Необикновеният клуб на обикновения човек
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 27 Юли, 2017 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж Парци, аз имам дори ЛИЧНИ причини да мрънкам, но няма да го направя.
Първо Локомотив е над всички и
второ и единия и другия си си дават нервите и парите за Локомотив, а на всичкото отгоре и заради Локомотив и децата им не ритат в отбора. За мен това е гигантско, а никой не е щраус всички виждаме, всеки бърка, но се опитваме да правим и помагаме каквото можем. Незнам какво се пише из фейсшитнята, а и не ме интересува и незнам колко карти ще се купят, знам само, че аз ще си купя, а и ще помогна и с работа и доста повече пари, но са несравними с 700 000 лв дето ги вади Василев за Локомотив. Накрая някои дето и 100 лв. няма да извадят за Локомотив ще го изгонят и ще отидем на майната си и тогава сили за ново възраждане ще напънем 5 човека дето сме тук, а другите и нас ще ни псуват.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Виж Парци, аз имам дори ЛИЧНИ причини да мрънкам, но няма да го направя.
Първо Локомотив е над всички и
второ и единия и другия си си дават нервите и парите за Локомотив, а на всичкото отгоре и заради Локомотив и децата им не ритат в отбора. За мен това е гигантско, а никой не е щраус всички виждаме, всеки бърка, но се опитваме да правим и помагаме каквото можем. Незнам какво се пише из фейсшитнята, а и не ме интересува и незнам колко карти ще се купят, знам само, че аз ще си купя, а и ще помогна и с работа и доста повече пари, но са несравними с 700 000 лв дето ги вади Василев за Локомотив. Накрая някои дето и 100 лв. няма да извадят за Локомотив ще го изгонят и ще отидем на майната си и тогава сили за ново възраждане ще напънем 5 човека дето сме тук, а другите и нас ще ни псуват.


Не ти треа да знаеш какво се пише. Епично е! Smile

И всеки има лични причини...мене ЛОКО СОФИЯ МИ ПРОВАЛИ ЖИВОТА..ама какво от това. Боза, Бойчо или Койчо нема как да ме откажат..само биха ме амбицирали повече. boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 29 Юли, 2017 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Не беше момента сега да се вдигат билетите, а и картите също една крива цена 85 лева. Сложи ги 80 или 90, макар, че ако зависеше от мен аз бих ги направил 88 лева, предвид това на колко години ставаме!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 29 Юли, 2017 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе много глупости се пишат и тоя фейсбук се гръмнете.
На нищо не прилича.
Не ми харесва че се вдигат билетите,както и безумния довод,естествено.
Да се помогне,кво помагаш с тея 2 лева, като с увеличението на сръбската скара да платиш заплатата....
Вдигни ги тея билети на цена 19,29 лева,пак най запаленитеще си купим.така гониш по периферни привърженици,хора от квартала и т.н.
Другото за тея карти, предполагам цената ще се редуцира и подяволитеМанталитет-вас ист дас. Вадат се калкулатори и се смята толко мачове по 7 лева-баси аз нямам далавера почти никва...ми нямаш бе баушб още от как си се родил е преебавка....нали даваш твоята лепта за Клуба утре да идеш и им кажеш- ей бауши ,ебавайте си майките...
Супер много ме е яд,че изгониха предния отбор и Явор,супрр много ме е яд какнпостъпиха с момчетата от А окръжна...не приемам довода"давам парите и праим кво си искам" праиш какво си искаш само в Батустан,това ти е нивото ,толкова чиниш,,,,
Стига с цитираните стотици хиляди,виновни ли да се чувстваме,
Ми не не се чувствам виновен на никой за нищо.Близо до бога си когато даваш,да даваш е божествено, Човека много добре го знае като силно религиозен и вярващ,ктитор на манастири около София.....
Но и лато богобоязлив го счупи малко от малко това его да му еба майката...
Дайте да си подкрепим клуба и емблемата,както винаги сме го правили,паднахме един мач и опишехме всичко,
И на мен не ми харесва сръбската скара и събраните от кол и въже ботушари,но това е положението.
И стига интриги,тоя говорил с оня,другия с третия,ксто на селски бит-пазар...

П.с ако искате ми копирайте мнението като позиция в суратта тефтер...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Съб 29 Юли, 2017 23:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Далеч съм от мисълта да защитавам Иван Василев, най-вече заради случилото се с Явор и отбора от пролетта. Да не говорим че и разни истории чух които, никак ама никак не ми харесват...
ОБАЧЕ
Набийте си го в главите, че няма човек който да издържа отбор и да търпи бай хуй да му дава наклон на оная работа. НЯМА
В белите държави има събрание на акционерите или членовете на клуба. Вадиш пари и имаш право на глас. А в БГ негово величество фенът си вади гащите от гъза и вика "оди си бе боклук".
На една от срещите Василев си направи устата да има членски внос, парите от които да се разходват по преценка на тези които ги дават. Глас в пустиня. Туй то.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Членски внос ????? добре, няма лошо. А казва ли се кой, как и за какво ще се харчи. Този чл. внос какво общо има със селекцията на отбора : тренер , футболисти и т.н ?????? ние ще си даваме парите , и пак на всеки полусезон нови играчки , нов тренер и пак започване от начало. И пак се започва със заучените клишета от рода за парите и музиката, заканите за отегляне и видиш ли няма кой да ни вземе и пр. и пр. И така една и съща плоча до втръсване . И до кога така ???????????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 8:07    Заглавие: Отговорете с цитат

абе лошото в че ние НЯМА да дадем никакви пари и само мрънкаме,
в цял свят има акционери, борд на директори, хора които правят бизнесс тоя футбол, тука с главата надолу е всичко.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Членски внос ????? добре, няма лошо. А казва ли се кой, как и за какво ще се харчи. Този чл. внос какво общо има със селекцията на отбора : тренер , футболисти и т.н ?????? ние ще си даваме парите , и пак на всеки полусезон нови играчки , нов тренер и пак започване от начало. И пак се започва със заучените клишета от рода за парите и музиката, заканите за отегляне и видиш ли няма кой да ни вземе и пр. и пр. И така една и съща плоча до втръсване . И до кога така ???????????


Членовете решават за какво би се харчил членския внос. Това е вид алтернатива, ако някой не го е осъзнал. Има нужда от нещо подобно било то като част от клуба или фондация.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
veni78 написа:
Членски внос ????? добре, няма лошо. А казва ли се кой, как и за какво ще се харчи. Този чл. внос какво общо има със селекцията на отбора : тренер , футболисти и т.н ?????? ние ще си даваме парите , и пак на всеки полусезон нови играчки , нов тренер и пак започване от начало. И пак се започва със заучените клишета от рода за парите и музиката, заканите за отегляне и видиш ли няма кой да ни вземе и пр. и пр. И така една и съща плоча до втръсване . И до кога така ???????????


Членовете решават за какво би се харчил членския внос. Това е вид алтернатива, ако някой не го е осъзнал. Има нужда от нещо подобно било то като част от клуба или фондация.


На тва му се вика "тръст" и говедата го играха доста време. При това успешно. Само че на нас ни е толкова къса и стисната базичката, че както каза Пилата, ще съберем само овации. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Далеч съм от мисълта да защитавам Иван Василев, най-вече заради случилото се с Явор и отбора от пролетта. Да не говорим че и разни истории чух които, никак ама никак не ми харесват...
ОБАЧЕ
Набийте си го в главите, че няма човек който да издържа отбор и да търпи бай хуй да му дава наклон на оная работа. НЯМА
В белите държави има събрание на акционерите или членовете на клуба. Вадиш пари и имаш право на глас. А в БГ негово величество фенът си вади гащите от гъза и вика "оди си бе боклук".
На една от срещите Василев си направи устата да има членски внос, парите от които да се разходват по преценка на тези които ги дават. Глас в пустиня. Туй то.


Въпроса е дали хората горе искат да има членски внос, фен магазин и т.н. Тези работи в Локомотив София не се случват никога!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

За членския внос, ясно се каза да. Относно магазина вече 2 пъти се опитвам да стартираме нещо, но резултат никакъв, може би са сметнали, че ще е повече разходи спрямо приходи.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
За членския внос, ясно се каза да. Относно магазина вече 2 пъти се опитвам да стартираме нещо, но резултат никакъв, може би са сметнали, че ще е повече разходи спрямо приходи.


Не ти е тва проблема...ние си правим добри артикули, макар и шиткани шано под масата. Нямаме тая клес фенска база дето да иска толко много "официални артикули" black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 15:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормален клуб (хаха) трябва да има офишъл артикули, макар и само он лайна да е, aggressive2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Нормален клуб (хаха) трябва да има офишъл артикули, макар и само он лайна да е, aggressive2


Баш на лайната нема как да е, щото наще са такива индианци , че един нормален сайт не могат ти дигна, камо ли електронен магазин bye connie_29

И много ми се ще някой да ми припомни кога сме били нормален клуб? blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 31 Юли, 2017 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

точно електронен е най-лесно
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 24 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum