Батакът български "футбол"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2017 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Вкарват 3 гола във В. Търново, падат с 2:1.
Няма майтап, като единия гол вратара им си вкара топката с 2 ръце.
Не го ли грях тоя гофрен шефа им, незнам....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2017 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

WСвиня и срам?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2017 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Stanil Yotov
12 декември в 12:57 ·
Значи на вчерашния 11 декември картите във футбола ни бяха окончателно раздадени. Шефът на УЕФА Чеферин дойде в София да каже, че централата е твърдо зад Боби Михайлов. Малко след това същото каза и Красен Кралев, декларирайки, че държавата стои зад екипа на Боби в сферите, където правителството има правомощия да помага - инфраструктура и ДЮШ. Така че резултатът от изборите в БФС отсега е ясен.
Същия ден стана ясно, че Гриша Ганчев си получава Армията и Панчарево. Отделно държи националния отбор, отделно и заради него направиха цяло ново първенство. Сигурно иска и още, но няма кой да му го даде. Не изключвам Боби да е поел и ангажимент да лобира в УЕФА да пуснат ЦСКА - София още тази година в Европа, за какъвто вариант писах още преди година, когато на Ганчо клакьорите тръбяха, че нямало проблем да играят там още през 2017 г. Сега не изключвам това да се случи през 2018, тъй като знам още отпреди година от отговорен фактор във футбола ни, че съществува подобна вратичка. Но и да не стане, на Ганчев това няма да му е болка за умиране.
На Домусчиев рахата няма да бъде нарушаван. Той остава да си държи тв-правата, има си влияние в първенството и ИК, играе си в Европа. И да не е първи, ще е втори. Ако ЦСКА - София не вземе лиценз за Европа, пак ще играе в квалификациите за ШЛ.
Младежкият и юношеските отбори си остават в сферата на интереси на Емил Костадинов и чичо Венци.
Предполагам, че пролетният сезон в А група ще прилича на този от 1999 г., когато Литекс и Левски поголовно уреждаха точки, и накрая директният двубой между тях реши всичко. Тогава най-унизен беше ЦСКА, с "пробитите тенджери" (термин на Желю Станков) той първо отнесе плувката в Ловеч с 0-8, а след това влезе в срамен пазарлък с Литекс, като легна 2-3 за първенството, а после спечели срещу същия отбор първия спазарен финал за купата в цялата й история.
Левски в момента няма за какво да претендира и се явява извън играта. Там имат да си решават вътрешните проблеми - кво да правят с Делю хайдутин, кво да правят с Боримиров (видяхте кво се случва днес на Герена), ще имат ли отбор, ще имат ли козирка...
За Любо Пенев е предвидена ролята на опозиция, колкото да има някаква. Нещо като днешната опозиция от БСП. Колкото соцпартията е някаква сериозна опозиция, толкова е и Любо. Дано поне се е разбрал нещо да му дадат хляб след изборите в БФС, щото иначе идва онова за супата, дето той го каза.
Останалите отбори ще са в миманса, най-много да стане някакво боричкане за четвъртото място без никакъв смисъл. Освен това ще има масово сваляне на гащи през пролетта, поне такива са очакванията ми.
Въобще, ще има футболна стабилност в годината на европредседателството. После ще му мислим..
.

Бат Стан казва...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2017 20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

И болшинстовото пищи до бога да се ръгаме там...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Яну, 2018 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.livesport.bg/penev-razkri-kakvi-promeni-gotvi-v-bfs-i-otpravi-priziv-kym-cska-video-146572.html

Шоу мъст гоу он boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 15 Яну, 2018 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

мнение на човек от нета ;

Цитат:
Откак григанът ми открадна отбора, спрях да се интересувам активно от българския "футбол".
Но не мога да пропусна няколко неща, свързани с управлението на подпухналия перукан:
- Нямаме класиране на голям шампионат, и дори не се доближаваме до такова. Нито с игра, нито като точков актив;
- Въпреки горното, отговорникът за националните отбори, Данчо Лечков, е несменяем отговорник??? Защо е така, само човекът с пластмаса на главата може да каже;
- Промени се форматът на шампионата, за да се угоди на един клуб (ЦСКА-София, в случая). Нищо не се направи в посока изясняване на финансирането на клубовете, краен собственик, финансово състояние на благодетеля и т.н. Нищо не пречи да се издава банкова гаранция за целия шампионат съобразно приетия бюджет на съответния клуб - само така ще се редуцират фалити, обърнати джобове и т.н.
- Членове на УС на БФС продължават да са собствениците на клубове. Това продължава да е проблем, заради възможността им да влияят върху комисиите. Все биха могли да бъдат намерени няколко човека - професионалисти-администратори, които да управляват кадърно БФС, а не да бухат гьобеци на Преслава и да ходят на екскурзии с Домус ага;
- Липсва фокус от БФС върху ДЮШ - тренировъчен процес, обучения, култура ако щете. Всеки клуб се спасява поединично (Локо Сф, примерно);
- Качество на футбола и привличаните чужденци - силно негативно влияние някой бантустанец да дойде като "свободен агент" (класика!), да награби една торба с пари, без да има качества и сърце да рита по нашенските стадиони. Това е във връзка и с тирето за финансите. Ако трябва, да се сложи праг на възнагражденията, така или иначе идват куци коне, с незначителен брой изключения;
- Съдийство и публика - не гледам вече, преди беше под всякаква критика. Само по отношение на публиката - PYRO IS NOT A CRIME!!! Може, заедно с полицията и пожарната, да се измислят хореографии, както е по много страни в света. Една разумно направена хореография, съгласувана с органите, прави шоу. А не да си крият бомбички в гащите и чантите;
- За финал - административни наказания - еднакви за всички (свързано с тирето за УС). Самите 1914 например имат няколко пъти "последно предупреждение" за вадене от първенството. И к'во?
Има и още, ама нямам време да пиша. Не че Любо Пенев е правилното решение, ама явно трябва промяна. Интересно Баце как ще се разкрачи межеу двама свои любимци...

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 29 Яну, 2018 15:50    Заглавие: Отговорете с цитат

баси, цял министър ще си замине и ръководство на Държавните железници заради тоя ведомствен отбор,
като можеше да са ни спонсор на нас по схема...всички щяха да са доволни... bye

Цитат:

Футболен отбор има при това ръководство, а корупция излизала от всяко дружество. Червените дават 24 часа срок на министър Ивайло Московски да освободи ръководството на БДЖ. Ако не го направи, ще искат неговата оставка. Свиленски припомни още, че министърът е заявил, че държи на това ръководство на БДЖ и му вярва.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 30 Яну, 2018 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

няма ме учуди,някои от последните говежди трансфери да е финансиран от БДЖ.Това чучело де ръководи държавата отвсякъде краде за трансфери на тия жалкари
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 31 Яну, 2018 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Адвокатчето на Лъжан, Михаил Михайлов голем играч ще дойде


Първо в БЛИЦ: Афера за 100 бона! Бивш шеф на наш клуб свил пари от УЕФА, БФС уволни адвокат за участие в схемата.

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/prvo-v-blits-afera-za-100-bona-bivsh-shef-na-nash-klub-svil-pari-ot-uefa-bfs-uvolni-advokat-za-uchastie-v-skhemata_391050.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Яну, 2018 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Адвокатчето на Лъжан, Михаил Михайлов голем играч ще дойде


Първо в БЛИЦ: Афера за 100 бона! Бивш шеф на наш клуб свил пари от УЕФА, БФС уволни адвокат за участие в схемата.

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/prvo-v-blits-afera-za-100-bona-bivsh-shef-na-nash-klub-svil-pari-ot-uefa-bfs-uvolni-advokat-za-uchastie-v-skhemata_391050.html


Е тоя беше ясен от километри. Особено след като се кълнеше така разпалено... black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 01 Фев, 2018 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Да от едно котило е с Николайчо Гигов
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 02 Фев, 2018 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
lifes написа:
Адвокатчето на Лъжан, Михаил Михайлов голем играч ще дойде


Първо в БЛИЦ: Афера за 100 бона! Бивш шеф на наш клуб свил пари от УЕФА, БФС уволни адвокат за участие в схемата.

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/prvo-v-blits-afera-za-100-bona-bivsh-shef-na-nash-klub-svil-pari-ot-uefa-bfs-uvolni-advokat-za-uchastie-v-skhemata_391050.html


Е тоя беше ясен от километри. Особено след като се кълнеше така разпалено... black_eye


Цитат:
Сърце ми в полето душа по земята
де че ми бегаш я съм съдбата
Умо ми у пришка език във юмрука
мама ти да еба ела ми тука!

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Фев, 2018 13:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Мошеник от класа. Не знам защо не го пребихме.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Фев, 2018 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Борислав Михайлов е големият победител в Осмия конгрес на Българския футболен съюз. Легендарният вратар на националния отбор спечели по безапелационен начин битката с Любослав Пенев и Ивайло Дражев и ще започне своя четвърти мандат начело на родната футболна централа.

“Дори и на 55 години, в такъв момент човек може да се разплаче. Нищо, че сме мъже. Тази победа ми дава вяра, че с моя екип ще продължим да работим и да надграждаме. Наистина съм силно развълнуван. Много съм благодарен на всички вас. Гарантирам, че ще бъда това, което винаги съм бил, и това, което съм обещал в тази зала”, заяви големият победител.


След като само се насираш, земи се и разциври сега мама ти деба black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 17 Фев, 2018 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... Гарантирам, че ще бъда това, което винаги съм бил, и това, което съм обещал в тази зала...


Алеле майко...

Поредното доказателство, че в тая КОЧИНА, наречена "държава", не може да се случи абсолютно нищо различно и прогресивно. Всичко е спряло в един момент във времето и единствено се върти в спирали надолу.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  Следваща
Страница 46 от 51

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum