ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 12 Авг, 2015 7:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Аз отивам да браня Локомотив от Караибрахим Касев! А ти идваш ли?
Автор: Владимир Зарков Дата: август 12, 2015

Настана време разделно. Някогашният счетодоводител на селските сметки на Ахмед Доган, неуспелият дори да го добута до кандидат за кмет на ДПС в Пловдив агробарон Касев е на път да подложи Локомотив София под невиждано робство. Прави го с активното съдействие на предишния мародер Николай Гигов. Целта им е да унищожат Локомотив. А когато го убият, вече могат да правят с трупа му каквото си искат – да го обединят с ЦСКА, да го пратят в „А“ окръжна или „Б“ селска. Дори просто да го затрият.
Затова днешната среща за купата е мача на годината, на столетието за Локомотив. Всъщност мач няма да има. ДПС-протежето Касев няма пари да проведе мача! Довереникът на ловешките попчета Льосков – също! Освен, ако не е целувал попадията по…Ама едва ли!
Всъщност майната му на този мач! Локомотив няма да вземе купата на България! Но днес може да покаже на България, че е жив. И съдбата му е в ръцете на феновете, на момчетата, които носят Котето и Начко в сърцето си. Срещу Варвара те бяха 1000! Десет пъти повече от онези, които гледаха елитната битка за върха Славия – Берое. Днес те трябва да изгонят Караибрахим Касев от „Надежда“. Да закрият неговия Локомотив, за да спасят своя. Ама трябвало да започнат от „А“ окръжна. Чудо голямо, и без това този сезон шампион на „В“ група ще е ЦСКА, то затова и са пратени Касев, Прасев, Льосков и Пльосков. В 18 часа в „Надежда“ не трябва да мислят за своето днес с Касев, а за своето утре без него.
Скандално е тази аграрна издънка на селския мутробарок да командва отбор, дал на България такива като Никола Котков, като Стою Недялков, като Ването Деянов, като Начко Михайлов, като Бойчо Величков. Като десетките легенди. Затова момчетата с червено-челни шалове днес трябва да прогонят търговците на зарзават от храма в „Надежда“. Той не е техен! Той е наш, на онези, които знаят какво е Локомотив.
Днес аз ще забравя, че съм журналист и отивам да браня онова, което ме е направило футболен фен. Което ме е възпитало на любов към футбола. Отивам да браня Локомотив. А ти идваш ли?


Ефалата Чворе!! clapping clapping clapping clapping aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2


уважение!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 15 Авг, 2015 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Железни! Бригадите на Локо Сф уплашиха човека на Прасев
Автор: Васил Гърков Дата: август 15, 2015

Феновете на Локомотив Сф бранят клуба си като за последно! А готовността им на всичко изглежда е уплашила човека на Прасев – Ивайло Аспарухов. Той трябваше да встъпи в длъжност от днес, като дойде в „Надежда“ да раздаде 4000 лева на треньори и играчи.
Бившият директор на школата на червено-черните обаче се стреснал от онова, което му готвят ултрасите и се обадил на Аграрния. Аспарухов казал, че му връща парите и отказва да се занимава с негови начинания.


clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/drugi/fenove-na-loko-sf-obiaviha-pylna-podkrepa-za-noviia-klub-342231
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Сеп, 2015 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ВРЕМЕ Е ДА ДАДЕМ НА ЛОКОМОТИВ!На кафето на Бойко вече се продават картите за новия сезон.Цените са 35 лева за фен карта и 150 лева за ВИП карта.Моят избор беше ВИП карта!Призовавам всички,които обичат истински Локомотив,според доходите си,да си закупят карти за новия сезон.Тези,които имат възможност нека закупят повече и да подарят на приятел без финансови възможности.По този начин имаме възможност да покажем,че сме частица от този велик клуб!Кафето на Бойко работи всеки ден от 8 до 20 часа!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 11 Сеп, 2015 13:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
ВРЕМЕ Е ДА ДАДЕМ НА ЛОКОМОТИВ!На кафето на Бойко вече се продават картите за новия сезон.Цените са 35 лева за фен карта и 150 лева за ВИП карта.Моят избор беше ВИП карта!Призовавам всички,които обичат истински Локомотив,според доходите си,да си закупят карти за новия сезон.Тези,които имат възможност нека закупят повече и да подарят на приятел без финансови възможности.По този начин имаме възможност да покажем,че сме частица от този велик клуб!Кафето на Бойко работи всеки ден от 8 до 20 часа!


Нямам какво повече да подкрепя и изпълня написаното.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 21 Яну, 2016 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

http://m.youtube.com/watch?v=WroyR8JImtM
boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 16 Фев, 2016 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам дали е пускано и малко старо-на няколко месеца,
но култово интервю на Бумбо:

Футболната легенда Йордан Стойков-Бумбо: Това, което се случи с "Локомотив", е трагедия
"Двойкаджиите" сме навън, отличниците бачкат в България




Красимир ПЕТКОВ


След малко повече от месец Йордан Стойков – Бумбо ще навърши 64 години (роден е на 6 ноември 1951-ва). За феновете от по-старото поколение той ще си остане безкомпромисният централен защитник на столичния „Локомотив”, в който играе от 1970-а до 1983 г., като записва 336 мача и става шампион през 1978-а, а през 1982-ра и носител на Купата на България. За младежкия национален отбор има 27 мача, а за мъжкия - 9. Помощник-треньор е на “Локо” (София) от 1983 до 1985 г. После е старши треньор на “Балкан” (Ботевград), треньор на младежкия национален отбор, на “Итихад” (Триполи, Либия), помощник-треньор на “Пирин” (Гоце Делчев), старши в „Малинди” (Танзания), “Шумен”, “Шенхуа” (Китай), “Кремиковци” (Сф), “Ню Рейдиънт” (Малдивски острови), ДПММ (Бруней), “Чавдар” (Бяла Слатина) и ЕЕPCo (Етиопия).

Бумбо, както го наричат запалянковците, е може би най-големият футболен пътешественик сред българските треньори. Той е и специалист с лиценз на ФИФА и е от онези 147 треньори в света, които по покана могат да оказват методическа помощ. За дългия си път, по който изкачва различни по стойност върхове, Бумбо говори откровено и с увлечение. От клуб „Над 55” сме особено доволни, че имаме такъв интересен събеседник.

- Бумбо, една от последните, засега, спирки по дългия ти футболен път беше Етиопия. Как е там? Обичат ли футбола? По-добри ли са от нас?
- Бях начело на отбора на Етиопската енергийна корпорация (ЕЕPCo), наричан още “Мебрат Хайл”. Постигнахме нелоши резултати, но скоро парите свършиха. Предложиха ми намаление на заплатата, но аз не се съгласих. Спечелихме веднъж бронзовите медали. Като цяло съм доволен от престоя си в Етиопия. Заплатата ми се плащаше в местната валута. Елитните треньори там получават средно по 66 000 етиопски бири (4000 щатски долара). Да уточня все пак, че не става въпрос за питието бира, просто така се нарича местната парична единица. Нивото на етиопския футбол не е много по-различно от нашето.

Видимо футболът в Етиопия бележи забележително развитие в последното десетилетие

Но до финали на големи първенства не е достигал.

- Харесват ли етиопците футбола?
- О, направо са луди! Стадионите са препълнени за всеки мач. На срещите на националите пък час и половина преди първия съдийски сигнал вече няма къде да седнеш. Ентусиазмът е огромен. В Етиопия спортът е държавна политика, а у нас клубовете се чувстват като сирачета. В африканската държава всички местни институции подпомагат определен отбор. На ведомствен принцип, както беше в България преди доста години. Само един частен клуб има - “Сейнт Джордж”. Армията има 2 или 3 отбора, полицията също, ние бяхме представители на енергийната компания. Има и общински отбори.

- А спомняш ли си началото на треньорската ти кариера и как се разви тя?
- Ами отначало бях за кратко в Либия. После, в началото на 90-те години на миналия век, поех отбора на „Малинди” от Танзания. С приятни спомени съм от престоя си в тази държава. Изведох отбора до седмо място в първенството, което беше прието като успех от ръководството на клуба. Спечелихме купата и суперкупата на страната. На финала бихме шампиона. Танзания е много хубава страна. После отидох в един от най-големите китайски мегаполиси – Шанхай. Когато пристигнах там през 1996 г., техният футбол още навлизаше в професионализма.

В Китай всичко се командваше от партийните комитети

Дисциплината беше изключително строга. Не се допускаха отклонения, ама никакви, от партийната директива.

- А коя беше следващата ти футболна авантюра?
- Тя беше с тима на „Ню Рейдиънт” от Малдивите. Там също имах нелоши резултати. Достигнахме до полуфинал в турнира за Азиатската конфедерация, нещо като еквивалент на Лига Европа. Отстрани ни отбор от Йордания, който триумфира впоследствие с трофея. Станахме и шампиони. На финала бихме тамошния “Валенсия”, трениран от унгарец. Трима български футболисти играеха в отбора ни. Един от тях – Бойко Каменов, вкара гола от пряк свободен удар. Следващата стъпка в кариерата ми беше в Бруней. Там ме поканиха в местния гранд ДПММ, където играеха миналият през “Левски” и ЦСКА Георги Славчев-Чаплата и вратарят Георги Градев, сега популярен мениджър. Бос на клуба беше коронованият принц на Бруней, наследник на султан Хасан ал Болкиах. Принцът е бил вратар на младини и обичаше страшно футбола. Щедър човек беше, не жалеше средства тимът да върви.

Принцът ни беше осигурил абсолютно всичко,

което пожелаехме. Спечелихме авторитетния в Далечния изток турнир “Тойота къп”.

- В кариерата ти на професионален футболист си играл само в един отбор – „Локомотив” (София). Какво беше в началото и кои бяха най-високите ти върхове?
- Да, играх 13 сезона единствено в „Локото”, но станах шампион и спечелих Купата на страната. Както е известно, оттогава това на нашия тим не се е случвало. На международната арена най-високият ми връх беше епопеята с отстраняването на „Ференцварош”, „Монако” и „Динамо” (Киев) и достигането на четвъртфинал на евротурнирите през декември 1979-а. А що се отнася до началото на кариерата ми, то беше през пролетта на 1968-а, когато първи път ме извикаха при мъжете. Играх за Купата на Съветската армия срещу “Ватев” (Белослав). В “А” група дебютирах всъщност с фланелката на „ЖСК- Славия”. Нали ни бяха обединили насила с „белите” тогава... В Ямбол, срещу местния “Лъсков”, завършихме 0:0. Имам общо 10 мача за тоя изкуствен отбор.

- Може ли да се каже, че си гражданин на света след толкова години по различни краища на планетата?
- Може. Приемам се по-скоро като футболен пътешественик, като футболен посланик на България. Много години навън работиха и Иван Вутов, Иван Колев, Велизар Попов беше на Малдивите, после в Оман, сега е в Тайланд. В Ангола в момента е Илиан Илиев. Това е положението - “двойкаджиите”, слабаците, сме навън. Отличниците бачкат в България.

- Не ти ли се работи у нас?
- Не мога да кажа със сигурност. Аз, когато исках, не можеше да се проникне по нормален начин в някой клуб. По време на мутренския период случайни хора влязоха във футбола, харизаха им цели клубове ей така – без пари. А сега искат милиони за тях. За родния ми „Локомотив” не ми се иска да говоря. Това, което се случи с него, е истинска трагедия – да стигне до дъното на аматьорския футбол. Но времето поправя всичко. Ето, например френският „Реймс” цели 33 години не успя да се върне в Лига 1, а сега е водещ фактор в нея. Така че – ще видим...

0010-loko
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2016 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Калоян Бонев какво интервю дава за Спортал...не е реално air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2016 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Калоян Бонев какво интервю дава за Спортал...не е реално air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss


дай линк да го не търсим 3 часа...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2016 16:21    Заглавие: Отговорете с цитат

ето

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/963-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%8F%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B2
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 19 Май, 2016 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Железните бригади" показаха на "А" група как се подкрепя отбор

Мачове в долните дивизии по-посетени от тези в елитната група

На поредната интересна и любопитна съпоставка във футболната игра попаднахме тази пролет. Проверка на Livesport.bg показа, че на двубои в Регионалната софийска група - СРГ е имало повече зрители, отколкото на Славия в елита. Става въпрос за мачовете на Локо София.

Въпреки че отборът е в най-ниската дивизия, привържениците показаха какво значи за тях Локомотив и любовта им към клуба. Между 300 и 400 човека е минумимът на хората, които посещаваха мачовете при домакинствата и гостуванията.

На някои от стадионите като този в Иваняне и Чепинци, дори трудно се побираха. Феновете на "червено-черните" показаа защо любимците им не трябва да се подвизават на това ниво. Освен това организацията за гостуванията на привържениците от страна на домакините е доста трудна. На почти всички места мачовете се охраняват от частни фирми, които трудно се справят със задълженията си. Затова за тези мачове, клубовете плащат допълнителни пари за полицейска охрана. С оглед на лошото им финансово положение това не е лесна задача.

Състави като Левски Чепинци, Надежда Доброславци, Възстанник Войнеговци, Изтребител Иваняне, ФК Банкя, Спартак Подгумер, могат да се похвалят с повече зрители отколкото на мача между Славия и Лудогорец, където е нямало и 100 души, Толкова е била бройката на "белите" привърженици в голяма част от домакинските двубои.

Трудното за Локо София тепърва предстои. Възпитаниците на Антон Велков започват участието си в баражите за влизане във "В" група. Първият мач е неделя срещу соличния Царско село на стадион "Локомотив". Феновете обещаха още по-голяма подкрепя за тима в тези двубои по пътя към голямата цел.


Четки,четкииииииии bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2016 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятели, фенове, футболисти, служители и ръководители на ФК Локомотив. Искам да изкажа голяма благодарност, респект и уважение към всички вас за огромната подкрепа която ми оказахте! Тя дойде в един наистина труден момент за мен. В момент, когато си мислех, че съм преборил коварната болест и всичко е вече зад гърба ми. Оказа се, че това не е така. Пътят, който извървях в продължение на 8 месеца се оказа лъжовен и се наложи да започна от старта всичко от начало. Старта се оказа в момент когато Локомотив играеше поредния важен мач, а аз този път нямаше как да присъствам на стадиона, както съм възпитан от дете да го правя винаги в добро и лошо. Знам обаче, че с всички вас новото начало за мен ще бъде много по-леко и този път успешно. Времето с Локомотив минава неусетно, мисълта за всеки мач на отбора ми даваше (и ще ми дава) сили седмиците да минават като дни, а работата по различните проекти на агитката, за подкрепа на Институцията Локомотив ми носи удоволствие. Заради това най-голямата награда за мен в един такъв труден момент е да бъда полезен на клуба и всички негови привърженици. Пожелавам на всички вас крепко здраве, и все така всеотдайно да подкрепяме заедно от трибуните любимия отбор по трудния път на прераждането!
ЕДНА ИДЕЯ! ЕДНО ИМЕ! САМО ЛОКО! САМО НИЕ!

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&video=88895
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2016 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Пожелавам ти бързо и успешно оздравяване! Връщай се скоро при нас защото без теб не е същото.
d_good_luck friends
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2016 17:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Жив и здрав да си Трънко, това е най важното.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 01 Юни, 2016 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Един от нас си, знаеш. Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 27 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum