АНГЕЛ КОЛЕВ СМЕНИ ТОНИ ВЕЛКОВ!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 18:57    Заглавие: АНГЕЛ КОЛЕВ СМЕНИ ТОНИ ВЕЛКОВ!!! Отговорете с цитат

Цитат:
Изненадваща треньорска смяна в Локо Сф

Изненадваща треньорска смяна бе предприета в Локомотив Сф. Досегашният старши треньор Тони Велков напуска поста и ще бъде заменен от шефа на ДЮШ на „червено-черните“ Ангел Колев.

Новината бе потвърдена за Gong.bg от президента на Локо Сф Иван Василев. „Да, има смяна на треньора, но няма нищо лошо, разделяме се като приятели“, заяви Василев.

Той отказа да назове новата месторабота на Тони Велков, като заяви, че това не е в неговите прерогативи.

Велков и Ангел Колев проведоха разговор помежду си, докато траеше тренировката на „червено-черните“ в „Надежда“.


comando comando comando comando

Е за чий хуй беше тва?!!? bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Официалната позиция на агитката:

БЛАГОДАРИМ ТИ ТОНИ!

Тони Велков дойде в Локомотив в най-трудния момент! В група в, която никой не си е помислял, че някога този славен клуб може да играе! Тони пое Локомотив в последния момент в А Окръжна и постигна целта! Сега си тръгва! Поради една или друга причина Велков вече не е в Локомотив!
НИЕ ФЕНОВЕТЕ НА ЛОКО СОФИЯ САМО МОЖЕ ДА МУ ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ! ТОНИ, БЛАГОДАРИМ ТИ, НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ!!!


Постнете в инфото плс. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето за какво иде реч, уж...


Цитат:
Тони Велков: За Локо Сф е по-добре да не съм аз треньор

Антон Велков изненадващо напусна поста старши треньор на Локомотив Сф и на неговото място бе назначен шефът на ДЮШ Ангел Колев.

Велков сподели пред Gong.bg мотивите, поради които напусна поста си:

„Според мен е по-добре, че няма да съм аз треньор на отбора. Твърде много съм обвързан емоционално с момчетата, с които спечелихме 22 победи в четвърта дивизия. Знаете, че сега се очертава Локомотив да играе в „Б“ група. По-добре ще е начело да бъде специалист, който не е бил толкова близо до отбора сантиментално. Не казах на първата тренировка, че няма да водя повече отбора, тъй като тогава не бе ясно къде ще играе Локомотив. Но както и днес обявиха от БФС, Локомотив е сред петте отбора, които очакват да бъдат допуснати в „Б“ група“, сподели Тони Велков.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 20:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Официалната позиция на агитката:

БЛАГОДАРИМ ТИ ТОНИ!

Тони Велков дойде в Локомотив в най-трудния момент! В група в, която никой не си е помислял, че някога този славен клуб може да играе! Тони пое Локомотив в последния момент в А Окръжна и постигна целта! Сега си тръгва! Поради една или друга причина Велков вече не е в Локомотив!
НИЕ ФЕНОВЕТЕ НА ЛОКО СОФИЯ САМО МОЖЕ ДА МУ ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ! ТОНИ, БЛАГОДАРИМ ТИ, НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ!!!


Постнете в инфото плс. acute


Завинаги един от нас!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Официалната позиция на агитката:

БЛАГОДАРИМ ТИ ТОНИ!

Тони Велков дойде в Локомотив в най-трудния момент! В група в, която никой не си е помислял, че някога този славен клуб може да играе! Тони пое Локомотив в последния момент в А Окръжна и постигна целта! Сега си тръгва! Поради една или друга причина Велков вече не е в Локомотив!
НИЕ ФЕНОВЕТЕ НА ЛОКО СОФИЯ САМО МОЖЕ ДА МУ ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ! ТОНИ, БЛАГОДАРИМ ТИ, НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ!!!


Постнете в инфото плс. acute


Утре ще го постна, че компа с паролите за инфото го зарязах в работата.

Тони Велков е Локомотивец и такъв ще си остане. БЛАГОДАРИМ ТИ!!!

Дано се даде шанс на Кирил Метков. Време му е, а според мен е мн. по-подходящ от Тони, ставайки въпрос за работа с юноши и млади футболисти. Дано Ангел Колев е само #лицензоносител.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 12:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Василев: Велков намери друга перспектива, нямаше как да спра развитието му


Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев, сподели пред Sportal.bg, че няма нищо вярно в появилите се информации, че е освободил наставника на тима Антон Велков. Той заяви, че е много доволен от работата на треньора начело на "железничарите", но решението да си тръгне от отбора е било лично желание на Велков.

"Разделихме се с Антон Велков като приятели. Няма нищо вярно в появилите се информации, че аз съм освободил треньора. Той сам пожела да си тръгне. Аз не мога да го спра. Много съм доволен от работата му в отбора, няма такива филми, че съм освобождавал Велков. Има сериозен интерес към него от клубове, които се състезават в "А" група, и аз няма как да спра развитието му.

Вчера представихме на момчетата новия треньор. Велков се раздели с играчите, такава раздяла не съм виждал. Имаше голяма емоция, сълзи, но пак ще се повторя, той намери друга перспектива и нямаше как да спра развитието му", сподели силният човек в тима.

МАРТИН СТОИЧКОВ



За който не знае - Тони отива при говедата.
Успех и само се надявам да е по умен от леля Стойка chicken connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Като какъв отива при говедата?!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев: Велков намери друга перспектива, нямаше как да спра развитието му

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1141-%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%B2-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0,-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%83
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Като какъв отива при говедата?!?


Долкото чух помощник на Вуцан...Чакат само рогата да паднат от Марибор да разкарат Петрович и така boredom boredom boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
lifes написа:
Като какъв отива при говедата?!?


Долкото чух помощник на Вуцан...Чакат само рогата да паднат от Марибор да разкарат Петрович и така boredom boredom boredom


Супер пасианс, кон на Г4
Дано да отстранят марибор и да се избегне тая простотия.
Все пак успех му желая.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
lifes написа:
Като какъв отива при говедата?!?


Долкото чух помощник на Вуцан...Чакат само рогата да паднат от Марибор да разкарат Петрович и така boredom boredom boredom


Рогите с бай Вуцан ще задминат Цирк Балкански sarcastic
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив Сф стартира в събота от 18 ч. летните си контроли с нов треньор Ангел Колев и съперник Сливнишки герой.

По-нататък програмата в контролите на локомотивци включва участие в блиц-турнир в Сърбия на 13 юли, както и контроли срещу Ботев Ихтиман на 16 юли, Царско село на 20 юли и с Ботев във Враца на 23 юли.

„Приех офертата на Иван Василев, защото на него няма как да откажа. Приятели сме, играли сме заедно...Не очаквах толкова бързо да се развият нещата“, сподели пред Gong.bg новият наставник на отбора Ангел Колев.


То футбалери нема,ама контроли богато biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Юли, 2016 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Василев:Тони Велков отива в много добър отбор от А група

Локомотив Сф обяви във вторник, че наставникът Тони Велков напуска, като на неговото място застава шефът на ДЮШ Ангел Колев.

Президентът на „червено-черните“ даде специално интервю за Нова телевизия днес, в което открехна вратата за бъдещето на Велков. „Той отива в много добър отбор от „А“ група“, сподели енигматично Василев, без да споменава конкретно име.

“С много добри чувства се разделяме с Тони. Той е един от нас, вратата не си е затворил. Винаги ще бъде добре дошъл в Локомотив Сф. Раздялата ни беше много трогателна пред всички момчета. Бях вного разстроен. Той показа, че е добър треньор. Нямаме право да му спираме развитието. Става въпрос за отбор от „А“ група.“

„Локомотив Сф е отбор с традиции и цели. Направихме бърз скок от „А“ окръжна група в „Б“. Мисля, че на този етап напълно ни устройва. Съжалявам за неговото решение, бяхме изненадани. Но това е пътят на треньора. Виждате, че от „А“ окръжна искат треньор в „А“ група. Също така и сина му Коко Велков – от „А“ окръжна отиде в „А“ група, в Нефтохимик.“

„Напускането му не е заради слаби резултати. Тони отива в един много добър отбор. Пожелавам успех от сърце, надявам се винаги ще помага на Локомотив, както и досега. Ангел Колев ще бъде негов заместник , не е временно, Тони ще го въведе. Всичко преминава приятелски, Тони е чудесен човек и треньор.”

“Вярно е, поканени сме във втора дивизия, в момента почти сме готови с лицензирането, искам да благодаря на цялата спортна общественост – на премиера, на министър Кралев, на Борислав Михайлов и на изпълкома, че взеха това решение. На Локомотив не му е мястото в аматьорския футбол.

Със стадиона нямаме никакви проблеми, до края на месеца завършваме ремонтите. Вторият етап от подготовката ни за участие във втора дивизия е окомплектоването на състава, така че да преследваме първата половина на таблицата през следващия сезон.”

“Дали ще се справим финансово? Защо се съмнявате в мен, аз това не зная, самичък съм. Има човек - Веско Стоянов, помагал е и се надявам да го направил пак. Надявам се стегнато и скромно да се справим...С каквото съм се хванал, съм го направил. Живея с Локомотив, това не е хоби, а кауза. Оставиха ме сам нашите локомотивци. Да благодаря на Бойчо Величков, Вальо Николов, Иво Паргов, Даме Стойков да не пропусна …нещата се подреждат, трудно е , но ще бъде всичко почтено и точно.”

“Разбира се, че искам ЦСКА във втора дивизия. ЦСКА е също като Локомотив отбор с традиции. Левски и ЦСКА заедно с ЛОКОМОТИВ са най-стойностните клубове. Трябва да включим и Лудогорец, дай Боже да върми в тази посока като тях. Не е ли в сърцето на един президент, по-добре да не се занимавам с футбол“, завърши Иван Василев.


http://vbox7.com/play:b5f33e49d8


Така, такаааа...какво научаваме.... biggrin biggrin biggrin boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Юли, 2016 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Тандемът Вуцов-Велков поема Нефтохимик, има вариант и за Левски

Тандемът Велислав Вуцов – Антон Велков е все по-близо до Нефтохимик, научи vitoshanews.com. Ръководството на бургаския клуб е провело вече няколко разговора с двамата специалисти и се очаква до дни да бъде официално обявено и тяхното назначение.

Нефтохимик се завърна в елитната футболна група. Засега начело на тима е Димчо Ненов. След идването на Вуцов и Велков досегашният треньор ще остане на работа в клуба.

Дуото има свои почитатели сред шефове от Герена”. За Вуцов отдавна лобират част от силните хора в Левски.

Вчера официално беше обявена и раздялата на Антон Велков с Локомотив (Сф). 48-годишният специалист изведе “червено-черните” от окръжната група до Югозападната “В” група. В Нефтохимик играе големият син на Велков.

Наскоро стана ясно, че Локото е получил покана за участие в “Б” група. Там обаче “железничарите” ще бъдат водени от Ангел Колев, който изпълняваше досега функцията на директор на детско-юношеската школа в “Надежда”.


boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 07 Юли, 2016 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Синът на Начко Михайлов става помощник-треньор в Локо (Сф)

http://www.lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1149-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%B2-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%84
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum