ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
unsworth написа:
... И накрая да помислят трябваше ли да стоят с гръб дори когато момчетата дойдоха да ни поздравят.


а как трябваше да стоим при поредното унижение на една от кочините? и до къде "дойдоха" тия момчета? до центъра? я си помисли, дали не трябваше да дойдат долу, при оградите при тая подкрепа и да ни искат прошка очи в очи :evil:
[smilie=coolup.gif]
Tакава подкрепа на отбор няма друга като нашата!
Да викаш при 4:1 просто рядко се вижда и то при ПОРЕДНОТО унижение на една от кочините!
Някой казва че не сме били падали от незнам си колко време на сам....и какво от това като не можем да бием говеда чорби та даже и евреи (като гости)......голяма е наслада да биеме малките отбори нали?
Но големия отбор е голям с/у големите!
Наистина вярвах че можехме да направиме нещо повече за първи път от години с/у чорбетата но отново същото.....
Вярвах защото имаме най силното нападение....
Вярвах защото имаме силна защита....
Вярвах защото имаме най-силния вратар в БГ....но уви......
Върнете се в началото
molveno
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Отговорът на Кайо: На един циганин да му кажеш циганин не е никаква обида

30 април 2007 | 16:17

Халфът на "столичните железничари" Калоян Караджинов отговори чрез Sportal.bg на заплахите за съд на Трика. „Нека ме съди. Няма да се извиня. На един циганин, да му кажеш циганин, не е обида. Обида е негър, но не и циганин”, бе коментарът на "червено-черния" боец.

www.sportal.bg
Върнете се в началото
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

За мача - боли ме да го кажа, но наистина това не беше Локото - не знам просто какво стана...

За изказването на Караджинов - може и да е прав :-), ама сега ще си го отнесе соленичко, та понякога е по-добре да си мълчиш :-)
Върнете се в началото
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове не се карайте. Всеки си има своя позиция по въпроса и това ще вика или не вика или ходи някъде или не ходи не го прави по-малко фен. Всеки за себе си знае до колко обича отбора и си стои зад позициите. Тези конгликти нямат край така че ви предлагам да ги прекратите и да се надяваме на победи на евреите и говедата.
и все пак гледайте оптимистично че пак ще цъкаме в УЕФА.

А заКайо кофти защото ще го накажат точно преди мача с евреите
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

само не пишете колко велик вратар е Урош Голубович....тоя сезон три загуби и трите заради него.....ай стига вече сте го възхвалявали....пълна дупка си е и доказа с чорбата....за тоя мач конкретно двама са виновни Урош и бай Гроздан....то цепи глупости цепи....ама неговите край нямаха....а й вече наистина ми писна...един мач трябваше да изиграят като мъже и станаха за смях :twisted: :twisted: :twisted: И кво догодина за УЕФА кур голям :twisted: :twisted: големите отбори са големи в дербитата тия са измет и боклуци :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

А,баси за една грешка забравихте десетките 100% положения които спаси.Неблагодарен народ сме и тва е!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
А,баси за една грешка забравихте десетките 100% положения които спаси.Неблагодарен народ сме и тва е!

по-добре млъкни :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
само не пишете колко велик вратар е Урош Голубович....тоя сезон три загуби и трите заради него.....ай стига вече сте го възхвалявали....пълна дупка си е и доказа с чорбата....за тоя мач конкретно двама са виновни Урош и бай Гроздан....то цепи глупости цепи....ама неговите край нямаха....а й вече наистина ми писна...един мач трябваше да изиграят като мъже и станаха за смях :twisted: :twisted: :twisted: И кво догодина за УЕФА кур голям :twisted: :twisted: големите отбори са големи в дербитата тия са измет и боклуци :twisted: :twisted:


бате Венци без тфа за Урош съм съгласен за тебе :wink:

ша ни топли некъф си мач с Фейенорд дето след наши грешки допуснахме да ни изравнят :oops:

големите оъбори се показват в такива мачове а именно дербитата не да биеш Рилски и Беласица :evil:


и докога се птам аз тука полвината и повече от полвината не са виждали победа над Левски

от 98 ходя по мачове и докога великия Локо София ша се насира при вида на говеда и прасета????

после няма публика няма да има Едни шибани евреи бият на герена говедата тфа кога ша го напраат наще насраняци единствен Кайо го еня ма той е безсилен горкия :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

на другия мач на тоя сръбски Урод ще си покажа отношението...просто за тоя повече да не говорим...пълен нещастник...не може да спечелиш нещо без добър вратар :twisted: :twisted: примери Буфон с Италия....или Урсула на Левски ей го тва е вратар...гори в мача и показва отношението си към противниковата агитка...е тва е НОМЕР 1...а нащо пиче...кво прави никаква психика комедия от грешки до 2-0 за чорбата,а после медийна звезда пред канал 3....тоя да го махат на мига :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

аре не се изхвъряйте толкова ... пази колкото може ... за бг стандартите е мн добър ... и ако ги нямаше тея глупави грешки щеше да е най добря ама ... :o

Цитат:
големите отбори се показват в такива мачове а именно дербитата не да биеш Рилски и Беласица


ем може би не сме голям отбор ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:15    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
на другия мач на тоя сръбски Урод ще си покажа отношението...просто за тоя повече да не говорим...пълен нещастник...не може да спечелиш нещо без добър вратар :twisted: :twisted: примери Буфон с Италия....или Урсула на Левски ей го тва е вратар...гори в мача и показва отношението си към противниковата агитка...е тва е НОМЕР 1...а нащо пиче...кво прави никаква психика комедия от грешки до 2-0 за чорбата,а после медийна звезда пред канал 3....тоя да го махат на мига :twisted: :twisted: :twisted:


боли ме кура за играчите Локо софия тфа сме ние

аз откога съм против да се скандират имената на играчите и си викам само за Кайо :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
venci написа:
на другия мач на тоя сръбски Урод ще си покажа отношението...просто за тоя повече да не говорим...пълен нещастник...не може да спечелиш нещо без добър вратар :twisted: :twisted: примери Буфон с Италия....или Урсула на Левски ей го тва е вратар...гори в мача и показва отношението си към противниковата агитка...е тва е НОМЕР 1...а нащо пиче...кво прави никаква психика комедия от грешки до 2-0 за чорбата,а после медийна звезда пред канал 3....тоя да го махат на мига :twisted: :twisted: :twisted:




аз откога съм против да се скандират имената на играчите и си викам само за Кайо :wink:


е против си ама скандираш :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
аре не се изхвъряйте толкова ... пази колкото може ... за бг стандартите е мн добър ... и ако ги нямаше тея глупави грешки щеше да е най добря ама ... :o

Цитат:
големите отбори се показват в такива мачове а именно дербитата не да биеш Рилски и Беласица


ем може би не сме голям отбор ...


НЕ МНОГО ПОВЕЧЕ МОЖЕ,НО ПРОСТО ПОНЯКОГА ИМА ДРУГИ ПРИЧИНИ :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Zaspalan написа:
venci написа:
на другия мач на тоя сръбски Урод ще си покажа отношението...просто за тоя повече да не говорим...пълен нещастник...не може да спечелиш нещо без добър вратар :twisted: :twisted: примери Буфон с Италия....или Урсула на Левски ей го тва е вратар...гори в мача и показва отношението си към противниковата агитка...е тва е НОМЕР 1...а нащо пиче...кво прави никаква психика комедия от грешки до 2-0 за чорбата,а после медийна звезда пред канал 3....тоя да го махат на мига :twisted: :twisted: :twisted:




аз откога съм против да се скандират имената на играчите и си викам само за Кайо :wink:


е против си ама скандираш :D


искам да миа кажеш кога съмй викал Един е Цоко или Цеци Генков????

и не се обаждай неподготвен


Рачмо се кръсти с кривите пръсти :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cymen
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
Метълът е лидер на железните бригади. Ерго само бригадите ще се обръщат. Аз не се обърнах защото:
1. Искам да виждам какво се случва на терена,
2. Никога не обръщам гръб на Локомотив, който и както и да играе
3. Не обичам да ми казват какво да правя.

И няма да се обърна ако не видя истинска причина. 4:1 от чорбата не е причина, мача се игра, обстоятелствата се развиха лошо, а късметът е на страната на силните. От Ливърпул насам това беше най-силния мач на чорбата и бяхме обречени!
Защо не се обърнахте като играхме още по-слабо с Рилецо?!?! :evil: :evil: Не можем да станем шампиони, видя се защо. просто не заслужаваме. от ноември 2006 не бяхме губили, паднахме веднъж и почнаха погребенията. айде холън! Трябва да сме доволни на това, което се постигна. С футболисти за "спасение" - медали! Не е малко!


здравейте,

съгласен съм с unsworth. смятам ясно е, че класирането на локото не отговаря на реалностите. нашето място е между 4 и 6-то. това че успяваме да сме сред медалистите е невероятен успех, защото левски, литекс и цска са с класа над нас. евала на момчетата, че се стараят. евала и на бай гроздан, че внесе спокойствие и че ги реди доста правилно (нищо, че точно този мач стойчо го надигра категорично).

момчета, поздравявам ви за сайта и за подкрепата, която оказвате на отбора, но не мислите ли, че като го давате много "ултрас" отблъсквате умерените привърженици, които не обичат да обиждат на "турци" и на "евреи" или да псуват всеки противников отбор (май говедата си заслужават).
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Следваща
Страница 10 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum