ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 28 Юли, 2016 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Ти стана по голям наивник и от мен , не мога да повярвам. Че Ванката Василев ни спаси - това е факта неоспорим, казвал съм го много пъти и то доста по отдавна . Но не по малко важното е какво се случва сега и какво ще се случва от сега нататък. Да не стане нещо типично по български : изграждаме нещо с много труд и усилия и след това с лека ръка го разваляме рушиме.


Демек? boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Демек както има една българска поговорка : меко казано да се изходиш на метеното в средата на хола или пък да направиш нещо много добро и хубаво и след това да го залееш с катран. Ето за това става въпрос , ако ме разбираш добре. Тъй като никога не е късно независимо поради каква причина или причини да развалиш всичко добро и хубаво , което си сътворил до момента.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2016 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Треньорът на Локо Сф категорично против правилото за играчи до 21 г.

Старши треньорът на Локомотив Сф Ангел Колев се обяви категорично против правилото по двама играчи до 21 г. да започват задължително в съставите на отборите от Втора лига.

„Този скок от А окръжна група в Б група е сериозен. Нещата са съвсем различни. Всички сме се хванали да ръце, за да бъдат нещата както трябва. Опитваме се да се стабилизираме в Б група и като му дойде времето, да мислим за нашето място. Връщаме се. Няма да пестим труд и нерви, за да се завърнем там, където ни е мястото. Нямаме апетити за А група. Не е справедливо според мен. Има изискване от БФС да играят две момчета до 21 г. Ако искат могат да дойдат да ни правят състава. Труден е преходът от юношеския в професионалния футбол. Аз съм изключително против това налагане на БФС, но ще се съобразяваме. Това е изключително неправилно. Ако имам готови играчи, ще ги сложа да играят и без указанията на Футболния съюз. Това мое лично мнение. Мнението на г-н Венци Стефанов си е негово. Ограничили сме се с хората, които могат да ни помогнат. Разликата между А окръжна и Б група е изключително голяма. В това отношение сме пипали много внимателно. Няма и месец, откакто сме се захванали, длъжни сме да се справяме с трудностите.“

„Нямам никаква представа за първия ни съперник Левски Карлово. Винаги съм с мисъл повече за моя отбор, а не толкова за съперника. Имаме проблеми на някои постове. Очакват се днес още две момчета. Имаме 21-годишни момчета. Едното от тях има контузия, но щем не щем трябва да играе. Все още обмислям къде да заложа на момчета до 21 години. Сега трябва да извадя двама основни играчи, за да спазя това правило. Нямаш право да ги сменяш 45 минути“, каза Ангел Колев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ангел Колев: Не сме готови за А група по много причини


Старши треньорът на Локомотив (София) Ангел Колев каза след победата над Левски (Карлово) с 3:2, че неговият си е заслужил победата, която е можело да бъде и по-изразителна.

„Положителни са емоциите, защото бях много притеснен по много причини. Направихме го този отбор последните две седмици. Не познавам Б група и противника, бяхме на тъмно, но заслужено победихме”, каза той.

„Просто посъветвах футболистите да се отърсят от нервите, заради някои отсъждания на съдията през първото. Един нервиран футболист няма как да си свърши работата. Отбелязахме два красиви гола, можеше и още. Доволен съм, че почваме с победа. Победа за самочувствие на футболистите, някои още не си знаят имената”, добави наставникът на „железничарите”.

„Поздравявам Димитър Георгиев за хеттрика. Той е добро момче, с добър характер. Адмирирам такива футболисти”.

„При всички случаи няма да има напрежение. Не сме готови. Нямаме амбиции за А група, има много причини. Доволен съм от това, което видях днес. Раздадоха се днес”.


Абе ние и за бронза не бяхме готови по-миналата година ама апетитът идва с яденето. Не ми се ще да има толкова много изказвания със свалени гащи, освен ако това не е поредния ход на Бозата в стил "не ни бройте, а после гледайте и стойте' connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука имам и един неудобен въпрос -нямаме право на А група от следващия сезон, така ли?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Тука имам и един неудобен въпрос -нямаме право на А група от следващия сезон, така ли?



Така казаха знаещите...ама дотогава всичко може да стане black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Като изцяло нов клуб нямаме право да играем в "професионалния" футбол. Не че и "Б" група не се води "професионална", ама за "А" не може. Май и в турнири на УЕФА не можем да участваме.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук Парци го закова на место. Старите правила бяха, че новорегистриран клуб не може 3 години да играе проф.футбол. Сега може би има нови правила. За УЕФА също 3 години. То не че имаме амбиции де...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Тук Парци го закова на место. Старите правила бяха, че новорегистриран клуб не може 3 години да играе проф.футбол. Сега може би има нови правила. За УЕФА също 3 години. То не че имаме амбиции де...


Правилата не са това което бяха blum2 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тая година не, догодина атакуваме Скопие за пореден път.
Гелето да пояснява защо не се хвърляме за класиране...
И вчера Дъ Изстръпналс пяха не за титли,купи и класиране, а за себе си. acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 09 Авг, 2016 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

И вчера Дъ Изстръпналс пяха не за титли,купи и класиране, а за себе си. acute


Аз кат се замисля май нямаме нито една песен за титла, купа или нещо от сорта bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 20 Авг, 2016 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Дарко Савич напуска Локо (Сф)
19.08.2016 14:30


Сръбският защитник Дарко Савич вече не е част от Локо Сф. Двете страни са се разделили по взаимно съгласие. Сръбският защитник остави трайна следа в „Надежда". Той бе част от тима на треньора Стефан Грозданов, който бе солиден фактор у нас преди десетина години и се представи много добре в Европа, като не записа загуба в 5 поредни гостувания.

След създаването на новия клуб миналото лято Савич се върна, за да помогне за безпроблемното преодоляване на Северната регионална група на София (4-а дивизия). Успоредно сърбинът започна работа и като треньор в школата на железничарите.


През това лято Савич остана само на този пост, а преди няколко дни се стигнало до новата раздяла между сърбин и клуб, пише „24 часа". Има вариант той да се върне към футбола, подсилвайки трето-дивизионния Ботев Ихтиман.


Поредният титан , който според мен си отиде от клуба без време. Дано не е завинаги boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг, 2016 7:42    Заглавие: Отговорете с цитат

С тази рехава защита , която си имаме Дарко спокойно можеше да ни помогне и през тази една година в Б групата. Едва ли със своя опит и рутина не би могъл да се справи срещу отбори като Созопол, Поморие ,Левски Карлово, Оборище и пр. Нямам нищо лично срещу тези отбори , пък и не само тях и най-малко искам да ги подценявам. Но за мен това е може би поредният грешен и недокрай добре разчетен ход от нашето ръководство. Изпускаме си с лека ръка централен бранител, който едва ли има по-добър от него не само при нас в Локомотив в момента , но може би и в цялата втора лига.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг, 2016 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
С тази рехава защита , която си имаме Дарко спокойно можеше да ни помогне и през тази една година в Б групата. Едва ли със своя опит и рутина не би могъл да се справи срещу отбори като Созопол, Поморие ,Левски Карлово, Оборище и пр. Нямам нищо лично срещу тези отбори , пък и не само тях и най-малко искам да ги подценявам. Но за мен това е може би поредният грешен и недокрай добре разчетен ход от нашето ръководство. Изпускаме си с лека ръка централен бранител, който едва ли има по-добър от него не само при нас в Локомотив в момента , но може би и в цялата втора лига.


Пак става въпрос за едни пари, за една политика и т.н....Времето ще покаже agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг, 2016 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

То е повече от ясно, че камьчето на раздялата са сьс сигурност парите. А времето няма какво да го чакаме да ни показва. Ние винаги чакаме, и накрая всички сме единодушни в безхаберието или както е сега в безпаричието на така наречените ни управници. Има една поговорка : ум умува, ум робува и накрая ум патки пасе. Имаме ли в отбора по добьр
бранител от Дарко ????? отговорьт е един и еднозначен - НЕ. Така че не виждам какво има да ми показва времето поне в този конкретен случай.
А той, както и всички останали ,които бяха освободени от отбора хем бяха най-добтите, хем играха за без пари, за честта , за емблемата , за името и марката Локомотив както не ведньж през годината се изказваше сьщият този рьководител , който сега ги освободи. Ами има един куп други плевели , които тежат на бюджета, но ме ги маха, дьржи ги по разни най-вече приятелски и какви ли не причини, а след това нямал пари за по високи заплати и то най-вече за тези, които най-много ги заслужаваха. Ако си беше отьрсил и изчистил градинката от ненужните плевели т.е. играчи, които сега тежат на бюджета на отбора като воденичен камьк щяха да се освоббодят средства за макар и малко по високи заплати за всички тези добри футболисти , които бяха освободени и заслужаваха да останат в отбора. Това е моето мнение и си го отстоявам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum