Последните утайки...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 04 Дек, 2015 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Кво стана, чакаме с интерес Бат Пешо.. Не намери ли униформи, не построи ли площадки? comando comando comando


Тоя по Коледа ше го гътат... bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 29 Яну, 2016 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Дебелия пак сере на ляво и на дясно поредните безумни истории... aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Яну, 2016 14:21    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Дебелия пак сере на ляво и на дясно поредните безумни истории... aggressive2



Мажоритарният собственик на Локомотив (София) Петър Касев обяви, че клубът има планиран бюджет от 3,6 милиона лева, за да се подготви за участие в новата Висша лига. Той разкри планове за строеж на нов стадион - „Локомотив Арена“ с капацитет от 22 500 места.

Петър Касев се беше покрил, след като „железничарите“ напуснаха участието си в Югозападната „В“ група. Като дори влезе в болница заради сърдечни проблеми. След това с временни прояви пред медиите беше само изпълнителният директор Ивайло Аспарухов, който в края на 2015 г. нарече собственика на Локо (София) фалшив човек.

"Имаме вече планиран бюджетот 3,6 млн. лева за 2016 г., за да можем да се подготвим съвсем официално за новия формат на "А" група, за да може отборът да се върне там, където му е мястото", заяви Касев пред bTV.

"Новият стадион, който ще изградим в „Младост 4“, ще се казва "Локо Арена", "Локомотив Арена" или "ПФК Локомотив Арена". Нашата площадка е от 57 декара. Стадионът е за 22 500 места, строителството се възлага на две външни компании – една германска и една австрийска фирма", каза бизнесменът.

Петър Касев обеща и сериозна селекция с четирима нигерийски футболисти, а в най-скоро време ще бъде представен и новият треньор на отбора.

Припомняме, че става въпрос за автентичния Локомотив, а не за основания от Иван Василев нов клуб, който се подвизава в "А" окръжна група.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SashoMont



Регистриран на: 15 Сеп 2015
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Пет 29 Яну, 2016 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, де кой дава трибуна на тоя олигофрен и защо Гонг му разпространяват мръсната физиономия. И тия педали от БТВ това ли им е работата да взимат интервю от тая свиня. Тъкмо почнем нещо хубаво и медиите ни ебават. Тоя журналист който е взел и разпространил интервюто заслужава да му се избие един зъб за да не се гаври с емблемата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 29 Яну, 2016 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Дел е 2 лв. на некой журналя и другите си плакнат зъбите.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Яну, 2016 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя пак избухна...особено като обясняваше за името на "арената"....АД.
Аахахахха biggrin biggrin biggrin

Не ви ли е ясно, че тоя пази гз на Лъжан като симулира работещ клуб, за да прикрие фалирало дружество, което е крупен данъчен измамник...Не знам само кога държавата ще го подкара най-после angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 30 Яну, 2016 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

toq ako moje da mi pokaje na kartata kade se namira Mladost 4 comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Яну, 2016 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
toq ako moje da mi pokaje na kartata kade se namira Mladost 4 comando


Трай че човека има пийсе и сеем декара biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Яну, 2016 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

http://flagman.bg/article/94767

to_become_senile to_become_senile to_become_senile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Фев, 2016 18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Аспарухов: Касев дължи по две заплати на 36 души в Локомотив (Сф)


Собственикът на автентичния ПФК Локомотив (София) Петър Касев все още дължи по две заплати на 36 служители и треньори на клуба и както те си чакаха парите преди Нова година, така и в момента нищо не се е променило, съобщи за БТА изпълнителният директор клуба Ивайло Аспарухов. Той добави, че е провокиран да даде това интервю заради последните телевизионни изяви на Касев, който заяви, че е осигурил парцел в жк "Младост 4" за изграждането на нов стадион, а също така е намерил и четирима нигерийци, които ще бъдат лятната селекция.

"Това, което казва Петър Касев, може би не отговаря на истината, след като аз знам, че 36 човека си чакат парите от него и ми звънят постоянно. Нека да се разбере най-после какво се случва, но не знам защо го възприемат и на сериозно, каза Аспарухов. Той призова НАП и прокуратурата да влязат в ПФК Локомотив (София), така както се очаква да стане в ЦСКА, и да се дадат отговори на много въпроси, в това число и на най-важния: Кой е виновен да се стигне до тука с Локомотив (София)?

"Искам да се разгранича от този човек, защото за мене Касев е без никакво достойнство и сам знае, че няма никаква истина в думите му. Не искам да ме свързват с него. Да, аз съм изпълнителен директор на клуба, но оставам такъв, за да имам легитимното право да търся варианти за нови инвеститори и кандидати да помогнат. Както го правя и в момента. Аз не съм обещавал нищо на никой като изплащане на пари, защото не съм собственик", каза още Аспарухов.

"Ако самият Касев е сериозен бизнесмен, защо не е проверил активите и пасивите на клуба, когато го е взимал? Както се прави с всяка фирма, която искаш да развиваш. Или не е никакъв бизнесмен, а обикновен мошеник!? Затова най-добре нека да влезе прокуратурата, да изиска документите и да се види кой е виновен за краха на Локомотив - дали е Касев, дали е Гигов. Търпението на хората се е изчерпало и ако така продължават нещата, това си е живо издевателство над тях", завърши Аспарухов.


Единия пръдне, другия оди да му го души biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2016 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Футболно менте иска да погребе Локо (София), Петър Касев сложи емблема на "Бентли" върху "Крайслера" си! Защо Би Ти Ви дава трибуна на подсъдимия за 100 бона?

Футболното менте Петър Касев отново реши да се появи в медийното пространство, за да избълва поредната порция лъжи и измислици.
Незнайно защо Би Ти Ви даде ефирно време на измамника, за да бръщолеви измишльотини за това как ще възражда Локомотив (София) и как отборът е готов да кандидатства за участие в евентуалната нова Висша лига на България по футбол.
Парадиращият пред медиите с огромното си богатство щял да осигури 3,6 милиона бюджет на клуба и така да го измъкне от дъното, където той самият го запрати.
Феновете на "железничарите" се чудят как ще бъде извадена тази огромна сума, при положение, че миналата година Касев не плати две вноски от по 300 лева и сега славният тим гние в "А" Окръжа група.
Едва ли някой вярва на Касев, че след като изрече хиляди лъжи и погреба столичния клуб, сега е решил да го възроди и то с такъв сериозен бюджет, гарниран с привличането на класни футболисти.
Припомняме, че Касев е изправен пред Темида за злоупотреба с 98 595 лева на дъщерята на зам.-министъра на земеделието по времето в правителствата на НДСВ и Тройната коалиция Димитър Пейчев, и с още 6460 лева на съпругата му Галина. Този факт едва ли успокоява верните привърженици на Локомотив.
Пишман бизнесменът мина границата на глупостта, като сложи емблема на "Бентли" на "Крайслера", с който се вози. Това безумие не е учудващо, защото както се опитва да мами с колите, такова менте е и живота, и футбола.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2016 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бивш шеф на Локо София ще празнува рожден ден с печени агнета

Две агнета, които ще бъдат опечени на шиш, е приготвил за рождения си ден последния изпълнителен директор на ПФК Локомотив (София) Ивайло Аспарухов, който днес празнува 45 години.

Партито е планирано на язовира край село Безден в неделя (3-и април) след края на срещата от А областна група-София между Торнадо Безден и Искра (село Искрец).

В момента Аспарухов е главен мениджър на четвъртодивизионния Торнадо Безден, а от догодина клубът се стяга за атака на Югозападната В група. На събитието след мача ще участва целият отбор на Торнадо, както и ръководството.

"Амбицирани сме догодина да успеем. Смятам, че президентът на клуба Димитър Миланов вижда, че вървим напред в стратегията. Постави се една добра основа и вече може да се надгражда, коментира Аспарухов.

Бившият централен нападател стартира професионалната си кариера в родния Локомотив (София), след което играе като преотстъпен в Беласица. Следва периоди в чужбина с екипите на португалския Жувентуд Евора, Етникос (Пирея, Гърция), Приморие (Словения), но най-скъпи са му спомените от Македония, където с тима на Слога Югомагнат печели титлата на страната и купата, а освен това става и голмайстор на първенството. В България играе още за Черноморец (Бургас) и Локомотив (Г. Оряховица).

"В личен план си пожелавам да съм здрав, а когато говорим за футбол искам час по-скоро любимото ми Локо София да заиграе
в А група", каза още той./БТА


Тоя па клетник отде намери пари за агнета...па и две... black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Апр, 2016 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Бивш шеф на Локо София ще празнува рожден ден с печени агнета

Две агнета, които ще бъдат опечени на шиш, е приготвил за рождения си ден последния изпълнителен директор на ПФК Локомотив (София) Ивайло Аспарухов, който днес празнува 45 години.

Партито е планирано на язовира край село Безден в неделя (3-и април) след края на срещата от А областна група-София между Торнадо Безден и Искра (село Искрец).

В момента Аспарухов е главен мениджър на четвъртодивизионния Торнадо Безден, а от догодина клубът се стяга за атака на Югозападната В група. На събитието след мача ще участва целият отбор на Торнадо, както и ръководството.

"Амбицирани сме догодина да успеем. Смятам, че президентът на клуба Димитър Миланов вижда, че вървим напред в стратегията. Постави се една добра основа и вече може да се надгражда, коментира Аспарухов.

Бившият централен нападател стартира професионалната си кариера в родния Локомотив (София), след което играе като преотстъпен в Беласица. Следва периоди в чужбина с екипите на португалския Жувентуд Евора, Етникос (Пирея, Гърция), Приморие (Словения), но най-скъпи са му спомените от Македония, където с тима на Слога Югомагнат печели титлата на страната и купата, а освен това става и голмайстор на първенството. В България играе още за Черноморец (Бургас) и Локомотив (Г. Оряховица).

"В личен план си пожелавам да съм здрав, а когато говорим за футбол искам час по-скоро любимото ми Локо София да заиграе
в А група", каза още той./БТА


Тоя па клетник отде намери пари за агнета...па и две... black_eye black_eye black_eye


еее,последния абзац все пак.////
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Май, 2016 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат



Там където шеф е ТЪП... comando biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Май, 2016 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом и неговите хора го разкриха значи няма какво повече да се каже banned
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum