Лято 2017/трансфери,контроли,слухове
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2017 23:38    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vitoshanews.com/index.php/2017/09/13/samo-vav-vitosha-news-ivailo-asparuhov/

comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 7:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев дава интервю, заглавията на което са "Иво Тонев спаси Левски". Да ви еба майката и журналисти. Точка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

еми нормално,
шоково и знаково изказване,*олелемайко медиите, ЕКСКЛУЗИВНО да има цъкания на това да акцентират,
освен това Бозата плакне и мие имиджа на Иво пред говедата, че малко скандално приключи там,
подготвя го за нов светия у дома,

въпроса е Тонев ли ще е капо ди тути капи или Бозата и куклите и парцалките за кого ще са, кинти откъде и прочие.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ем ... ..... истинската част е в края, с Тонев за момента няма нищо, за друг спонсор също има надежди.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://vitoshanews.com/index.php/2017/09/13/samo-vav-vitosha-news-ivailo-asparuhov/

comando comando comando

И този измислен герой, дето се бие в гърдите, какъв Локомотивец е, е за много сериозен хуй! Ебати наглото копеле! И каква стана тя? Отбора във фалит, ама да си вземем парите за третото място?!!???? Някой правист ще е добре да поясни няма ли някакви срокове за едно дружество във фалит и не развиващо дейност, в които то да бъде обявено във несъстоятелност и закрито.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Правист не съм, но старото дружество е във фалит(клуб де) заради вземания към НАП а.к.а Държавата,
Държавата знам че е ПЪРВА по вземания, пред кредитори, фирми, частни лица и прочие, покриваш това към нея и после отиваш на Слънчака с квото е останало,

Иначе преди тоя смешко има друг с бенка да му се търси отговорност, ама това е България и така и ще си остане....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

https://topsport.bg/lokomotiv-sofia/loko-sofiya-privleche-martin-stankev.html


Привличаме от Етър,Мартин Станкев clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 14 Сеп, 2017 20:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Взехме Гарет Бейл biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 15 Сеп, 2017 7:34    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Правист не съм, но старото дружество е във фалит(клуб де) заради вземания към НАП а.к.а Държавата,
Държавата знам че е ПЪРВА по вземания, пред кредитори, фирми, частни лица и прочие, покриваш това към нея и после отиваш на Слънчака с квото е останало,

Иначе преди тоя смешко има друг с бенка да му се търси отговорност, ама това е България и така и ще си остане....



Не съм чул някой да е стартирал процедура по фалит, някой трябва да я поиска за да се започне такава.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 15 Сеп, 2017 23:25    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

Иначе преди тоя смешко има друг с бенка да му се търси отговорност, ама това е България и така и ще си остане....


Аре заведем групов иск срещу Гигата и групов секс срещу Ели Гигова. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 30 Сеп, 2017 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам да закрием темата с предложение на публиката
blum2

Васил Тачев
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vasil_Tachev

Тоя сезон 7мача 5 гола biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2017 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия що не ни станат спонсор blum2

Dir.bg
Представители на инструмента SINO - CEEF Capital, към най-голямата банка в света – китайската ICBC ще бъдат на посещение в България.
Тази структура отговаря и за инвестициите в рамките на инициативата 16+1. Това става след покана от заместник-министъра на икономиката Александър Манолев към Шимон Островски, директор в ICBC и председател на инструмента SINO. Двамата разговаряха във Варшава.

България е една от държавите, в които нямаме реализирани мащабни проекти и имаме интерес за разширяване дейността си в този регион, отбеляза Шимон Островски. По думите му банката се интересува от проекти на стойност над 50 млн. евро и е готова и да инвестира и в инфраструктурата на страната. Заместник-министър Манолев подчерта, че в България има редица инвеститори, които планират нова или разширяват съществуващата си операции и подобно инвестиране може да има важно значение за ускоряване на намеренията им.

Той подчерта, че в момента в страната се реализират и редица важни инфраструктурни проекти, за които също може да се обсъди стратегическо партньорство.

„Страната ни е политически стабилна, като макроикономическите ни резултати отбелязват устойчиво увеличение, а ръстът на БВП е над средния за ЕС“, каза Александър Манолев. Той подчерта, че благодарение на тези резултати се наблюдава завишен инвеститорски интерес, в това число и за мащабни проекти.

Шимон Островски отправи и покана към зам.-министър Манолев да участва в срещата на инициативата 16 + 1, която се организира в Будапеща през ноември т.г.

Индустриалната и търговска банка на Китай (ICBC) е най-голямата в света банка в класацията по пазарна капитализация, депозит на клиенти, печалба и стойност на марката. Банката предоставя всеобхватни финансови продукти и услуги на 5.77 милиона корпоративни клиенти и 520 милиона лични банкови клиенти по силата на дистрибуторската мрежа, състояща се от 16,939 местни институции, 412 чуждестранни институции и над 1,608 кореспондентски банки по света, както и чрез електронното банкиране.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2017 23:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Шимон Островски..аре нема нужда banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 07 Окт, 2017 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

По добре Дойчебанк biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 07 Окт, 2017 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80/1878-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-15-00-%D1%87-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Следваща
Страница 20 от 22

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum