ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07
Иди на страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 21 Апр, 2007 21:22    Заглавие: ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07 Отговорете с цитат

Феновете на Локомотив (София) се стягат от рано за дербито с ЦСКА21 април 2007 | 21:34 | Агенция "Фокус"

София. Феновете на Локомотив (София) започнаха организацията за мача срещу ЦСКА, който ще се играе в следващата неделя на стадион “Българска армия”, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Всички привърженици на тима обмислят вариант да гледат мача заедно от сектор Б, за да са по-комплектна група. От фенклуба се надяват, че ще се съберат по-многобройна група, за да подкрепят любимия си отбор както подобава. Билетите за сектор Б струват по 4 лева.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 21 Апр, 2007 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

:!: Всички в клетката на армията да подкрепим мощно отбора 8)


Междувременно, започна организацията на „червено-черните” фенове за дербито с ЦСКА идната неделя. Тогава те ще се съберат в 15:30ч. на стадиона в квартал Надежда, за да тръгнат заедно към Борисовата градина. Има идея всички фенове на „железничарите” да се съберат заедно в Сектор Б, за да бъдат по-компактна група. Локомотивци се надяват да бъдат максимално многобройни на стадиона, за да окажат необходимата подкрепа на своите любимци във важния мач.

Билетите за Сектор Б струват 4 лв., а началният час на мача ЦСКА – Локо София е 17:30.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 22 Апр, 2007 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Важен мач за отбора ,но много Важен и за нас !! Сега ще покажем наистина дали сме в подем и като идеология и ката маса !!! Мисля ,че всички чакаме този мач от много време !!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boxera
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Апр, 2007 14:23    Заглавие: Re: Мегадерби с чорбата Отговорете с цитат

Предлагам секи да си земе ,ако има естествено по една торба с лайна та да им засипеме кочината!!!

PILATA написа:
Феновете на Локомотив (София) се стягат от рано за дербито с ЦСКА21 април 2007 | 21:34 | Агенция "Фокус"

София. Феновете на Локомотив (София) започнаха организацията за мача срещу ЦСКА, който ще се играе в следващата неделя на стадион “Българска армия”, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Всички привърженици на тима обмислят вариант да гледат мача заедно от сектор Б, за да са по-комплектна група. От фенклуба се надяват, че ще се съберат по-многобройна група, за да подкрепят любимия си отбор както подобава. Билетите за сектор Б струват по 4 лева.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Апр, 2007 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Мани! От оня мач за Купата през 1995-та като им изравнихме в 88-та не е имало толко важен мач на Кочината. Дайде да се представим на ниво, да направим една истерия да закараме максимално народ. Мисля че можем да го направим ,а останалото Божа работа.... :roll: Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Апр, 2007 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

за тоя мач МАКСИМАЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ АКО НАРОД требва да отидеме на Кочината ! ! ! !
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Апр, 2007 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
за тоя мач МАКСИМАЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ АКО НАРОД требва да отидеме на Кочината ! ! ! !


не бе,

АКО трябва да не ходиме
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 13:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Армията е кошмар за Локо (Сф) :oops:



На "Българска армия" Локомотив (Сф) има седем последователни загуби за първенство
Снимки: Иван Йочев, Свилен Станоев


Орманджиев свири при последната победа на тима като гост на ЦСКА


Стъпи ли на "Българска армия", Локомотив (Сф) развява бялото знаме. Статистиката преди дербито с ЦСКА в неделя не говори добре за червено-черните. В последните седем гостувания Локо не спечелил дори точка. Головата разлика също е смазваща в полза на армейците - 23:5. Общият баланс на двубоите между двата тима в "А" група отново е в полза на ЦСКА - 52 победи, 32 равни, 25 загуби, при голова разлика 185:123. Последната победа на Локомотив като гост на червените е през април 1997 г. Мачът се играе на стадион "Васил Левски" и е ръководен от доскорошния шеф в армейския клуб Стефан Орманджиев. Локо бие 1:0 с гол на Георги Антонов в 84-aта минута. Единственият участник в двубоя, който и в момента е в състава на треньора Стефан Грозданов, е защитникът Георги Марков. Тогава обаче той играе като нападател.
Локомотив няма победа над ЦСКА в девет поредни шампионатни мача. Последният успех бе преди 5 години. На 31 март 2002 г. с гол в предпоследната минута Емил Гъргоров носи трите точки за тима. Мачът е на стадиона в кв. "Надежда", а още през лятото Бадема е привлечен в ЦСКА
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече се снабдих с билет. Купих си го от германос и е много далавера. нема от на прасетата миризливите каси да пазаруваме
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Heinz Guderian
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

За гадният им Б сектор си купуваме билети нали? Smile
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Heinz Guderian написа:
За гадният им Б сектор си купуваме билети нали? Smile


ми не за Г сектор си купуваме [smilie=giggle.gif] много ясно че за Б сектор ти сиг за 1 път идеш на гостуване :lol: :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Heinz Guderian
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходил съм във В и А на тоя стадион в по-малко населените им чати и сме падали в тия мачове ама това е друга тема... :roll: Тая неделя няма да правя такива грешки, а и време да се бие на тоя стадион!
Върнете се в началото
Heinz Guderian
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Калоян Караджинов: Равен с ЦСКА ще е успех за нас

Полузащитникът на Локомотив (София) Калоян Караджинов заяви, че би бил доволен дори и на една точка от мача с ЦСКА.
”Играем мач за мач. Шампионската титла не ни е цел, това сме го казали още преди много време. Дори и равният срещу ЦСКА ще бъде голям успех за нас”, каза халфът при гостуването си в Актуално студио ”Дерби”.
Караджинов не вярва, че Левски може да изпусне шампионската титла. ”Дори и да ги победим в прекия ни двубой, головата ни разлика няма да е достатъчна, за да ги изпреварим, пък не вярвам някъде другаде ”сините” да загубят точки”, каза още полузащитникът.

от sportal.bg
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Хич да не ги взимате НАСЕРИОЗНО тия думи на Кайо(ако въобще ги е казал ,а не се ги извъртели журналята!)... :lol: Нека ги приспива и чорбета и говедца...та после да им дойде като гръм от ясно небе !!! :twisted: :twisted: :twisted: НИКОЙ УВАЖАВАЩ СЕБЕ СИ ФУТБОЛИСТ няма да каже такива неща преди дерби мач ?!?!Още по-малко пък точно Кайо ,който е закърмен и отгледан с мерак за победа именно срещу другите софийски отбори... :wink:ТРЕБВА ДА СЕ БИЕ ОТТУК ДО КРАЯ !!! :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Апр, 2007 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще победи ли Локомотив Сф ЦСКА?

Да, червените ще "легнат" на Локомотив 32.14 % [smilie=thumbdown.gif]

Да, Локомотив ще победи честно 28.57 % [smilie=superkewl.gif]

Не, мачът е равен 7.14 %

Не, железничарите ще загубят 28.57 %

Не ме интересува 3.57 %

Общ брой: 28 гласа
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Следваща
Страница 1 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum