Батакът български "футбол"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 49, 50, 51  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек, 2016 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
парци написа:
Тия са нереални:

https://youtu.be/RiajozRwukM

dash2 dash2 dash2 dash2


Ахахха...Решаване на полиноми!!! А видехте ли на чорбасЪ каква емблема са им турили!?? comando


Цитат:
.Ризата си раздери,
боса в огъня стъпи
И мене,и мене,повикай!
Приготви се за любов,
живи въглени ми постели
за тебе,за тебе ще идвам.


.....................
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 04 Яну, 2017 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Меридиан мач": Заради съмнения в черно тото дадоха мач на ЦСКА-София на УЕФА

Мач на ЦСКА-София е докладван на УЕФА заради съмнения за черно тото. Тази информация обикаляше из интернет пространството в последните дни. Според нея е имало нереално високи залози за загуба на дубъла на „червените" при гостуването на Царско село в мач от Втора лига. Мачът се изигра в средата на декември и беше спечелен от Царско село, който е собственост на известния фен на ЦСКА Стойне Манолов, с 4:2.



Твърди се, че сигналът е подаден от асоциацията фе-дербет, която е алармирала специалната комисия в УЕфА. Оттам са изпратили съответно писмо до колегите си от БФС. Очакванията се в първите работни дни на новата година представители на двата клуба да бъдат привикани в централата, управлявана от Борислав Михайлов.



От БФС не потвърдиха пред „Меридиан Мач" за подобен сигнал, но нямаше и категорично отричане на информацията.



Иначе победата на Царско село над дублиращия отбор на ЦСКА-София беше повече от очаквана, след като в състава на „червените" нямаше нито един познат футболист, а беше изграден от 17-18-годишни юноши.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Нед 12 Фев, 2017 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16684198_10210270276292090_7603293202131686975_n.jpg?oh=26157c4bbbffdd2d95221c1a991a46aa&oe=59044052
connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 12 Фев, 2017 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Shinkansen написа:
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16684198_10210270276292090_7603293202131686975_n.jpg?oh=26157c4bbbffdd2d95221c1a991a46aa&oe=59044052
connie_29


Е то така е всеки път
biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
30 милиона ще струва новият стадион на Лудогорец

Ръководството на Лудогорец ще вложи огромна сума в изграждането на новия стадион на българския шампион. Съоръжението ще струва 30 милиона лева, научи Sportal.bg.

Със задачата изцяло се е заел собственикът на “орлите” Георги Домусчиев, който изгради и тренировъчната база на тима, която е една от най-модерните на Балканите.

Лудогорец вече събори стария сектор “В” и започна работа по изграждането му. Трибуната ще бъде същата като трибуна “Моци”, само че ще събира към 5 хиляди зрители. Тя ще бъде вдигната за няколко месеца, като се очаква лятото да бъде напълно завършена. След като бъде изградена, веднага стартира работа по сектор “А”. През това време официалната ложа и тази за медиите, ще бъдат преместени в сектор “В”.

Сектор “А” ще бъде най-скъпият, тъй като ще разполага с всички удобства - съблекални, зали, кабинети, възстановителен център, паркинг и т.н. Изграждането на трибуната ще продължи една година. Накрая ще се обърне внимание и на гостуващия сектор, който също ще претърпи промяна. В завършен вид новият “Лудогорец Арена” ще събира малко над 13 хиляди души и ще може да приеме 1/2-финал от европейските турнири.


Е тва е бате..Еби му майката bad angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 26 Апр, 2017 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

уникалния ремонт на Тича, с уникалната козирка отсреща, с уникален графит от вътрешната страна на сектора им... biggrin


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 26 Апр, 2017 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

ТИМ работа 1000000 го усвояват вече 1 година, в Горна вече забравиха, че ремонт правиха bye
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Апр, 2017 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Алелееее boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 17 Май, 2017 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/15840-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81.html

Айде още едни comando comando comando
На тия барем химна им е по-зле от нашия...толкова "ангажирана" и изсмукана песен си баш от естрадата black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 18 Май, 2017 7:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Прокуратурата започва разследване на мача между Монтана и Славия (3:4) заради съмнения за черно тото. До тези действия се стигна в резултат на 33-страничен доклад, изпратен от УЕФА до БФС. Документът пък е препратен от футболната централа до разследващия орган. Срещата се игра на стадиона в Ловеч на 15 април и завърши 4:3 за “белите”, като до 62-ата минута символичните домакини от Монтана водеха с 3:1.

УЕФА цитира данни от Системата за откриване на измами при залагания, сочещи недвусмислено, че “провеждането или резултатът от тази среща са били неправомерно повлияни с оглед на поучаване на печалби от корупционни залагания”. За постигането на по-голяма достоверност и представителност са ползвани данните на повече от 550 световни букмейкъри.

УЕФА отбелязва, че още преди мача в български букмейкър са били направени неимоверно големи залози за загуба на Монтана, които довеждат до срив и неестествено ниски коефициенти за победа на гостите. Това не може да се обясни с някакви драстични промени в състава, защото Монтана залага на малък брой млади играчи. “При противниците им липсваха някои титуляри от тяхната стартова листа, което единствено поражда съмнения относно почтеността на този мач” се казва в писмото от евроцентралата.

Големите пари за срещата обаче се изсипват на живо в последните 25 минути при резултат 3:3. тогава коефициентът за загуба на Монтана не нараства с приближаването на края на мача, както е нормално, а напротив - започва рязко да пада. Чак след 4:3 в 82-ата минута букмейкърите връщат коефициентите на обичайните нива, а последвалото “замръзване” на срещата подсказва, че нередностите вече са завършили.

От прокуратурата вече са информирали Славия и Монтана за течащото разследване, а още през следващата седмица ще започнат първите разпити на играчи, взели участие в двубоя.


Уефа ни плюят и храчат, БФС вика "не бе дъжд вали" angry2
Мутрата умник може ли да пие една студена вода?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 18 Май, 2017 8:27    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Мутрата умник може ли да пие една студена вода?

Ако зависи от българските разследващи органи - не. Laie_11
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 25 Май, 2017 8:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми е интересно дали и Ботев ще ги накажат, както нас, за нахлуване на фен(ове) на терена.

Тръпна в очакване.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Май, 2017 9:41    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Много ми е интересно дали и Ботев ще ги накажат, както нас, за нахлуване на фен(ове) на терена.

Тръпна в очакване.


Нема шанса...както казва един наш общ познат black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Май, 2017 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

е ще ги глобят,
какво толкова тръпнеш?
няма да ги извадят от групата,я?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 25 Май, 2017 19:07    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
е ще ги глобят,
какво толкова тръпнеш?
няма да ги извадят от групата,я?

Цитат:
Феновете на Ботев бяха 12-ият играч във финала за Купата на България с Лудогорец, но пък впоследствие донесоха тежка санкция на "канарчетата". "Бултрасите" нахлуха на терена след първия гол в мрежата на разрадчани.

Това тяхно деяние беше наказано от Дисциплинарната комисия на БФС с един мач пред празни трибуни. Тъй като настоящият сезон вече приключи за "жълто-черните", санкцията ще бъде за първото им домакинство от новата кампания.

Ба дееба!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 49, 50, 51  Следваща
Страница 41 от 51

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum