на Васил Левски в центъра на София. Те са изпочупили стъклата на тролейбуса.

20 души пък са задържани до стадион „Георги Аспарухов”. Те са носили в себе си маски, наркотици и забранени бомбички. Осем от тях са непълнолетни.

Хиляди фенове на ЦСКА се събраха на протест пред Парламента в неделя. Привържениците на червения клуб тръгнаха на шествие от стадион „Българска армия” до площад „Цар Освободител”, където се събраха, за да скандират срещу Бойко Борисов и БФС.

По-рано премиерът заяви, че се е срещнал с феновете и ръководството на футболния клуб, като е заявил готовност да помогне. "Не мога да им платя данъците, не мога и да им ги опростя", допълни той.

Това звучи като ебати организираната акция. Странното в случая е как всички нападатели са били с шалчета на ЦДНА. Вариантите са или да са рядко тъпи, или да са били подставени лица, предвид някои събития от последните месеци, седмици и дни.


а ти расъждаваш като леля ми
глупости на търкалета
прасетата яко ги натискат и тея говеда с които работя пищат и си завират шалчетатата в гъза,
нападали са ги с шалчета на 31 кратните шампиони,айде бе
и мармота мъртво пиян angry2 biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 19 Окт, 2015 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... нападали са ги с шалчета на 31 кратните шампиони,айде бе...

Имам чувството, че не четеш какво пиша.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2015 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наказателната присъда , която може и да е фатална, почти сигурно е издал Евелин Банев - Брендо за небезизвестния силовак Росен Петров - Животното, тартор от агитката на ЦСКА, информира "България днес".
Брендо и Животното лежали в една килия преди няколко години. По онова време Росен бил заключен като част от наркогрупата на Златко Баретата. Банев и Животното се сприятелили, след което Брендо дори му помогнал за делото и платил паричната му гаранция от 30 000 лв. Предоставил му бизнес на морето, заведения и важни контакти.

Но не само това. Брендо дал 60 кг кокаин на Животното да го продава чрез негови хора. Докато Росен направил организацията, Брендо бе размотаван между Италия и България и до последно с 20-годишна присъда по делото "Кокаинови крале". Росен Петров не очаквал той да излезе, че на всичкото отгоре да бъде и с най-леката мярка - подписка.

През това време Животното необезпокоявано чрез своята банда разпространявал наркотиците. Но не ги отчитал и прибирал парите за себе си. Дори дал 100 000 евро на Митьо Очите наем за територия, за да може спокойно да се продава дрогата и на морето, според източниците на изданието.

Животното успя да събере към 10 кг разреден кокаин и го предложил на Брендо с уговорката да върне колкото пари трябва, но Брендо не поискал. Обидата и неуважението в бранша струват скъпо и за всички в играта е ясно какво означава това, споделят приближениет на Росен.

Животното бе вкаран в затвора в средата на август след намесата на главния прокурор Сотир Цацаров.

Росен Петров е осъден на 3 години и 3 месеца от спецсъда за участие в престъпната група на Златомир Иванов - Баретата за разпространение на дрога. Петров вече имал условна присъда от 2 г. решетки с изпитателен срок. В края на май 2006 г. Животното е бил осъден за това, че карал пиян и убил човек с кола. Животното обаче участвал в наркобандата по време на изпитателния си срок и затова спецсъдът решил той да изтърпи и това наказание. Така присъдата станала общо 5 години и 3 месеца.

Източниците на "България днес" посочват, че освен в играта с дрогата, самият Росен Петров бил и почитател на белия прах.

И докато Животното въртял наркоаферите у нас, касационният съд в Рим анулира в края на септември 20-годишната присъда за наркотрафик на Брендо и върна делото "Кокаинови крале" на Апелативния съд в Милано.Там трябва да се проведе нов процес в рамките на една година.

Съдът по мегаделото обаче остави в сила присъдите на други 9 осъдени заедно с Брендо. Те са окончателни и ще бъдат излежани от подсъдимите, сред които има и българи.

Присъдата на Банев беше отменена след убедителна пледоария на италианския му адвокат Карло дала Ведова, който подчерта, че клиентът му е бил осъден несправедливо. Доказателствата се базират само на телефонни разговори на другите подсъдими, в които никъде не се споменава името на Брендо, подчерта защитникът.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 30 Окт, 2015 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Уважение Алекс:



Цитат:
Вчера стана ясно, че варненският Спартак ще отнесе доста сурово наказание. Причината е сбиването между привържениците на „соколите" и тези на Балкан (Аспарухово) по време на двубоя от „А" окръжна група. Паричната санкция е в размер на 950 лева, 4 мача без публика, играни минимум на 20 километра от морската столица, и служебна загуба.



В същото време глобата за домакините е далеч по-малка – 250 лева и един мач при закрити врати.



„Наказанието ни е несправедливо, тъй като вината беше тяхна. Не може да ни охраняват двама полицаи, които повече ни снимаха, отколото да ни пазят, и един охранител. Освен това стадионът им е в нива, а огражденията им са с ленти. Дори в „А" окръжна домакинът трябва да гарантира сигурността по време на мача", заяви лидерът на основната фракция на Спартак, Brigade Hools, Алекс.



„Парите ще ги платим, няма да е чак такъв проблем, но да отсъдят служебна загуба, при положение че водим с 4:0, това е абсурдно."



„Синьо-белите" са категорични, че ще бъдат на стадиона въпреки глобата.



„Искаме да покажем, че не приемаме това решение и че ще бъдем винаги зад отбора! И нека всички, с които играем от тук нататък, да са наясно, че ние сме Спартак (Варна) и няма да търпим подобни провокации!", завърши Алекс.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Ное, 2015 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

всички Ултрас са създадени в кафето на Плиска
хаха

Софийският клуб на привържениците на Ботев Пловдив се ражда на 22 април 2000 година. Преди шампионатен мач на Овча Купел срещу Славия (2:3), в кафене до хотел "Плиска" се събират двайсетина столичани-ботевисти и поставят основите на фракцията от Трибуна Изток. В последствие организация е регистрирана официално в съда под името SOFIA CLUB BOTEVISTA с пръв председател Димитър Аврамов.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Ное, 2015 23:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
двайсетина столичани-ботевисти и поставят основите на фракцията от Трибуна Изток [/b]


Тука има повече грешки отколкото думи comando comando biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Ное, 2015 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
двайсетина столичани-ботевисти и поставят основите на фракцията от Трибуна Изток [/b]


Тука има повече грешки отколкото думи comando comando biggrin


хаха,
познавам фенове на Ботев от София,90-те години биха чорбата на армията и тея от прасета се пребоядисаха на ботевисти и ходеха с влака на домакинства. Това е без аналог, да те бие некой съперник и ти да се пребоядисаш в тоя който те е бил,
после лидера на тия стана активист на некакви анархо-комунисти,
откачена работа biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Ное, 2015 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
PILATA написа:
двайсетина столичани-ботевисти и поставят основите на фракцията от Трибуна Изток [/b]


Тука има повече грешки отколкото думи comando comando biggrin


хаха,
познавам фенове на Ботев от София,90-те години биха чорбата на армията и тея от прасета се пребоядисаха на ботевисти и ходеха с влака на домакинства. Това е без аналог, да те бие некой съперник и ти да се пребоядисаш в тоя който те е бил,
после лидера на тия стана активист на некакви анархо-комунисти,
откачена работа biggrin



Сметай за какви утайки и утрепки иде реч boast bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Ное, 2015 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=Z81PIKz7ngo

biggrin biggrin biggrin

Косово е българско! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brianzaalcoolica



Регистриран на: 30 Мар 2010
Мнения: 71

МнениеПуснато на: Пон 09 Ное, 2015 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

away Белослав от снощи



след мача засечка с говедата пред фен клуба на УВ,а в същия ден червените са гърбили култовото знаме алкохолицити чоек biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2015 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

brianzaalcoolica написа:
away Белослав от снощи



след мача засечка с говедата пред фен клуба на УВ,а в същия ден червените са гърбили култовото знаме алкохолицити чоек biggrin


без алкохолицити чуек сцената няма да е същата....яд ме е biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Ное, 2015 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=3UTfWtsFB8Q

Жесток диалектизъм бате... boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

10 г. Лудата Банда Кичука...




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Следваща
Страница 10 от 27

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum