ТРАНСФЕРНА ЗИМА 2016-17
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Дек, 2016 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Shinkansen написа:
Цитат:
Локомотив Сф има нов треньор и това е Явор Вълчинов, съобщи за Gong.bg изпълнителният шеф на клуба Бойчо Величков.

Досегашният наставник на тима Ангел Колев пък е назначен за спортен директор на локомотивци.

Помощник в щаба на Вълчинов ще бъде друг специалист, свързан години наред с клуба от "Надежда" - Христо Коилов. За треньор на вратарите остава и занапред Йордан Господинов.

"Целта на тези промени е да влеем свежа кръв в клуба", обясни Бойчо Величков.

До този момент втородивизионният тим се раздели с петима футболисти, но не е обявил нови имена.

"Ще говорим в тази връзка и с новия треньор", допълни Величков.

42-годишният Явор Вълчинов за пръв път ще работи като старши треньор. Досега той е бил в асистентската роля в родния си Локомотив Сф, а също в Лудогорец /с който става шампион/ и Левски.

Бившият защитник, освен в Локомотив Сф, е играл още в немския Падерборн и в Родопа Смолян.


това дано е добра новина,
оптимист съм,
имам огромно уважение към Явор.

Благодаря на бате Геле - голям!
Успех на Вълчинов!!!!

п.с. Мерси за инфото Метъл,
от нас се изисква да си подкрепяме отбора ...
Само ние!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Дек, 2016 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

А ма вече и смяната на старшия ли се числи към трансферите?!?! biggrin boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Вто 20 Дек, 2016 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не знаех къде да го постна. Преместете го, ако има по-подходяща тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 22 Дек, 2016 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosf.info/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Дек, 2016 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Още нямаме и един нов играч, а темата е 5 страници biggrin bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек, 2016 7:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Явор Вълчинов: Локо Сф търси попълнения във всички линии

Явор Вълчинов бе обявен преди няколко дни за новия старши треньор на Локомотив Сф. 42-годишният специалист ще работи във втородивизионния в момента тим с щаб, в който влизат помощник-треньорът Христо Коилов, треньорът на вратарите Йордан Господинов и кондиционният треньор Иван Маринов. Gong.bg потърси Вълчинов, за да сподели очакванията си за бъдещето на своя роден тим, където за пръв път в кариерата си ще работи като старши треньор.

„Не съм прескочил нито един етап от развитието си. Първо работих като треньор на две възрасти в ДЮШ на Локо Сф, после станах асистент в Локомотив, а след това бях на същата позиция и в Лудогорец, и Левски. Амбицията ми е да изградим солиден отбор със собствен стил на игра, който практикува приятен футбол. Имам сериозни амбиции и ще бъде още по-добре, ако те се реализират в родния клуб.“

„Наясно съм, че този сезон Локомотив няма правото да влезе в елита, но ще се стремим да изградим добра основа за следващия. Наистина, в момента има теоретична вероятност Локомотив да изпадне в Трета лига, но на мен подобна мисъл дори не ми минава през главата.“

„По отношение на селекцията ще търсим попълнения във всяка една линия – защита, полузащита и нападение. Отбора напуснаха петима футболисти, така че ние ще се ориентираме около тази бройка за попълване на състава. В момента сме в процес на преговори. Има набелязани футболисти, но засега не сме готови да ги обявим.“

„Подготовката ни ще стартира на 11 януари, както е планирано. Почти сигурно е, че ще започнем да се готвим в София. След това, в зависимост от атмосферните условия, ще преценим дали да потърсим някое по-топло място в България, за да продължим подготовката си. За контролите – също засега сме в процес на разговори. Говорили сме с колеги, но нещата не са уточнени окончателно.“

„Все още се ориентирам в клуба след завръщането ми, но правят впечатление подобренията в материално-техническата база, които са направени напоследък“, сподели Явор Вълчинов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек, 2016 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Вълчинов: Всички ще се съобразяват с Локо


Преди дни ръководството на Локомотив София предприе изненадваща рокада. На треньорския пост вместо Ангел Колев застана Явор Вълчинов. Досега той никога не е водил мъжки отбор, като е бил помощник в "Надежда" на Диян Петков и Антон Велков, а после на Стойчо Стоев в Лудогорец и Левски. В щаба си той ще разчита на Христо Коилов (помощник-треньор), Йордан Господинов (треньор на вратарите) и Иван Маринов (кондиционен треньор). Ето какво каза Вълчинов пред вестник "Тема Спорт" за амбициите и това, кое го е накарало да се завърне в Локомотив София.

Г-н Вълчинов, бързо ли се разбрахте с ръководството на Локомотив София? Какво ви накара да поемете отбора?

- Имах разговор със собственика Иван Василев преди 3-4 месеца да ме изчака до зимата и ако пак желае да работим заедно, да седнем да разговаряме. Така се и случи. Разбрахме се бързо. Живот и здраве от януари месец ще поема Локомотив официално. Все още се ориентирам в клуба след завръщането ми, но правят впечатление подобренията в материално-техническата база, които са направени напоследък.

Кога стартира подготовка Локомотив?

- На 11 януари. Почти сигурно е, че ще започнем да се готвим в София. След това в зависимост от атмосферните условия ще преценим дали да потърсим някое по-топло място в България, за да продължим подготовката си. За контролите - също засега сме в процес на разговори. Говорили сме с колеги, но нещата не са уточнени окончателно.

Имате ли вече планове за селекция? Имате ли идея как искате да изглежда Локомотив?

- Естествено. Ние това го обсъдихме и преди 3-4 месеца. Тогава беше по-скоро опознавателен разговор между нас. Сега отново говорихме и имаме визия как искаме да изглежда отборът през пролетта. Така че работим по тези въпроси - за селекцията и подготовката. По отношение на трансферите ще търсим попълнения във всяка една линия - защита, полузащита и нападение. Отбора напуснаха петима футболисти, така че ние ще се ориентираме около тази бройка за попълване на състава. В момента сме в процес на преговори. Има набелязани футболисти, но засега не сме готови да ги обявим.

Локомотив се намира на незавидното 11-о място във Втора лига. Нямате право тази година за промоция. Какво ще търси отборът през пролетта?

- Локомотив ще търси стабилност в представянето си през втория полусезон. Искам отборът да държи едно постоянство през оставащите 13 мача. През пролетта клубът да се развие и да се превърне в тим, с който всички в групата да се съобразяват. Да изглеждаме като отбор и да изградим стил на игра и поведение. На пръв поглед Локомотив има теоретична възможност да изпадне в Трета лига, но на мен такива мисли не ми минават през главата.

Може би основна цел на това е и все повече хора да идват на стадиона в "Надежда"?

- Ако отборът играе добре и има хубави резултати, публиката ще се върне по трибуните.

За първи път заставате начело на мъжки отбор. Бяхте дълги години помощник-треньор. По-различно ли е това за Вас?

- Не съм прескачал етапи от развитието си като треньор по футбол. Бях треньор в ДЮШ на Локомотив, после и помощник-треньор на мъжкия тим, също така асистент и на Стойчо Стоев в Лудогорец и Левски. За мен това е крачка напред. Какво по-хубаво от това да реализирам амбициите си в родния ми клуб.

Чували ли сте се с предишния треньор на железничарите Ангел Колев? Дали сте провели разговор и със Стойчо Стоев?

- С Ангел Колев все още не съм се чувал, но съвсем скоро възнамерявам да го направя, защото трябва да има някаква приемственост. Да разговаряме с него, да чуя неговото мнение. Със Стойчо Стоев поддържаме ежеседмична връзка. Той е напълно запознат какво се случва около мен. Благодарен съм за неговата подкрепа.

Кое ви забави да приемете офертата на Локо София веднага? Със Стойчо Стоев чакахте предложения от чужбина ли?

-Да, искахме да продължим да работим заедно. Чакахме предизвикателство за чужбина, защото Стойчо Стоев отхвърли доста оферти от България. Напълно го разбирам в тази насока. Сега изскочи този вариант пред мен, но това не означава, че пътищата ни се разделят и че няма да работим отново заедно.

Следите ли какво се случва с бившите ви отбори -Левски и Лудогорец?

- Това са двата най-добри отбора през последните години в България. Лудогорец напълно си заслужиха отново да са в групите на Шампионската лига и това никой не може да им го отнеме. Според мен ще продължат да се развиват нагоре. В Левски се надявам Елин да успее да изгради боеспособен отбор през пролетта, за да бъде достойна конкуренция на шампиона


Чудесни намерения, само без частта да сме трамплин на мънкащия откривател на сини фенклубове в Надежда bye banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 31 Дек, 2016 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Само във F24: Локо София и Витоша Бистрица с интерес към освободен от Септември
20.12.2016 18:46


Витоша Бистрица и Локомотив София проявяват много сериозен интерес към освободения от Септември София полузащитник Александър Манолов, научи нашата медия.

Той бе сред играчите на които треньорът на столичани Ники Митов се отказа да разчита и в крайна сметка се стигна до раздялата с него.

Веднага след това той е получил и конкретни предложения от двата столични отбора.

Според наши информации самият футболист вече дори е направил своя избор, но държи до последно да пази в тайна името на клуба в който ще играе.

Има обаче сериозна вероятност това да бъде Локо София предвид факта, че той е бивш играч на тима.


clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 31 Дек, 2016 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Сашко Манолов идва в Локото.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 01 Яну, 2017 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Щастлива и успешна 2017 година!

Ръководството на „Футболен клуб Локомотив София 1929” АД пожелава на всички привърженици, бивши и настоящи деятели и служители на Локомотив успешна и щастлива 2017 година. Нека новата година ни донесе светли дни, вярваме и работим за светлото бъдеще на Локомотив.

http://fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/48-%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B0-2017-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0

чудех се за коя тема е, та тук
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 03 Яну, 2017 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Novsport:


Юношата на Левски Мики Орачев е пред транс­фер в Локомотив (София). Бранителят може да пре­мине в „Надежда" под наем до края на сезона. 20-годишният футболист има едва 3 мача и 128 минути през настоящата футболна година и жела­нието му е да премине в отбор, в който да получава повече шанс за изява. Орачев не е играл за „сините" от 21 август мина­лата година, когато се появи като резерва при успеха над Славия с 4:0, припомня "Труд".

За сигурен нов в Локомо­тив може да се счита юношата на „железнича­рите" Александър Мано­лов. Офанзивният полуза­щитник се раздели със Септември (София) след края на есенния дял от Втора лига и в момента е свободен агент. За привли­чането му е настоял нови­ят наставник на „червено-черните" Явор Вълчинов. Манолов има 2 престоя зад гърба си в „Надежда", последният от които през 2014/2015. Тогава „желез­ничарите" взеха бронзови медали в първенството, но лицензът им бе отнет и отборът бе пратен в „А" окръжна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Яну, 2017 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Novsport:


Юношата на Левски Мики Орачев е пред транс­фер в Локомотив (София). Бранителят може да пре­мине в „Надежда" под наем до края на сезона. 20-годишният футболист има едва 3 мача и 128 минути през настоящата футболна година и жела­нието му е да премине в отбор, в който да получава повече шанс за изява. Орачев не е играл за „сините" от 21 август мина­лата година, когато се появи като резерва при успеха над Славия с 4:0, припомня "Труд".

За сигурен нов в Локомо­тив може да се счита юношата на „железнича­рите" Александър Мано­лов. Офанзивният полуза­щитник се раздели със Септември (София) след края на есенния дял от Втора лига и в момента е свободен агент. За привли­чането му е настоял нови­ят наставник на „червено-черните" Явор Вълчинов. Манолов има 2 престоя зад гърба си в „Надежда", последният от които през 2014/2015. Тогава „желез­ничарите" взеха бронзови медали в първенството, но лицензът им бе отнет и отборът бе пратен в „А" окръжна.


тоя може да помогне,
син на Легендарния Малин Орачев. boast
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 04 Яну, 2017 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
bulgarista написа:
Novsport:


Юношата на Левски Мики Орачев е пред транс­фер в Локомотив (София). Бранителят може да пре­мине в „Надежда" под наем до края на сезона. 20-годишният футболист има едва 3 мача и 128 минути през настоящата футболна година и жела­нието му е да премине в отбор, в който да получава повече шанс за изява. Орачев не е играл за „сините" от 21 август мина­лата година, когато се появи като резерва при успеха над Славия с 4:0, припомня "Труд".

За сигурен нов в Локомо­тив може да се счита юношата на „железнича­рите" Александър Мано­лов. Офанзивният полуза­щитник се раздели със Септември (София) след края на есенния дял от Втора лига и в момента е свободен агент. За привли­чането му е настоял нови­ят наставник на „червено-черните" Явор Вълчинов. Манолов има 2 престоя зад гърба си в „Надежда", последният от които през 2014/2015. Тогава „желез­ничарите" взеха бронзови медали в първенството, но лицензът им бе отнет и отборът бе пратен в „А" окръжна.


тоя може да помогне,
син на Легендарния Малин Орачев. boast


Племенник
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Яну, 2017 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Поне четирима нови идват в “Надежда

Поне четирима нови футболисти ще има в Локомотив Сф за пролетния полусезон, твърдят отговорните фактори от „Надежда“.

На този етап обаче клубът не е подписал официално с нито един от набелязаните, поради което се въздържа от обявяването на имена. Ясно е само, че халфът Александър Манолов ще се завърне в родния си клуб Локомотив.

„Червено-черните“ търсят подсилване за пролетта във всички линии, като единствено няма да привличат нов вратар.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Яну, 2017 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Krasimir Mitov
преди 17 мин.
ДАНИ ВАСЕВ СЕ ВРЪЩА В ЛОКОМОТИВ!!!! ДА МУ ПОЖЕЛАЕМ ДА Е ЗДРАВ И МНОГО УСПЕХИ С ЛЮБИМАТА МУ ФЛАНЕЛКА!!!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum