ultra$$$$$ - СБОРНА ТЕМА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 26 Фев, 2016 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Праховеца: Агитките на ЦСКА и Левски са платени!

Иво Иванов, който заедно със съдружника си във фирма "Титан" Димитър Борисов няколко години бе начело на 31-кратния шампион на България ЦСКА, се изказа изключително остро по адрес на феновете не само на "червените", но и на кръвния им враг Левски. Според бившия бос на "армейците" любовта на феновете на двата родни гранда е платена.

"Феновете на ЦСКА искат да виждат Меси на терена, но в същото време държат да получават по 15 хиляди лева на мач, за да идват. Става един кошмар. Не знаеш кое е правилно, кое - не. Влизаш в един омагьосан кръг. Чудиш се, идват да пляскат на футболистите или на теб", недоумява Иванов.

"Футболът е игра за феновете, но у нас всичко е обърнато, опорочено. Но това не е само в ЦСКА. Какво си мислите? Че другите клубове нямат платени агитки? Я погледнете Левски - една хубава платена любов…", допълни още пред bTV Иванов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2016 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

"Шепа хора, които са с хиляди преференции, фенове, които всеки ден нещо искат от Общината и тя отзивчива спрямо тях – имат магазин, даден им в центаръ на Стара Загора, без да плащат наем, осигуряват им се безплатни автобуси и т.н. – унищожават скъпо спортно имущество. Кой ще плати? Ние правим Балканиада, правим Европейско, имаме лекоатлети национални състезатели, всички национали идват да тренират на тази писта, защото е най-добрата, а те я рушат. Цяла България се възхищава на нашия спортен град. А сега на какво ще ни се възхищава? На вандалщината? След като си събират пари да си поддържат фенклуба, да съберат сега пари и да оправят пистата. И другия път пак да хвърлят. Докато не им се бръкне в джоба и по някакъв начин да понесат отговорността си – не може. Повечето фенове на „Берое“ са лоялни. Вандалите на стадиона, които са хвърляли, са били не повече от 100. Възмутена съм от дъното на душата си. Не мога да приема това. Цял живот съм градила друг свят – на уважение, на дисциплина и на градене – всеки ден да градим нещо добро за града, за държавата си. И съм убедена, че трябва всяко зло да се осъжда от народа. Докато се научат всички да имат морал и ценности", добави членът на Управителния съвет на клуба по лека атлетика "Берое".
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2016 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Опаа...тия туриха Бока в малък джоб Smile congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2016 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Опаа...тия туриха Бока в малък джоб Smile congratulate


тука е по зле от архентина,
кмето ги пампурка щото са електорат
и призиви "наще момчета", "нашият отбор на града".дава им помещение з амагазин,фенклуб, рейсове с държавни пари, да не ги е извадил от джоба,
са фърлили 2 факли ,аййййдеееее biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Апр, 2016 5:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Беройци пътуват безплатно за реванша с ЦСКА

Феновете на Берое организират екскурзия за реванша срещу ЦСКА от турнира за купата на България, който е на 20 април от 20:00 часа на стадион "Българска армия" в София. В първия двубой Берое загуби с 0:2 на стадиона под Аязмото пред 10 000 зрители.

Записването за екскурзията за втория полуфинален мач между Берое и ЦСКА започва от днес във фенмагазина зад съда в часовете от 12:00 до 15:00 и от 17:00 до 19:00 часа. Броят на желаещите да пътуват е неограничен, а цената на екскурзията е 0.00 лв.


Ех тия хора от народа бееее boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Май, 2016 20:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Монтана осигурява транспорт и тениски за финала за Купата

Монтана осигурява транспорт и тениски за финала за Купата
Ръководството на ПФК "Монтана" осигурява транспорт за феновете, които желаят да подкрепят отбора ни във финала за Купата на България срещу отбора на ЦСКА! За записвания - тел. 0963 000 79.

Билети за мача могат да се закупят от представителствата на EVENTIM в Монтана - Технополис и Техномаркет и са за Сектор "Б" блок 17 и 18 на цена от 10 лв,

Всеки фен на отбора ни, закупил билет за финала, ще получи тениска на клуба и флайер в деня на мача на Националния стадион "Васил Левски"!

Тръгването ще е от стадион "Огоста" на 24.05.2016 (вторник) в 15,30 часа!

Нека покажем на всички, че града ни е сред най-спортните в България и да подкрепим любимия ни отбор!

Напред, Монтана!

comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 15 Юни, 2016 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Васил Божков: Дучето съществува заради мен
сряда, 15 юни 2016 г. | 15:49 Прочетена: 29 Автор: Стефан
Аз съм бизнесът му, каза преди време бизнесменът за него

Бившият председател на Централния фенклуб на ЦСКА Димитър Ангелов - Дучето обикаля из телевизионните студия, за да брани Васил Божков. Ето какво мнение, бе споделил бизнесменът за него.

Livesport.bg ви припомня, какво е споделил бизнесменът за Дучето в интервю.

Преди 6 години в телевиионно интервю
"Аз изгоних фенклуба на ЦСКА от стадион „Българска армия“. Дучето живее на гърба на футбола. Той няма бизнес, аз съм му създал условия да съществува, да печели пари. Той трябва да ми плаща на мен. Казах му: „Или поддържайте отбора, или отивайте да викате за „Локо“ (Сф) и „Славия“. Скоро ще му спра кранчето“, казва Божков.

acute acute acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Сеп, 2016 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат



Коравите лудогорски ладове и ладки black_eye biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 12 Дек, 2016 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.webcafe.bg/sportcafe/futbol-svyat/id_1296747490

Много ама много поучителна статия.
И като чета такива неща понякога се благодаря,че сме незначителни и не сме "фенове мильони" boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 19 Апр, 2018 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

http://fanface.bg/news/item/16552-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%83%D1%81%D1%87%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D1%82%D0%BE%D0%B9-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F-%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8.html

Тия да и да ги нема па ше е късно connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum