Батакът български "футбол"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 49, 50, 51  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 26 Авг, 2017 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Мани ги тея Дневник бе,
Снимали една локва,да идат да снимат Каолин на Прокопиев...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Чет 31 Авг, 2017 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-накрая победа над тия швеЦи bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 27 Сеп, 2017 8:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Чужди съдии няма да бъдат канени да свират мачове от българското футболно първенство. Това заяви председателят на Съдийската комисия към БФС Петър Петров пред "Нова телевизия".

Той призова за клубовете "да дадат шанс" на българските рефери.

"Представяте ли си как ще се погледне в УЕФА на подобно недоверие към нашите съдии. Те не са по-слаби от тези, които евентуално биха могли да дойдат от чужбина. Апелирам за доверие и да се даде шанс, а не да се нагнетява напрежението", каза Петров.

В миналото е имало случаи, в които за важни мачове са били използвани съдии от чужбина. В последните кръгове се появиха остри критики от няколко клуба. "Левски" реагира остро след нулевото равенство с "Лудогорец" в София. Тогава бившият изпълнителен директор на сините Наско Сираков, който е и член на изпълнителния комитет на БФС, се изказа срещу съдийството.

След мачовете на ЦСКА ръководството на червените също проявява недоволството си, като претендира, че отборът е ощетяван често. Новакът "Септември" имаше обвинения към съдиите в мачовете си с "Левски" и "Лудогорец".

"В България има невероятни манипулации и интриги - кой на кого бил кум, братовчед и т.н. Аз оценявам съдиите според това, което показват на терена", каза Петров.

dash2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 27 Сеп, 2017 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайчо хващаше и чуждите рефери,,, biggrin bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 28 Сеп, 2017 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Свирчовците взимат 1 400 000 от бюджета на клубовете идват от ТВ правата за първа лига, а от втора всеки клуб цака 1450 лв на мач.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2017 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Как Лудогорец управлява българския


Руската медия "Спорт День за Днем" излезе с обширен материал, посветен на Първа професионална лига, озаглавен "Системна опозиция: Как Лудогорец управлява българския футбол".

Репортерът на руската медия е присъствал на срещата между Черно море и ЦСКА (0:1), която се игра на 16 септември във Варна. Той е бил в компанията на главния мениджър на "армейците" Стойчо Стоилов и футболния агент Александър Бакърджиев.

Кореспондентът на "Спорт День за Днем" Игор Новиков пише, че "един клуб влияе на съдии, БФС, медии и самото първенство".

"Лудогорец имат напълно бразилски отбор. Играчите им бързо получават български паспорти и това им позволява да взимат още чужденци. Българите в техния отбор се броят на пръсти.", споделя от своя страна Стоилов.

"В началото на първенството загубихме от Лудогорец след грешка на нашия вратар. Малко след това обаче съдията не ни даде чиста дузпа. Тогава резултатът можеше да стане 1:1 и след това нищо не се знаеше. Ние подадохме жалба срещу работата на арбитъра, но това бе безмислено, тъй като всичко е контролирано от Лудогорец", допълва Стоилов.

Според руския журналист Лудогорец има "близки връзки с висши държавни служители, огромно влияние върху БФС и медиите. Цялата система рабтои, за да може тимът от Разград да стане шампион".

Новиков определя българското първенство, че е с "нисък статут, което позволява по-лесно да се договарят мачове, особено в по-ниските дивизии. Въпреки това стадионите са претъпкани, а зрителите по трибуните създават заряд, който може да се види само на дербитата между ЦСКА - Спартак или Спартак - Зенит".

След първото полувреме той споделя, че е останал впечатлен от "конструктивната игра на ЦСКА", но в същото време разочарован от действията на главния съдия, който не дава дузпа за нарушение срещу Станислав Манолев и отменения гол на бранителя.

В материала си той описва също така и враждебното настроение на феновете на Черно море към Стойчо Стоилов, който от своя страна приемал всичко спокойно.

В продължението Фернандо Каранга реализира победния гол за "червените" и донася бурна радост на фенове, играчи и треньори.

"На връщане от Варна собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев се обади на Стойчо Стоилов, като двамата обсъдиха играта на отбора. Бизнесменът си личеше, че се беше притеснил за здравето на своите играчи, като не пропусна да отбележи и ниското ниво на съдиите в мача.

ЦСКА има бюджет в размер на 7,5 млн. евро на сезон - 4 млн. евро за емблемата и два милиона за Панчарево.", споделя руският журналист.

"Не искам да преувеличавам, но смятам, че ЦСКА може да бъде сред първите осем отбора в руския елит. Имаме добър отбор. Не винаги парите са в основата на изграждането на добър отбор. В ЦСКА се фокусираме върху нашите играчи и качествени легионери, които развиваме и продаваме по-късно. Преди да станем като Зенит в Русия, ние имаме много работа. На първо време искам да играем в европейските клубни турнири, за да видя какво е състоянието на отбора", завършва Стоилов>
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Съб 07 Окт, 2017 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

микренския и делиорманския работят по еднакъв начин и доебават майката на футбола в България, а чак по Русия почнаха да си въдят пропагандата
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Чет 12 Окт, 2017 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Спас русев! boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 13 Окт, 2017 0:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... стадионите са претъпкани...

Чакай... к'во?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Окт, 2017 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Metala написа:
... стадионите са претъпкани...

Чакай... к'во?


кАдее biggrin
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Окт, 2017 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

вальо божинов...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 22 Ное, 2017 16:05    Заглавие: Отговорете с цитат

не се сдържах...

Цитат:
Световният синдикат FIFPro погна ЦСКА-София да плати дълга на фалиралото дружество към португалеца Тенгариня, пише на първа страница вестник "Меридиан мач".

Тенгариня носи червената фланелка само през есента на 2012 година и записа едва 5 официални мача за отбора, но цената за това бе твърде солена - 300 000 евро (около 600 000 лева).

ФИФА осъди ЦСКА да плати толкова на португалския футболист, чийто договор бе прекратен по вина на клуба. Оттогава нещата се промениха, като автентичният "армейски" клуб фалира, потъвайки с милиони задължения, пише изданието.

Случаят "Тенгариня" обаче може да взриви ЦСКА-София. Както е известно, клубът обяви пред УЕФА, че е Литекс, за да избегне въпросните задължения. Ако обаче червените искат да бъдат припознати за ЦСКА, ще трябва да платят не само на Тенгариня, но и на други футболисти.

Европейският съюз на играчите чрез мощния футболен синдикат FIFPro натиска клуба на Гриша Ганчев да плати дълга към португалеца, пише още вестникът.

FIFPro има изключително силни позиции в централата на световната футболна федерация в Цюрих. За позитивен пример се дава шотландският Рейнджърс, който фалира, но новото дружество пое пасивите на клуба и изплати дълговете към държава, футболисти и треньори.

Българският съд призна задължения на ЦСКА към Тенгариня за 30 000 лева, но той е осъдил клуба във ФИФА за 20 пъти по-голяма сума, която ще бъде търсена от ЦСКА-София. Самият португалец бе принуден да прекрати кариерата си преждевременно, тъй като се бори с коварна болест.


значи искам да се обявя за Стоян и да не си плащам дълга към Банката,
така както цесика казало,че е литекс пред уефа и да не ги занимават....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 27 Ное, 2017 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/ultra/item/16251-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%B3-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5.html

Нелоша идея...Може да я взаимстваме boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2017 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

абе,
тая т.н. славия, и.д. най стария цирк в София няма ли да я извадят най после от А група, а "члена" на изпълкома да се захване прокуратурата с него.
то бива,бива comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2017 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
абе,
тая т.н. славия, и.д. най стария цирк в София няма ли да я извадят най после от А група, а "члена" на изпълкома да се захване прокуратурата с него.
то бива,бива comando


Kво пак са направили тия пакостници? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 49, 50, 51  Следваща
Страница 45 от 51

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum