ЦСКА-София II - Локомотив 1929 (София)-22.10.16/16 часа

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Окт, 2016 17:32    Заглавие: ЦСКА-София II - Локомотив 1929 (София)-22.10.16/16 часа Отговорете с цитат

Мача ще се играе на ст. Българска армия
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Сря 19 Окт, 2016 16:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Вто 18 Окт, 2016 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

"22.10.16 часа"
От това много не се разбира датата и часа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 18 Окт, 2016 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

22 октомври от 4 следобяд,
Кое не се разбира?
Биеме или равен.
Само Локо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 19 Окт, 2016 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

абе може и да паднем,

Важното е да се съберем и напием JC_cheers
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Окт, 2016 15:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив Сф ще вдигне на крака двама от проблемните си футболисти за краткото гостуване на ЦСКА 2 в събота от 16 ч..

Централният нападател Димитър Георгиев и халфът Богомил Христов бяха сменени принудително на полувремето на мача с Ботев Гълъбово /2:1/.

Георгиев получи удар в глезена, а Христов игра след грипно заболяване, които са причините за преждевременните им смени.

И двамата обаче ще бъдат на линия за мача от десетия кръг на Втора лига на „Българска армия“, след като Георгиев тренира индивидуално във вторник, а и Христов се възстановява.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Окт, 2016 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Shinkansen написа:
"22.10.16 часа"
От това много не се разбира датата и часа.

Е какво и е на датата
Специално заради теб го оправих biggrin
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Сря 19 Окт, 2016 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Както беше, не се знаеше 16 годината ли е к'во е.
Както и да е. agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Окт, 2016 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми да де, то нали е 16-та година biggrin
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 21 Окт, 2016 7:08    Заглавие: Отговорете с цитат

В събота от 16:00 часа, ЦСКА посреща Локомотив на стадион Българска армия. Локомотив е в серия от 5 мача без загуба, а ЦСКА 2 в 9-тия кръг допусна първа загуба в Поморие.

Голям е шансът да не предаваме двубоя на живо!

Подкрепете Локомотив на стадиона в Борисовата градина!

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80/1343-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0-2-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-16-00
Цитат:


000002 000004 0012-loko3 0014-lokooo 0010-loko

_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 22 Окт, 2016 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападнаха футболисти на Локомотив
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 25 Окт, 2016 8:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бой в центъра на София, а не в някое тетевенско село потресе футболна България. Фенове на ЦСКА-София II нахлуха на пистата, в тунела и дори в съблекалнята на Локомотив София след успеха 2:1. Те ступаха играчи от "Надежда", псуваха, плашеха пред очите на безпомощната охрана. Полицаи на "Армията" липсваха. Гардовете пък са от фирма на запалянковците. "7 дни спорт" научи причината за екшъна.

Вратарят на гостите Александър Любенов на излизане към тунела подвикнал към група псуващи го запалянковци: "Ходете си в Микре" и показала среден пръст. В този момент над 10 души прескочили оградата и обградили последните футболисти на Локо. Ритник отнесъл Любенов, който е юноша на Левски. Тупаник в корема получил бранителят Емо Виячки, който имал лошия късмет да е последен. Бранителят се забавил при агитката на Локо. Не повече от 70-80 човека имало на "Армията". Лошото е, че там не се допускат "неудобни" медии, а останалите се опитали да прикрият селския бой като "напрежение". Хора от Локо позвънили на сайтове, та историята излязла на бял свят.

Минималното наказание е лишаване от домакинство за две срещи и глоба по 10 000 лева за всяка от тях. Битите играчи обаче са повече от един, а и има допълнително утежнение като нахлуване в съблекалнята. Така че може да се стигне и до постоянно затваряне на "Армията" за мачовете на втория тим, който рита във втора дивизия.
Любопитното е, че заради изцепките на публиката на първия тим БФС затвори "Армията" за предстоящото домакинство с Локо Пловдив.

Цитат:
- Г-н Колев, къде бяхте по време на боя?
- В съблекалнята. Където между другото нахлу фен на ЦСКА-София.
- Сам?
- Абсолютно сам. Започна да крещи, да псува, да заплашва. Нямам думи. На толкова години станах, а такова нещо за първи път виждам.
- Обясни ли ви защо нахлува?
- Нямам никаква идея. Нито го знам, нито го познавам. Не искам и да ги чуя повече тези хора. Просто крещеше, псуваше.
- В същото време трябва да е станал боят отвън?
- Да. Чухме, че нещо става, и веднага излязох навън. Групата фенове беше вече в тунела. Последва играчите ни и в коридора. От нашите бяха останали двама - Виячки, другият не го помня, защото всичко стана толкова бързо и изненадващо. Прибрахме футболистите в съблекалнята, за да няма нови грозни сцени. Чак тогава разбрах, че има удряни играчи. Онези крещяха, псуваха. Даже един от феновете в яда си удари с все сила стената с юмрук. Чух, че я е счупил и са го откарали в "Пирогов". Но не съм сигурен. Просто бях потресен от видяното.
- Удари стената! Не е ли от мрамор?
- От нещо друго е, нямам идея. От 40 години съблекалнята за гости на "Армията" си е една и съща. То май целият стадион не е мръднал оттогава.
- Има ли провокация от вашия вратар и вярно ли са били ядосани заради загубата за купата, тъй като Локо изхвърли първия тим на ЦСКА-София?
- Честно, не знам за вратаря. Ще разбера и ако има нещо такова, ще глобя Любенов. Но това не може да бъде причина за подобни действия на феновете. Това не са фенове даже, а не знам какви. А загубата не може да е причина. Ето, сега паднахме, но какво мога да кажа. Локо беше по-слабият отбор и заслужено загуби. Честитя на треньорите и на футболистите на ЦСКА-София.
- Миналата година играхте по селата, имаше ли подобни екшъни?
- Нито един! Имаше закачки между феновете, но на футболист никой не е посягал.

Цитат:
- Г-н Виячки, вярно ли сте ударен в корема?
- Да, удари ме фен на "Армията". Друг ритна вратаря ни Любенов. Страшно меле стана.
- Каква е причината?
- Честно, не мога да ви кажа. Поздравихме нашата агитката и тръгнахме да се прибираме. В един момент от трибуните прескочиха над 10 души. Обградиха ни, започнаха да псуват, да крещят. Един ме удари в корема.
- Вие лично провокирахте ли ги с нещо?
- Не, дори нямам никаква идея защо прескочиха. Опитах се да попитам, но никой не ме слушаше.
- Те обясниха ли защо ви бият?
- Нищо не разбрах, всеки крещеше.
- А вратарят ви провокира ли?
- Не знам, честно. Не съм чул.
- Не си ли говорихте на тренировката?
- Точно за това не е ставало въпрос.
- Разпознахте ли някой от нападателите?
- Не, не ги познавам. Просто фенове.
- Охраната не реагира ли?
- Отначало не. После се опитаха да ни измъкнат. Явно някой повика нашия президент Иван Василев, други официални лица. Заедно ни отърваха.
- Имате ли медицинско?
- Е, не, чак пък толкова. Удариха ме в корема, не съм умрял.
- Вие сте сменили куп отбори в доста нива на футбола, друг път виждали ли сте такова нещо?
- Никога!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Окт, 2016 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Босът на Локомотив (София) пред БЛИЦ за грозния екшън с феновете на ЦСКА
Бяха много озлобели, едва ги спрях, а охранителите стояха и гледаха безучастно, разказа Иван Василев


Twitter
Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев недоумява как може подобен грозен инцидент да се разиграе в центъра на София, а охранителите на мача да стоят безучастни и да гледат как фенове на ЦСКА бият футболистите му. Инцидентът беше в събота на стадион "Българска армия" след победата на втория отбор на "червените" с 2:1 срещу "железничарите" в срещата от Втора лига. Василев даде интервю пред БЛИЦ СПОРТ, в което каза, че най-вероятно част от ултрасите на ЦСКА още не могат да понесат шока, нанесен на "армейците" за Купата на България. Припомняме, че Локомотив (София) елиминира "червените" от турнира след победа с 2:1 в "Надежда".

"Много грозна беше картинката в събота, безобразие. Фенове на ЦСКА гониха и биха наши футболисти. Един е ударен в корема, друг отнесе шут. Да, вратарят Сашо Любенов беше ударен. Знаете, че той е юноша на Левски, както и Владислав Мисяк, но какво лошо има от това, играят момчетата. Не знам защо е тази злоба у феновете на ЦСКА. Искаха да влязат в нашата съблекалня. Едва ги спрях, заставайки на пътя им в коридора. Бях се прибрал по-рано в съблекалнята и чаках нашите играчите, за да им се карам за слабия мач", каза Иван Василев.

"Успях да спра озлобелите фенове на ЦСКА в коридора. Бяха 6-7 човека, застанах на пътя им и ги попитах какво правят, че това им поведение не е нормално. Можеше да се стигне до още по-голям инцидент. Само си представете, ако някой от тях ме беше ударил. Сигурно после трябваше да си събирам зъбите от земята. Единият беше толкова озлобял, че с ръка удари ламперията и я изкърти", разказа още за инцидента босът на Локомотив (София) пред БЛИЦ СПОРТ.

"Да, може някой от нашите футболисти да ги е провокирал като е казал нещо, но така ли трябва да се реагира? Голяма простотия е случилото се, не е нормално. Мои футболисти ми разказаха, че играчи на ЦСКА са ги псували и обиждали вътре на терена по време на мача. Явно още ги боли, че ги отстранихме за Купата на България, но ние какво сме виновни, че те играха слабо. Никой не очакваше да продължим, отписваха ни преди мача, но ги елиминирахме. В събота феновете на ЦСКА през цялото време ни обиждаха и ни викаха "говеда". А доколкото знам така обръщат към Левски. Ние сме Локомотив (София)", коментира Иван Василев.

"Случилото се е недопустимо. Футболът не трябва да се превръща във война. Точно заради подобни инциденти хората се отдръпнаха от стадионите. Нямам обяснение и защо охранителите стояха безучастно и гледаха как феновете на ЦСКА гонят нашите футболисти. Нямаше полиция, частна фирма се грижеше за реда. А гардовете така и не се намесиха, стоят и гледат. Ние сме софийски отбори, трябва да се уважаваме. Защо са тези нерви? Сякаш животът ни зависи от този мач", добави босът на Локомотив.

"Не знам какво ще реши Дисциплинарната комисия в петък, а и не мога да им казвам. Делегатът е описал случилото се, доколкото знам", каза още Иван Василев.
ПЛАМЕН СЛАВОВ/БЛИЦ СПОРТ

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum