Локомотив - Септември Събота, 27 Август 2016 18:00

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 26 Авг, 2016 22:53    Заглавие: Локомотив - Септември Събота, 27 Август 2016 18:00 Отговорете с цитат

Цитат:
В събота 27 август Локомотив посреща лидера във Втора професионална лига. Това е първото софийско дерби за сезона. Отборът ни показа, че всеки мач ще се бори докрай!
Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!

източник: http://www.fclokomotiv1929.com


http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80/1232-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0,-27-%D0%B0%D0%B2%D0%B3%D1%83%D1%81%D1%82-2016-18-00


Само Локо
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг, 2016 8:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Каквото и да става - крещене докрай!!!!

ЛОКО НАПРЕД - НИЕ СМЕ С ТЕБ!!! 0010-loko 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3 lokosf2stick1 lokosfscarf1 lokosfscarf1 lokosfscarf1
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг, 2016 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Мощно....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг, 2016 6:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Локомотив преклони глава пред лидера в класирането след голов трилър

_________________


Последната промяна е направена от парци на Нед 28 Авг, 2016 9:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг, 2016 8:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Септември като футболисти в момента са 2 класи над нас.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг, 2016 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е щото Цецо не носеше розАвата шапка...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг, 2016 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Това е щото Цецо не носеше розАвата шапка...


Точно така си беше...
Иначе:
Искам да благодаря на всички истински фанатици, които днес въпреки резултата,дори когато се виждаше,че няма да спечелим , не спряха да пеят и да подкрепят! Гордея се с вас! ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ!
Само ние! САМО ЛОКО!
bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг, 2016 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
Това е щото Цецо не носеше розАвата шапка...


Точно така си беше...
Иначе:
Искам да благодаря на всички истински фанатици, които днес въпреки резултата,дори когато се виждаше,че няма да спечелим , не спряха да пеят и да подкрепят! Гордея се с вас! ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ!
Само ние! САМО ЛОКО!
bb


Ние сме Тру хедз, бе шефе.
Всички могат вода да ни носят. Съвсем сериозно.

Само Локо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 29 Авг, 2016 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ангел Колев: Поглеждаш към трибуните и си благодарен, Локо (Сф) е жив

Старши треньорът на Локо София Ангел Колев заяви, че тимът му се е бил сам при поражението с 2:3 от Септември.

"Показахме, че Локомотив е жив. Загубихме от Септември по нелеп начин. В един момент, в който обърнахме мача, а противникът остана с 10 човека, се пречупихме. Две наивни грешки на наши защитници решиха срещата. Имаме проблеми в защита, това си го признавам. За съжаление сами се бихме и срещу Септември, и в предишния кръг със Спартак Плевен след наши грешки", каза наставникът пред вестник "Тема Спорт".

"Хитове във Втора лига няма, всички отбори сме на едно ниво - малко горе и малко долу. Вместо сега да имаме с 4-5 точки повече, ние останахме с 4, но това са наши проблеми, които трябва да решаваме в движение. Отборът ни бе направен в последния месец, докато Септември гради тима си 1-2 години. Бързият преход от четвърта дивизия до Втора лига ни се отразява. В състава имаме момчета, които никога неса играли професионален футбол. Разликата между областните групи и втора дивизия е много голяма. Изпитваме трудности в окомплектоването на защитната линия. Аз обаче съм доволен от настроението, което имаше, от публиката, която дойде и ни подкрепяше от първата минута до последната. Искам да им благодаря, защото, каквото и да се случва, като погледнеш трибуните, и си казваш - "Локомотив е жив" и ние ще го вдигнем. Затова съм много благодарен на президента Иван Василев и хората около него, които правят всичко за клуба, за усилията, които полагат. Това, че сме загубили един или два мача или че сме спечелили, остава на заден план. Важното е, че Локомотив го има и е по-жив от всякога", сподели Колев.

"Да, трябва ни време, но аз не съм от треньорите, които търсят 5 години. Аз работя от днес за утре. Това, което мога, ще го направя, защото обичам Локомотив и той ми е на сърцето. Това, че се допускат грешки, е нормално и няма да съдя играчите си, защото зная какви са възможностите им. Знаем си проблемите и с хората около мен ще се опитаме да ги решим в движение. Трябва да се подсилим с двама защитници, които са ни жизненонеобходими. Трудно е, но не е невъзможно. В атака нещата са добре, създаваме много положения, бележим и голове. Проблемът ни е в защита, където за 4 мача сме допуснали 9 гола, и това не е добър атестат", завърши опитният специалист.

novsport.com
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum