Мнение за арабския консорциум
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 7:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:


Босът на Локо (Сф) посети Кения

април 12, 2017
Собственикът на Локомотив (Сф) Иван Василев посети Кения. Визитата на боса е била в търсене на потенциални инвестотори и спонсори за „червено-черния“ клуб, научи vitoshanews.com.

„Да, информацията ви е вярна. Наистина изкарах няколко дни в Кения, потвърди Василев пред vitoshanews.com. – Знаете в какви времена живеем. Знаете финансовото положение на нашия клуб какво е. На практика почти сам аз издържам любимия Локомотив. Това е истината. Помага си всеотдайно само един човек, мой приятел и съмишленик от дълги години. Непосилно е.Нормално е да търсим инвеститори, спонсори…В Кения бях по работа. Скапах се от път. Проведох среща с представители на мощна европейска фирма, която има солидни позиции в Африка. На този етап не искам да издавам подробности от разговорите. Правя го в името на Локомотив. Когато в началото на тази авантюра започвахме бях оптимист. Започвам обаче лека-полека да се отчайвам. Ще видим до кога ще издържа. След като няма интерес към нас, след като никой не иска да ни помага пътят е един… Инвестициите ми само за 2016 г.са в размер на 600 000 лева, отделно от това платих и като данъци 60 000 лева за това, което съм направил на държавата. И какво имам аз в „Надежда“, на стадиона? Две косачки и един валяк – това е всичко…

Но няма да се предавам. Ако трябва и в Америка ще отида.“

Василев подържа връзка и с арабските бизнесмени, които се срещнаха с него преди време в „Надежда“. „Ще видим как ще се развият нещата с тях. Доколкото разбрах изготвят бизнес-план. Не сме се срещали повече. Писаха ми есемеси. Нищо съществено“, призна бизнесменът, който спаси Локомотив през 2015 г.

Vitoshanews.com научи и друга интересна подробност. Фармацевтичният гигант “Актавис” се е оттеглил от спонсроството на „червено-черната“ ДЮШ. Двете страни започнаха амбициозен проект в края на ноември 2015 г. Беше даден стартът на детска футболна академия “Надежда” – съвместен проект между двете страни, който има за цел възстановяването на една от най-големите и традиционни школи в София – тази на столичното Локо.

Договорът за сътрудничество беше за четири години, като в този период се предвиждаше изграждане на изкуствени игрища в базата около стадиона в Надежда, техническо и финансово обезпечение на школата и треньорите в нея, осигуряване на професионални стажове в чужбина на специалистите в академията, както и ежегодно участие на децата на Локомотив в най-големия юношески турнир в света – “Готя Къп” в Гьотеборг.

Изпълнителен директор на Академията стана Ивайло Паргов, който е основен двигател на идеята.

През декември 2016 г. обаче „Актавис“ се оттегли от проекта. Сега школата в „Надежда“ разчита само на средствата на един човек – Иван Василев. Въпреки всичко все пак един тим на Локото – момчетата от набор 2005 г., ще участват през лятото на „Готя Къп“.
Милен ДИМИТРОВ


А така...Кения..после следва и Лесото, евентуално Зимбабве...
И аман от това реване...Не е гот angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 7:56    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо никой и никъде не споменава каква е причината за отеглянето на Актавис от издръжката на школата ни . При сключен 4 - годишен договор за спонсорство и издръжка изведнъж само след около година време те се отеглят и един вид : край до тука. Така ли да разбираме нещата или пак има нещо забулено и в мъгла.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
А защо никой и никъде не споменава каква е причината за отеглянето на Актавис от издръжката на школата ни . При сключен 4 - годишен договор за спонсорство и издръжка изведнъж само след около година време те се отеглят и един вид : край до тука. Така ли да разбираме нещата или пак има нещо забулено и в мъгла.


Причината я знаят и гаргите - ЕВРЕИ! angry2

Купуват Актавис и ги боли за всякакви такива инициативи bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами в такъв случай от какъв зор им седят все още отровно зелените им пана на стадиона с надпис : Актавис , или може би има някакви други клаузи в договора, според които нямаме право да ги пипаме ????????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен седи, защото отдолу е неизмазано
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Според мен седи, защото отдолу е неизмазано


Именно...по-добре пано, отколкото олющено лайно agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 13 Апр, 2017 12:49    Заглавие: Отговорете с цитат

само уважение за това ,което прави човека.
може да пробрва и в Джибути, ЦАР и Камбожа,
вадиш кинтата и спира да "реве".Това е,
бенката не ревеше, не търсеше спонсори и ни затри. Да го върнем него, един "неревящ мъжага" bad ,
Уважение и за Актавис. Само за това което причиниха на децата на Готия къп,
иначе сме супер специалисти и разбирачи братче black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum