ТРАНСФЕРИ,ПОДГОТОВКА,КОНТРОЛИ 2017/2018
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2017 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитният нападател Андрей Атанасов си тръгна от "Лаута" преди да е провел дори една тренировка с Локомотив (Пловдив). Наставникът на "смърфовете" Бруно Акрапович възнамеряваше да тества звездата на Борислав (Първомай), който приключи годината като голмайстор №1 на всичките четири шампионата от Трета лига - 19 попадения в 17 мача.

Атанасов обясни пред БЛИЦ СПОРТ защо не е пожелал да остане на проби в Локомотив. Той игра за кратко при "смърфовете" и през 2013 година.

"Дори не може да си представите какъв хаос цари на "Лаута". Отивам вчера и гледам още 11 чужденци пристигнали на проби. Няма смисъл да съм там, като видях какво се случва си тръгнах. Жалко е, че в Локомотив (Пловдив) вече не разчитат на български футболисти", каза голмайсторът, известен с прякора Хищника.

"Само в България се кланяме на чужденците. Възмутен съм от тази политика на клубовете и не я подкрепям. Ние сме по-добри от недоказаните футболисти, които идват отвън. Аз съм играл навън и знам какво е. Ако не си две класи над другите, никой не те поглежда. Само в България отваряме вратите за чужденците и им се кланяме", огорчен е Андрей Атанасов.

Не е изключено той да се раздели тази зима с Борислав (Първомай). 30-годишният футболист е възможно е да се завърне в някой от бившите си отбори - Ботев (Враца) или Локомотив (София).

"Имам оферти от лидерите във Втора лига", каза Атанасов.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2017 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се връща и говедото да хваща 86,
Андрей беше при нас, когато Кайчо ги беше оставил с корички от хляб...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2017 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Що па не го помня тоя Хищника...
boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2017 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Що па не го помня тоя Хищника...
boast


отбора,който събра Тони Велков по телефона, с увещания всеки лично за без пари, въпреки че шеф беше "оня даващия".....

http://www.novsport.com/news174436_1003.html



Цитат:
ЛОКО (Сф): Галев, К. Велков (66-Коев), Бранеков, Гаров (72-Върбанов), Добрев, Ю. Петков (78-Велев), М. Димитров (78-С. Петров), П. Петков (78-Кондев), Стоев (56-Манолов), Пеев (66-Манчев), Ант. Павлов (46-Атанасов)

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2017 23:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Съдейки по снимките след головете бая хъс има в него, а такъв човек ни трябва в атака, само с тези двама задължителни до 21 години, кои ще са на терена незнам.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 16 Дек, 2017 23:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.kotasport.com/%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d0%bd%d0%b8-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2-%d0%b2%d0%b8%d0%b6%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d1%8a%d0%b4%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%b2/
Ако в това има и капка истина съвсем официално заявявам, че на мач на Локомотив няма да стъпя!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2017 13:50    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
http://www.kotasport.com/%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d0%bd%d0%b8-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2-%d0%b2%d0%b8%d0%b6%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d1%8a%d0%b4%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%b2/
Ако в това има и капка истина съвсем официално заявявам, че на мач на Локомотив няма да стъпя!!!


Да го вземат, просто още като влезе освиркване и така до края на мача и така докато съсипеме психически и тая малка дЗвезда biggrin ще е прекаляване, но от мачовете няма как да ме откаже някой
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2017 19:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стига с тая говежда колония. Да върнат и Мики Орачев и да правят четворка белот с Ташев и Димитров...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 17 Дек, 2017 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако го псуваш таки ше ти прати хора...
biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек, 2017 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride, какво се случва с Никола Димитров от набора на Метков - 1997, играе ли някъде?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек, 2017 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) чака двама чужденци, единият е национал
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек, 2017 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Локомотив (София) чака двама чужденци, единият е национал


негри или сърби?
иначе аз не съм доволен за разлика от шефа, явно различни отбори сме гледали....

Цитат:
Доволен съм от полусезона, макар че малко забуксувахме в края", заяви босът на столичния клуб, който се бори за промоция в елита. Локомотив е на 3-ото място във Втора лига, на 3 точки от лидерите Ботев (Враца) и Царско село.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 18 Дек, 2017 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
http://www.kotasport.com/%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d0%bd%d0%b8-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2-%d0%b2%d0%b8%d0%b6%d1%82%d0%b5-%d0%ba%d1%8a%d0%b4%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%b2/
Ако в това има и капка истина съвсем официално заявявам, че на мач на Локомотив няма да стъпя!!!


Ше те носим на рамо. blum2
Тоя го изгонваме, стига да искаме acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек, 2017 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо София ще се подсили с двама чужденци за пролетния дял от първенството във Втора лига. Железничарите вече са провели разговори с десен бек и вътрешен халф и те са очаквани за старта на подготовката. Чужденците са с паспорти от Европейския съюз и в „Надежда“ се надяват да повишат нивото на отбора в битката за промоция в елита. Локо Сф заема 3-то място, на 3 пункта от лидерите Ботев Враца и Царско село.

„Малко забуксувахме в края на есенния дял, но съм доволен от полусезона“, коментира президентът на железничарите Иван Василев пред ‘Тема Спорт“.

„Чакаме двамата чужденци за старта на подготовката. Провел съм разговори с тях, изпратил съм им покани и се надявам, че ще пристигнат при нас. Единият е младежки национал на родината си. Иска ми се да се подсилим най-вече в средата на терена с млади футболисти“, добави Василев. Той посочи, че възможността Локо Сф да изкара част от подготовката си в Швейцария е пропаднала, но остава вариант за лагер в чужбина.

„С Швейцария нещата няма как да се случат, но сега ни изскочи предложение за Италия. Водим разговори с мениджърите, но ме притеснява въпросът с контролите. Когато отидем на лагер, първенството ще тече и трудно ще намерим опоненти. Искам сериозни съперници, за да видим докъде сме стигнали. Яснота дали ще сме в Италия ще има най-късно до сряда“, коментира Василев.

„Най-важното е всички футболисти да са здрави. Ще направим добра подготовка и се надявам да влезем силно в пролетния дял. Целите са ясни – първото място или най-малкото промоция“, добави Иван Василев.

Локо София се е разделил с гръцкия нападател Ефтимиос Гамагас. Младокът така и не успя да се наложи в „Надежда“, макар да изкара целия есенен дял в състава. 22-годишният грък бе привлечен като свободен агент, като преди това е бил част от Керкира и Калони. Освен с него железничарите вече разтрогнаха и с левия бек Виктор Райчев (31 г.), който се завръща в родния си Миньор Перник.

Зимната подготовка на отбора стартира на 10 януари и до 27-и ще се готви в София. От 28-и стартира вторият лагер. Опциите са Сандански и Италия. Тази фаза ще продължи до 7 февруари.

До този момент са договорени две сигурни проверки. Първата ще е с един от силните отбори в Югозападната Трета лига Хебър Пазарджик – на 27 януари в „Надежда“. А другата ще е с лидера в Северозападната Трета лига Кариана Ерден на 10 февруари, отново в София. Другите съперници все още се търсят, а и зависят от това дали Локо Сф ще изкара лагер в Сандански или в Италия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 20 Дек, 2017 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Левски се разделя с Мики Орачев


Защитникът на Левски Мики Орачев е бил уведомен от треньорското ръководство, че на него няма да се разчита и е свободен да си търси нов отбор. През есента юношата на "сините" бе ползван предимно като резерва и влизаше в игра само когато Иван Горанов бе контузен или наказан.

Младежкият национал записа 11 мача с екип на "сините".

Вариант пред Орачев е да бъде пратен под наем. Той може да се завърне в Локомотив (София), където игра като преотстъпен през пролетта на тази година.

В момента при "железничарите" има двама играчи на Левски - Галин Ташев и Илия Димитров. През пролетта там ще играе и Алекс Боримиров.


bad bad angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum